Dziś jest:
Czwartek, 22 stycznia 2026

Przylatują do nas i obserwują nas. Rozmawiałem z setkami wiarygodnych ludzi, którzy mieli z NIMI kontakt. Dysponują techniką nie do objęcia ludzkim umysłem, ale ona ich nie interesuje. ICH interesuje tylko i wyłącznie duchowość. Dziwią się, że ludzie pytają o jakiś napęd czy statek... dla NICH są to rzeczy trzeciorzędne.
/Budd Hopkins, amerykański badacz UFO 1931 – zm. 2011/

Zdjęcie Dnia
CODZIENNIE NOWE ZDJĘCIE

#757 'POZIOMY PASEK NAD POMNIKIEM UFO W EMILCINIE' - FN 2015

komentarze: brak oglądane: 13293x

Z roku na rok rośnie nasza kolekcja zdjęć UFO wykonanych przez naszych czytelników i sympatyków w Emilcinie. Naszym zdjęciem dnia jest fotografia wykonana 1 maja 2015 roku, a raczej trzy fotografie wykonane w krótkich odstępach czasu. Na wszystkich widać coś, co autor p. Marcin nazwał "dziwnym pionowym paskiem". Trzy zdjęcia pokazują wyraźnie, że obiekt nie "leciał", ale wręcz wisiał w powietrzu lekko przemieszczając się w prawą stronę. Zdjęcia są naprawdę bardzo ciekawe.

 

Witam serdecznie,
 
W weekend majowy razem z narzeczoną pojechaliśmy na wycieczkę do Kazimierza Dolnego nad Wisłą, po drodze jednak zatrzymaliśmy się na chwilę w Emilcinie. Historię tego miejsca znam dzięki Państwa stronie, a będąc tak blisko Emilcina chciałem zobaczyć na żywo jedyny w Polsce pomnik poświęcony UFO. To był 1 maja, piątek. Pogoda była kiepska, było dosyć chłodno, niebo pochmurne, a od czasu do czasu padał bardzo delikatny deszczyk, dlatego nasz plan był taki, by zrobić szybko kilka zdjęć i ruszać dalej w kierunku Kazimierza Dolnego. Wykonaliśmy w sumie kilkanaście zdjęć (na tle pomnika + okolica), a ja nawet zażartowałem coś w stylu: ‘pokażcie się skubańce’.

Po powrocie z weekendu przejrzałem zawartość aparatu i na 3 zdjęciach z Emilcina, ku mojemu zdumieniu, zauważyliśmy dziwny poziomy pasek na niebie. Nie jest on zbyt wyraźny, ale przy powiększeniu nie sposób go nie dostrzec. Na każdym ze zdjęć znajduje się on w różnych częściach nieba, dosyć wysoko nad pomnikiem. Nie upieram się, że jest to obiekt UFO (moja narzeczona uważa, że dziwna kreska to pewnie ptak), jestem zwyczajnie zaciekawiony tym, co udało nam się uchwycić na zdjęciach. W momencie robienia fotografii nie widziałem jednak na niebie ani ptaków, ani samolotu. Tak jak wspomniałem na początku – niebo było zachmurzone, a pogoda niezbyt dobra do robienia zdjęć. Czy zdarzyło się Państwu zrobić zdjęcia UFO nad pomnikiem lub w jego pobliżu? Macie może Państwo w archiwum podobne zdjęcia z Emilcina do tych trzech wykonanych przeze mnie?
 
Ps. Ze swojej strony zapewniam o pełnej oryginalności zdjęć. Na ostatnim zdjęciu zakryłem tylko twarz narzeczonej na jej prośbę. W przypadku publikacji tego maila proszę o zamazanie również mojej twarzy i nie upublicznianie mojego nazwiska.
 
Pozdrawiam
Marcin [dane do wiad. FN]

1.

poniżej powiększenie fragmentu zdjęcia...


2.

poniżej powiększenie fragmentu zdjęcia...


3.



poniżej powiększenie fragmentu zdjęcia...




* Komentarze są chwilowo wyłączone.

Strona 65 / 78


komentarze: brak
oglądane: 14630x

#185

UFO nad Ostrołęką

czytaj dalej


komentarze: brak
oglądane: 13555x

#184

Niezwykła postać nad kościołem w Zeitoun

czytaj dalej


komentarze: brak
oglądane: 14439x

#183

Błąd zdjęcia, czy... dwa dziwne obiekty na polu?

czytaj dalej


komentarze: brak
oglądane: 13770x

#182

UFO i samolot - 2012

czytaj dalej


komentarze: brak
oglądane: 15319x

#181

'Twarz Obcego' z Crabwood (2002 UK)

czytaj dalej


komentarze: brak
oglądane: 14303x

#180

Kula w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach

czytaj dalej


komentarze: brak
oglądane: 14172x

#179

UFO nad Szczecinem

czytaj dalej


komentarze: brak
oglądane: 14976x

#178

Monstrualna piana na plaży w Australii

czytaj dalej


komentarze: brak
oglądane: 14510x

#177

Dziwny otwór w ziemi w ok. Chełma Lubelskiego

czytaj dalej


komentarze: brak
oglądane: 13500x

#176

UFO nad Los Angeles 19.05.2012

czytaj dalej


komentarze: brak
oglądane: 13315x

#175

Na jednym zdjęciu z całej serii jest... UFO!

czytaj dalej


komentarze: brak
oglądane: 14619x

#174

Dziwny samolot nad Warszawą

czytaj dalej

STRONA
1 50 62 63 64 65 66 67 68 78
Strona 65 / 78

Wejście na pokład

Wiadomość z okrętu Nautilus

Witam serdecznie Panie Robercie, piszę by opisać sytuację jaką miałam wraz z moją mamą w dniu 16.01.2026 r. Wieczór godzina 20:00 wyszłam wraz z moja mama na balkon żeby zapalić papierosa. Zainteresowała nad bardzo jasna gwiazda na niebie ( codziennie obserwuję niebo i tej gwiazdy dotąd nie zauważyłam) - była ona nieruchoma, nagle zaczęła się poruszać niczym samolot, leciała wolno jednostajnie bardzo mocno święciła, gdy pokazałam ją mojej mamie, nagle ta gwiazda gwałtownie przyspieszyła ...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Dziś, 08:46 | Witam serdecznie, piszę by opisać sytuację jaką miałam wraz z moją mamą w dniu 16.01.2026 r. Wieczór godzina 20:00 wyszłam wraz z moja mama na balkon żeby zapalić papierosa. Zainteresowała nad bardzo jasna gwiazda na niebie ( codziennie obserwuję niebo i tej gwiazdy dotąd nie zauważyłam) - była ona nieruchoma, nagle zaczęła się poruszać niczym samolot, leciała wolno jednostajnie bardzo mocno święciła, gdy pokazałam ją mojej mamie, nagle ta gwiazda gwałtownie przyspieszyła i zniknęła.

Dziennik Pokładowy

Środa, 27 sierpnia 2025 | 86-letni mężczyzna był gotowy poddać się operacji w gabinecie chirurgicznym. Chciał poznać tajemnicę związaną z objawieniem maryjnym, którego był świadkiem jako kilkuletni chłopiec.

czytaj dalej

FILM FN

'Po śmierci' - film z 2023 roku

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę




Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.