Dziś jest:
Sobota, 25 czerwca 2022

Ten, kto podąża za tłumem, nigdy nie dojdzie dalej niż tłum. Ten kto podąża sam, znajdzie się w miejscu do którego nikt jeszcze wcześniej nie doszedł.
Albert Einstein

Komentarze: 70
Wyświetleń: 69539x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 3 sie 2011 10:06   
Autor: FN, źródło: The Daily Mail   

Krzyżowali genetycznie ludzi ze zwierzętami!

"W laboratoriach wyhodowano ponad 150 ludzko-zwierzęcych hybryd" - taką szokującą informację podał dziennik "The Daily Mail". Okazało się, że w Wielkiej Brytanii naukowcy przez trzy lata krzyżowali ludzi ze zwierzętami. Eksperymenty były prowadzone w tajemnicy. Sprawa ujrzała światło dzienne, gdy zabrakło pieniędzy na kontynuowanie badań - pisze brytyjski dziennik.

Badania prowadziły trzy angielskie uczelnie: King's College London, Newcastle University i Warwick Univeristy. Ich pracownicy w laboratoriach krzyżowali ludzkie zarodki ze zwierzęcymi. Trwało to trzy lata. Działali legalnie, ale nie ujawniali swoich praktyk. Dla wielu osób tego typu eksperymenty to przekroczenie niebezpiecznej ingerencji w prawa natury.

- Jestem przerażona, że to się działo, a my nic o tym nie wiedzieliśmy - mówi gazecie Josephine Quintavalle z grupy pro life Core, zajmującej się etyczną stroną reprodukcji. - Dlaczego trzymali to w tajemnicy? - pyta.

Nad tym, czemu badania nie były jawne, zastanawiają się też brytyjscy politycy i publicyści. Sprawa ujrzała światło dzienne dopiero, gdy laboratoriom zabrakło funduszy na kontynuowanie prac - czytamy w "Daily Mail". Praktyki hodowania ludzko-zwierzęcych hybryd są w Wielkiej Brytanii dozwolone. Legalizuje je ustawa z 2008 roku - dotyczy ona prowadzenia badań naukowych. Prawo dopuszcza pobieranie od zwierząt jajeczek i zapładnianie je ludzką spermą czy też wszczepianie jąder ludzkich komórek do komórek zwierzęcych.

 Nikt nie wie, jak wyglądały ludzko-zwierzęce hybrydy, których było w sumie 150. Nie wiadomo także, z jakimi zwierzętami ludzie byli "łączeni". Zgodnie z prawem były one niszczone po 14 dniach od ich powstania. Według biorących udział w projekcie, przy pełnej kontroli, takie badania to powód do dumy. Naukowcy mieli nadzieję, że dzięki tym eksperymentom opracują leki na najbardziej uciążliwe dla ludzi choroby.

Zawsze jest jednak obawa nadużyć: - Często naukowcy stosują tego typu praktyki, wyłącznie by eksperymentować, a to nie jest racjonalne uzasadnienie - komentuje Josephine Quintavalle.

Kiedy w 2004 roku w Polsce było spotkanie Ericha von Danikena z członkami Fundacji Nautilus, ten powiedział rzecz ciekawą. Dotyczyła ona mitów greckich związanych z centaurami, czyli w połowie końmi, w połowie ludźmi. Daniken przekonywał, że nie były to żadne "mity", ale fakty!

 Obcy w zamierzchłych czasach tworzyli różne dziwne stwory, w tym mutowali ludzkie geny ze zwierzęcymi tworząc mutanty. Lubi także tworzyć smoki, a dinozaury bynajmniej nie są żadnym "szalonym tworem ewolucji", ale zwykłą zabawą obcych w tworzenie "gigantycznych smoków". Ziemia ma zbyt słabą grawitację, aby natura sama z siebie tak bardzo marnotrawiła energię i tworzyła "gigantyczne potwory zjadające się nawzajem". "Ktoś tu w tym pomógł" - mówił Daniken. Patrząc na doniesienia z Wysp Brytyjskich trudno mu nie przyznać racji.

 

 

 

Na koniec jeszcze ciekawostka z "dna Bałtyku". Szwedzcy badacza morskich głębin odnaleźli coś, co przypomina... nasi koledzy z www.emilcin.com opisali to w tekście, który polecamy:

artykuł "UFO nad dnie Bałtyku" na emilcin.com - KLIKNIJ NA LINK, ABY GO PRZECZYTAĆ!

Komentarze: 70
Wyświetleń: 69539x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 3 sie 2011 10:06   
Autor: FN, źródło: The Daily Mail   


Komentarze (70)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3 4 5 6 7

Wt, 13 mar 2012 13:36 | brak oceny

Mabruk | Załogant

sorry ...Deniken nie jest zadnym autorytetem ,wszedzie widzi obcych najbardziej mnie rozsmieszylo tlumaczenie wizerunkow jakie pozostawili Majowie ..wyztarczy tylko tro,he poczytac o Majach zeby wiedziec za to co pisal Deniken jest bzdura..Moim zdaniem zarobil juz sporo na tych bzdurach powinien teraz poszukac dobrego psychiatry .

Wt, 6 wrz 2011 14:17 | brak oceny

twojstary | Gość

fajna bujda. niemożliwe jest zapłodnienie międzygatunkowe, czy tego chcecie czy nie, po prostu niemożliwe. w czasie zapłodnienia zachodzi szereg reakcji rozpoznawania się białek na plemniku i komórce jajowej, z czego jedna z nich, połączenie glikoprotein ZP odpowiada za rozpoznanie gatunkowe, owe glikoproteiny u każdego gatunku są inne i właśnie różnica w ich budowie zapobiega mieszaniu się materiału genetycznego różnych gatunków.

Czw, 11 sie 2011 16:50 | brak oceny

Nieistotne | Gość

Pytanie dnia - czy UPADŁE ANIOŁY to zestrzeleni w czasach walki Bogów kosmici którzy z racji braku mozliwości powrotu do swoich zmuszeni byli zamieszkać i rozmnażać się na Ziemi nauczajac przy okazji swoich zwyczajów, dzieląc się wiedzą, etc?

Czw, 11 sie 2011 13:40 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

Zwracanie się do nas,przypominanie nam świadomym i prawdziwym chrześcijanom,że najważniejsza jest miłość,że z trzech;wiara,nadzieja i miłość,miłość jest najważniejsza oraz że caly Zakon opiera się na przykazaniu miłości Boga i miłości bliżniego jest nietrafne,niestosowne i nieporozumieniem.Zauważmy przy okazji,ze 1 najważniejszym przykazaniem Bożym jest miłość Boga(a nie,np.miłość człowieka)?!Tak jak oczywistym jest,że wiara bez uczynków jest martwa,my świadomi chrześcijanie wiemy,że nasza wiara nie jest naiwna,tudzież jak wielu nam niesłusznie i bez podstaw zarzuca nieracjonalna?!Jest jak najbardziej racjonalna i jak najbardziej rozumna.Wiemy też dobrze o tym,że mamy być przebiegli jak węże i niewinni jak gołębice...a nie jakimiś faktycznymi naiwnymi i niedorozwiniętymi istotami?!Inną sprawą jest,że wielu z ludzi podających czy mających się za,,wierzących''wierząc niby w Boga nie wierzy jednocześnie w szatana,w jego egzystencję?!Cóż dopiero powiedzieć o o jego upadłych aniołach i ich egzystencji i działalności na Ziemi?!Ale tacy ludzie z definicji nigdy nie byli chrześciajnami,tak jak nie można być chrześcijaninem nie znając Dobrej Nowiny,nie znając ewangelii Jezusa Chrystusa i Biblii,że o nawróceniu się nie wspomnę?!Czym jak nie czczym urojeniem jest cały,,projekt''wiary w istnienie,,Obcych''(inaczej,,Kosmitów''),którzy mają być,,wielorasowi''i,,wielocywilizacyjni''(bo to,,oczywista oczywistośc'')wobec autorytetu Biblii(choćby tylko jej 2000 lat trwającego przekazu Nowego Testamentu)i jego wpływu,piętna,który jest bez precedensu w historii ludzkości,w tym historii nas dotyczącej bo historii współczesnej?!Wszystko blednie wobec przekazu Biblii,w tym również przekazu dotyczacego wielowymiarowych(międzywymiarowych)i wielopastaciowych bytów duchowych jak złe duchy(demony)i upadli aniołowie,którzy są na czele ze swoim panem szatanem,,władcami tego świata''?!Każdy inny przekaz i projekt blednie ponieważ Biblia jest tu bez precedensu?!Sic!Amen!Mądremu dość.Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie!

Śr, 10 sie 2011 11:44 | brak oceny

Intek | Gość

Na przekór Daenikenowi przytoczę kontr-teorię o dinozaurach. Po prostu w atmosferze ziemskiej w tym czasie było dużo więcej tlenu niż w dzisiejszej i wszystko rosło "jak na drożdżach". Jedno nie wyklucza drugiego. I tak na marginesie: w miniona sobotę ok. 5 rano, kiedy byłem w łazience /bo musiałem wyjechać nieco wcześniej/ "nawiedził" mnie jakiś czarny stworek kosmaty w postaci krążka 8-10cm i grubości ok. 1-2cm. Wsunął się bezszelestnie pod drzwiami tak na 1/3 swojej średnicy i gdy się zorientował chyba, że jest widzialny - równie powoli się wycofał. A ja gapiłem się na niego medytując "Ki czort?". Albo byt astralny/duszyczka nisko rozwinięta albo twór myślowy moich nawiedzonych "adwersaży" stąd. Kiedy otworzyłem drugi raz drzwi - spory pajączek uciekał jakby przerażony w moja stronę. Chyba wlazł przez otwarty balkon lub być może stworek zamienił się w niego. Raczej chyba prawdziwy spotkał się ze stworkiem, bo tak by nie pędził raczej. Taka sobie ciekawostka. dziwne rzeczy dzieją się obok nas a my ich nie zauważamy nawet przeważnie.

Wt, 9 sie 2011 23:59 | brak oceny

Fornax | Gość

Mandarin wie co mówi przecież jest jednym ze skrzatów :) Dowodem na to jest jego awatar :) A może nawet ich królem, bo o ile dobrze widzę to ma na głowie koronę :)

Wt, 9 sie 2011 16:10 | ocena: -1

Krystian.Olejowicz | Gość

Mandarin i Jedi skączcie już proszę te brednie o skrzatach smokach , wodnikach itp. Za dużo bajek się na oglądaliście. i Zmieńcie dilera albo bierzcie połowę. No chyba że jesteście już tak psychicznie chorzy.

Wt, 9 sie 2011 15:47 | brak oceny

Julian | Gość

Niech sobie Anglicy dalej eksperymentują to może ich spotkać los bohaterów filmu "28 dni później". Ten film jak i jego kontynuacja "28 tygodni później" powinien dać wszystkim do myślenia i przystopować ciekawość naukowców, która jak wiemy bywa pierwszym stopniem do piekła. Pozdrawiam

Wt, 9 sie 2011 14:14 | ocena: -1

mandarin | Załogant

wbrew pozorom razem z Jedi mowimy o tym samym co wy, ale nazywamy rzeczy po imieniu

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3 4 5 6 7
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.