Dziś jest:
Wtorek, 19 lutego 2019

Oumuamua to pozostałością międzygwiezdnej komety, która rozpadła się w trakcie przejścia obok Słońca (w peryhelium), pozostawiając za sobą skalny odłamek w kształcie cygara.
dr Zdenka Sekaniny z NASA Jet Propulsion Laboratory

Komentarze: 27
Wyświetleń: 9358x | Ocen: 26

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 12 lip 2018 09:12   
Autor: FN, źródło: FN   

PROJEKT MESSING – BADAMY ‘ZASADY GRY ZWANEJ ŻYCIEM’ USTALONE PRZEZ STWÓRCĘ WSZECHŚWIATA

Projekt MESSING to specjalne przedsięwzięcie Fundacji Nautilus, który tak naprawdę dopiero nabiera rozpędu. Specjalnie dla tego projektu uruchomiliśmy serwis www.messing.org.pl


Oczywiście mamy także inne projekty, w tym poświęcone UFO „Otwarte Niebo” (w przyszłym tygodniu kolejna odsłona „Otwartego Nieba”!) czy choćby „Atlas Chmur” lub "Antygrawitacja", ale właśnie Projekt Messing wydaje się najbardziej ważnym. Jego celem jest bowiem ustalenie zasad naszego życia, które kiedyś stworzyła siła stojąca u źródła wszechrzeczy. Nie ma bowiem cienia wątpliwości, że tak mądry system nie mógł powstać „sam z siebie”, lecz został przemyślany i powołany do życia. Zawiera on wiele prostych reguł. Jakich? A choćby takich:


TO CO ZASIEJESZ, TO ZBIERZESZ.

KAŻDY CZYN MA SWOJĄ KONSEKWENCJĘ  - PRZED KONSEKWENCJAMI TWOICH DECYZJI NIE MA UCIECZKI. KAŻDA PRZYCZYNA MA SKUTEK.

TO, CO CZYNISZ INNYM ŻYWYM ISTOTOM WRÓCI DO CIEBIE NICZYM RZUCONY BUMERANG.

DOBRO STWARZA DOBRO – ZŁO ZAŚ ZŁO.

CIERPIENIE JEST SKUTKIEM POPRZEDNICH CZYNÓW KAŻDEJ ISTOTY – ONO WYPALA ZŁO I POZWALA ZROZUMIEĆ , GDZIE POPEŁNIŁO SIĘ BŁĄD.

NIE MA PRZYPADKU – ON PO PROSTU NIE ISTNIEJE. ZŁE WYDARZENIA OKAZUJE SIĘ BARDZO CZĘSTO DOBRE DLA ROZWOJU DUSZY, A DOBRE DLA CIAŁA I EGO – ZŁE.


To tylko kilka przykładów zasad, które udało nam się spisać w ramach Projektu Messing. Jak można łatwo zauważyć – są one zgodne z wieloma dogmatami takich systemów religijnych jak Judaizm, Chrześcijaństwo czy wreszcie Buddyzm – naszym zdaniem będący najbliżej prawdy. Na jakiej podstawie spisujemy te reguły? Nie interesują nas książki, choćby nawet napisane przez bardzo mądrych ludzi. Opieramy się tylko i wyłącznie o relacje ludzi, które od ponad 20 lat trafiają na pokład okrętu Nautilus. Układamy je na stole i ustalamy punkty wspólne, a także wyciągamy wnioski. Ta dość oryginalna metoda badawcza szybko pozwoliła ustalić, że istnieje reinkarnacja, o której piszmy jako o czymś oczywistym- jak o prawie ciążenia. Jest. Istnieje. Szkoda nawet czasu na dywagacje, czy jest czy jej nie ma – ilość dowodów przemawiających za jej istnieniem po prostu obezwładnia.

Pokażemy przykład działania, które pozwala budować obraz „zasad duszy ustalonych przez siłę stojącą na początku stworzenia” (czymkolwiek ona była). To naprawdę tylko jeden przykład, ale bardzo ciekawy. Dostaliśmy opis ojca, który opisywał historię swojego syna. Zamieściliśmy ją kiedyś w dziale FN24.


[...] Dzień dobry,

jestem Państwa stałym czytelnikiem od początku istnienia Nautilusa w sieci czyli od niepamiętnych czasów. Lektura strony fundacji to mój codzienny nawyk. Codziennie rano sprawdzam czy w sieci nie ma czegoś nowego, a wszystko czytam od deski do deski. Muszę przyznać, że Państwa działalność zmienia moje podejście do życia. Nie jest to żadna rewolucja, a raczej ewolucja. Czytając co jakiś czas na stronie np. informacje dot. reinkarnacji człowiek nabiera przekonania, że ona faktycznie istnieje. Z czasem, jak to zauważyłem u siebie, mój sposób patrzenia na świat zmienia się. Na ogrom spraw patrzę ze spokojem i z... uśmiechem. Staram się uśmiechać i mieć dystans do siebie nawet w sytuacjach kiedy życie daje w kość i sprawy nie idą tak jakbyśmy tego sami chcieli. Być może właśnie dlatego jest to ewolucja, a nie rewolucja z uwagi na fakt, że byłem wychowywany w takich,a nie innych warunkach, które ukształtowały mnie i mój światopogląd zanim trafiłem na treści publikowane przez Państwa. Dzięki Państwu zacząłem dostrzegać w swoim życiu np. coś co nazywam "znakami". Wydawałoby się z pozoru błahe, bardzo nieistotne wydarzenia, które układają się w dziwną całość. Dziwne ciągi przyczynowo-skutkowe w drobnych sprawach, które mnie ciągle zaskakują. Przyznam, że w szalonym tempie życia w wielkim mieście normalnie pewnie nie zwróciłbym na nie uwagi, a tak... nie mogę się doczekać dokąd mnie zaprowadzą. Ale wróćmy do reinkarnacji bo to o niej właśnie chciałem do Państwa napisać :)

Mam syna X [imię zachowujemy do wiad. FN], który ma 4 lata. Od około dwóch miesięcy X mówi dziwne rzeczy, które pewnie "zwykły" rodzic włożyłby między bajki i wymyślania dzieci oraz szybko o nich zapomniał. Ale po lekturze Nautilusa rzeczy, które opowiada X po prostu wbijają mnie w ziemię. To nie są jakieś spektakularne rzeczy typu pamiętanie swojego imienia i nazwiska, adresu domu, itp. rzeczy z poprzedniego życia. Są mniej spektakularne ale po prostu wbijają mnie w fotel.

Na przykład zawszę wożę rano samochodem do pracy mojego syna. X od czasu do czasu lubi pomachać i uśmiechnąć się ze swojego fotelika do jakiegoś innego człowieka w samochodzie gdy stoimy np. w korku albo na światłach. Na 10 przypadków ludzie nie reagują ale w tym 1 są tak pozytywnie zaskoczeni, że odmachują i się śmieją.

Kilka tygodni temu w drodze do pracy X pomachał przez okno Panu, który mu odmachał. Powiedziałem X, że fajnie jest pomachać ludziom bo dzięki temu ktoś może będzie miał lepszy dzień. Ale przypomniałem sobie sytuację, która miała miejsce tydzień wcześniej (X szedł ulicą z babcią i przed domem, przy firmie wulkanizacyjnej przechodząc obok młodego właściciela powiedział do niego "cześć!" co mu się zupełnie nie zdarza) i powiedziałem, że na chodniku czy ulicy trzeba być ostrożnym i nie mówić "cześć" nieznajomym. I przypomniałem mu tą sytuację z babcią. On się na mnie momentalnie obruszył, że to nie był żaden nieznajomy tylko jego "tata". Powiedział to momentalnie z dużymi emocjami tak jakbym wmawiał mu, że wymyśla. Mówię mu, że to ja jestem jego tatą. A on na to, że miał wcześniej innego, "starego" tatę, a potem poszedł do nieba. I dopiero w niebie jak zobaczył "Pana i dziewczynę" to ich "wybrał" i to byliśmy my i teraz ja jestem jego tatą. W szoku spytałem go tylko odruchowo dlaczego nas wybrał. Odpowiedział, że byliśmy "najmilsi" :)

 PS: Systematycznie zbieram i zapisuję sobie to co mówi X na temat swoich poprzednich żyć. Nie zdarza się to często ale to już tak naprawdę nie ma znaczenia. Dlaczego? Bo ja już nie wierzę w żadną reinkarnację. Ja po prostu wiem, że ona istnieje :)


pozdrawiam

[dane do wiad. FN]

 

Pięknie podziękowaliśmy naszemu czytelnikowi za ten opis i zasygnalizowaliśmy, że sprawa trafiła do Projektu Messing. Prosiliśmy, aby informował nas o każdych „ciekawych rzeczach” związanych z pamięcią syna o poprzednim wcieleniu. I oto 10 lipca dostaliśmy kolejną wiadomość od naszego czytelnika, która dotyczyła jego syna.

[...] Szanowni Państwo,

wracając jeszcze do naszej korespondencji przekazuję parę informacji, które opowiedział mi ostatnio mój syn. A ostatnio mówił o "niebie" czyli miejscu gdzie się idzie jak się "umarnie". Wspominał, że w niebie "nie ma jedzenia" i "nie trzeba jeść". A jak ktoś bardzo chce jeść to musi zejść "z chmurki do sklepu na ziemi". Wydaje mi się, że chodziło mu o to, że to zejście po jedzenie jest równoznaczne z ponownymi narodzinami na ziemi. Co najciekawsze gdy spytałem się go jak schodzi się z tej chmurki to powiedział, że "po drabinie". Tak samo, jak twierdzi, do nieba czyli "na chmurkę" wchodzi się po drabinie. Co ciekawe ta drabina "ma takie specjalne trzymaczki, że nie można z niej spaść" :)

pozdrawiam

[dane do wiad. FN]

 


Relacja jest niezwykle ciekawa i ważna dla Projektu Messing. Dzieci nie potrafią dokładnie opisywać szczegółów pobytu w niebie i powtórnego zejścia na ziemię. Mówią o „drabinie”, a także na przykład o „oknach w niebie”, przez których oglądają sobie swoich przyszłych rodziców. Relacji o „drabinie i oknach” jest na tyle dużo, że śmiało można ustalić kolejną zasadę związaną z prawami wędrówki dusz:

KAŻDA ISTOITA PONOWNIE INKARNUJĄCA SIĘ NA ZIEMI MA MOŻLIWOŚĆ ZOBACZENIA SWOICH PRZYSZŁYCH RODZICÓW I MA WPŁYW NA TO, JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁO JEJ WCIELENIE.

Wiele osób błędnie myśli, że najlepsze dla duszy są takie wcielenia, kiedy jest się „pięknym, zdrowym i jeszcze najlepiej bogatym”. Stąd wszystkie dusze chciałyby na wyścigi urodzić się na przykład w brytyjskiej rodzinie królewskiej, bo przecież mają tam zagwarantowane już w momencie przyjścia na świat „rozbicie banku fartu i szczęścia”, czyli dostatnie i pozbawione trosk długie życie. Tymczasem z punktu widzenia rozwoju duszy, jej możliwości nauki i zrozumienia „miłości, cierpienia i szczęścia”  wcielenia w rodzinach nieprzyzwoicie bogatych „panów świata materii” bardzo często są o wiele mniej wartościowe niż przeżycie życia w ubogiej rodzinie jako dotknięte kalectwem dziecko. Dlaczego? Gdyż dozna ono cierpienia, które wypali „złą karmę” nagromadzoną w poprzednich życiach. To tłumaczy zdumiewającą niesprawiedliwość tych, którzy rodzą się piękni, zdrowi i bogaci, a obok rodzą się inni „ubodzy, chorzy i mający całe życie pod górkę”. Ale jest dokładnie na odwrót. Czy teraz rozumiecie słowa Jezusa Chrystusa „ostatni będą pierwszymi”? Nie mamy cienia wątpliwości – on mówił o prawach dotyczących reinkarnacji, które my ustaliliśmy w ramach naszego PROJEKTU MESSING.

Na potrzeby tej publikacji z naszego ogromnego zbioru przeróżnych filmów dokumentalnych związanych z tematyką zjawisk niewyjaśnionych wybraliśmy jeden z odcinków doskonałego serialu amerykańskiego „Ghost Inside My Child”. Polecamy uważne obejrzenie tego materiału, gdyż tam także pojawia się cudowny moment opisywany przez dziecko, kiedy spoglądał na swoich przyszłych rodziców, a nawet je wybrał. Kolejne ustalenia Projektu Messing – po naszym powrocie z wakacyjnej wyprawy FN przez Polskę, która zacznie się już za kilka dni.

 

 

Komentarze: 27
Wyświetleń: 9358x | Ocen: 26

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 12 lip 2018 09:12   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (27)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Śr, 25 lip 2018 06:11 | brak oceny

nautilove | Załogant

Rzućcie w kiosku okiem na sierpniowy "Nieznany Świat" - bardzo ciekawy numer i wywiad z Davidem Icke. Zdaje się, że współpracujecie z nimi

Wt, 24 lip 2018 22:44 | brak oceny

JuicyLucy | Załogant

Czy ktos kiedykolwiek slyszal o kims kto nazywa sie Eluk ? Nigdzie nie moge znalezc zadnych sensownych info o tym kims.

Wt, 17 lip 2018 08:04 | brak oceny

jesiotr | Załogant

A co powiecie na taką sytuację. Wg Wingmakers karma i reinkarnacja istnieją, ale to w pewnym sensie pułapka stworzona przez Anu. Pierwotna natura ludzi to wielowymiarowa świadomość niepodlegająca sztucznym zasadom karmy i odrodzenia. Choć robicie ciekawą i potrzebną pracę to może się okazać że nie badacie "reguły gry" a reguły jakie panują w więzieniu wymyślonym przez potężną istotę mającą widok na zostanie Bogiem. Bo zgodnie z tym co pisze James z wingmakers, pomimo potęgi Anu nie jest on najwyższy. Istnieje Pierwsze Źródło którego właściwością jest niewtrącanie się w kreację, póki nie dąży do anihilacji wzystkiego. Dalej - celem ludzkości nie jest żadna "nauka" czy doskonalenie przez reinkarnację tylko uświadomienie sobie swojej prawdziwej natury wielowymiarowej i pełnej istoty. Pierwszym etapem tego uświadamiania będzie - jak to James nazywa - odkrycie Wielkiego Portalu. Brzmi pretensjonalnie (bo to tłumaczenie z angielskiego) ale chodzi o naukowe udowodnienie istnienia duszy ludzkiej. Można sobie uzmysłowić jak to wpłynie na ludzkość, która en-masse (z nielicznymi wyjątkami) ma zakodowany zwierzęcy strach przed śmiercią i nieistnieniem, a wszelkie religie - wielcy sprzymierzeńcy Anu (kreatora naszego uniwersu z jego zasadami karmy-odrodzenia) - gwałtownie się rozpadną. Rzecz jasna nie będzie "aksamitna" rewolucja, tylko bardzo bolesny poród nowego człowieka z otwartym umysłem. To ponoć jeszcze w tym stuleciu.

Pt, 13 lip 2018 21:34 | ocena: + 3

promagna | Załogant

Może szanowna FN wyjaśni czym jest stwórca wszechświata? Chętnie poczytam o tym.

A może macie koncepcję , czym jest cel i sens życia człowieka oraz wszystkich stworzeń? Tłumaczenie tego karmą, reinkarnacją i nauką jest niewystarczające, prócz argumentu prokreacji i przedłużenia trwania. Nie rozwiązuje to fundamentalnego problemu, dlaczego uważa się, źe życie ducha jest nieśmiertelne?

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pon, 16 lip 2018 08:41 | ocena: + 2

George | Załogant

@promagna, stwarzanie (tworzenie, kreacja) ma to do siebie, że musi być kojarzone z czasem w którym występuje. Osobiście uważam, że na poziomie absolutu czas nie istnieje i w związku z tym świat nie był stworzony lecz jest trwaniem rzeczywistości o pewnych właściwościach. Gdyby wszechświat miał kiedyś powstać to naturą rzeczy (wszystko co powstaje musie się rozpaść) kiedyś musiałby on zniknąć. Rozumiem, że w naszym pojęciu możemy oczekiwać unicestwienia jakiegoś układu ale nie wszechświata. Jakoś mie to nie pasuje, podobnie jak bajka o wielkim wybuchu.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 16 lip 2018 20:18 | brak oceny

promagna | Załogant

@George,

Czas jest zależny od skali obiektu i medium, w którym się obiekt porusza. Czas jest cyklem zależnym od spinu.

Czym jest absolut, gdzie czas nie istnieje? Wyobraź sobie, że człowiek też jest absolutem i trwa przeciętnie 70 lat do emerytury.

Czym jest rzeczywistość o pewnych właściwościach? Jakich właściwościach?

Wszechświat się nie rozpada, wszechświat się dzieli i nigdy nie zniknie w kontekście trwania. Wszechświat, który jest obserwowalny jest znacznie mniejszy, niż to wynika z przesunięcia ku czerwieni (redshifta). Wiek wszechświata to odwrotność częstotliwości stałej Hubble. Tak, więc np. wiek człowieka powinien być również związany ze stałą Hubble. Dla ludzi takimi cyklami (spinami) są cykl słoneczny, syderyczny i synodyczny.

Pozdrawiam

Wt, 17 lip 2018 12:02 | brak oceny

OSTOJA | Załogant

@promagna, to proste przeczytaj Biblię. :-)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 18 lip 2018 07:32 | ocena: + 1

promagna | Załogant

@OSTOJA,

Porównaj i zastanów się nad zapisami z Księgi Rodzaju. Odpowiedz sobie, co było pierwsze: Ziemia, czy ciała niebieskie? Stwórca wszechświata nie powinien wyróżniać Ziemi, jako pierwszego elementu swojego planu.

Znajdź w Biblii zapis, czym jest stwórca wszechświata. Może Tobie się uda :)

Rozdz. 1
6 A potem Bóg rzekł: «Niechaj powstanie sklepienie w środku wód i niechaj ono oddzieli jedne wody od drugich!» 7 Uczyniwszy to sklepienie, Bóg oddzielił wody pod sklepieniem od wód ponad sklepieniem; a gdy tak się stało, 8 Bóg nazwał to sklepienie niebem.
I tak upłynął wieczór i poranek - dzień drugi.
9 A potem Bóg rzekł: «Niechaj zbiorą się wody spod nieba w jedno miejsce i niech się ukaże powierzchnia sucha!» A gdy tak się stało, 10 Bóg nazwał tę suchą powierzchnię ziemią, a zbiorowisko wód nazwał morzem.

14 A potem Bóg rzekł: «Niechaj powstaną ciała niebieskie, świecące na sklepieniu nieba, aby oddzielały dzień od nocy, aby wyznaczały pory roku, dni i lata; 15 aby były ciałami jaśniejącymi na sklepieniu nieba i aby świeciły nad ziemią». I stało się tak. 16 Bóg uczynił dwa duże ciała jaśniejące: większe, aby rządziło dniem, i mniejsze, aby rządziło nocą, oraz gwiazdy. 17 I umieścił je Bóg na sklepieniu nieba, aby świeciły nad ziemią; 18 aby rządziły dniem i nocą i oddzielały światłość od ciemności. A widział Bóg, że były dobre.

Pt, 13 lip 2018 01:03 | ocena: + 7

Sprawca | Załogant

Strasznie zaluje ze dopiero niedawno ''odkrylem" FN. Moja corka ma juz prawie 7 lat i chyba jest juz za stara, zebym cos od niej wydebil z jej poprzednich wcielen. Przepraszam, nie mam pl znakow. Pozdro dla FN i dzieki ze jestescie.

Czw, 12 lip 2018 22:26 | ocena: + 3

mayanka | Załogant

A tak swoją drogą, to dziwne, że tak ważny, istotny wpis, mający prawie dwa tysiące odsłon ! Nie ma żadnych komentarzy. Ludzie ! Gdzie jesteście!!!???

Czw, 12 lip 2018 20:47 | ocena: + 1

mayanka | Załogant

Reguły reinkarnacji rzeczywiście są proste i klarowne.

Czw, 12 lip 2018 20:44 | ocena: + 1

mayanka | Załogant

Wybieramy sobie takich a nie innych rodziców także dlatego, żeby udoskonalić i polepszyć to co Oni zapoczątkowali lecz nie dali rady / nie umieli / nie wiedzieli jak .

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 15 lip 2018 13:54 | ocena: + 1

George | Załogant

@mayanka, możesz podać źródło tej informacji? O tym się opowiada w naszym akurat kręgu kulturowym ale gdzie indziej niekoniecznie - istnieją odmienne opinie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 17 lip 2018 09:14 | ocena: + 2

mayanka | Załogant

@George, no, tak. Może niezbyt precyzyjnie napisałam co powyższe. Miałam na myśli, że jest to jednym z powodów, ale nie wyłącznym. Mając szeroko otwarty umysł i sporą wiedzę,jestem świadoma tego, że istnieje o wiele więcej powodów i celów naszego wcielania się w ciało. Temat jest b.szeroki. Nie sposób wszystkiego zawrzeć w komentarzach.

Czw, 12 lip 2018 15:07 | ocena: -3

Kepos | Załogant

Jeżeli chodzi o tą dziewczynkę, o której mówiono na filmiku, która to od razu umiała grać na gitarze, to umiał grać jej Duch, czyli Anioł Stróż. Dusza przy wcieleniu jest wymazywana do zera, pozostawiają tylko charakter, który człowiek ma już gotowy.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 12 lip 2018 21:43 | ocena: + 2

magdakowalska48 | Załogant

@Kepos, XDDDDDDDDDDDDDDDDD

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 15 lip 2018 13:56 | ocena: + 1

George | Załogant

@magdakowalska48, tak, to jest rzeczowy argument. XDDDDDDDDDDDDDDDDD wszystko wyjaśnia i nie ma sensu dalej o tym dyskutować.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN [...] WIADOMOŚĆ 19 lutego godz. 10.20 ... Witam serdeczne, Dziś około godziny 9.40 w miejscowości Kurpiewskie Stare gm. Lelis woj. Mazowieckie, był słyszany głośny wybuch niewiadomego pochodzenia. Rozmawiałem z jedną z sąsiadek która mieszka w drewnianym domu to mówiła że dom się zatrzasl po wybuchu. W ciągu roku słyszeliśmy już ok czterech wybuchów, wcześniejszy dziwny odgłos był ok tygodnia temu i odrazu sprawdziłem czy to samolot na stronie 

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 14 luty 2019 08:27 |  Witam, obserwacja miała miejsce 11.02.2019r. o godz. 23.38 w moim domu, mieszkam w Starych Bielicach niedaleko Koszalina. Dostrzegłam obiekt w odbiciu lustra w sypialni, mienił się kolorowymi światłami,  gdy podeszłam do okna obiekt się oddalił, robiłam zdjęcia ok 20 minut to trwało, musiałam podejść do dziecka, bo zaczęło się budzić i już go nie widziałam.

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Środa, 19 grudnia 2018 | Zbliża się rocznica pojawienia się UFO w Zdanach. Oczywiście jak co roku będziemy na miejscu gdzie wszystko się zdarzyło, ale przy okazji zawsze zdumiewa mnie coś innego. Postawa ludzi, którzy są gotowi wygłaszać nawet najbardziej zidiociałe, wariackie tezy na granicy kabaretu, aby tylko na siłę „zdemaskować, opluć i w ich mniemaniu wyjaśnić wbijając w piach, bo… on widzi, on wie i już...

czytaj dalej

FILM FN

RELACJA O SPOTKANIU Z UFO

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.