Dziś jest:
Sobota, 18 września 2021

Podążajcie za tymi, którzy niosą światło!
/sumeryjskie przysłowie, przyp. FN/


#10 stycznia 2015 TEGO JUŻ NIKT NIE ZATRZYMA! - wpis w Dzienniku Pokładowym 10-go stycznia 2015 roku

Francuskie miasta będą podpalane przez… Francuzów? Paryż zostanie spalony przez jego własnych mieszkańców?! Tezy zawarte w przepowiedniach brzmiały jeszcze kilka lat temu wręcz idiotycznie, a prawdopodobieństwo ich spełnienia oceniać można było na zero. W 1990 roku nikt nie przewidywał nawet w najbardziej fantastycznych snach tego, co w tej chwili dzieje się w Europie. Kiedy byłem na początku lat 90-tych we Francji i widziałem spokojne, dostanie życie szczęśliwych ludzi nie wyobrażałem sobie, aby owe czarne scenariusze mogły się kiedykolwiek spełnić. Czytając katastroficzne wizje na przykład niemieckiego jasnowidza Aloisa Irlmaiera (1894 - 1959) wydawało mi się, że nigdy nie będzie sytuacji ataku na dostatnie europejskie miasta „od wewnątrz”, jak to przewidywał jasnowidz.

Tymczasem dziś mamy zupełnie nową sytuację, kiedy powstało coś, czego nie przewidział nikt z wielkich analityków: islamskie państwo ISIS (wcześniej Islamskie Państwo w Iraku i Lewancie; ang. Islamic State of Iraq and Sham - ISIS). To właśnie jego powstanie sprawiło, że do Europy zaczęli masowo napływać wyszkoleni i zdeterminowani bojownicy islamscy, którzy są gotowi zamienić europejskie miasta w pole walki.

/tak reklamuje się ISIS w internecie – „Jesteśmy wszędzie!”/

Od wielu lat zbieram informacje na temat ekspansji Islamu na Europę Zachodnią. Moim zdaniem już dawno została przekroczona cienka, czerwona linia. Po jej przekroczeniu nie ma odwrotu i takie państwa jak Francja są skazane na zagładę, przed czym ostrzegali najwięksi światowi jasnowidze. Kiedy to się stanie? Być może za rok, być może za dziesięć lat, być może za sto lat, ale odwrotu od tego nie ma.

Aby dobrze zrozumieć obecne wydarzenia na świecie związane z ekspansją islamu, warto zapoznać się z niesamowitą książką dr Petera Hammonda „Slavery, Terrorism and Islam: The Historical Roots and Contemporary Threat”.

Wykonał on fantastyczną pracę i dokonał analizy wszystkich miejsc na kuli ziemskiej, gdzie dominującą pozycję uzyskał Islam. Zauważył szybko, że są wręcz oczywiste prawidłowości, od których – naprawdę tak jest – nie ma wyjątków. To pozwoliło mu postawić szokującą tezę: Islam nie jest ani religią, ani kultem - jest pełnym, kompletnym ustrojem.

Co to oznacza? Jako ustrój w sposób naturalny musi dążyć do ekspansji i zdobywania kolejnych terenów, gdyż jest to jedyny sposób na jego przetrwanie. Poniżej przedstawiam fragment książki Petera Hammonda, który naprawdę pozwoli zrozumieć to, co od ostatnich lat obserwujemy na świecie.

Islam ma religijne, polityczne, ekonomiczne oraz militarne komponenty. Komponent religijny jest podstawą dla wszystkich innych komponentów. Islamizacja następuje, kiedy w danym kraje jest wystarczająco dużo muzułmanów, aby zaczęli się domagać swoich tak zwanych "praw religijnych". Kiedy poprawne politycznie i multikulturalne społeczeństwa zgadzają się na "rozsądne" muzułmańskie żądania o ich "prawa religijne", po cichu przechodzą także pozostałe komponenty. Tak właśnie to działa.

(Źródło danych procentowych - CIA: The World Fact Book (2007)). 

Dopóki populacja muzułmanów pozostaje w okolicach 1%, są oni postrzegani jako miłująca pokój mniejszość. W artykułach prasowych, filmach podkreślana jest ich barwna odmienność: 

USA -- muzułmanów 1.0%

Australia -- muzułmanów 1.5%

Kanada -- muzułmanów 1.9%

Chiny -- muzułmanów 1% -2%

Włochy -- muzułmanów 1.5%

Norwegia -- muzułmanów 1.8% 

W zakresie 2% do 3% muzułmanie zaczynają odróżniać się od innych mniejszości. Zaczynają być widoczni jako członkowie gangów ulicznych i w więzieniach. Pojawiają się pierwsze symptomy nadużywania środków z pomocy społecznej. 

Dania -- muzułmanów 2%

Niemcy -- muzułmanów 3.7%

Wlk. Brytania -- muzułmanów 2.7%

Hiszpania -- muzułmanów 4%

Tajlandia -- muzułmanów 4.6% 

Powyżej 5% zaczyna być zauważalny silny (nieproporcjonalny do ich liczebności) wpływ na społeczeństwo. Naciskają na wprowadzenie żywności halal (czystego wg. islamskich standardów), dzięki czemu wymuszają pojawienie się dużej liczby miejsc pracy dla muzułmanów. Pojawia się seria żądań do sieci handlowych o wprowadzenie tej żywności na rynek, często wzmocniona groźbami. 

Francja -- muzułmanów 8%

Filipiny -- muzułmanów 5%

Szwecja -- muzułmanów 5%

Szwajcaria -- muzułmanów 4.3%

Holandia -- muzułmanów 5.5%

Trynidad & Tobago -- muzułmanów 5.8% 

Powyżej 10% rząd państwa zmuszany jest do uznania ich prawa do sądów Sharii czyli wg. prawa islamskiego. Docelowo Islam dąży do tego, aby cały świat był sadzony wg. prawa Sharii. Wyraźny wzrost bezprawia, pojawiają się muzułmańskie getta, gdzie nawet uzbrojone patrole policji boją się zapuszczać. Rząd zaczyna tracić kontrolę nad sytuacja. Jakikolwiek pretekst może doprowadzić do rozruchów, palenia samochodów i napaści na nie-muzułmanów. 

Gujana -- muzułmanów 10%

Indie -- muzułmanów 13.4%

Izrael -- muzułmanów 16%

Kenia -- muzułmanów 10%

Rosja -- muzułmanów 10-15% 

Powyżej 20% zaczynają się demonstracje siły, podpalenia szkół, szpitali, samochodów, synagog i kościołów. Większość osadzonych w więzieniach to muzułmanie. Dotychczas sporadyczne grupy para-militarne dżihadystów zaczynają działać w świetle dnia, często wypierając na terenach zamieszkania muzułmanów lokalne siły porządkowe. 

Etiopia -- muzułmanów 32.8% 

Powyżej 40% można się spodziewać regularnych masakr i ataków terrorystycznych. Organizacje para-militarne rządzą niektórymi terenami wg. własnego widzimisię. Trwają także uprowadzenia niewiernych kobiet, gwałty oraz utajone jeszcze niewolnictwo. 

Bośnia -- muzułmanów 40%

Czad -- muzułmanów 53.1%

Liban -- muzułmanów 59.7% 

Powyżej 60% następują niczym nie ograniczane prześladowania niewiernych, sporadyczne masowe mordy, wprowadza się prawo Sharii w skali całego kraju. Niewierni są zmuszani do płacenia podatku "za ochronę" tzw. Jizja, często rekwirowany jest ich majątek. Masowy exodus nie-muzułmanów z kraju. 

Albania -- muzułmanów 70%

Malezja -- muzułmanów 60.4%

Katar -- muzułmanów 77.5%

Sudan -- muzułmanów 70% 

 

Powyżej 80% pojawiają się czystki i mordy kierowane z poziomu państwowego. 

Bangladesz -- muzułmanów 83%

Egipt -- muzułmanów 90%

Gaza -- muzułmanów 98.7%

Indonezja -- muzułmanów 86.1%

Iran -- muzułmanów 98%

Irak -- muzułmanów 97%

Jordania -- muzułmanów 92%

Maroko -- muzułmanów 98.7%

Pakistan -- muzułmanów 97%

Syria -- muzułmanów 90%

Tadżykistan -- muzułmanów 90%

Turcja -- muzułmanów 99.8%

Zjednoczone Emiraty Arabskie -- muzułmanów 96% 

W pobliżu 100% następuje tzw. muzułmański Pokój (stad Islam jest znany jako "Religia Pokoju") czyli "Dar-es-Salaam", co znaczy "Islamski Dom Pokoju". Wg. wojennej doktryny islamu powinien być wtedy pokój, gdyż wszyscy są już muzułmanami i nie ma powodów do walki. 

Afganistan -- muzułmanów 100%

Arabia Saudyjska -- muzułmanów 100%

Somalia -- muzułmanów 100%

Jemen -- muzułmanów 99.9%" 

Oczywiście tak się nie dzieje. Aby spełnić swoją rządzę krwi, muzułmanie zaczynają mordować siebie nawzajem z różnych powodów. 

"Zanim miałem 9 lat, nauczyłem się podstawowego kanonu życia Araba. Ja przeciwko mojemu bratu; ja i mój brat przeciwko naszemu ojcu; moje rodzina przeciwko naszym kuzynom i klanowi; klan przeciwko plemieniu; plemię przeciwko światu, i wszyscy spośród nas przeciwko niewiernym.

Leon Uris, The Haj" 

Dobrze jest pamiętać, że w wielu, wielu krajach, takich jak Francja, populacja muzułmańska skoncentrowana jest w gettach, określonych przez ich pochodzenie etniczne. Muzułmanie nie integrują się ze społeczeństwem w ogólności. Tym samym, uzyskują miejscami znacznie większe wpływy niż ich krajowy odsetek mógłby wskazywać. 

Dr.Peter Hammond, Frontpage Magazine

Tłumaczenie: A. Sz. Z.

 

 

Podsumowując: żyjemy naprawdę w ciekawych czasach, kiedy wizje jasnowidzów żyjących przed setkami lat nagle stają się „zrozumiałe i oczywiste”. Na moją skrzynkę e-mailową dostaję od dawna materiały z całego świata, że ten rok 2015 będzie absolutnie przełomowy i zobaczymy pierwsze symptomy tego, co wkrótce zmieni oblicze naszej planety.

Niestety nie będzie to żadne „lądowanie obcych” czy „odkrycie nowego źródła energii”. Nasza cywilizacja pokaże jedynie, na jakim etapie barbarzyństwa naprawdę się znajduje. Okaże się także, że nasze smartfony, hybrydowe samochody czy sondy lądujące na Marsie z których tak jesteśmy dumni są jedynie… nieistotnym dodatkiem do tego stadium rozwoju naszej planety.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

18 września: [...] Koronawirus ewoluuje, aby skuteczniej atakować - przekonują naukowcy z USA. Mgiełka oddechowa (tzw. aerozol) jest zdecydowanie główną drogą, którą rozprzestrzenia się SARS-CoV-2. Nowe warianty wydają się ewoluować w ten sposób, aby łatwiej unosić się w powietrzu. W przypadku wariantu Alfa naukowcy znajdują od 43 do 100 razy więcej wirusa wokół zakażonej osoby, niż wtedy, gdy krążył jeszcze oryginalny SARS-CoV-2. [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 7 wrz 2021 05:58 | [...] To była eskadra pięciu świateł poruszających się z dużą prędkością gęsiego w idealnie równych odległościach. Następnie światła się zatrzymały na kilka sekund, a potem po kolei połączyły w jeden punkt świetlny, który jest widoczny na filmie. Niestety udało mi się sfilmować tylko ostatnią fazę tego zjawiska. Patrzyłem jak urzeczony i minęło trochę czasu, nim dotarło do mnie, że przecież mogę to zarejestrować. Zjawisko uchwyciłem z okna mojego mieszkania, na rogu ulic Mlądzkiej i Łukowskiej...

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 10 sierpnia 2021 | Historia występu tzw. „badaczy UFO” w nieistniejącym od wielu lat programie „Rozmowy w Toku” pokazuje wiele aspektów czegoś, z czym spotykam się od wielu lat, co mnie zaskoczyło i wprawiło w bezgraniczne zdumienie. Z upływem lat przekonuję się, że jest to niestety typowo rodzima przypadłość oparta na wszystkich ciemnych demonach polskiej duszy: zawiści, zazdrości, kompleksach...

czytaj dalej

FILM FN

UFO - KULA MIENIĄCA SIĘ KOLORAMI, 3 września 2021

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.