Dziś jest:
Wtorek, 29 listopada 2022

Człowiek ma ogromną moc. Medytacja i wewnętrzna siła zwielokrotniają tę moc. Nie zmierzy jej ani nauka, ani żaden przyrząd. Nie ogarnie jej wielkości także ludzki umysł.
/Liao Sifu, chiński mistrz Nei Kungu/

Komentarze: 59
Wyświetleń: 15021x | Ocen: 47

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 9 lip 2020 15:43   
Autor: FN, źródło: FN   

PROJEKT MESSING: CO DALEJ Z KORONAWIRUSEM?

Świat praktycznie wykreślił ze swojego słownika słowo ‘koronawirus’. Wobec bankructwa finansów publicznych wszystkie kraje na wyścigi ‘odmrażają’ wszystko, co tylko się da. Ludzie mają dość maseczek czy płynów do dezynfekcji i tysiącami ruszają na wakacje – słowo „koronawirus” pojawia się tylko w żartach. I w zasadzie można by o nim zapomnieć, gdyby nie… mały drobiazg – przepowiednie jasnowidzów.

 

Premierzy, prezydenci, liderzy partii politycznych praktycznie na całym świecie stanęli do morderczego wyścigu. Chodzi o to, żeby jak najszybciej uruchomić wszystko, co tylko się da – najlepiej natychmiast. Połączenia kolejowe, lotnicze, autobusowe, hotele, pensjonaty, firmy takie czy śmakie – wszystko ma ruszyć jak najszybciej. Jeszcze nie dawno pojawiały się głosy, że ta sama grupa ludzi umówiła się, aby wszystko blokować, a teraz wajcha przesunęła się w drugą stronę na pozycję max – wszystko ma ruszyć, a koronawirus jako słowo najchętniej powinno w ogóle zniknąć z naszego słownika. Co prawda cały czas krzywa zachorowań na świecie idzie mniej więcej w tym samym tempie w górę, ale pojawił się problem, który przyćmił wszystko inne.

Jeszcze trochę zabawy w „lock-down” gospodarek i runą finanse publiczne…
Jeśli firmy i pracownicy nie pracują, to nie płacą podatków. To oznacza, że nie ma wpływów do budżetu. Powstał dramatyczny dylemat: utrzymać obostrzenia i doprowadzić do upadku finansów publicznych, czy próbować nadal opanować rozprzestrzenianie się choroby, którą prezydent Białorusi Aleksandr Łukaszenka nazywał „łagodną grypką dla staruchów”.

Podobnie prezydent Brazylii Jair Bolsonaro, choć u niego sprawa była jeszcze bardziej zabawna niż u Łukaszenki. Przywódca Brazylii wielokrotnie bagatelizował pandemię koronawirusa. Nie zezwolił na zamknięcie gospodarki kraju, gdyż uważał, że nie jest to potrzebne w walce z epidemią. Porównał ją do epidemii grypy. Jednak w ostatnich dniach Jair Bolsonaro gorzej się poczuł – nagle dopadła go 40-stopniowa gorączka i zaczął uskarżać, że ma kłopoty z oddychaniem. U prezydenta Brazylii wykonano test na obecność koronawirusa, który dał wynik pozytywny. To oznacza, że Jair Bolsonaro jest zakażony koronawirusem – w chwili kiedy są pisane te słowa właśnie ma okazję sam na sobie przetestować „śmieszną, nic nie znaczącą grypkę”.  W USA kilku najbardziej zagorzałych prześmiewców koronawirusa mieli okazję na własnej skórze przekonać się, czy rzeczywiście ich tezy mają oparcie w rzeczywistości, a jeden wręcz walczył o życie – pisaliśmy o tym w dziale FN24, w którym publikujemy przeróżne ciekawe informacje z innych serwisów i światowych mediów.

https://www.nautilus.org.pl/news24,710,twierdzil-ze-koronawirus-to-mistyfikacja-po-3-tygodniach-walki.html


 Inni, jak prezydent Burundii, tę walkę wręcz przegrali.

https://www.nautilus.org.pl/news24,723,wysmiewal-koronawirusa-jako-wymysl-imperialistow-i-zydowskich.html

 

Na pokładzie okrętu Nautilus istnieje Projekt MESSING, w ramach którego próbujemy zebrać informacje o tym, co nas czeka. Czy rzeczywiście po pandemii koronawirusa nie ma śladu? Czy ulegnie ona za chwilę zapomnieniu i będziemy tylko opowiadać kpiarskie żarty z tego, że „był czas, kiedy ludzie nosili maski”? Jak wygląda sytuacja i jak bardzo lęk przed koronawirusem spadł do zera absolutnego (a nawet trochę poniżej) pokazują obrazki z plaż na całym świecie. Oto zdjęcie wykonane w ostatnich dniach w Bournemouth  (UK). Podobnie jest w innych miejscach świata.


 

Najnowsze dane dotyczące skali liczby nowych osób zarażonych na świecie wydają się pokazywać coś wręcz odwrotnego, że na przykład w takich krajach jak USA pandemia koronawirusa dramatycznie przyspieszyła (najnowsza mapa zarażeń poniżej).


Co na temat przyszłości Ziemi i koronawirusa mówią jasnowidze i media? Co piszą czytelnicy serwisu FN? Patrząc na wyniki naszej najnowszej ECHO-SONDY zdania w sprawie tzw. drugiej fali koronawirusa są podzielone.

 https://www.nautilus.org.pl/echosonda,613,czy-swiat-czeka-uderzenie-drugiej-o-wiele-bardziej-groznej-dla.html

 

Sytuacja jest dynamiczna – w tej chwili największy dramat można dostrzec w Ameryce Południowej. 2 lipca Reuters podał informacje o koronawirusie w Brazylii i USA…


… ale tydzień później jest te liczby były zdecydowanie większe. Jakie? Proponujemy sprawdzić samemu wchodząc na interaktywną światową mapę zarażeń. Aby zobaczyć interaktywną mapę pokazującą sytuację na świecie wystarczy kliknąć link poniżej.

https://tiny.pl/tsptz


 

Postanowiliśmy przedstawić kilka opinii naszych czytelników z korespondencji do FN, które dotyczyły koronawirusa. Wydały się one nam na tyle ciekawe, że przedstawiamy ich w tej publikacji.

 

From: […]

Sent: Tuesday, June 2, 2020 7:51 PM

To: FN

Subject:

 

Witam, zgadzam się całkowicie  w kwestii przeludnienia, że jest to numer jeden, a co za tym idzie wiąże się to z konsumpcją mięsa na ogromną skalę, czyli masowym zabijaniem zwierząt, które żyją w cierpieniu przez swoje całe życie hodowane na rzeź.

[…] Chciałam jeszcze odnośnie koronawirusa przytoczyć ciekawe opinie dwóch naukowców prof. Piotra Skubały, oraz dr Ryszarda Kulika. Obaj otrzymali tytuły Popularyzatorów Nauki za rok 2019 w konkursie POP Science. Nagrodę odebrali 26 stycznia tego roku. Prof Skubała odbierając nagrodę powiedział między innymi "Potrzebujemy nowego sposobu widzenia świata, opartego na myśleniu relacyjnym, które podkreśla wzajemne związki, współzależność człowieka, przyrody, bytów i istot ludzkich i nie -ludzkich. Musimy przestać postrzegać siebie jako coś oddzielonego od całej reszty świata żywego. Chcąc nie chcąc jesteśmy powiązani ze sobą, oraz ze wszystkimi roślinami, zwierzętami, mikroorganizmami na całym świecie. Naszą szansą jest jeżeli nauczymy się z nimi współdziałać".

prof. Piotr Skubała

Rozmowy o koronawirusie z nimi ukazały się w Klubie Myśli Ekologicznej. Pozdrawiam serdecznie BD.

https://pl-pl.facebook.com/klubmyslieko/posts/2992113377536662?__tn__=K-R

https://pl-pl.facebook.com/klubmyslieko/posts/3082541961827136?__tn__=K-R

 

 

 


 

From: […]

Sent: Tuesday, June 2, 2020 12:38 PM

To: Fundacja Nautilus <nautilus@nautilus.org.pl>

Subject: Parę murali nawiązujących do covid19 które powstały w Rosji.

 

https://www.facebook.com/watch/?v=867518687092675

 

Ten ostatni przykuł szczególnie moją uwagę.

Pozdrawiam […]

 

 

-----Original Message-----

From: […]

Sent: Sunday, May 31, 2020 11:48 AM

To: nautilus

Subject: artykul Leszka Zadlo

 

Witam Zaloge,

 

wiem ze nie macie duzo czasu i na pewno nie jestem jedynym ktory cos wam podsyla,postanowilem jednak podzielic sie tym co napisal Leszek Zadlo na swoim profilu o obecnej sytuacji:

 

Do tego co napisal,co cytuje ponizej jest dodany film pod linkiem:

 

 

Jak wykorzystano dobroć i duchowe aspiracje rozwojowców do zamknięcia wszystkich w domach, w oczekiwaniu na zbawienną szczepionkę?

Zdaliście ten egzamin z dojrzałości na piątkę z +. I doceniają was twórcy tego wielkiego, postępowego eksperymentu, czyli bogaci psychopaci.

Szkoda tylko, że świadomość poszła się gdzieś ... paść.

I nawet nie ZAUWAŻACIE, ŻE DRUGA FAZA EKSPERYMENTU DOPIERO PRZED WAMI, A WY CHĘTNIE WCHODZICIE W NOWE ROLE! (TEGO W PONIŻSZYM FILMIE NIE MA).

A na czym to polega?

Budzą się dobrzy i świadomi ludzie. Zauważają, że słowa "świat po pandemii nie będzie już taki sam" są prorocze. Uważają, że ustami polityków i psychopatów przemawia do nas Bóg! Zalecają, by o wszystkim myśleć pozytywnie i z wdzięcznością: za koronawirusa, za pandemię, która wyhamowała gospodarkę, za lekarzy,. którzy się poświęcali dla ratowanie milionów ludzi, za odpowiedzialnych polityków, którzy podjęli mądre decyzje, by chronić ludzkość przed zagładą, za policjantów, którzy gonili nieodpowiedzialnych obywateli, naruszających ograniczenia i manifestantów zagrażających rozszerzaniem pandemii, za maseczki, za szczepionki, za zalewanie mediów tak pożądanymi wiadomościami o zagrożeniu światowym, za programy kontrolujące podejrzanych o zarażenie ludzi, którzy mogliby zagrażać bezpieczeństwu i życiu, za szybki rozwój sieci 5G, która umożliwia szybkie ściąganie filmów, za przemianę duchową, która się dokonała w czasie epidemii, podczas której tak bardzo rozszerzyła się ich świadomość, że .... zapomnieli tylko o Bogu i Jego Mocy.  To są przygotowanie do 2 etapu.

A teraz pora na podsumowanie etapu 1. Tak, wiem, że wielu będzie wstyd. Ale lepiej się trochę zawstydzić, niż oddać duszę za "szklane paciorki" ciemnym siłom.

Pozdrawiam serdecznie,

[…]

 

 

 

 

 

[...] Witam FN,

Śledzę Wasz serwis i najbardziej interesuje mnie to, co dotyczy koronawirusa. Chcę opowiedzieć o spotkaniu z jasnowidzem, które miałem na początku kwietnia 2020. Jego imię i nazwisko – na prośbę jego żony i córki – zachowuję dla siebie, gdyż jest ton człowiek mający ogromne zdolności jasnowidcze, ale unikający rozgłosu i nie żyjący z jasnowidzenia. Zwykły człowiek już raczej w podeszłym wieku, kiedyś pracownik dużej i bardzo znanej w czasach PRL-u fabryki, a dziś na emeryturze. Pomógł naprawdę masie ludzi, w tym mnie i mojej rodzinie wielokrotnie. Za swoje wizje nie bierze pieniędzy, co także jest bardzo ważne i pokazuje, że to nietuzinkowy człowiek. Dodam, że w ogóle ten człowiek nie ma dostępu do internetu. A teraz do rzeczy.

Ten jasnowidz jest znajomym mojej matki i zgodził się odpowiedzieć na moje pytania dotyczące prywatnej sprawy, bardzo ważnej dla mnie. Jego odpowiedź na pytanie dotyczące mojej rodziny była naprawdę szokująco trafna i nie ma siły, aby wcześniej wiedział to wszystko, co mi powiedział. Już wychodziłem od niego, kiedy nagle rozmowa nieoczekiwanie zeszła na koronawirusa.  Jasnowidz powiedział, że koronawirus został przysłany ludzkości nie przez żadne laboratoria wojskowe, ale przez przeznaczenie związane z Ziemią i że jest efektem pastwienia się na zwierzętami. Zapytałem, czy ma jakieś odczucia w sprawie tego, co czeka Ziemię. Jego odpowiedź była na tyle ciekawa, że postanowiłem o niej do was napisać.

Według tego człowieka ludzkość musi się przygotować na to, że najpierw wirus pozornie zniknie, a potem będzie wielki powrót zarazy, ale w zupełnie nowym wydaniu. Tym razem nie będzie to choroba dotykająca osoby starsze, ale wszystkich bez wyjątku, a zwłaszcza dzieci. Umieralność będzie tak duża, że powrócą granice i będą zamykane miasta, gdzie ten nowy wirus się pojawi. Będzie on miał inną nazwę niż koronawirus i będzie atakował mózg podobnie jak ten stary wirus, ale czego nie są ludzie świadomi, bo tych zmian nie widać na pierwszy rzut oka. Nie będzie na niego tego drugiego wirusa szczepionki, gdyż on będzie cały czas się zmieniał i powstające szczepionki będą skutecznie uodparniać na starsze wersje wirusa, a nie na te najnowsze. Jasnowidz dodał, że ludzie muszą przestać traktować zwierzęta jako źródło pokarmu, bo są to żyjące i odczuwające ból istoty, których cierpienie wpłynęło na przeznaczenie Ziemi. Dodam też ciekawostkę, że ten pan mocno wierzy w reinkarnację i wędrówkę dusz.

Kiedy zapytałem kiedy nowy wirus się pojawi powiedział, że kiedy przyjdą ponownie chłodne dni i będzie w Polsce zimno, ale stanie się to w tym roku. Na koniec zostawiłem najlepsze. On też tak jak Krzysztof Jackowski mówi o wojnie, która zmieni świat i która jest częścią przeznaczenia Ziemi.

Obiecałem sobie, że po wakacjach znowu go odwiedzę. Jeśli powie coś ciekawego o koronawirusie czy o innej rzeczy, to obiecuję napiszę.

Pozdrawiam

[dane do wiad. FN]

p.s.

Czytając ostatnio różne rzeczy w sieci natrafiłem na ciekawą wiadomość, która potwierdza to, co powiedział ten jasnowidz o zmianach w mózgu przez koronawirusa.

 

Naukowcy odkryli, że Covid-19 może powodować uszkodzenie mózgu

 Naukowcy obserwujący pacjentów z nowym typem koronawirusa w szpitalu Salgrensk w Göteborgu w Szwecji odkryli, że niektórzy mają po chorobie uszkodzenia mózgu.

Badania krwi u 47 pacjentów z Covid-19, wykazały obecność dwóch biomarkerów świadczących o uszkodzeniach mózgu. Porównano je również z analizami grupy kontrolnej osób zdrowych. Badanie wykazało, że uszkodzenie jest obecne, ale nie jest jeszcze jasne w której część mózgu dochodzi do zmian.

Lekarze nie potrafią jeszcze powiedzieć, co dokładnie powoduje uszkodzenie - sam wirus lub zbyt intensywna odpowiedź immunologiczna organizmu na zakażenie. Szwedzkie badanie opublikowano w czasopiśmie Neurology.

 

 

[...] Witam,

Nie wiem czy interesowaliście się ciekawy przypadkiem nastolatka z Indii, który przewidział pojawienie się koronawirusa. Czternastoletni Abhigya Anand w sierpniu 2019 przepowiedział pojawienie się czegoś, co wywoła kryzys na całym świecie. W serwisie youtube było nagranie z jego przepowiednią, które już zostało usunięte, ale ciekawy był tytuł „Poważne zagrożenie dla świata od listopada 2019 r. do kwietnia 2020 r.” Według czternastolatka najbardziej ucierpieć miały Chiny i kraje „bogate”, co przecież się sprawdziło.

W swojej najnowszej przepowiedni Abhigya Anand podał nawet konkretną datę  20 grudnia 2020. Tego dnia możemy spodziewać się pojawienia się na świecie czegoś, co będzie bardziej niebezpieczne niż koronawirus. Ludzkość zostanie zaatakowana przez jeszcze większą liczbę wirusów, a kryzys dotknie absolutnie wszystkie kraje.

Poniżej przesyłam zdjęcie Abhigya Ananda

Pozdrawiam

[dane do wiad. FN]

 


 

 


-----Original Message-----

From: […]

Sent: Friday, June 5, 2020 11:44 AM

To: nautilus@nautilus.org.pl

Subject: Przepowiednia na temat koronawirusa i zamieszek w USA z 2012 i 2014 r.

John Paul Jackson (ur. 30 lipca 1950, zm. 18 lutego 2015) – amerykański duchowny ruchu neocharyzmatycznego przepowiadał obecną pandemię i zamieszki w USA, oczywiście nie tylko to, ale również wiele innych spraw, które się jeszcze nie wydarzyły. Patrząc z perspektywy czasu jego przepowiednie spełniają się na naszych oczach, są one głównie skierowane do USA. Poniżej fragmenty z odnośnikami do konkretnych fragmentów archiwalnych nagrań:

Film o przepowiedniach Jaksona z 6 mar 2014:

  1. Będą pandemie, pierwsza będzie niezbyt groźna i skończy się głównie na strachu, ale następne będą poważne:

 


  1. Siły policyjne i wojskowe nie będą wstanie ogarnąć zamieszek:

Przepowiednia nagrana 4 października 2012 r.:

  1. Zamieszki i wybuchy agresji w Waszyngtonie, Chicago pod bronią:

 

  1. Rekordowa liczba miast wprowadzająca godzinę policyjną w związku z zamieszkami, stan wojenny przedłużony o kolejne 30 dni:
  1. Susza powoduje wzrost modlitw (na początku 2020 r. w Polsce miało już coś takiego miejsce): https://youtu.be/iEVsZV90otQ?t=1535

 

  1. Ceny żywności powodują wzrost inflacji (w Polsce żywność coraz bardziej drożeje, chyba większość to zauważyła):

 

Zapowiadany przez Jacksona wzrost 40% cen żywności jest zauważalnie zbieżny z przepowiedniami Sławika (Wiaczesława Kraszennikowa) z Rosji o tym, że spowodowany zostanie celowy niedobór żywności, aby później wprowadzić jej dostępność dla tych, którzy chętnie się "oznakują".

Film z 11.11.2012:

  1. Rozruchy w USA na tle rasowym https://youtu.be/0-rgNvRM760?t=913

 

Strona Jacksona o której wspomina  w wywiadach

http://preparingfortheperfectstorm.com/

Pozdrawiam

[dane do wiad. FN]

Komentarze: 59
Wyświetleń: 15021x | Ocen: 47

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 9 lip 2020 15:43   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (59)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Śr, 2 wrz 2020 19:59 | brak oceny

wojorzel | Załogant

Warto poczytać dobry artykuł dr Opara, ktory jest uczciwy, jego celem jest pomaganie ludziom.

Pisze o tym, że koronawirus to jedno wielkie oszustwo i że noszenie masek szkodzi naszemu zdrowiu!
Oto jego artykuł:
https://ryszard-opara.neon24.pl/post/157368,zamaskowany-swiat-wspolczesny

Czw, 30 lip 2020 12:56 | brak oceny

sidhartha | Załogant

poza tym czy to prawda że fundacja nautilus będzie szkolić ludzi np.w jasnowidzeniu?podobno Bernatowiczowi objawiły się moce.
i chce się podzielić tym że światem, choć z pewnych źródeł wiem że coś jest też na rzeczy np.z bilokacją.tylko musimy uważać żeby nie zamknęli nas we wariatkowie ;)

Czw, 30 lip 2020 12:41 | brak oceny

sidhartha | Załogant

koronawirus kiedyś zniknie i media będą o "czymś" nowym gadać
i informować xD
wojna?nie wykluczam ale nie będzie użyta broń nuklearna bo w to wątpię.że co?że raz np.jako akt terrorystów?wątpię.
obcy nie objawią się dopóki 99% ludzi nie zrozumie "duchowości"
że co?że niebawem nadejdą czasy "lepsze"?sai baba bamjan i paru innych nauczają o 'szczęściu" i o tym że istnieje reinkarnacja :)
szkoda tylko że ludzie są głusi na ich przekazy, ale na każdego przyjdzie czas.
ja urodziłem się będąc uduchowionym choć sai babie czy bamjanowi nie dorastam do pięt ale to niedługo się skończy.

Pon, 27 lip 2020 20:15 | brak oceny

de press | Załogant

jak sie słucha Jacksona,to można tylko powiedzieć za filmem grek zorba; jaka piękna katastrofa. normalnie brak słów, jak twórczy jest Pan, w/g tego pana ,masakra goni katastrofe ,a jeszcze zarazy wszystkich typów ,normalnie demon zniszczenia .kto jeszcze uważa ,że miłosierdzie jest najwyższym przymiotem Pana?? czy Jacson był jehowitą,? bo to by wiele tłumaczyło hehe

Wt, 21 lip 2020 19:26 | ocena: + 1

min | Załogant

Czy coronavirus to pandemia czy rozdmuchane zagrożenie? To jest głównie temat medialny, ludzie klikają a więc się artykuł sprzedaje. Zwróćcie uwagę, że jeżeli wyłączymy programy informacyjne w TV i radiu, nie czytamy monotematycznych artykułów w Internecie opatrzonych nagłówkiem CORONAVIRUS RELACJA NA ŻYWO (co sugeruje, że sytuacja jest tak poważna i dynamiczna, że lepiej czytać czy gdzieś za rogiem nie czai się ten wirus i nie atakuje sąsiada ulicę obok) życie jest normalne. Media karmią nas złymi emocjami. Ktoś powie, że to bagatelizowanie zagrożenia, że ten wirus zabija nas. A czy ktoś sprawdził, ile w tym czasie zmarło osób które nie uzyskały pomocy bo koronavirus - przełożona operacja, zamknięta przychodnia zdrowia, zła diagnoza przez telefon itp. Ile osób zmarło w wyniku innych czynników?
Czasem warto przyjrzeć się liczbom, media podają że na dzień dzisiejszy 40782 osób się zakaziło (sugestia ze tyle choruje) dopiero jak się wczytamy w szczegóły to okazuje się ze aktualnie chorych (aktywnych) jest nieco ponad 8300 osób, co stanowi 0,022% obywateli RP. Jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, że nie wszyscy są przebadani, może się okazać, że tych co chorowali i nawet o tym nie wiedzą jest kilka razy więcej.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 23 lip 2020 13:25 | ocena: + 1

fenikste | Załogant

@min, Zasadniczo corona virus i jego poprzednie szczepy były już wcześniej dostępne, mnie osobiście bawi jak zwala się winę za wirusa na chińczyków którzy w zasadzie są głównymi w tym przypadku królikami doświadczalnymi reszta to konsekwencje głupoty , w sensie , nie planowano że się tak rozprzestrzeni.

Polecam zerknięcie w internet co stało się w Rosji 09.09.2019 w laboratorium "Wektor" w głównym pomieszczeniu gdzie przechowywane są wirusy, wybucha butla z gazem i wszystko wylatuje na zewnątrz budynku. Widziałem film z tego wybuchu i powiem jasno pierwsze wszystko wyleciało na pole a potem był ogień.
W prasie dementuje się jednocześnie plotki jakoby jakikolwiek wirus się wydostał i że uległy one wszystkie zniszczeniu w trakcie wybuchu. Oczywiście widziałem że tak nie było. Co zawierało pomieszczenie w którym owa butla wybuchła , otóż znajdowały się tam wszystkie wirusy jakie znane są ludzkości , liczba jest niebotyczna bo znajdowały się tam też te nad którymi pracowano. Nie oszukujmy się , laboratorium to jest obiektem wojskowym , powstało po wojnie chyba, lata 50 , to co z tego pomieszczenia wyleciało to śmiertelnie groźne dla życia ludzkiego wirusy. Istotnie środowisko jest tam dość surowe jednak jak łatwo przypuszczać niejeden wirus się podrasował w kontakcie kolegów. Może to tłumaczyłoby inną budowę virusa COVID-19 SARS2 tak to wirus który już był dawno w środowisku naturalnym , potocznie nazywano go hiszpanką we wczesniejszych wersjach. Podam hipotezę a co jeśli wirus hiszpanki zmutował z dowolnym śmiercionośnym w jakimś stopniu dla ludzi wirusem. Otóż mógł powstać właśnie COVID-19. Gdy prześledzi się rozwój wirusa na świecie łatwo dojrzeć iż Rosjanie w pierwszych fazach rozprzestrzeniania się wirusa nie podają żadnych danych. Robią to zmyślnie bo dobrze wiedzą że gdy podaliby do opinii publicznej taką informację przed innym regionem , byliby na celowniku miedzynarodowej organizacji zdrowia i domagano by się wyjaśnień , a że rosjanie nigdy nie lubi się tłumaczyć z tego co robią to mamy sytuację gdzie wirus pustoszy świat a pacjenta zero jak nie było tak niema :) a jest on wymagany i pewnie siedzi sobie w Rosji , czemu siedzi bo prawdopodobnie przeżył pierwsze szczepy.

Co do samego obłędu wokół COVID-19 wszelkich obostrzeń wokół niego.
W powietrzu wodzie i jedzeniu znajduje się wiekszość wirusów jakie posiadało owe laboratorium jednak rzadko się zdarza by mogły one się bezpośrednio spotkać, kwestia losowa. W przypadku wypadku w Rosji to już nie przelewki. Uważam jednak że zaostrzenia były zbędne. Jak przy każdym wirusie pewna ilość ludzi umrze , odporniejsi przetrwają , wirusy zostaną i będą nowe.
Powiem szczerze więcej ludzie ucierpieli w konsekwencjach obostrzeń niż w przypadku samego wirusa który i tak zabije najsłabszych , to się nazywa selekcja naturalna i stosowana jest ciągle i od wieków nie tylko w społeczeństwie ale i w naturze z której ludzie biorą przykład. To że ktoś po drodze zarobił na czyjejś krzywdzie to też normalne.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pt, 24 lip 2020 13:56 | brak oceny

min | Załogant

@fenikste,

Nie słyszałem o tym wybuchu.

Ale co do coronawirusa, warto sprawdzić gdzie jest najwyższa zachorowalność i niestety ofiary. Są to kraje gdzie jest między innymi niski współczynnik szczepień. Ponoć najlepszym tego przykładem są Niemcy, wschód nie choruje, zachód choruje. Wschodnie Niemcy szczepiły się tak jak inne "zacofane" kraje Europy wschodniej, zachodnie nie koniecznie. USA podobnie. Tam leczy się (w tym i szczepi) ten kogo na to stać. Wielka Brytania, podobnie, w końcu to pełna demokracja, rubta co chceta. Oczywiście dochodzą też inne kwestie, jak wiek społeczeństwa itd.

Media też próbują co jakiś czas podsycić ogień, podając nowe fakty, jak np. nowe objawy, lista powikłań. Ale czy ktoś wspomni, że po każdej zwykłej grypie serce staje się osłabione, że inne z pozoru błahe choroby które przechodzimy mają poważne konsekwencje? Ze jazda samochodem i rozmowa przez komórkę spowodowała ileś tam wypadków, że ciągłe siedzenie z komórką przy uchu powoduje przegrzanie głowy. Nie bo nikt by tego nie słuchał.

Pon, 27 lip 2020 20:52 | brak oceny

kibur | Załogant

@fenikste, nie mogę znaleźć nic innego, kompletnie nic na temat tego wybuchu, niż ten jeden artykuł. A w nim nie ma nic na temat tego, że doszło do uszkodzenia konstrukcji budynku. Takie laboratorium, tak niebezpieczne w swojej naturze i jedna butla z gazem miał by rozwalić konstrukcję, ale kto tam wie?
Tak czy inaczej dzięki, że napisałeś o tym, nie miałam pojęcia o tym wypadku.
https://www.focus.pl/artykul/eksplozja-w-rosyjskim-laboratorium-w-jego-wnetrzu-trzymano-wirusa-ospy-190918112146

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 28 lip 2020 21:35 | ocena: + 1

fenikste | Załogant

@kibur, Ta butla nie rozwaliła całego laboratorium bo jest to budynek 3 kondygnacyjny bodaj, wybuchła akurat w pomieszczeniu z śmiertelnie groźnymi dla człowieka wirusami bo trzymano tam wirusy pod kontem broni biologicznej , szkoda teraz że filmu nie zgrałem , chociaż niema to większego znaczenia. Samo przetrzymywanie takich drobnoustrojów w jednym pomieszczeniu nie jest do końca mądre i widać ktoś lub coś to wykorzystało, butla sobie nie wybucha bez powodu to chyba jasne :D
Laboratorium nazywa się "Wektor" zanim było słychać o COVID-19 informacji było dość dużo. Przypuszczam że są tuszowane jak ilość zachorowań w Rosji tyle że na zachorowania ma również znaczenie gęstość zaludnienia a Rosja akurat jest słabo zaludniona na m2

Pt, 17 lip 2020 12:04 | ocena: + 1

sidhartha | Załogant

ostatnio miałem sen straszny xD
ale nie będę wam opowiadał :)
ale data była wyraźna:17 lipca 2020.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 17 lip 2020 13:58 | ocena: + 2

magdakowalska48 | Załogant

@sidhartha, no i co? no i nic nie ma

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 23 lip 2020 13:39 | brak oceny

fenikste | Załogant

@magdakowalska48, jest , głupi ludzie gdzie nie popatrzy

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 26 lip 2020 10:18 | ocena: + 3

magdakowalska48 | Załogant

@fenikste, nie wiem o co chodzi. chyba ty tez nie wiesz

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 26 lip 2020 17:45 | brak oceny

fenikste | Załogant

@magdakowalska48, a jak Ci się wydaje Magdo. Czy zbrodnia Amerykan w latach 60 i ich aktualne dręczenie korona wirusem plus opis biblijny jak ludzie na zachodzie odczują przyjście pierwszego niema związku? Nawet szalony już Benedykt twierdzi że Antychryst już tu jest.
Mnie natomiast bawi jak Ci źli którzy panują tu na Ziemi z miernym skutkiem już 35mln lat nazywają i przeinaczają boga.
Bóg ma imię Morenae a Zło też nie jest bezosobowe i jest nim niegdyś uwielbieniec boga Visseus i to nie są informacje dla ludzi bo i tak nic nie rozumieją, mając na myśli głupców mam na myśli nie że ludzie są głupi bo nie są , raczej są ogłupiani systematycznie i się tej głupocie poddają informacyjnie. Taka sytuacja, chemia, hemoglobina ...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 29 lip 2020 15:22 | ocena: + 3

magdakowalska48 | Załogant

@fenikste, nie wiem co bierzesz ale odstaw to

Śr, 15 lip 2020 11:37 | ocena: + 1

ABe11 | Załogant

Polecam posłuchać w skupieniu i przemyśleć... Wystąpienie Pana Mariana Turskiego, Oświęcim 2020

https://www.youtube.com/watch?v=BwveeOmDN4o

Śr, 15 lip 2020 09:17 | ocena: + 1

Kepos | Załogant

Odniosę się do motta na stronach, odnośnie diabła - chodzi o Antychrysta, którego wystąpienie dopiero przed nami.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 23 lip 2020 13:40 | brak oceny

fenikste | Załogant

@Kepos, raczej stworzyciela bo cały padół jest antychrysta, ciekawą sytuacją jest gdy przybycie stworzyciela przez antychrysta jest nazywane przybyciem antychrysta , no dla niego na pewno...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 23 lip 2020 16:33 | brak oceny

Kepos | Załogant

@fenikste, chodzi o wcielonego Lucyfera.

Wt, 14 lip 2020 16:36 | ocena: + 2

Gorki73 | Załogant

Witaj @lilka123, Cieszę się, że odpowiedziałaś na mój post. Co do Pana Trzaskowskiego to uważam, że był o wiele lepszą alternatywą w II turze wyborów, niż obecny Pan prezydent. Dla mnie ludzie, którzy napuszczają jednych na drugich (wypowiedź na temat LBGT, czy wypowiedź o tzw. "warszawce" itp. ) nie mają miejsca w życiu publicznym, bo dzielą społeczeństwo, które zamiast budować zajmuje się szukaniem winnych i wrogów, to do niczego dobrego nigdy nie prowadzi. Czy nie uważasz, że gdyby zalegalizowano już wcześniej związki partnerskie nie byłoby dzisiaj z tym kłopotów ? Czy nie uważasz, że dajemy się wodzić za nos ludziom opłacanych z naszych podatków przez to, że wykrzykują nienawistne hasła dzieląc społeczeństwo wg. starej maksymy "dziel i rządz " ? I czy nie uważasz, że takie sprawy jak legalizacja osób w związkach homoseksualnych, czy delegalizacja wszystkich organizacji pseudo narodowych o zabarwieniu faszystowskim jest odwlekana w czasie tylko po to, żeby polaryzować społeczeństwo dla potrzeb rządzenia i dalszego wyzysku nas obywateli ? Pozdrawiam serdecznie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 16 lip 2020 06:57 | ocena: + 1

lilka123 | Załogant

@Gorki73, Prezydent mówiąc o "warszawce" czy o LGBT miał 100% racji i nie widzę,żeby kogoś obraził,zwyczajnie nazwał rzeczy po imieniu.
W Warszawie jest spora grupa ludzi bardziej majętnych, lepiej wykształconych,piastujących wyższe stanowiska i uprawiając zawody, o których zwykły śmiertelnik z każdego innego zakątka Polski może jedynie pomarzyć. Ta grupa mieszkańców Warszawy, jako że traktuje siebie samych w sposób wyjątkowy,uważa że z racji "lepszego urodzenia " i większego stanu posiadania ma większe prawa do stanowienia o prawach innych. Właśnie Trzaskowski jest reprezentantem tej grupy i całe jego ugrupowanie polityczne.
Ten człowiek, startując na urząd prezydenta nie przedstawił żadnego programu. Nikt z waszego elektoratu nie zauważył, że taka postawa świadczy o całkowitym braku szacunku dla swoich wyborców i niesamowitej pewności siebie graniczącej z arogancją(po co mi program i tak wygram, tylko trzeba umiejętnie pokierować stadkiem baranów).

Co do wypowiedzi prezydenta odnośnie LGBT,również nie widzę w niej nic obraźliwe go.Cały czas nawołuje do szacunku. Prezydent sprzeciwia się jedynie, by mniejszość dyktowała standardy większości tak,jak to się dzieje już w stanie Kalifornia(gdyby Trzaskowski prezydentem został, mielibyśmy teraz Kalifornie u siebie).
Chodzi o narzucanie IDEOLGII środowisk LGBTQ, a jak wiadomo(bo historia to udowidniła), każda ideologia to (jak się trafnie Jędraszewski wyraził) zaraza.
" W myśl nowych wytycznych dzieci będą uczone o istnieniu nieskończenie wielu płci. "Pomysłodawcy regulacji uznali, że nie ma żadnych granic moralnych ani tabu, których by nie można było naruszyć" – pisze Pch24.pl i wskazuje, że dzieci mają być zapoznawane z instrukcjami na temat niebezpiecznych perwersji seksualnych.

Już od przedszkola ma rozpoczynać się edukacja dotycząca transseksualizmu, w myśl której dzieci mają być zachęcane do kwestionowania swojej płci i "stereotypów płci".

Nowe zapisy zakładaję naukę o masturbacji, seksie analnym, seksem z wieloma partnerami, „fistingiem”, „blood play”, z sadomasochizmem itd. W planach była również prezentacja gwałtu na dzieciach jako jednej z "orientacji seksualnej". Z tego szokującego pomysłu wycofano się jednak po masowych protestach." I najlepsze jest to,że rodzice mają guzik do gadania.

Jeśli chodzi związki partnerskie to oczywiści że należy tym się zająć i coś mi się zdaje, że prezydent by to zrobił, tylko jest blokowany przez bardziej konserwatywną część swojego ugrupowania. Kinga Duda pięknie powiedziała,że wszyscy mamy prawo kochać i być kochani, nie zależnie od orientacji. Myślę, że te wartości przekazali jej właśnie rodzice.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pt, 17 lip 2020 14:01 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

@lilka123, czytales czy powtarzasz po kims? moj wujek mieska w kalifornii. nie widze nic zlego aby tu tez tak zrobic

Pt, 24 lip 2020 04:19 | brak oceny

rorcio | Załogant

@lilka123, Kłamiesz. Prezydent Trzaskowski ogłosił swój program. Może nie słyszałaś ponieważ żaden jego wiec nie był transmitowany w TVP - zamiast tego sączono oszczerstwa i pomówienia.
Zauważ, że obecnie już od przedszkola wbija się maluchom do głowy ideologię KK. Uczy się je o gadających wężach, diabłach, potępieniu i piekle. To jest horror. Funkcjonariusze KK mają swój interes w sojuszu ołtarza z tronem - czerpią ogromne zyski w postaci miliardów z budżetu i ziemi wykupywanej za bezcen. W ich interesie jest więc popieranie obecnej władzy i powielanie bzdur o zagrożeniu ze strony imigrantów czy osób LGBT. Znaleźli kozła ofiarnego i wskazali złym ludziom wrogów. Niestety otumanili ponad 10 milionów obywateli, którzy są ślepi na ich szachrajstwa i złodziejstwo. Ostatni przypadek kościelnego ślubu dwojga rozwodników i unieważnienia ponad 20 letniego związku małżeńskiego jest dla mnie dowodem na to, że hierarchowie sami nie wierzą w to co głoszą ciemnemu ludowi. Tylko mając taki rząd jak obecnie mogą się czuć bezkarni, bo wiedzą, że wszelkie podłe uczynki na nieletnich do których dochodzi na plebaniach będą chronione w majestacie prawa.
Po to m.in zostały zawłaszczone sądy i prokuratura. Po to dali podwyżki mundurówce i wymieniali dowódców oraz komendantów.
Prawda jest taka - cała władza /łącznie z obecnym prezydentem/ skupia się w jednym człowieku - Kaczyńskim, który oficjalnie jest jedynie zwykłym posłem i prezesem partii. Duda i inni to tylko marionetki obłąkanego rządnego zemsty starego kawalera niemającego pojęcia o rodzinie i życiu.

Wt, 14 lip 2020 11:34 | ocena: + 1

sidhartha | Załogant

dobra, ale myślicie że od koronawirusa ludzie zmądrzeją?ni grzyba.
niebawem dojdzie do czegoś co wymusi na ludzkości(i nie tylko)
zmianę wibracji ;)
nie udało się z 2012 rokiem to uda się z 2020 :)
będzie to coś czego nikt się nie spodziewa.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pt, 16 wrz 2022 19:45 | 20.07.2022 w środę około godz. 22.00 wyszedłem na ogród przez domem i zauważyłem świetlny punkt jasny obiekt przypominający samolot lecący w nocy.Obiekt przelatywał bezpośrednio nad moim domemw zupełnej ciszy nie wydając żadnych dźwięków.Zacząłem ten obiekt obserwować i wydawało mi się że zauważył mnie że jego obserwuję . Obiekt świetlny próbował zawrócić w przeciwległym kierunkujak znajdował się bezpośrednio nad moim domem.Na pewno nie był to samolot ponieważ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 18 września 2022 | Mamy najciekawszy moment w historii ludzkości– powiedzmy – ostatniego tysiąca lat. Czeka nas całkowita zmiana naszego sposobu życia. I przyszedł czas płacenia rachunku życia ponad stan. Łatwiej to wszystko znieść, kiedy spojrzy się na rzeczywistość wokół jak na przepiękną mandalę z piasku tworzoną przez tybetańskich mnichów. Jest piękna także dlatego, że na końcu znika...

czytaj dalej

FILM FN

NIEZWYKŁE LOSY PILOTÓW (II WŚ)

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.