Dziś jest:
Czwartek, 23 września 2021

"Szczęście nie jest ani dziełem przypadku, ani darem bogów. Szczęście to coś, co każdy z nas musi wypracować dla samego siebie" E. Fromm

Komentarze: 83
Wyświetleń: 61158x | Ocen: 6

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 3 sty 2013 08:26   
Autor: FN, źródło: FN   

Ojciec Pio mówił o UFO!

Warto przyponnieć, że słynny włoski zakonnik i stygmatyk - Ojciec Pio - został ogłoszony przez Jana Pawła II świętym. Zasłynął nie tylko ze swego życia pełnego cierpień i poświęceń, lecz także niezwykłych umiejętności (jasnowidzenie, uzdrawianie, a nawet zdolność do bilokacji, tj. przebywania w kilku miejscach naraz). We Włoszech jest to postać legendarna, której poświęcono setki książek.

 Na tle tej przebogatej literatury stosunkowo mało spopularyzowane wydają się wypowiedzi Ojca Pio dotyczące istnienia rozumnego życia poza Ziemią.

 Jeden z największych w historii kościoła katolickiego duchownych tak mówił na ten temat:

 

Pytanie: - Ojcze, słyszy się, że na innych planetach istnieją inne stworzone przez Boga istoty.

Odpowiedź: - A jakże. Chciałbyś, aby ich nie było, aby wszechmoc Boga ograniczyła się wyłącznie do planety Ziemi? Czy chciałbyś, aby nie istniały inne istoty kochające Boga?

- Pomyślałem - to rozmówca ojca Pio - że Ziemia jest niczym w porównaniu z gwiazdami i wszystkimi innymi planetami.

Odpowiedź: - Tak! My, którzy wychodzimy z Ziemi, również jesteśmy niczym. Pan nie ograniczył z pewnością swej chwały do tej jednej, małej planety. Na innych znajdują się byty, Które nie zgrzeszyły jak my.

 

Zdania te zaczerpnięte zostały z wydanej we Włoszech książki "Cosi' parlo' Padre Pio"(,.Tak mówi Ojciec Pio"), którą przygotował i opracował ksiądz Nello Castello.

 

Z innych objawień św. Ojca Pio (nieżyjącego od 1968r) dowiadujemy się, że na jednym z księżyców Jowisza - tam gdzie jest woda (nie mówi konkretnie, który to księżyc), istnieje Życie i Cywilizacja. Wskazuje, że to jedyne miejsce w Układzie Słonecznym, poza Ziemią, gdzie jeszcze znajduje się Cywilizacja Techniczna. Kiedyś kontakty ziemian z nimi były częstsze. Dysponują bardzo wysokimi zdobyczami technologicznymi. Posiadają szybkie statki kosmiczne itd. Życie ich jest jednak zdecydowanie inne od naszego.

 Wiedzą o tym, że Chrystus przebywał na Ziemi, pozostawiając naukę miłości. Ich gorącym pragnieniem jest rodzić się tutaj wśród nas. Oczywiście mają taką możliwość, ale nie wszyscy. Niektórzy z nich są już ludźmi i nawet chodzą do kościoła.

 Z tych samych objawień wiemy, że Wszechświat materialny wypełniony jest różnorodnymi cywilizacjami, które wszystkie dążą do wyzwolenia i zjednoczenia się z Bogiem. Ziemianie stanowią jedną z miliardów Cywilizacji. Ojciec Pio mówi, że prawie przy każdej gwieździe (Słońcu) istnieją układy planetarne a na nich życie. Wspomina też o satelicie Ziemi - księżycu, który... kiedyś został przesunięty ludzką ręką!

 

Św. Ojciec Pio podaje nam jeszcze jedną ważną i przełomową informację, jakże zbieżną z odkryciami archeologicznymi i teoriami naukowców. Mianowicie, że w minionej, dalekiej przeszłości na Ziemi kwitły wspaniałe Cywilizacje. Stały one na znacznie wyższym poziomie intelektualnym i technicznym niż nam współczesna. Dlaczego więc znikły i jakby ślad po nich zaginął? Ojciec Pio mówi, że to wskutek pychy wybuchały ogromne konflikty z użyciem przerażającej broni. Dokonano takich zniszczeń, że człowiek powrócił do kamienia łupanego. Minęło setki tysięcy lat. Ewolucja, filozofia, religia i nauka dokonała tego w czym obecnie żyjemy.

 

 

Na pokładzie Nautilusa śledzimy wypowiedzi znanych ludzi o UFO. Warto odnotować mały drobiazg, który wyłapała czytelniczka serwisu FN. Oto fragment jej e-maila:

 

Subject: radio

 

Dzień dobry :)

 

[...}  usłyszałam coś ciekawego w radio, coś co może Was zainteresować. Dzisiaj słuchając RMF trafiłam na rozmowę z Andrzejem Mleczko. Na pytanie, czy wierzy w UFO powiedział, że "nie wierzył dopóki nie spotkał pewnej grupy ufologicznej, znajdującej sie w puszczy pod Warszawą. To spotkanie zmieniło jego świadomość."

 

Oczywiście doszło do mnie szybko, że chodzi o Nautilusa. Jego wypowiedź udowodniła , że to co robicie ma sens. Zmieniacie ludzi na lepsze i.... o to chodzi. :) 

Z najlepszymi życzeniami na nadchodzący rok.

 [..]

 

W sprawie wypowiedzi Andrzeja Mleczko nie potwierdzamy i nie... zaprzeczamy, że może chodzić o okręt Nautilus. Faktem jest, że na świecie coraz więcej znanych osób coraz odważniej mówi o tym fascynującym i prawdziwym zjawisku.

Komentarze: 83
Wyświetleń: 61158x | Ocen: 6

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 3 sty 2013 08:26   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (83)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Wt, 14 maj 2013 22:51 | brak oceny

zerchiel | Gość

Witam,

proszę poczytać o Św. Katarzynie ze Sieny, która mówiła, że Atlantyda istniała naprawdę i była na dużo wyższym zaawansowaniu technologicznym niż my teraz.

Z poważaniem,
zerchiel

Pt, 25 sty 2013 13:32 | brak oceny

Gruzol | Gość

pio umiał bilokację i nadal żyję,nie ja nim nie jestem(zresztą nawet gdybym był nie zdradziłbym tego)sugier jest kolejnym wcieleniem Pio.

Wt, 22 sty 2013 19:15 | brak oceny

dg | Gość

Bog jest w niebie.

Wt, 22 sty 2013 18:38 | brak oceny

green_rose | Gość

z dedykacją dla mw "Księga Ezechiela
1..."W trzydziestym roku, w czwartym miesiącu, piątego dnia tego miesiąca, gdy byłem wśród wygnańców nad rzeką Kebar, otworzyły się niebiosa i miałem widzenie Boże.Piątego dnia tego miesiąca - był to piąty rok od uprowadzenia króla Jojachina do niewoli -
Doszło słowo Pana do Ezechiela, syna Buziego, kapłana, w ziemi chaldejskiej nad rzeką Kebar, a ręka Pana spoczęła tam na nim. I spojrzałem, a oto gwałtowny wiatr powiał z północy i pojawił się wielki obłok, płomienny ogień i blask dokoła niego, a z jego środka spośród ognia lśniło coś jakby błysk polerowanego kruszcu.A pośród niego było coś w kształcie czterech żywych istot. A z wyglądu były podobne do człowieka,Lecz każda z nich miała cztery twarze i cztery skrzydła.
Ich nogi były proste, a stopa ich nóg była jak kopyto cielęcia i lśniły jak polerowany brąz.
Pod ich skrzydłami z czterech stron były ludzkie ręce; a te cztery żywe istoty miały twarze i skrzydła.Ich skrzydła nawzajem się dotykały; ich twarze nie obracały się, gdy się posuwały, każda posuwała się wprost przed siebie.Ich oblicza wyglądały u wszystkich czterech z przodu jak twarz ludzka, z prawej strony jak twarz lwa, z lewej strony jak twarz wołu, a z tyłu jak twarz orła.
Takie były ich oblicza. A ich skrzydła były rozpostarte ku górze; u każdej dwa nawzajem się dotykały, a dwa przykrywały ich ciała.Każda posuwała się wprost przed siebie; szły tam, gdzie Duch chciał, aby szły, a posuwając się nie obracały się.A pośrodku miedzy żywymi istotami było coś jakby węgle rozżarzone w ogniu, z wyglądu jakby pochodnie; poruszało się to pomiędzy żywymi istotami. Ogień wydawał blask, a z ognia strzelały błyskawice.A żywe istoty biegały tam i z powrotem jak błyskawice.A gdy spojrzałem na żywe istoty, oto na ziemi obok każdej ze wszystkich czterech żywych istot było koło.A wygląd kół i ich wykonanie były jak chryzolit i wszystkie cztery miały jednakowy kształt; tak wyglądały i tak były wykonane, jakby jedno koło było w drugim.
Gdy jechały, posuwały się w czterech kierunkach, a jadąc nie obracały się.I widziałem, że wszystkie cztery miały obręcze, wysokie i straszliwe, i były dokoła pełne oczu.A gdy żywe istoty posuwały się naprzód, wtedy i koła posuwały się obok nich, a gdy żywe istoty wznosiły się ponad ziemię, wznosiły się i koła.Szły tam, gdzie Duch chciał, aby szły, a koła wznosiły się wraz z nimi, gdyż w kołach był duch żywych istot.Gdy te szły, szły i one, a gdy te stanęły i one stanęły; a gdy te wznosiły się ponad ziemię, wtedy i koła wznosiły się wraz z nimi, gdyż duch żywych istot był w kołach.Nad głowami żywych istot było coś w kształcie sklepienia, błyszczącego jak niesamowity kryształ, rozciągniętego w górze nad głowami.
A pod sklepieniem były rozpostarte ich skrzydła, nawzajem się dotykające; każda żywa istota miała dwa skrzydła, którymi przykrywała swoje ciało.A gdy posuwały się, słyszałem szum ich skrzydeł jak szum wielkich wód, jak głos Wszechmocnego, jak hałas tłumu, jak wrzawa wojska; a gdy stanęły opuściły swoje skrzydła.I było słychać szum znad sklepienia, które było nad ich głowami.A nad sklepieniem, nad ich głowami, było coś z wyglądu jakby kamień szafirowy w kształcie tronu; a nad tym, co wyglądało na tron, u góry nad nim było coś z wyglądu podobnego do człowieka.A wyżej, ponad tym, co wyglądało na jego biodra, widziałem jakby błysk polerowanego kruszcu, z wyglądu jak ogień wewnątrz niego, a w dół od tego, co wyglądało na jego biodra, widziałem coś, co wyglądało na ogień i wokoło niego blask.Jak wygląda tęcza, która pojawia się na obłoku, gdy pada deszcz, tak wyglądał wokoło blask tego, co pojawiło się jako chwała Pana; gdy ją ujrzałem, upadłem na twarz. I słyszałem głos tego, który przemówił.
3 Prorok strażnikiem Izraela.Potem Duch podniósł mnie; i słyszałem za sobą potężny łoskot, gdy chwała Pana podniosła się ze swego miejsca.A był to szum skrzydeł żywych istot, gdy się nawzajem dotykały, oraz turkot kół tuż przy nich, potężny łoskot.
A duch podniósł mnie i porwał z sobą. I szedłem w zaprawionym goryczą podnieceniu ducha, a ręka Pana mocno mi ciążyła.I przybyłem do Tel-Abib do wygnańców mieszkających nad rzeką Kebar, i przebywałem tam osłupiały siedem dni wśród nich." W Biblii mamy więcej opisów niebiańskich pojazdów. Interpretacji jest wiele ,a ja chciałabym zapoznać się z twoją. Tak do końca to chyba nigdy nie poznamy dokładnie co starożytny autor miał na myśli.Pozdrawiam!


Nie, 20 sty 2013 23:16 | brak oceny

prezeslesio | Załogant

A co o tym sądzi sekciarz z Torunia? Bo jego zdanie jest nadrzędne i decydujące. Gdyby teraz żył Jezus to zapewne musiałby udać się do Tadka i prosić o audiencję. Kościół jako taki już nic nie znaczy. Sam siebie zdewaluował pokazując swoją obłudę. Antychryst ma mocną konkurencje. I niepokoję się że może nie dać rady by przejąć władzę nad światem. No chyba, że to sam Kościół nim jest. A swoją drogą. Czy zauważyliście jaki krzyż nosi papież? Chrześcijański to on nie jest. A wręcz.... (strach napisać).

Nie, 20 sty 2013 19:45 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

Napiszę jeszcze raz krótko i wprost NA TEMAT:Żałosny,,Ojciec''Pio,w dodatku,,święty''...był człowiekiem,który,a widać to na mile świetlne...,parktykował modelowy okultyzm...(!)czyli ewidentnie i z definicji(a jest to aż nadto widoczne i transparentne że trzeba być ślepcem intelektualno-duchowym żeby tego nie widzieć...)kontaktował się,wchodził w kontakt(jako klasyczne,banalne medium...)z upadłymi aniołami,tudzież złymi duchami(demonami - pozostałością po olbrzymach...?!) i podpada,jest demaskowany,stygmatyzowany przez Słowo Boże przekazane za pośrednictwem JEDNEGO Z FILARÓW(!)chrześcijaństwa apostoła Pawła,który z pewnością w przeciwieństwie do,,Ojca''Pio posiadał dar Ducha Świętego:,,Ale choćbyśmy nawet my albo ANIOŁ Z NIEBA(!)zwiastował wam ewangelię odmienną od tej,którą myśmy wam zwiastowali,niech będzie przeklety!Jak powiedzielismy przedtem,tak i teraz znowu mówię:Jeśli wam ktoś zwiastuje ewangelię odmienną od tej,którą przyjęliście,niech będzie przeklęty!''./Galacjan 1,8-9/.W tym miejscu incydentalnie paradoksalnie mogę się zgodzić z,,naszym''Keposem,który napisał,że,,Ojciec''Pio...,,był zwiedzany''...przez wiadome byty...?!Zresztą Kepos wie to najlepiej...Żadni,,wielorasowi''...i oczywiście a jakże,,wielocywilizacyjni''...,,kosmici''...rzekomi,,mieszkańcy innych planet''...poza Bogiem Ojcem(Panem duchów),Synem Bożym(Jezusem Chrystusem) i zrożnicowanymi i zhierarchizowanymi (tak jak w naszym ziemskim świecie...gdyż porządek,każda harmonia polega na nierówności a nie na ponętnym,zwodniczym, destrukcyjnym i dekadenckim,,równouprawnieniu''...które jest jawnie i wprost szatańskiej proweniencji...?!) nie przejdą...!NO WAY !NO PASARAN ! Słowo Boże,BIBLIA zrówno Starego jak i Nowego Testamentu w całej swojej zawartości,w mnóstwie fragmentów nie pozostawia co to tego zarówno żadnych złudzeń i wątpliwości,przykładny fragment z Nowego Testamentu:,,Ponieważ w nim zostało stworzone wszystko,co jest na niebie i na ziemi,rzeczy widzialne i niewidzialne,czy to trony,czy panowania,czy nadziemskie władze,czy zwierzchności:wszystko przez niego i dla niego zostało stworzone.On też jest przed wszystkimi i wszystko na nim jest ugruntowane''./Kolosan 1,16-17/.W tym miejscu zwaracam się przykładowo do siostry,,Green Rose'',którą lubię i szanuję...czy masz jeszcze albo czy możesz mieć jeszcze wobec powyższego jakiekolwiek,,ALE''i wątpliwości...?!Mądremu dość.Pozdrawiam wszystkich serdecznie! C.d.n.

Nie, 20 sty 2013 11:46 | ocena: + 1

Wosiu | Gość

Sprawdzcie, co Parravicini mówił o statkach kosmicznych z Ganimedesa i Europy.

Sob, 19 sty 2013 18:15 | ocena: + 1

a Jedi Knight | Gość

Zbyszku,jesteś inteligentnym człowiekiem no i Żydem...a to do czegoś zobowiązuje...Szalom!Moja uwaga o kliniczny,zwierzęcy i patologiczny antysemityzm była skierowana nie do Ciebie ale do z pewnością,,obecnej w życiu medialnym''...poddanej,,praniu mózgu''i już dostatecznie,,wypranej''siostry,,Nieistotne''.Czytaj więc uważnie i ze zrozumieniem.Do Ciebie jedynie uśmiechnąłem się podpowiadając Ci jedynie że jest ona kobietą...bo jest nią i ona to doskonale wie,nie śmiąc zresztą od początku oponować...Tak,uważam owszem ludzkie,człowiecze kobiety za prawdą Bożego Objawienia w Biblii za ewidentnie SŁABSZĄ PŁEĆ...co potwierdza całe ludzkie doświadczenie,cała historia ludzkości gdyby nawet Biblii nie było...?!,,Nieistotne''jest tutaj tego ewidentnym przykładem...Co innego siostra,,Green Rose''czyli,,Zielona Różyczka''...Szczerze,,zazdroszczę''w pozytywnym rozumieniu jej mężowi żałując,że na mojej drodze życia nie spotkałem właśnie tak mądrej jak ona kobiety.No ale cóż,jeśli założymy że prawdą jest jak stwierdził mój starszy kuzyn z Australii że,,prawdziwe kobiety skończyły się na pokoleniu naszych matek''...to nie ma się czemu dziwić...?!Dlatego dałem Ci podpowiadając z kim masz w jej osobie do czynienia,jak kuriozalno - absurdalna w swoim patologicznym,demonicznym opętaniu potrafi być i jest.Nie chcę już dodawać,że jest spośród pogan...co nie jest,z całym szacunkiem,bez znaczenia.Nie będę tutaj pisał,rozpisywał się o moim pochodzeniu,wiedz tylko ze jest ono szlacheckie i to nie jakiejś tam szlachty...nie będę kończył.Moim przodkowie podobnie jak powieściowy Bogumił Niechcic przysłużyli się Polsce patriotycznie w Powstaniu Styczniowym 1863 roku,za co oczywiście ponieśli dotkliwe sankcje z konfiskatą majątków włącznie.W tym miejscu dodam,pamiętaj o bogatym młodzieńcu,,,uchu igielnym'',mamonie czyli,że nie można dwóm panom służyć...?!Co można powiedzieć o,,Nieistotne''i jej wiedzy na temat,,religii''czy chrześcijaństwie,znajomości Biblii(jeszcze,,przed chwilą'',całkiem niedawno,,rozpisywała się''o niej jako o,,czerwonej książeczce''...niczym książeczka Mao Tse Tunga...)a dżentelmeni i Damy...o faktach nie rozmawiają...?!Zbyszku,jak wiesz,albo powinieneś wiedzieć Jeszua HaMasziach czyli Jezus Chrystus nie przyszedł na ten świat po to żeby dać nam,,religię'',ale przyszedł po to żeby dać nam odpuszczenie grzechów i żeby darować nam całkowicie nowe życie...Po to żeby każdy człowiek bez względu na to kim jest mógł poznać miłość Bożą,i to nie tylko za pomocą umysłu,ale żeby mógł doświadczyć głębokiego osobistego spotkania z miłością Jezusa Chrystusa...Kiedy przyjrzymy się historii wczesnego kościoła to widzimy że w roku 135 nastąpiło ostateczne zniszczenie Jerozolimy za czasów cesarza Hadriana.Świątynia została zburzona w roku 70.Od tego momentu Żydzi już nie byli wpuszczani do Jerozolimy,jej nazwę zmieniono na Elia Capitolina,kraj zaś otrzymał nazwę Palestyna.Dotąd wszyscy zwierzchnicy kościoła jerozolimskiego byli Żydami,odtąd byli już tylko nimi nie-Żydzi.Pogłębiła się przepaść między nie-żydowskim kościołem a całym dziedzictwem Izraela i żydowskim korzeniem(widzimy to i dzisiaj w całym kościele chrześcijańskim czy,,chrześcijańskim'').Żyjemy ewidentnie w czasach,w których Bóg ponownie powoła Izraela,ponieważ Izrael został odsunięty jedynie na pewien czas po to żeby zbawienie dotarło do świata.Wkrótce po zagładzie kiedy to naród izraelski w całej swojej historii był najbliżęj swojego całkowitego wytracenia,właśnie w tym momencie Bóg spowodował jego zmartwychwstanie w ziemi izraelskiej.Po tym jak prawie przez 2000 lat ludzie nie mówili po hebrajsku,kiedy ta ziemia była spustoszona,jak czytamy u proroków Ezechiela i Jeremiasza,a także w innych miejscach Bóg zgodnie ze swym słowem ponownie przyprowadza Izraela do jego ziemi spośród 100 różnych narodów...TO CUD...(!).Jest to ewidentnie Boży plan odradzania się Izraela...I na zakończenie refleksja natury ogólnej,uniwersalnej pisana 19 styczna 2013 roku:Nie ma problemu bardziej istotnego dla przyszłości świata,jak problem udziału jednostki w odpowiedzialności za tą przyszłość.O ile ludzie nie rozwiną w sobie ostrej świadomości odpowiedzialności jednostkowej - bez względu na ważność społecznych funkcji - nie pomoże struktura organizacyjna(,,co widać,słychać i czuć''...)choćby nie wiem jak dobrze pomyślana i szeroko rozbudowana.Gdyż wszystkie organizacje KIEROWANE SĄ PRZEZ JEDNOSTKI(!),a maszyna organizacyjna nie wyrówna niedostatku poczucia odpowiedzialności ze strony kierownictwa.Ludzkość nie ma wyboru między biblijnym chrześcijaństwem a ,,neutralnością''(która nie istnieje w całym wszechświecie...!).Bezbożność to nie opium,lecz trucizna.Nasze ludzkie siły są zbyt potężne aby żyć obojętnie.Potrzebujemy nieskończonego celu dla wykorzystania naszej niezmierzonej siły,jeśli nasze dusze nie mają szaleć w amoku.Jesteśmy albo posłami świętości albo NIEWOLNIKAMI ZŁA.Być Żydem chrześcijaninem i nie-Żydem chrześcijaninem - oznacza utrzymywać duszę czystą i otwierać strumień niekończących się wysiłków,aby Bóg nie musiał wstydzić się swojego stworzenia.Chrześcijaństwo nie jest jakością duszy,lecz życiem duchowym.Rodzimy się z duszą;duchowość musimy sami zdobywać.I jeszcze coś o języku jidysz,który stworzyli wschodnioeuropejscy Żydzi.Zrodził się on z chęci uczynienia religijnej literatury zrozumiałą,wyjaśnienia i uproszczenia jej olbrzymich złożoności.W ten sposób powstał tam,jak gdyby spontanicznie JĘZYK MATCZYNY...,dokładny wyraz uczucia,sposób mówienia bez ceremonii i sztuczności,język,który mówił bez obierania okrężnych ścieżek,który miał MATCZYNĄ INTYMNOŚĆ I CIEPŁO...W języku tym mówisz piękno i masz na myśli także duchowość;mówisz dobroć i masz na myśli także świętość.W niewielu językach można mówić tak prosto i tak bezpośrednio;i mało jest języków,KTÓRE Z TAKĄ TRUDNOŚCIĄ NADAJĄ SIĘ DO KŁAMANIA...?!Nic dziwnego,że,np.rabin Nachman z Bracławia wybierał czasem język jidysz aby otworzyć swoje serce i przedstawić swe tęsknoty Bogu.Odkąd Żydzi przebywali na wygnaniu,mówili wieloma językami;ten był jedynym,który nazwali żydowskim...Zbyszku,piszeę do Ciebie i do wszystkich z królewskiego Kalisza...Ptolemeuszowskiej Calisii...Civitas Calis...,,najstarszego miasta w Polsce'',miejsca powstania pierwszej gminy żydowskiej na ziemiach polskich,miasta,które jest też miejscem jednego z najważniejszych wydarzeń w historii Żydów mianowicie miejsca nadania przez księcia Bolesława Pobożnego przywilejów dla Żydów Wielkopolskich zwanego STATUTEM KALISKIM...Tuż obok mojego domu znajduje się żydowski cmentarz(kirkut),trudno jest w Kaliszu nie natknąć się na judaica...Król Kazimierz Wielki był po kądzieli czyli ze strony matki też Kaliszaninem...dlatego aż 15 razy jak odnotowują kroniki odwiedził Kalisz.Pozdrawiam wszystkich serdecznie!Mądremu dość.C.d.n.

Sob, 19 sty 2013 00:55 | brak oceny

Christi | Gość

do mW .naturalnie nie uznaję używek typu alkohol czy narkotyków,klejów.Mam inne wydatki,jak się ma dzieci to one stoją na pierwszym miejscu.Czytałam że szamani do uzyskania odmiennych stanów swiadomości stosują zioła,ja myślę żę to droga na skróty.wydaje mi się że praca nad sobą daje lepsze rezultaty,chodzi tu o ten tzw.rozwój duchowy.mam na ten temat pewne pojęcie ale otym może innym razem.Piszesz o kimś kto widział statek kosmiczny,ja jestem skromniejsza widziałam jedynie tzw. nocne swiatła,ale za to dość czesto.Kiedyś lubiłam patrzeć w niebo.Pod koniec lat 80 i na początku 90 interesowałam się gwiazdami.Wówczas dostrzegłam na niebie światła,można by powiedzieć "spadające gwiazdy",satelity czy samoloty.Można by zająć się opisem czym się różniły ale mi szkoda czasu na takie pierdoły,że tak powiem mam odruch wymiotny.Stałam ,patrzyłam w niebo i szukałam danego gwiazdozbioru,dostrzegałam nocne światło NL .NIe w pobliżu horyzontu ,lecz w dowolnym punkcie nieba.NL leciał se jakiś kawałek i znikał,nie wypalał się lecz tak jakby ktoś stopniowo gasił światło.Czekałam chwilę,odnajdywałam nastepny NL i on zachowywał się podobnie i następny i następny.Sprawiały wrażenie reagujących na moje myśli,dlatego wymyślałam różne idee ,recytowałam wiersze w myslach,piosenki.Istniał też pewnego rodzaju wpływ fizyczny na moje ciało,pewnego rodzaju promieniowanie,odczuwałam to tak jakby nacisk na głowę i bolały mnie tez zęby .Podobnie jak na Wawelu,tam gdzie jest czakram.Na początku fascynowało mnie i ogromnie ciekawiło jaki może to światło mieć kształt.nie miałąm lornetki ale zrobiłam sobie z kawałka rurki ,lupy oraz aparatu fotograficznego lunetkę.Miała pewną wadę rozszczepiała światło na brzegu soczewki,ta wada jakoś się nazywała ,ale nie pamiętam jak.Skierowałam ją na jeden z tych obiektów a on wówczas jakby w odpowiedzi na mój ruch zwiększył jasność tj. zrobił się większy .Pamiętam też tęczę na brzegu soczewki bijącą od niego.Nie tylko NL ,miałam również tzw stracony czas,ciekawe sny i inne doświadczenia,które też opiszę jak skończę ten temat.Cdn.

Czw, 17 sty 2013 09:48 | brak oceny

Julian | Gość

Polecam Wszystkim "Atlas chmur" w kinie albo w książce gdzie padają słowa: "NIE MA ŚMIERCI, są jedne drzwi, które zamykają się za nami a inne drzwi się otwierają". Wierzę, że słowa te nie odnoszą się jedynie do naszej Ziemi ale i do innych światów, których jak wiadomo z najnowszych badań jest co najmniej 17 mld w naszej Drodze Mlecznej. Pzdr.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3 4 5 6 7 8 9
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

23 września: [...] Koniec krótkiego wyjazdu - wieczorem w czwartek znowu będziemy na pokładzie okrętu Nautilus.[...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Nie, 19 wrz 2021 08:33 | Dzień dobry, W dniu 10.09.2021 około godziny 22 nad miejscowością Klecin nagrałem dziwna kule która poruszała się bardzo nienaturalnie Od strony południowej Klecin 7

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 10 sierpnia 2021 | Historia występu tzw. „badaczy UFO” w nieistniejącym od wielu lat programie „Rozmowy w Toku” pokazuje wiele aspektów czegoś, z czym spotykam się od wielu lat, co mnie zaskoczyło i wprawiło w bezgraniczne zdumienie. Z upływem lat przekonuję się, że jest to niestety typowo rodzima przypadłość oparta na wszystkich ciemnych demonach polskiej duszy: zawiści, zazdrości, kompleksach...

czytaj dalej

FILM FN

EMILCIN, POMNIK UFO I... AGENT 'OBCYCH'! ;-)

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.