Dziś jest:
Środa, 10 czerwca 2026
Nie umiemy przewidywać najistotniejszego. Każdy z nas zaznał w życiu największych radości wtedy, kiedy nic ich nie zapowiadało.
/Antoine de Saint-Exupéry/
Zachowany w kajucie.
Dodaj do interesującychBardzo ciekawe zdjęcie przysłane na pocztę FN przez czytelniczkę serwisu. Zdjęcie zrobione "w czasach prehistorycznych", gdyż w 1979 roku. Wtedy nie było aparatów cyfrowych, a do zdjęć trzeba było mieć zwykłą kliszę fotograficzną.
Najpierw opis:
From:
Sent: Wednesday, October 16, 2013 9:49 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject:
Regularnie odwiedzam stronę internetową, Waszej bardzo ciekawej Fundacji Nautilus. Przesyłam Panu zdjęcie, które pochodzi z 1979 roku z okolic Kołobrzegu.
Na pierwszym planie zdjęcie przedstawia mnie ( miałam wtedy 7 lat) przy leśnej kapliczce, w tle widoczny jest nasyp i fragment krzyża. U dołu widzę, jakby naświetlana postać kobiecą, trzymającą w dłoni dziecko. W lewym górny rogu postaci (twarze) mężczyzn (mężczyzny). Wiele czytałam o materializowaniu się duchów na fotografiach. Przesyłam Państwu do zdjęcie i proszę w miarę możliwości o analizę. Będę wdzięczna Panu za nawiązanie ze mną korespondencji. Pozdrawiam.
[dane do wiad. red. FN]
Najpierw zdjęcie:

I powiększenie fragmentu zdjęcia:

Wejście na pokład
Wiadomość z okrętu Nautilus
UFO24
więcej na: emilcin.com
Dziennik Pokładowy
FILM FN
Zobacz niesamowite obiekty UFO uchwycone na niebie
Archiwalne audycje FN
Poleć znajomemu
Najnowsze w serwisie