Dziś jest:
Piątek, 21 lutego 2020

Jeśli są gdzieś inne światy daleko w kosmosie, to na pewno stoją tam piramidy.
/Jon M. Taylor, badacz Egiptu/

Komentarze: 38
Wyświetleń: 29238x | Ocen: 2

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 26 sty 2012 09:45   
Autor: FN, źródło: FN   

Jasnowidze wskazują morderców

W Archiwum FN są bardzo ciekawe opisy największych światowych mediów, którzy pomagali policji w wyjaśnianiu spraw kryminalnych. Warto powiedzieć, że zjawisko korzystania przez śledczych z daru ludzi obdarzonych talentem jasnowidzenia jest powszechne na całym świecie. Jeżeli ktoś szuka owego „mitycznego dowodu na jasnowidzenie” powinien pójść na policję lub udać się do prokuratury. Tam znajdzie nie żadne setki, ale tysiące akt zawierające opisy zbrodni, które znalazły rozwiązanie dzięki pomocy jasnowidzów.

Jednym z najciekawszych aspektów tego typu spraw jest cały oddzielny dział związany z morderstwami. Jasnowidze nie tylko trafnie wskazywali, jak doszło do zbrodni, ale także udawało im się opisać mordercę. Tu warto wspomnieć o dość osobliwym elemencie pracy jasnowidzów. Otóż zdarzało się, że spotykali się osobiście z mordercami. Wtedy czuli wyraźny swąd spalenizny, który wydzielały dłonie morderców. W Archiwum FN jest dokładna dokumentacja działalności jednego z najsłynniejszych jasnowidzów węgierskich, Janosa Kele. Przed II Wojną Światową Kele przez jedenaście lat pracował w Komendzie Policji w Budapeszcie jako oficjalnie uznany specjalista od jasnowidzenia. Jego dorobek jest imponujący – praktycznie nie popełniał pomyłek.

Kiedyś został wezwany na Komendę Policji celem podpisania protokołu zeznań. Nagle do pokoju, gdzie przebywał jasnowidz, został wprowadzony młody mężczyzna. Był on podejrzany o drobną kradzież. Jasnowidz natychmiast wyczuł silny zapach spalenizny, który wyczuwał od tego człowieka.

Natychmiast poinformował o tym fakcie śledczych. Oni zainteresowali się słowami Janosa Kele i przeprowadzili oddzielne przesłuchanie w sprawie morderstwa młodej dziewczyny. Po kilku godzinach przesłuchań mężczyzna przyznał się do popełnienia zbrodni.

Dlaczego akurat ręce morderców wydzielają „zapach spalenizny”? Jest to zjawisko na pewno związane z postrzeganiem pozazmysłowym, lecz tak nietypowe, że trudno je nawet zakwalifikować do jakiejkolwiek kategorii „zjawisk niewyjaśnionych”.

Na koniec warto powrócić do wydarzenia z ostatnich tygodni, które dotyczy także morderstwa sprzed 13 lat i pomocy jasnowidza.

Przełom w śledztwie dotyczącym jednej z najstraszliwszych zbrodni w Polsce nastąpił dzięki pomocy Krzysztofa Jackowskiego. Wszystko wskazuje na to, że śledczy wiedzą już, kto 13 lat temu obdarł ze skóry Katarzynę K. (+23 l.), studentkę religioznawstwa z Krakowa! Żmudne, jedno z najdłużej trwających śledztw w Polsce wraca na warsztat policjantów i prokuratorów. Wszystko dzięki niezwykłym umiejętnościom Krzysztofa Jackowskiego, jasnowidza z Człuchowa, który wskazał osobę, która mogła w okrutny sposób zamordować studentkę.
7 stycznia 1999 r., jeden z członków załogi kutra, pływającego po Wiśle odnalazł skórę zamordowanej kobiety. Wkrótce potem z Wisły wyłowiono nogę 23-letniej Katarzyny, poszukiwanej studentki. Rozpoczęło się żmudne śledztwo. Przesłuchano dziesiątki świadków, badano każdą hipotezę. To na potrzebę tej właśnie sprawy swe opinie przedstawili agenci i analitycy FBI, przygotowano jedne z pierwszych badan genetycznych w historii polskiej kryminalistyki. Wszystko na nic. Sprawcy nie odnaleziono.

-- Obdarcie ze skóry tej dziewczyny to precedens na skalę światową -- podkreśla jeden z policjantów specjalnego wydziału, tzw. archiwum X, którzy pracują nad wyjaśnieniem tej zagadki. Wiosną 2000 roku śledztwo umorzono. Nie znaczy to jednak, że sprawę definitywnie zamknięto, bo policjanci wciąż szukali zabójcy.

Teraz polowanie na mordercę wznowiła jednak krakowska prokuratura. Dlaczego? -- Zdobyliśmy informacje i ujawniliśmy nowe okoliczności, które skłoniły nas do tej decyzji. Ważnym elementem śledztwa było skorzystanie z usług jasnowidza -- potwierdza prokurator Bogusława Marcinkowska.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski późną jesienią zeszłego roku przyjechał do Krakowa. Uczestniczył w niezwykłej, kilkunastogodzinnej sesji z udziałem policjantów i prokuratora.

-- Podano mi przedmioty należące do zamordowanej. Ta sprawa bardzo mnie poruszyła. Podałem policyjnemu rysownikowi dokładny rysopis mężczyzny, który może mieć związek ze sprawą -- mówił jasnowidz.

Owym przedmiotem był m.in. pluszowy miś, należący do Katarzyny K. Umiejętności Jackowskiego pozwoliły na ustalenie nowych faktów i zdobycie portretu pamięciowego.

Wizerunek zabójcy pchnął śledztwo na nowe tory. Okazało się, że mężczyzna do złudzenia przypomina jednego z typowanych 13 lat temu sprawców zbrodni. Materiał zawiera krótką rozmowę z jasnowidzem Krzysztofem Jackowskim, która została przeprowadzona w Bazie FN 24 stycznia 2012.

Komentarze: 38
Wyświetleń: 29238x | Ocen: 2

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 26 sty 2012 09:45   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (38)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3 4

Sob, 4 luty 2012 01:13 | brak oceny

kowal | Gość

Przed chwilą sprawdziła się wizja Pana Jackowskiego w sprawie Magdy. Wielki szacunek dla Pana!

Pt, 3 luty 2012 13:36 | brak oceny

mandarin | Załogant

Panie Krzysku prosze przeczytac: jest tam wyjasnione jak pelne wizje odbywaja sie w krotkim blysku chwili i jakie to ma zwiazki z otwarciem wewnetrznego oka: http://paradoxbrown.com/biblephysicsfallenangels.htm/

Pt, 3 luty 2012 12:54 | brak oceny

majomir | Załogant

mandarin w sprawie Magdy ze Sosnowca powiększyła poczet aniołów i Bóg tak chciał co?

Czw, 2 luty 2012 15:52 | brak oceny

Nieistotne | Gość

"Jakim jeszcze jednym możliwym motywie ?

Od niedawna NIK może zbierać, przechowywać i nie wiadomo co robić z m.in. danymi dot. profilu DNA mieszkańców Polski. Oficjalnie, w 'celach kontrolnych'. Tylko jakich 'kontrolnych'?! Takiego uprawnienia nie mają nawet spec służby. Nawet pomijając możliwość korupcji, wiemy już, jakie zabezpieczenia posiadają polskie urzędy. Wzmaga się propagowanie akcji zapisywania się w banku DNA, jako rzekomy 'bliźniak genetyczny', co nie do końca jest w zgodzie z rzeczywistością. Chciałem być dawcą szpiku dla mojej kuzynki, ale mój profil DNA był zbyt odległy, aby to zrobić i dawcą został jej brat. Mnożą się przeróżne "akcje" w szkołach, mające na celu przeróżne badania u dzieci, a to cukru, a to bądź czego. Szkoły i nauczyciele są jak piranie na widok pieniędzy, więc bez problemu się to robi. Podstawowy warunek tych badań, to pobranie dowolnej próbki zawierającej przy okazji DNA. Ostatnio, również nasiliła się liczba zaginięć i porwań młodych ludzi i dzieci. Mówię o wzroście przypadków niewyjaśnionych i tych, gdy znaleziono zwłoki, ale niekompletne. Do tego, Polska to kraj trzeciego świata, mocno skorumpowany, bez sprawnej policji, sądownictwa i sprawnego, jasnego prawa. W takich krajach bardzo szybko rozwijają się przeróżne asortymenty międzynarodowej przestępczości zorganizowanej. Zbierz teraz te fakty do kupy, a uzyskasz wynik. I właśnie z tych powodów wszyscy udają, że tego nie ma. Szokujące i makabryczne, ale to brutalna rzeczywistość. Osobiście spotykałem się w latach 90-tych z takimi przypadkami zaginięć młodych Polaków za granicą, gdzie wszystkie dowody wskazywały właśnie na ten typ zaginięcia. W krajach zachodnich nie jest to tematem tabu, bo mówi się o tym i robi się co się da, aby obywatele byli świadomi nowego rodzaju zagrożenia, które powstało w XXI wieku i jest realnym zagrożeniem i aby umieli się przed tym bronić we własnym zakresie. W Polsce to jest tabu. Ciekawe dla czego? Nie mówię o tym dla sensacji. Mówię, bo najwyższy czas zacząć mówić o tym głośno, bo tylko w ten sposób można potencjalnie ocalić chociaż część nowych ofiar tego typu zaginięć. Tylko tak można uświadomić rodzicom nowe zagrożenie dla ich dzieci i tylko tak można uświadomić im, że trzeba zweryfikować dotychczasowy sposób nadzoru nad swymi pociechami. Można z tym walczyć. Pozdrawiam!"

(dr NO: http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-ojciec-zaginionej-madzi-zostal-poddany-badaniu-dna,nId,432294)

Wt, 31 sty 2012 17:27 | brak oceny

Nieistotne | Gość

Nie, 29 sty 2012 18:18 | brak oceny

zosia | Gość

A ja dalej czekam aż jakiś jasnowidz trafnie wytypuje numery lotto.Wtedy stane się fanem portalu.A jak na razie to pic na wodę fotomontaż.

Nie, 29 sty 2012 13:47 | brak oceny

nn | Gość

jest kilku jasnowidzow w Polsce

Sob, 28 sty 2012 23:06 | brak oceny

mandarin | Załogant

Wkrótce FN napisze o walcowatym UFO na dnie Morza Bałtyckiego, zobaczycie!

Sob, 28 sty 2012 18:45 | brak oceny

mandarin | Załogant

W książce "Zakładnicy diabła" jest opisanych kilka historii związanych z egzorcyzmami. W relacjach tych powtarza sie motyw w którym owe duchy są zawsze w pobliżu gdy dzieją sie zbrodnie. Min. obserwują je...

Sob, 28 sty 2012 17:53 | brak oceny

Patriota | Gość

Ja bym chciał się dowiedzieć za ile srebrników sprzedał się p. Jackowski w związku z wystąpieniem w sprzedajnej telewizji mówiąc między innymi, że generał jaruzelski będzie maił w Polsce stawiane pomniki natomiast p.Jarosław Kaczyński będzie zmieciony ze sceny politycznej. Ja chciałbym się dowiedzieć prawdy na temat platformy obywatelskiej, ich tragicznych rządom i co z katastrofa Smoleńską. Tu ma pan Jackowski pole do popisu niech się wykaże, czekam na artykuł.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3 4
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

- Nie palę już dwanaście dni. Miałem bardzo silne postanowienie, ale jednocześnie odczuwałem wielki lęk przed tym, że umrę. Powiedziałem sobie: basta! Poza tym codziennie zacząłem też chodzić, robię sobie takie marsze po osiem kilometrów. Mam nadzieję, że nie wrócę już do palenia - powiedział w rozmowie z Se.pl Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Śr, 19 luty 2020 11:11 | Dzień dobry , Dziś w godzinach wieczornych około 19 , widziałam na niebie dziwny świecacy punk na zachodzie. Z poczatku myslalam że to Syriusz ale wydawal sie byc za nisko. Z zaciekawieniem obserwowalam ta pseudogwiazde okolo 30 min i zauwazylam ze zmienila polozenie o kilka centymetrow ( w moim ) odniesieniu. Świeciła jasnym światłem [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Czwartek, 26 grudnia 2019 | Tragedią naszej planety są religie, gdyż religia opiera się na wierze, a sprawy związane z duchowością są wiedzą. Ale i tak jest gorzej, gdyż dogmaty głównych religii są całkowicie fałszywe i przekonują ludzi, że Ziemia jest tylko przystankiem w drodze do raju.

czytaj dalej

FILM FN

KRZYSZTOF JACKOWSKI RZUCIŁ PALENIE!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.