Dziś jest:
Czwartek, 2 lutego 2023

Badałem przypadki uprowadzeń przez UFO w takich krajach jak Zimbabwe, Arabia Saudyjska czy Nowa Gwinea. Zjawisko uprowadzeń przez UFO jest po prostu prawdziwe.
/Budd Hopkins, zajmuje się przypadkami CEIII i CEIV/

Komentarze: 7
Wyświetleń: 9015x | Ocen: 60

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 3/5


Nie, 9 luty 2020 11:14   
Autor: FN, źródło: FN   

KOLEJNY FENOMEN ZAGADKOWEGO ‘ZNAKU NA LUDZKIM CIELE’

O tej sprawie zawiadomiła nas czytelniczka serwisu – pierwszy raz słyszymy o tym, aby znak pojawił się na ręku matki i syna. W naszym archiwum mamy już kilkanaście tego typu historii z całej Polski. To jest naprawdę tajemnica z pierwszej ligi wielkich zagadek tego świata.

 

Historia trafiła na naszą skrzynkę 7 lutego.

 

-----Original Message-----

From: […]

Sent: Friday, February 7, 2020 11:49 AM

To: nautilus@nautilus.org.pl

Subject: Znak na ciele

 

 

Witam

 

Dzis rano zauważyłam ten znak... Półtorej roku temu nim urodziłam syna miałam tez taki znak niżej na ręce i biały.. Jakby jakiś zanik pigmentu skory.. Teraz jest czerwony piecze pod wpływem wody. Nic nie zrobiłam nie suszyłam włosów nie leżałam na niczym co mogłoby taki znak odbić.

 

 

 

 Witamy,

Bardzo ciekawe - to niezwykle zagadkowa sprawa. Mamy kilkanaście przypadków ludzi w ostatnich latach, którzy po przebudzeniu widzieli podobne znaki na swoim ciele (uwaga - identyczne jak te w 100 procentach!).

Nie jesteśmy tego w stanie w racjonalny sposób wytłumaczyć – pracuje nad tą tajemnicą od wielu lat zespół projektu OTWARTE NIEBO. O naszych hipotezach napisaliśmy w tekście w serwisie, link do niego poniżej:

https://www.nautilus.org.pl/artykuly,3008,historia-przypominajaca-scenariusz-odcinka-serialu-8216xfiles8217.html?cat_id=16

Sprawa trafia do naszego archiwum, a zdjęcie (z zachowaniem anonimowości) pokażemy w serwisie.

 Pozdrawiamy

 FN

 Ta wiadomość została wysłana przez Fundację Nautilus.

 

Copyright © 1999-2020 FN. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

-----Original Message-----

From: […]

Sent: Friday, February 7, 2020 4:34 PM

To: nautilus@nautilus.org.pl

Subject: FWD: RE: Znak na ciele

 

Półtorej roku temu wygladało to tak - w załączeniu zdjęcia

 

 

 

W sprawie tych znaków planujemy spotkanie w Bazie FN. W gronie kilkunastu osób postaramy się przeanalizować materiały zebrane przez Fundację Nautilus. Mamy ponad 10 takich historii. Wszędzie znak jest praktycznie identyczny. Jedna z historii wydarzyła się w rodzinie bliskich znajomych dowództwa okrętu. Dzięki temu wykluczyliśmy wszelkie teorie o tym, jak to ktoś sobie wygrzał znak przykładając do skóry suszarkę itp. To jest coś absolutnie niewyjaśnionego i niezrozumiałego. Prawdziwy „top of the top” zjawisk typu X`Files.


Z ostatniej chwili - już po publikacji dostaliśmy ciekawe zgłoszenie na naszą pocztę.


From: [...]
Sent: Monday, February 10, 2020 12:05 AM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Znaki na ciele/blizny

 

Droga fundacjo, po przeczytaniu wpisu o dziwnych śladach na ciele chciałbym się podzielić i moimi przypadkami. Zacznę od śladów, które zniknęły, a pojawiły się dwa razy, w odstępie około ośmiu miesięcy. Starszą fotkę zrobiłem dopiero wieczorem, choć ślady zobaczyłem rano, porównując widać jak dosyć mocno "zeszło", nic nie bolało, nic nie piekło. Z tego co wiem, nie mam żadnych uczuleń. Na początku zakładałem, że to wzór poduszki mi się odcisnął, względnie podobny, ale robiłem testy i nigdy podobny wzór się nie pojawił, skóra nie zareagowała w żaden sposób na poduszkę (może gdybym leżał 5godzin jakiś ślad by został, ale leżałem koło godziny i nic).

Poza tym, nie kojarzę tej poduszki w okresie pierwszego zdjęcia. Wszyscy znamy odcisk poduszki na twarzy, lekkie wgniecenia, zaróżowione.

W wypadku tych śladów skóra była gładka i jakby podrażniona wewnątrz, pod skórą/w niej. Trzecie zdjęcie pokazuje bliznę, znak, dla mnie najbardziej osobisty. Jak o reszcie zapomniałem (a miałem kiedyś jeszcze dziwne ślady na wierzchu prawej dłoni, zdjęcia gdzieś umknęły), tak to zdarzenie wryło mi się w pamięć. 18 lutego 2012 obudziłem się z dziwnym bąblem, przed nadgarstkiem, z wierzchniej strony ręki, nie bolało, nie piekło, nic, jedyna rzecz na jaką reagowałem w tym miejscu to chłód (zaznaczam, że była zima), dosyć przyjemne uczucie.

Bąbel nie miał wody, po prostu był sporym bąblem skóry, która pod wieczór wręcz odpadła, niespecjalnie bolało. Gorzej z gojeniem, chociaż też nie jakoś długo i tragicznie. Do dzisiaj mam tam "dziurę do kości" i od czasu do czasu czuję tę bliznę (np teraz, pisząc tego mejla).

Czy jest możliwe racjonalne wytłumaczenie? No jest... Ale dziwne. Jeśli bym, śpiąc, wyrzucił rękę ponad głowę, wylądowałaby na róże od kaloryfera, która była gorąca (zima)... Oczywiście sprawdzałem czy pasuje, przykładałem na najróżniejsze sposoby rękę do tej rury i ZAWSZE styk ciała z metalem był o większej powierzchni, dłuższy, szerszy itd. na zdjęciu za wiele nie widać, nie mam dobrego aparatu, ale kształtem przypomina odcisk palca, a nie rury.

Do tego jakby jakieś znaki, chociaż to ja już może się dopatruje jakiś dziwactw. Wydaje mi się, że warto by nadmienić, że wtedy (2012) bardzo pragnąłem spotkania z kosmitami, jakiegoś znaku, znaku, że jednak w jakiś sposób jestem wyjątkowy...

Może taki psikus? ;) Nie zdziwiłbym  się. Zdjęcia edytowałem (tzn przycinalem, twarz niepotrzebna ;P). Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :)

[...]


Komentarze: 7
Wyświetleń: 9015x | Ocen: 60

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 3/5


Nie, 9 luty 2020 11:14   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (7)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Sob, 15 luty 2020 08:11 | ocena: + 1

88kropka | Załogant

Znamiona po tatuażach też zostawiają ślady,ludzie mają bielactwa,wypryski na skórach,uczulenia różnego typu,tak mogą występować miejscowo,można się też tak opalić latem,można też odbić coś na skórze trzymając rękę na jakimś elemencie np na wełnie każdy może sam spróbować i zrobić zdjęcie.

Śr, 12 luty 2020 06:57 | ocena: + 1

Orion_1957 | Załogant

Słusznie załogant MarKli1 wspomniał iż śp. Stanisław Barski zajmował się m. innymi tematem dot. znamion które powstały w tajemniczy sposób na ludzkim ciele. Poniżej jest link do audycji z 2013 r. z udziałem Stanisława Barskiego. Pokazano znamię identyczne z tym które pokazała jedna z załogantek na stronie Fundacji Nautilus. Pozdrawiam


https://www.youtube.com/watch?v=gCimQ87ksGA

Pon, 10 luty 2020 18:53 | ocena: + 2

magdakowalska48 | Załogant

"Nie jesteśmy tego w stanie w racjonalny sposób wytłumaczyć – pracuje nad tą tajemnicą od wielu lat zespół projektu OTWARTE NIEBO." to jakby nie wiedziec kto i po co znakuje krowy. ufo porwalo tych ludzi i oznakowalo. a wy sie nad tym zastanawiacie od wielu lat XDDDD fundacji przyda sie swieza krew ktora rozumie wiecej niz stara brygada

Pon, 10 luty 2020 09:54 | ocena: + 1

Orion_1957 | Załogant

Może to właśnie jak powiedział autor materiału cyt. pragnienie spotkania z kosmitami może być powodem pozostawienia tych znaków. Czyżby obcy pozostawiali znaki na ciele osób u których byli podczas ich snu. Jak to możliwe przecież drzwi i okna mieli zamknięte a jednak coś się wydarzyło. Każdemu jest trudno w to uwierzyć ale to może być faktem. Prędzej czy później o tym wszystkim będziemy wiedzieli. Pozdrawiam.

Pon, 10 luty 2020 09:00 | ocena: + 3

zybiusz | Załogant

Bardzo podobne znaki pokazano w internecie kilka lat temu u złowionych ryb.
W połowie lat 2000 również u zwierząt w Zdanach. Było wtedy głośno o dużej ilości dziwnych wydarzeń w tej miejscowości.

Nie, 9 luty 2020 20:24 | brak oceny

gangoo | Załogant

Troche kojarzy mi sie ten znak ze zdjecia fotpulapki-mam na mysli projekt kontakt.

Nie, 9 luty 2020 17:19 | ocena: + 2

MarKli1 | Załogant

witam,nasz zmarly kolega Stanislaw Barski zajmowal sie tym tematem i posiadal duza kolekcje fotograficzna i relacji osob w ten sposob naznaczonych.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

- Nikt nie jest dziś w stanie przewidzieć, kiedy wojna w Ukrainie się skończy. Putin może ją zakończyć już dziś. Ale on nie przygotowuje się do pokoju. My widzimy coś przeciwnego - tak o działaniach Kremla mówił sekretarz generalny NATO. Jens Stoltenberg w czasie wizyty w Korei Południowej wezwał kraj do zwiększenia pomocy dla Ukrainy i ostrzegł, że Rosja przygotowuje się do jeszcze większej wojny.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 15 stycznia 2023 | O 2023 roku, o mnie, Fundacji Nautilus,  zwykłej prozie życia i „szalupach ratunkowych”. Wpis w Dzienniku Pokładowym 15 stycznia 2023

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.