Dziś jest:
Poniedziałek, 27 czerwca 2022

Ten, kto podąża za tłumem, nigdy nie dojdzie dalej niż tłum. Ten kto podąża sam, znajdzie się w miejscu do którego nikt jeszcze wcześniej nie doszedł.
Albert Einstein

Komentarze: 61
Wyświetleń: 48033x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 20 mar 2010 06:34   
Autor: FN, źródło: http://paranormal-news.ru, http://kresy24.pl   

Tajemniczy stwór powoduje panikę na Ukrainie

O sprawie dowiedzieliśmy się od naszych czytelników na Ukrainie, którym bardzo dziękujemy za szybką informację. Według doniesień mediów stwór zabił podobno kilkadziesiąt królików i wyssał z nich krew, a także napadł na dwie osoby. Świadkowie twierdzą, że ukraińska chupacabra nie tylko biega po ziemi, ale i... skacze po drzewach.  

Kobieta, która została napadnięta 11 marca tak opisuje tajemnicze stworzenie:

- "To coś skakało wysoko na dwóch łapach i miało chudą i długą głowę. Podobne do wilka, tylko większe i skakało na dwóch łapach".

 

Za tropienie zwierza zabrała się lokalna milicja, a przez trzy dni asystować jej będą rosyjscy dziennikarze z telewizji NTV, którzy specjalnie przyjechali, aby nakręcić program o tajemniczym stworzeniu. Różnie i nawzajem nie znający się świadkowie opisują wygląd tajemniczego stworzenia w ten sam sposób, co zastanowiło milicję i sprawiło, że wszczęto prawdziwe śledztwo.

Opisują je jako humanoida poruszającego się na dwóch nogach, który ma głowę podobną do głowy wilka i - co charakterystyczne - ogromne pazury na końcach łap.

 

 Autorką ciekawej relacji o obserwacji dziwnego stworzenia jest 40-letnia pracownica miejscowego szpitala Raisa Seriedjuk. Wracała do domu, było już ciemno. Akurat znajdowała się przy miejscowym cmentarzu, kiedy zauważyła dziwne stworzenie, które poruszało się błyskawicznie na dwóch nogach.

/poniżej fotografia miejsca, gdzie doszło do ataku na kobietę/

 

 - „To nie był człowiek! Zaczęłam uciekać. Kiedy odwróciłam się do tyłu zobaczyłam tego zwierza, stał na dwóch łapach z ogromnymi pazurami. I jego głowa była była taka nienaturalnie chuda, dziwna!” – mówiła przerażona kobieta. Ale to nie wszystko, bo dziwny stwór ją zaatakował. Dopadł do niej i uderzył ją tak silnie, że kobieta straciła przytomność. Zapamiętała jedynie, że dziwna istota wydała z siebie jakiś dziwaczny ryk. Po półtorej godzinie ludzie znaleźli ją nieprzytomną przy drodze prowadzącej do szpitala.

 W szpitalu Raisa została przyjęta przez lekarzy, którzy bez chwili wachania w jej kartę wpisali  - „atak nieznanego stworzenia”.

 

Niezwykłe było także to, że w miejscu uderzenia na kurtce widać ślady, które zostawiła łapa dziwnego stwora. Ze śladów widać wyraźnie, że to „coś” musi mieć potężne pazury, co pasuje do opisów wszystkich świadków, którzy widzieli niezwykłe stworzenie.

 

Następnego dnia rozpoczęto obławę prowadzoną przez mieszkańców i milicję, ale świeży śnieg zatarł wszelkie ślady. Wzięto pod uwagę, że stwór mógł się ukryć w starych opuszczonych domach, których jest sporo w tamtej okolicy. Włączenie się do sprawy milicji naprowadziło na nowy i bardzo ważny trop.

Okazało się, że dwa tygodnie przed tym incydentem w okolicznych gospodarstwach wydarzyła się dziwna rzecz. Jakiś tajemniczy stwór dokonał prawdziwej rzezi królików. Niezwykłe było to, że zabił je wypijając z nich całkowicie krew za pomocą pojedyńczego otworu w ich szyi! Wokół nie było widać śladów krwi. Ludzie zaczęli coraz odważniej relacjonować o tym, co niedawno tylko mówiono szeptem w domach.

 To „coś” zaatakowało także krowę w jednym z gospodarstw i w bardzo podobny sposób wyssało z niej krew wykonując mały okrągły otwór na szyi. Milicja zarejestrowała dwadzieścia przypadków tego typu ataków na zwierzęta w tej okolicy. Wiele osób widziało także dziwne zwierzę. Wśród świadków są także tacy, którzy obserwowali sposób poruszania się owego stwora, który wyraźnie potrafił w jakiś niezrozumiały sposób wspinać się na drzewa. Czynił to błyskawicznie.

 

O sprawie piszą ukraińskie media, ale wzbudza ona jedynie śmiech i kpiny. Zupełnie inaczej jest w okolicy miejscowości „Piatigory” i „Równe”, gdzie miejscowi gospodarze razem z milicją próbują zrobić obławę na dziwną istotę. O sprawie będziemy informować w naszym serwisie. Nasi ukraińscy czytelnicy obiecali pomoc w dotarciu do materiałów o tym przypadku. I jeszcze materiał wideo z telewizji ukraińskiej.

 

Nie ma wątpliwości, że sprawa w wielu punktach przypomina historię, którą mieliśmy okazję badać w ub. roku w okolicach Sochaczewa.

Tam atak dziwnego zwierzęcia na stado kóz i wyssanie z nich całkowicie krwi przez mały otwór w szyi jest czymś, w co byśmy nigdy nie uwierzyli gdyby nie to, że... sami na własne oczy mieliśmy okazję zobaczyć miejsce ataku dziwnego stwora, a także porozmawiać ze świadkami. Tym bardziej będziemy czekać z wielkim zainteresowaniem na nowe informacje z Ukrainy.

  

Komentarze: 61
Wyświetleń: 48033x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 20 mar 2010 06:34   
Autor: FN, źródło: http://paranormal-news.ru, http://kresy24.pl   


Komentarze (61)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3 4 5 6 7

Pon, 25 cze 2012 11:55 | brak oceny

RAFALEK1298 | Załogant

Mam pytanie a co z dalszą częścią o chupakabrze w Polsce, co dalej nie kontynuiecie tego projektu.

Pt, 27 kwi 2012 12:07 | brak oceny

sunny93 | Załogant

tych chupacabr to już tyle na świecie, że już im chyba duszno powoli. ;/
moim zdaniem nie które przypadki mogą być prawdziwe, ale w większości wydaje mi się, że zaczyna tu powoli działać psychologia tłumu, im więcej doniesień tym większej luczbie osób wydaje się że też widziały coś nadzwyczajnego a tym czasem mógł być to zwykły zwierz w zaroślach, zupełnie nic z archiwum X.

Wt, 17 sie 2010 17:44 | brak oceny

j | Gość

Jozin z Bazin

Nie, 2 maj 2010 09:51 | brak oceny

Kazo | Gość

dziwne,nasi bystrzy celnicy z dorohuska nie przepuścili by takiego stwora bez wizy,poza tym ładna prezenterka

Nie, 28 mar 2010 09:13 | brak oceny

| Gość

a może to jest to samo stworzenie, co jakiś czas temu grasowało u nas w kraju? Z tego, co pamiętam, to poruszało sie południowym pasem Polski , więc do Ukrainy mogło śmiało dojść.

Pt, 26 mar 2010 08:52 | brak oceny

| Gość

chyba jednak nie takie potężne ma te pazury albo kobita tę kurtkę miała kuloodporna :/

Czw, 25 mar 2010 15:47 | brak oceny

| Gość

Fakty się liczą i tylko one w sprawie są najważniejsze a mówią one wyraźnie o nieznanym świadkom stworzeniu z którym w przypatku zaatakowanych osób nastąpił kontakt bezpośredni.Jeśli zaś komuś w głowie się nie mieści istnienie innych niezidentyfikowanych istot i w takowych widziec chce usilnie psa,kota czy bażanta to gratuluje fantazjii.

Czw, 25 mar 2010 05:53 | brak oceny

| Gość

Chcialbym w to wierzyć, ale naprawdę nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić.
Ludzka percepcja może zdzialać cuda, a ten przypadek z pewnością, jest mylnym odebraniem rzeczywistości.

Śr, 24 mar 2010 19:51 | brak oceny

| Gość

Jak tak czytam te komentarze to śmiać mi się chce z niektórych.Skoro uważacie że to bzdury to poco tu w ogóle zaglądacie wszystkowiedzący i inteligentni homo sapiens,dumni tak że ta duma zasłania rzeczywistość która jest nie zupełnie taka jak się nam wydaje.Skoro jesteście aż tak inteligentni to zapewne wiecie że to co człowiek widzi i słyszy to tylko mała część tego co nas otacza a biorąc pod uwagę to że wykorzystujemy około 15% naszego mózgu z czego kilka procent to funkcje życiowe których bezpośrednio nie kontrolujemy to możemy powiedzieć że w zasadzie jesteśmy głusi,głupi i ślepi

Śr, 24 mar 2010 19:32 | brak oceny

| Gość

o main Gott... skoro już chcecie w to wierzyć to może niech to lepiej będzie wampir. Skądś się te bajki o nich musiały wziąć. Chłop za karę śpi w grobowcu a że widział "wywiad z wampirem" to już nie będzie sławny wiec nie chce się narażać i pokutuje sobie skubiąc króliki i czasem coś większego jak się wypości..

pomyślcie przy cmentarzu babkę stuknął czyi pewnie śpi w czyjejś kwaterze!
W ogóle jak byście tak chcieli się zainteresować się na poważnie to Ukraina i MEksyk są dwoma miejscami na świecie w których dzieją się takie rzeczy z pogranicza metefizycznych zaświatów i religii. Tam poprostu piekło wychodzi na Ziemię. nie pamiętam jak się nazywa ten film amerykański ale tam na końcu jest wspomniane o ludziach motylach czy ćmach już nie pamiętam które ponoć też tylko na ukrainie są... To są takie nawiedzone ziemie ze względu na religie... ;)

jak wam się podoba moja bajeczka?

Luka

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3 4 5 6 7
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.