Dziś jest:
Czwartek, 23 września 2021

"Szczęście nie jest ani dziełem przypadku, ani darem bogów. Szczęście to coś, co każdy z nas musi wypracować dla samego siebie" E. Fromm

Komentarze: 45
Wyświetleń: 46882x | Ocen: 7

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Pon, 30 lis 2009 09:35   
Autor: FNźródło: PAP   

Bułgarscy naukowcy: mamy kontakt z „Obcymi”!

Image Hosted by ImageShack.us
By
fundacjanautilus at 2009-11-30

Naukowcy bułgarscy rozmawiają z przedstawicielami cywilizacji pozaziemskich, otrzymali od nich odpowiedzi na kilkadziesiąt pytań, które obecnie odszyfrują, i spodziewają się bezpośrednich kontaktów w najbliższych 10-15 latach - powiedział wicedyrektor Instytutu Badań Kosmicznych Bułgarskiej Akademii Nauk prof. Łaczezar Filipow w wywiadach dla dzienników "Nowina" i "24 czasa". - Istoty pozaziemskie także obecnie są wokół nas. Obserwują nas przez cały czas. Nie są nastawione wrogo, raczej chcą nam pomóc.

  Uważają jednak, że nie dorośliśmy do bezpośredniego kontaktu, ponieważ wciąż nie wiemy, o co możemy je poprosić przy spotkaniu, i nie chcą ingerować bezpośrednio w nasze życie - oświadczył Filipow. Wyjaśnił, że do kontaktów z kosmitami dochodzi nie za pomocą dużych radioteleskopów, które badają przestrzeń kosmiczną, lecz poprzez myśli i rysunki. Trzy lata temu zjawiskami tymi zaczęła zajmować się grupa, w której główną rolę odgrywa kobieta o nadzwyczajnych zdolnościach, architekt Mariana Weznewa - mówi Filipow. - Właśnie ona odczytuje sygnały z kosmosu. Są to m.in. rysunki i piktogramy w trawie, na polach pszenicznych. Takie przesłania pojawiały się także w Bułgarii. Większość obrazów pochodzi jednak ze specjalnej, aktualizowanej codziennie strony internetowej z sygnałami kosmicznymi

Według profesora w ciągu dwóch lat przetłumaczono część przesłań i w 2008 r. kosmitom przedstawiono konkretne pytania. - Postawiliśmy ponad 30 pytań, lecz na część z nich nie otrzymaliśmy odpowiedzi - powiedział. Zdaniem Filipowa istoty pozaziemskie krytykują Ziemian za zbytnią ingerencję w przyrodę, nie rozumieją takich kwestii jak np. sztuczne zapłodnienie. Przyczyną globalnego ocieplenia według nich jest infrastruktura inżynieryjna. Na pytanie, kiedy zakończy się globalny kryzys gospodarczy, kosmici odpowiedzieli: "Koniec broni, jednomyślność". 

Profesor zastrzega jednak, że akademia nauk jako instytucja naukowa nie jest zaangażowana w sprawy kontaktów z kosmitami. Instytut Badań Kosmicznych pracuje nad aparaturą związaną z napięciem elektrostatycznym na stacji orbitalnej Mir, mającą duże znaczenie dla bezpieczeństwa jej załogi. Bułgarska aparatura znajduje się też w indyjskim satelicie Chandrayaan, krążącym wokół Księżyca.

Komentarze: 45
Wyświetleń: 46882x | Ocen: 7

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Pon, 30 lis 2009 09:35   
Autor: FNźródło: PAP   


Komentarze (45)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3 4 5

Pt, 18 luty 2011 21:06 | brak oceny

kula | Gość

Proponuje poczytać książki na temat planety Nibiru , rasy sumeryjskiej i obejrzeć film pt, Czwarty stopień , reszta według uznania . Dziwne jest to , że wszystko klei się w całość !!!

Nie, 29 sie 2010 14:32 | brak oceny

no name | Gość

UWAGA - PRAWDOPODOBNIE (tej opcji daje 99,9% opcji) NIEWIDZIALNA BESTIA CZYLI PRAWDOPODOBNIE (tej opcji daje 99,9% opcji) BÓG PRAWDOPODOBNIE (tej opcji daje 99,9% opcji) ATAKUJE CIĘ i MAM OPCJĘ, ŻE ATAKUJE CIĘ W TAKI SPOSÓB, ŻE O TYM NIE WIESZ.

Pisząc ten tekt opieram sie na własnych doświadczeniach życiowych dlatego uważam, że prawdopodobnie (tej opcji daję 99,9% opcji) nie myle się jeśli chodzi o informacje, które napisałem w tym tekście.

Prawdopodobnie (tej opcji daje 99,9% opcji) każdy człowiek ma w sobie niewidzialną istotę (lub ewentualnie więcej niż jedną niewidzialną istotę) a tą niewidzialną istotą (ewentualnie niewidzialnymi istotami) jest prawdopodobnie (tej opcji daje 99,9% opcji) niewidzialna bestia (lub ewentualnie niewidzialne bestie), która prawdopodobnie jest bestialsko okrutną istotą (lub ewentualnie prawdopodobnie bestialsko okrutnymi istotami) - tej opcji daję 99,9% opcji.

Od teraz by było krócej i łatwiej czytać będę pisał skróconą nazwę czyli będę pisał tylko nazwę niewidzialna bestia bez dopisywania nazwy niewidzialne bestie.

Wyjaśnię też, że za każdym razem pisząc poniżej w tym tekście słowo "prawdopodobnie" mam na myśli 99,9 procentową opcję (tak jak powyżej).

Tą prawdopodobnie niewidzialną bestią jest prawdopodobnie tak zwany bóg. Ta niewidzialna bestia czyli bóg jest prawdopodobnie ogromnie inteligentny i swoje skurwielskie i bestialskie czyny prawdopodobnie próbuje zwalać na innych, na przykład prawdopodobnie na szatana. Prawdopodobnie bóg, czyli prawdopodobnie niewidzialna bestia jest w każdym człowieku (prawdopodobnie bóg też jest w każdym zwierzęciu i prawdopodobnie w każdym owadzie, więc jeśli na przykład jakiekolwiek zwierzę Cię ugryzie lub jakikolwiek owad Cię ukąsi, ugryzie itp, to wiedz, że prawdopodobnie dlatego, że bóg tak chciał).

Prawdopodobnie bóg czyli prawdopodobnie niewidzialna bestia jest we mnie i skurwielsko oraz bestialsko mnie torturuje psychicznie. Niewidzialna bestia chce mnie męczyć i/lub psuć mi reputację przy ludziach, i/lub upadalać mnie przy ludziach, i/lub kompromitowac mnie przy ludziach, i/lub poniżać mnie przy ludziach, i/lub stresować mnie, i/lub denerwować/wkurzać/wkurwiać mnie, i/lub tracić mój czas ... . Jeśli niewidzialna bestia mi to robi (a prawdopodobnie to wszystko niewidzialna bestia mi robi) to mam opcję, że też robi to Tobie ewentualny czytelniku/ewentualna czytelniczko.

Kiedykolwiek jest Ci w życiu żle to prawdopodobnie z powodu niewidzialnej bestii, która prawdopodobnie jest w Tobie.

Prawdopodobnie niewidzialna bestia prawdopodobnie steruje Tobą i/lub mam opcję, że ewentualnie próbuje sterować Tobą, i prawdopodobnie w taki sposób byś się nie zorientował/nie zorientowała, że ktoś Tobą steruje i/lub ewentualnie próbuje Tobą sterować. By Tobą sterować lub by próbować Tobą sterować to prawdopodobnie niewidzialna bestia w tym celu nasyła Ci myśli i prawdopodobnie robi Ci presje psychiczne (nieprzyjemne odczucia) by prawdopodobnie wymusić na Tobie byś powiedział/powiedziała i/lub zrobił/zrobiła to co niewidzialna bestia chce byś powiedział/powiedziała i/lub zrobił/zrobiła. Jeśli coś mówisz i/lub jeśli coś robisz by przestać mieć dyskomfort psychiczny (na przykład by przestać się męczyć psychicznie) to prawdopodobnie oznacza to, że mówisz i/lub robisz to co prawdopodobnie niewidzialna bestia chce byś mówil/mówiła i/lub robił/robiła.

Wiedz też, że prawdopodobnie niewidzialna bestia prawdopodobnie używa innych ludzi by Ci szkodzić. W tym celu na przykład mam opcję, że niewidzialna bestia prawdopodobnie wydaje polecenia innym ludzią by mówili i/lub robili to co niewidzialna bestia chce by te osoby Ci mówili i/lub robili (mam opcje, że prawdopodobnie są ludzie, którzy wykonują polecenia niewidzialnej bestii), i/lub mam opcje, że prawdopodobnie niewidzialna bestia wyłącza świadomość innym ludzią i prawdopodobnie wtedy za innych ludzi mówi i/lub robi Ci różne rzeczy (mam opcję, że prawdopodobnie niewidzialna bestia tak potrafi i mam opcję, że prawdopodobnie tak robi). Mam też opcję, że niewidzialna bestia potrafi sterować ludzmi w taki sposób by powiedzieli (i/lub zrobili) Ci jakieś konkretne słowo/słowa i/lub konkretne zdanie/zdania, więc miej opcję, że dana osoba nie powiedziała (i/lub nie zrobiła) czegoś na polecenie niewidzialnej bestii i miej opcję, że niewidzialna bestia nie wyłączyła danej osobie świadomości by coś Ci za daną osobę powiedzieć i/lub zrobić. Prawdopodobnie za pomocą wydawania innym ludzią poleceń i/lub prawdopodobnie za pomocą wyłączania innym ludzią świadomości niewidzialna bestia może na przykład próbować oszukać Cię, że nieznani Ci ludzie Cię znają, znają informację z Twojego życia, itp.

Niewidzialna bestia (czyli prawdopodobnie tak zwany bóg) prawdopodobnie odziałuje i/lub prawdopodobnie potrafi odziaływać na cały Twój organizm. Jeśli jesteś na coś chory/chora to prawdopodobnie z powodu niewidzialnej bestii. Jeśli coś Ci dolega to prawdopodobnie z powodu niewidzialnej bestii. Jeśli coś Cię boli to prawdopodobnie z powodu niewidzialnej bestii... .

Twój tak zwany los mam opcję tworzy Ci niewidzialna bestia czyli tak zwany bóg. Miej conjamniej opcję, że nie masz wpływu na swoje życie i miej conajmniej opcję, że nie masz wpływu na życie jakiegokolwiek innego człowieka. Jeśli coś Ci (i/lub innym osobą) w życiu nie wyjdzie to miej conajmniej opcję, że tak musiało być czyli miej conajmniej opcję, że bóg chciał, żeby Ci (i/lub innym osobą) to coś nie wyszło i miej conajmniej opcję, że wszystko jest tak jak bóg (niewidzialna bestia) chce żeby było.

Dodam, że bóg prawdopodobnie steruje pogodą i, że bóg prawdopodobnie steruje urządzeniami elektronicznymi.

Chciałem by ten tekst był krótki, więc się nie rozpisywałem.

Informuję, że nie będę komentował żadnych ewentualnych komentarzy dotyczących tego tekstu.

Wt, 27 kwi 2010 15:22 | ocena: + 1

Monika1972 | Załogant

Kosmici boją się nas odwiedzić,bo Amerykanie potraktują ich atomem.HE,HE.
A tak naprawdę,to czemu nie?Jest tyle gwiazd,galaktyk,dlaczego człowiek ciągle neguje oczywistą prawdę?

Śr, 17 luty 2010 16:06 | ocena: + 1

| Gość

Tak, krytykują nas za efekt cieplarniany i nie rozumieją po co in vitro. Zaraz też będą się czepiać o eutanazję i prezerwatywy. Chyba wiadomo, do czego zmierzam?

Nie, 31 sty 2010 15:56 | brak oceny

arti_1994 | Załogant

Myślałem że znajdę tu prawdziwe fakty ale jak widzę są tu artykuły nie poważne.
Ja od kilku lat interesuje się istotami pozaziemskimi ( zacząłem w wieku 14 lat kiedy to wracając od kolegi zobaczyłem dziwne światła poruszające się po niebie ) mam sporo materiałów filmowych i pisemnych na te tematy ( Potrzebuje artykułu o Johnnym kosmicie znalezionym w Roswell po katastrofie)

Czw, 10 gru 2009 08:56 | ocena: + 1

| Gość

Też mam kontakt... 230V

Wt, 8 gru 2009 22:10 | ocena: + 1

| Gość

Już samo stwierdzenie dotyczące "niezrozumienia sztucznego zapłodnienia" dyskwalifikuje wiadomość. Nijak się to ma do stwierdzonych przypadków tzw "porwań" przez załogantów UFO i eksperymentów dotyczących sztucznego zapłodnienia kobiet. Albo jest to wyrafinowany bluff, albo zwrócenie uwagi na kogoś, komu na tym zależy.

Pon, 7 gru 2009 18:59 | brak oceny

| Gość

Ito ma być niby prwada bez żartów prosze

Nie, 6 gru 2009 13:11 | brak oceny

| Gość

Jak świat światem ludzie zawsze dzielili się na tych, co wierzą i nie wierzą. Ja jestem jednym z tych, którzy nie poddają w wątpliwość w tego typu wiadomości czy informacje. To są naukowcy, uczeni i dlatego powinno się poważnie podchodzić do tego, co mowią i twierdzą! Dziwię się wielce, że w dzisiejszych czasach... ludziom wciąż trudno uwierzyć w to, że nie jesteśmy jedynymi mieszkańcami żyjącymi we wszechświecie lub pępkiem wszechświata (?!!!). Michał z Nowej Soli

Sob, 5 gru 2009 10:58 | brak oceny

| Gość

Jak dla mnie to się robi coraz cieplej ,a nie zimniej XD więc te bieguny to sobie schowaj do kartonu

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3 4 5
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

23 września: [...] Koniec krótkiego wyjazdu - wieczorem w czwartek znowu będziemy na pokładzie okrętu Nautilus.[...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Nie, 19 wrz 2021 08:33 | Dzień dobry, W dniu 10.09.2021 około godziny 22 nad miejscowością Klecin nagrałem dziwna kule która poruszała się bardzo nienaturalnie Od strony południowej Klecin 7

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 10 sierpnia 2021 | Historia występu tzw. „badaczy UFO” w nieistniejącym od wielu lat programie „Rozmowy w Toku” pokazuje wiele aspektów czegoś, z czym spotykam się od wielu lat, co mnie zaskoczyło i wprawiło w bezgraniczne zdumienie. Z upływem lat przekonuję się, że jest to niestety typowo rodzima przypadłość oparta na wszystkich ciemnych demonach polskiej duszy: zawiści, zazdrości, kompleksach...

czytaj dalej

FILM FN

EMILCIN, POMNIK UFO I... AGENT 'OBCYCH'! ;-)

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.