Dziś jest:
Poniedziałek, 15 sierpnia 2022

Niech żywi nie tracą nadziei.
Juliusz Słowacki

Komentarze: 30
Wyświetleń: 14101x | Ocen: 20

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 1 cze 2018 07:38   
Autor: FN, źródło: FN   

OBCE CYWILIZACJE MOGĄ PRZYBYWAĆ NA ZIEMIĘ UŻYWAJĄC TYLKO SWOJEGO UMYSŁU – POTĘŻNE ISTOTY DUCHOWE ROBIĄ TO BEZ PROBLEMÓW BEZ WZGLĘDU NA PRZESTRZEŃ I CZAS!


Podróże na obce planety? Oczywiście musimy dysponować pojazdem wyposażonym w napęd wykraczający poza wszystko co znamy, który umożliwia zakrzywianie czasoprzestrzeni (czas podróży wynosi wtedy zero). Ale jest jeszcze prostszy sposób – trzeba umieć wychodzić z ciała fizycznego i jako teleobserwator pokonać przestrzeń i czas. Wiemy o takich możliwościach od jasnowidzów i największych światowych mediów, którzy używając swojego umysłu robili eksperymenty z podróżami „poza przestrzeń i czas”. Jednym z nich był największy jasnowidz Polski przedwojennej, czyli Stefan Ossowiecki.


Jasnowidz Stefan Ossowiecki mówił o innych, zamieszkałych światach

To jedna z największych tajemnic jasnowidza Stefana Ossowieckiego. Dowiedzieliśmy się o niej przypadkiem, kiedy zbieraliśmy materiały o życiu tego najsłynniejszego polskiego jasnowidza Polski przedwojennej. W rozmowach prywatnych ze swoimi przyjaciółmi przyznawał się do tego, że widział obce światy i inne planety. Wykorzystując potęgę swojego umysłu bez najmniejszego problemu mógł zobaczyć pokój w domu oddalonym od Polski o tysiące kilometrów. Kiedyś robiąc takie doświadczenia poszedł krok dalej – postanowił wykorzystując swój dar sprawdzić, czy jest życie na obcych planetach. To, co zobaczył, wprawiło do w bezgraniczne zdumienie. Nie chciał o tym zbyt wiele mówić obawiając narażenia się na śmieszność, ale małe ślady jego „pozaplanetarnych podróży” znajdują się w różnych miejscach jego twórczości. Przykład? Pierwszy z brzegu – w książce „Świat mego ducha” w rozdziale pierwszym znajdziemy takie oto słowa:

[…] Będę tu mówił tylko o ziemi, chociaż mocno wierzę w istnienie życia również na innych planetach. Robiłem nawet ciekawe doświadczenia co do istnienia tamtejszego życia, lecz o tym pisać nie mam zamiaru, gdyż chcę być jak najściślejszym w dziedzinie moich przeżyć, nawet mistycznych, i trzymać się tu pozytywnych form.

 

Z relacji innych ludzi wiemy, że Ossowiecki w rozmowach prywatnych mówił wprost, że widział na obcych planetach istoty podobne do ludzi, które jednak nie były ludźmi. Bał się jednak, że powiedzenie o takich doświadczeniach w kraju o bardzo silnej pozycji kościoła katolickiego mogłoby go narazić na represję, a nawet potępienie. Warto przypomnieć, że wszystko działo się w czasach, kiedy hasło „UFO” w ogóle nie istniało, a hipoteza o odwiedzaniu Ziemi przez obce cywilizacje nie pojawiała się nawet w książkach fantastyczno-naukowych.


Idąc tym tropem można natrafić na kolejne postacie, które mówiły wprost: jeśli ktoś potrafi opuścić swoje ciało fizyczne i mieć kontrolę nad ciałem astralnym, wtedy jest w stanie wysłać je w dowolny punkt wszechświata. Czas i odległość nie jest wtedy żadnym problemem. Można pokonać przestrzeń dzielącą Ziemię od odległej planety o miliardy lat świetlnych i znaleźć się na jej powierzchni od razu po tym, kiedy się tego zapragnęło. Moglibyśmy podawać wiele nazwisk amerykańskich tzw. teleobserwatorów z tajnych amerykańskich projektów rządowych w latach 60-tych, którzy pod koniec życia przyznali się do podróży na obce planety w ciałach astralnych. Podamy tylko jedno: Ingo Swann (ur. 14 września 1933 w Telluride, zm. 1 lutego 2013 w Nowym Jorku)


Ten amerykański były wojskowy miał okazję opanować sztukę wysyłania ciała astralnego w dowolne miejsca na Ziemi, co było wykorzystywane przez amerykańską armię do szpiegowania. Opisał to szczegółowo w takich książkach jak „Penetracja” czy „Ponad umysł i zmysły”, które oczywiście są na najważniejszej półce w naszej pokładowej bibliotece.Pracował w Stanford Research Institute International, Amerykańskim Towarzystwie Badań Parapsychicznych (ASPR - American Society for Psychical Research), a przede wszystkim przewodził projektowi Remote Viewing. Stworzył podstawy współczesnej teleobserwacji, w tym przyczynił się do utworzenia nowej terminologii oraz badań nad czymś, co po angielsku nosi nazwę „Remote Viewing”.

Wśród licznych sesji związanych z wysyłaniem swojego ciała astralnego na odległość Ingo Swann robił także doświadczenia z odwiedzaniem obcych planet, na których widział nieprawdopodobnie zaawansowane technologicznie cywilizacje, które wyprzedzają naszą o miliony lat w rozwoju technologicznym. Niektóre istoty zamieszkujące obce planety były na tak wysokim poziomie rozwoju duchowego, że dostrzegały astralnego podróżnika i natychmiast reagowały, kiedy Swann swoim umysłem pojawiał się w ich pobliżu.

W książce „Penetracja” (1998) Ingo Swann opisuje bardzo ciekawe doświadczenie związane z podróżą umysłem na Wenus. Dostrzegł wtedy wiele rzeczy, które były nieznane dla ówczesnej nauki, a które znalazły potwierdzenie w kolejnych latach, kiedy do Wenus dotarły amerykańskie sondy. Przykładów potwierdzających tzw. zdalne postrzeganie jest ilość tak ogromna, że już dawno powinny się nią zająć najpoważniejsze instytuty naukowe naszej planety.

Poniżej prezentujemy fragment książki "Penetracja", w której Ingo Swann bardzo ciekawie pisze o porównaniu możliwości umysłów ludzi i "obcych".


[...] Można założyć, że jeśli kosmiczne inteligencje istnieją, to są w posiadaniu zdolności o wiele
większych od tych, które posiadają ludzie. Skoro inteligencje kosmiczne potrafią budować statki,
których technologia wykracza daleko poza naukową wiedzę Ziemian, nie tylko ich technologii ale i
ich „umysły” MUSZĄ być na wyższym poziomie! Natomiast jedynymi modelami umysłu, jakimi
dysponują Ziemianie, są ich własne umysły – nie wykorzystujące nawet części swoich potencjałów.
Nasz ziemski model świadomości został ogołocony ze wszystkich tych czynników, które Ziemianie
poddają w wątpliwość i których nie akceptują.
A do badania pozaziemskich jednostek ludzie mogą przecież użyć tylko SWOICH WŁASNYCH
umysłów mocno ograniczonych.

Cóż, ziemska Nauka NIE sponsoruje badań nad zjawiskami Psi; jej przedstawiciele znani są
raczej z ich potępiania i ośmieszania.

Czasy Ery Kosmicznej również nie sprzyjają badaniu pozaziemskich umysłów, ponieważ
oficjalnie obstaje się przy stwierdzeniu, że niczego takiego nie ma – w każdym razie nie w pobliżu
Ziemi.

Niekiedy psychotronicznymi procesami zachodzącymi w umysłach Obcych interesują się
ufolodzy, dzieje się tak jednak tylko dlatego, że Obcy sterują swoimi statkami, sprzętem i
technologią prawdopodobnie przy użyciu telepatii.
Żadne zatem szacowne instytucje: ani naukowcy Ery Kosmicznej, ani też ufolodzy nie dotkną
tematu Psi nawet dwumetrowym kijem. Wszyscy oni zawczasu protestują przeciw jakimkolwiek
próbom zmiany tego stanu rzeczy. Chociaż ostatnio część psychologów studiujących zjawisko
wzięć zaczęła zauważać i wyodrębniać czynnik telepatyczny w aktywności Obcych, wątpię, by
oznaczało to znaczącą zmianę w ich podejściu do tego co nazywamy zdolnościami Psi.
Z powyższych rozważań wyłaniają się dwa wnioski. Po pierwsze, ziemski odwrót od zjawisk Psi
jest błędem. Po drugie, gdybym np. to ja był obcą istotą o wysoko rozwiniętych zdolnościach Psi,
zrobiłbym wszystko, aby Ziemianie nie rozwijali swojego telepatycznego daru. A jeśli telepatia
byłaby elementem kosmicznej świadomości uniwersalnej, znalazłbym sposób, by telepatycznie
wszczepić w ludzką świadomość czynnik intelektualny, skutecznie hamujący rozwój „telepatii +”.
Powód mojego postępowania byłby oczywisty. Jako Obcy, nie chciałbym rozwoju ziemskiej
telepatii. Dlaczego? Bo w przyszłości mogłaby ona zagrozić mojej aktywności na Księżycu. To
jasne.
Tak więc Obcy i Ziemianie (jeśli się postarają) mogą mieć coś wspólnego – Wojnę Telepatyczną,
w której do tej pory bez dwóch zdań wygrywają inteligencje pozaziemskie. Niezła perspektywa,
prawda? [...]

[fragment książki "Penetracja"]

W naszym Archiwum FN mamy zapisy doświadczeń wykonywanych z udziałem najlepszych amerykańskich teleobserwatorów - wiele z nich to ksero oryginalnych sesji z udziałem teleobserwatorów, które mieliśmy okazję przeglądać w USA. Istnieją ludzie, którzy zbierają takie rzeczy i oni są źródłem ogromnej wiedzy o tzw. zdalnym postrzeganiu.

Co wynika z tych materiałów? Teleobserwatorzy byli oni w stanie używając tylko swojego umysłu odczytać prawidłowo przedmiot, który znajdował się na stole w określonym pomieszczeniu, ale nawet widzieli „ślad” takiego przedmiotu, który był tam tylko przez chwilę, a następnie został zabrany. Tłumaczyli to tym, że każde wydarzenie w czasie i przestrzeni zostawia obraz, który gdzieś jest przechowywany, a potęga ludzkiego umysłu pozwala taki obraz odczytać. Oczywiście można to robić tylko wtedy, kiedy opanuje się sztukę teleobserwacji.

Na łamach serwisów FN wielokrotnie robiliśmy doświadczenia pozwalające naszym czytelnikom spróbować swoich możliwości. Czasami były bardzo ciekawe rezultaty takich eksperymentów. Po raz kolejny postanowiliśmy zrobić takie doświadczenie, ale tym razem z małym utrudnieniem.

27/28 maja nasza ekipa przebywała w Emilcinie. Z naszej Bazy FN przywieźliśmy przedmiot, który został umieszczony w bardzo szczególnym miejscu: na małej półce tworzonej przez jeden z głazów, które składają się na słynny „pomnik UFO”. Jeśli ktoś jest chętny do spróbowania swoich sił, to nagraliśmy dla takich osób krótki materiał wideo:

Rozwiązanie naszego testu na postrzeganie pozazmysłowe będzie za kilka dni w naszym serwisie. Wszelkie propozycje, co było tym przedmiotem, który należy odczytać metodą postrzegania pozazmysłowego - prosimy napisać w naszych komentarzach pod tą publikacją.

Podczas naszego pobytu w Emilcinie postanowiliśmy pomóc wszystkim docierającym w to miejsce, którzy chcą dotrzeć do słynnej polanki, nad którą w 1978 roku unosił się obiekt UFO. W tym celu przeszliśmy się drogą od skrętu na Emilcin z drogi głównej aż do wejścia w ścieżkę prowadzącą do miejsca Bliskiego Spotkania Trzeciego Stopnia z UFO w 1978.

I na koniec jeszcze kilka zdjęć wykonanych przez naszą załogę! Najpierw jazda na miejsce naszym pojazdem…
Na miejscu w Emilcinie trzeba było przeprowadzić prace porządkowe, aby wszystko wyglądało tak, jak powinno.


I jeszcze kilka zdjęć wykonanych przez naszych ludzi w tym niezwykle urokliwym miejscu.Komentarze: 30
Wyświetleń: 14101x | Ocen: 20

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 1 cze 2018 07:38   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (30)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Pt, 8 cze 2018 03:30 | brak oceny

Faust | Załogant

Był to drewniany mini model statku - jak latający holender. Za drugim razem wyszło mi coś metalowego jak lornetka, luneta lub czołg, coś jakby z lufą.

Śr, 6 cze 2018 21:43 | brak oceny

Pawel | Gość

Zielona figurka

Nie, 3 cze 2018 13:54 | brak oceny

AdamAlpha | Załogant

Wezme udzial w zgadywance nawet jezeli zupelnie nie jestem w formie. Moje pierwsze wrazenie bylo takie ze jest tam gumowy ludzik cos jak (smerf, skrzat) w kartonowym pudelku. Przy drugiej probie koncentracji zupelnie ta idea wyparowala i pojawily sie inne pomysly ale ich nie wymienie. Liczy sie pierwsza.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 3 cze 2018 20:43 | brak oceny

Vrill | Załogant

@AdamAlpha, mi na podobe - ten zielony ludek z breloka w Nautmobilu

Nie, 3 cze 2018 13:33 | brak oceny

mandarin | Załogant

Artykuł na ten temat z przed 3 lat, czyli z czasów gdy niektórzy osobnicy z FN rzucali się na proste fakty o zmiennokształtności istot nieziemskich i ich zdolnościach przekraczających materializm: http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2015/02/enterprice-in-deep-space.html

Nie, 3 cze 2018 02:50 | ocena: + 1

Bandi | Załogant

Jeśli ktoś jeszcze nie czytał a chciałby przeczytać książeczkę „Penetracja” (1998) Ingo Swann
Mogę podesłać w wersji pdf, prośba o info na priv
(oczywiście gratis)
Pozdr

Rozwiń odpowiedzi (6)

Nie, 3 cze 2018 12:24 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@Bandi, mysle ze umiemy sobie znalezc te ksiazke w necie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 3 cze 2018 20:37 | ocena: + 1

Bandi | Załogant

@magdakowalska48, Oki :-)

Nie, 3 cze 2018 18:39 | ocena: + 1

zaolka | Załogant

@Bandi, ja poproszę. Chętnie przeczytam. I dziękuję :)

Pon, 4 cze 2018 01:10 | brak oceny

Pinus | Załogant

@Bandi, poproszę. Adres e-mail wysłałem w ramach korespondencji wewnętrznej między załogantami Nautilusa. Pinus

Pon, 4 cze 2018 13:49 | brak oceny

zybiusz | Załogant

@Bandi,
Jeśli mogę prosić na. janmak15@wp.pl
Dziękuję bardzo.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 4 cze 2018 14:16 | brak oceny

Bandi | Załogant

@zybiusz, przesłałem
Pozdrawiam

Sob, 9 cze 2018 06:03 | brak oceny

Iwona Pawlowski | Gość

@Bandi,
Jesli moge To bardzo bym poprosila o podeslanie tej ksiazki. Z gory bardzo dziekuje.
Iwona

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 9 cze 2018 17:24 | brak oceny

Bandi | Załogant

@Iwona Pawlowski, poproszę o maila...

Sob, 9 cze 2018 14:23 | brak oceny

Toudi | Gość

@Bandi, A jest szansa na ten drugi tytuł? Jeśli tak to poproszę na kgb_1@go2.pl
Z wyrazami wdzięczności, Toudi :-)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 9 cze 2018 17:39 | brak oceny

Bandi | Załogant

@Toudi, niestety nie mam tej drugiej książeczki

Sob, 2 cze 2018 21:46 | ocena: + 2

Giovanna | Załogant

Bardzo ciekawy artykuł. Z przyjemnością obejrzałam też Wasze filmiki i zdjęcia. Przy jednym (czwarte zdjęcie od końca - kadr obejmujący głaz z napisem "Fundacja...") coś mnie tknęło. Dokładnie wpatrując się w mgłę obok tego głazu można ujrzeć niezwykłą twarz. Coś jak foto 3D. Nie wiem czy ludzką....Dziwne....
Parę godzin temu, zostałam nagle wyrwana z drzemki, w której śniło mi się, że otwieram książkę pełną tajemniczych szyfrów (jakaś wysoko zaawansowana matematyka), obcego pochodzenia. Coś zapisane było w formie kodu binarnego. Jakiś głos uprzejmie chciał mi to przetłumaczyć na zrozumiałą dla mnie formę informacji. W tym momencie zostałam obudzona przez jak najbardziej ludzkiego "specjalisty od odszyfrowywania wszelkich danych informatycznych, twórcy szyfru opartego na chaosie" w postaci mojego Starego :-). Byłam zła, ale jakoś wytaraskałam się "z wyra", umyłam naczynia, podlałam kwiatki itp. I tu niespodzianka - włączam komputer i jest Wasz artykuł :-). Czy kiedykolwiek uda mi się nawiązać kontakt telepatyczny, chociażby przez sen, z jakimś "UFO-kiem"? A jeszcze lepiej - zrobić "super fotkę"? Coraz bardziej w to wątpię....

Sob, 2 cze 2018 15:57 | ocena: + 1

Kepos | Załogant

"Potężne istoty duchowe" - tak jak napisano w tytule artykułu. Mnie to pasuje na Aniołów i Archaniołów.

Sob, 2 cze 2018 15:25 | ocena: + 1

DonBuziallo | Załogant

Ukrytym przedmiotem na skalnej półce pomnika był:
Stary drewniany kompas, ładny stylowy antyk.
Mam rację?

Sob, 2 cze 2018 14:09 | ocena: + 1

kubica | Załogant

KLUCZE OD OKRĘTU NAUTILUS Z BŁĘKITNYM KOSMITĄ TAM POŁOŻYLIŚCIE.

Sob, 2 cze 2018 10:24 | brak oceny

Igor77 | Załogant

długopis

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.