Dziś jest:
Czwartek, 22 stycznia 2026
Przylatują do nas i obserwują nas. Rozmawiałem z setkami wiarygodnych ludzi, którzy mieli z NIMI kontakt. Dysponują techniką nie do objęcia ludzkim umysłem, ale ona ich nie interesuje. ICH interesuje tylko i wyłącznie duchowość. Dziwią się, że ludzie pytają o jakiś napęd czy statek... dla NICH są to rzeczy trzeciorzędne.
/Budd Hopkins, amerykański badacz UFO 1931 – zm. 2011/
Zachowany w kajucie.
Dodaj do interesującychBardzo ciekawe zdjęcie ze względu na to, co mówi autor zdjęcia. Obiekt widział na niebie, wykonał zdjęcie, a nagle UFO - jak opisuje - znikło! Zdjęcie sprawdziliśmy - nie było w żaden sposób zmieniane, modyfikowane itp.
-----Original Message-----
From: [dane do wiad. FN]
Sent: Thursday, December 10, 2015 8:38 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Ciekawy obiekt
Witam i pozdrawiam załogę serdecznie,w maju tego roku mój brat był świadkiem pojawienia się obiektu na chwile nad Więcborkiem za dnia ,ale wystarczyło to na wyjęcie telefonu i zrobienie zdjęcia jak mi powiedział obiekt po prostu znikł,pozdrawiam i ciesze się ze są ludzie którzy dają nam nadzieję na zmianę,po prostu na zmianę.Czekam na opinię -Załogant.
Poniżej powiększenie obiektu, a mówiąc precyzyjniej - fragmentu zdjęcia z obiektem UFO.

Wejście na pokład
Wiadomość z okrętu Nautilus
UFO24
więcej na: emilcin.com
Dziennik Pokładowy
FILM FN
'Po śmierci' - film z 2023 roku
Archiwalne audycje FN
Poleć znajomemu
Najnowsze w serwisie