Dziś jest:
Poniedziałek, 9 marca 2026

25 LAT FUNDACJI NAUTILUS!
organizacja pozarządowa Fundacja Nautilus powstała w 2001 roku i obchodzi właśnie 25 lat istnienia... czy możecie w to uwierzyć?! 25 lat!

Komentarze: 0
Wyświetleń: 5904x | Ocen: 0

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 0/5


Nie, 7 luty 2021 12:21   
Autor: FN, źródło: FN   

TAJEMNICE JASNOWIDZENIA - SPRAWA BRAKU PRECYZJI CZASU I MIEJSCA

- Być może to jest tylko do mnie - mówi Krzysztof Jackowski. Wizje jasnowidcze są najcześciej niesprecyzowane w czasie i przestrzeni. Czasami mogą dotyczyć tylko tego, co ma przeżyć sam jasnowidz.

/ten tekst powstał w ramach pracy naszego serwisu messing.org.pl/



Ludzie wymagają od jasnowidza precyzyjnych wizji. Co to znaczy "precyzyjnych"? W ich rozumieniu tutaj "nie ma zmiłuj" - najlepiej, żeby wizja brzmiała tak:

- 17-tego o godzinie 20.30 wydarzy się to i to.

17-tego dokładnie o tej godzinie wydarzyła się rzecz zapowiadana przez jasnowidza? A, to była trafna wizja. Tymczasem tak to nie działa, gdyż przewidywanie przyszłości ma zawsze w sobie element pewnej tajemnicy związanej z precyzyjnym umiejscowieniem w czasie i przestrzeni danego wydarzenia. Tak samo miał najsłynniejszy polski jasnowidz okresu przedwojennego, czyli Stefan Ossowiecki.




Był on w stanie bardzo często jedynie mówić, że widzi jakąś sytuację, ale nie był w stanie podać ani dnia, ani godziny tego zdarzenia. Czasami udawało mu się nagle odczytać, że będzie to "latem" albo że w dacie będzie cyfra siedem. Praktycznie zawsze okazywało się to prawdą.

Identycznie ma jasnowidz Krzysztof Jackowski z Człuchowa. W swoim ostatnim odcinku wideo-bloga na youtube z 7-go maja przypomniał dziwną sytuację, która znakomicie pokazuje, jak działa ten mechanizm.

W styczniu 2016 roku jasnowidz został poproszony o wizję na rok 2016 przez dziennikarzy Superekspressu. Prosił ich wtedy pod wpływem bardzo silnej wizji przyszłości.

- Napiszcie, że czerwiec będzie krwawy!

Wizja jasnowidza była trafna - czerwiec okazał się krwawy, ale... dla niego samego.

- Wyobraziło mi się pełno krwi... Nie potrafiłem uzasadnić, dlaczego krwawy, ale krew mi się kojarzyła. Okazalo się, że ta wizja była precyzyjna, ale dla mnie. To ja 1 czerwca 2016 roku miałem operację serca i cały miesiąc przeleżałem z jakimiś wężykami, rurkami, przez które krew przepływała... nawet na zewnątrz te rurki były, przezroczyste... widziałem tą krew! Klatka piersiowa cała zdrutowana. Więc dla mnie czerwiec 2016 okazał się krwawy, a Bogu dziękować nie dla świata.




Bardzo niezwykłe i intrygujące rzeczy powiedział jasnowidz w swoim kolejnym odcinku wideo-bloga, który nagrał wieczorem 7-go maja 2021. I tutj także zaznaczył, że nie potrafi udzielić odpowiedzi, czy dotyczy to jakiegoś wydarzenia globalnego, czy może jego samego.

- Być może to jest tylko do mnie - powiedział w pewnym momencie Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski mówił, że zobaczył wielki prostokątny obiekt, który przypomina centrum handlowe, ale to nie jest centrum handlowe.

- To nie jest ładny obiekt... to wcale nie jest ładne, to jest prostokątne, ze ścian jakby nowoczesnych, blach... ja wiszę nad tym obiektem. Kompletnie nie wiem, co to znaczy, ale ten obraz cały czas wraca mi do głowy - tajemniczo powiedział jasnowidz.

Później było jeszcze ciekawiej. Jasnowidz powiedział, że ma wizję, że w Europie powstaną "2 lub 3 super-państwa". Mówił także o koronawirusie, którego on od pewnego czasu nazywa "zarazą". W ostatnich wizjach Krzysztof Jackowski uprzedza, że w ciągu najbliższych miesięcy powróci "sprawa zarazy", ale w zupełnie innej wersji. I tu znowu padły słowa, które warto odnotować:

- Lipiec, sierpień... coś na świecie popsuje nam wypoczynek, lato... coś na świecie, bo w Polsce nie.

- Ten oddech, który teraz mamy, to jest oddech chwilowy. Czeka nas jeszcze jedno, najcięższe przejście. I to będzie wyjątkowo długie, uporczywie długie...

- Ludzie ślepi... ale tu nie chodzi o przenośnię... W tej całej przemianie obawiam się, że najgorszy czas jest dopiero przed nami... ślepną ludzie... szokuje mnie, to co czuję, ale tak czuję - powiedział w pewnym momencie jasnowidz.



Cała jego wizja jest poniżej.

Komentarze: 0
Wyświetleń: 5904x | Ocen: 0

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 0/5


Nie, 7 luty 2021 12:21   
Autor: FN, źródło: FN   



* Komentarze są chwilowo wyłączone.

Wejście na pokład

Wiadomość z okrętu Nautilus

25 LAT FUNDACJI NAUTILUS! ******    organizacja pozarządowa Fundacja Nautilus powstała w marcu 2001 roku i obchodzi właśnie 25 lat istnienia... czy możecie w to uwierzyć?! ***** 25 lat!

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 17:35 | Ostrów, gmina Olszówka. Powiat Kolski, Województwo wielkopolskie . Rok 2008 lub 2009, sierpień. Jest godzina 23. Jestem na podwórku. Na niebie widzę podłużny obiekt, od którego bije niebieskie światło. Przemieszcza się powoli, zaczyna zwalniać, aż w końcu się zatrzymuje. Po chwili znowu rusza, zmienia kolor na czerwony i gwałtownie przyspiesza. Następnie wykonuje „bączka”, wylatuje w górę i znika. 

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Sobota, 7 marca 2026 | To Bliskie Spotkanie Trzeciego Stopnia z UFO miało mieć naprawdę szokujący przebieg. Obce istoty doskonale wiedziały, że mają do czynienia z małym chłopcem, który z ciekawością rozglądał się po pomieszczeniu pojazdu UFO. Po chwili milczenia z wyraźnym rozbawieniem jedna z humanoidalnych istot złożyła mu niezwykłą propozycję.

czytaj dalej

FILM FN

Prawdziwe nagranie czy AI? UFO 2026 |

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę




Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.