Dziś jest:
Sobota, 25 czerwca 2022

Ten, kto podąża za tłumem, nigdy nie dojdzie dalej niż tłum. Ten kto podąża sam, znajdzie się w miejscu do którego nikt jeszcze wcześniej nie doszedł.
Albert Einstein

Komentarze: 59
Wyświetleń: 26020x | Ocen: 18

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 19 mar 2014 11:07   
Autor: FN, źródło: gazeta.pl   

ODKRYTO FALE GRAWITACYJNE

To epokowe odkrycie, które za chwilę zmieni nasz świat całkowicie! Po bozonie Higgsa odkryto kolejną rzecz, która jest konieczna do stworzenia pojazdów poruszających się w sposób, który znamy z obserwacji UFO. Naukowcom z Harvard-Smithsonian Center for Astrophysics udało się odkryć i udowodnić istnienia tzw. fal grawitacyjnych.

Przewidział je dokładnie Albert Einstein w swojej ogólnej teorii względności ogłoszonej w 1916 roku. Wszystkie pozostałe fragmenty jego przewidywań znalazły już wcześniej potwierdzenie doświadczalne - fale grawitacyjne były ostatnie.

Czym są fale grawitacyjne?

 To gigantyczne zmarszczki na rzeczywistości czyli na całej czasoprzestrzeni. Niezwykle trudno jest je wykryć - powodem tego jest m.in. sama ich natura. Jeśli taka zmarszczka przechodzi przez Ziemię, to odkształca na niej wszystko - również same przyrządy pomiarowe. W dodatku odchylenie jest bardzo niewielkie: dla obiektu o długości 400 kilometrów to zaledwie 10^-19 metra. W dodatku by efekt był możliwy do zaobserwowania ciało wytwarzające fale grawitacyjne musi mieć ogromną masę i przyspieszenie. Takimi ciałami mogą być na przykład dwie wirujące wokół siebie czarne dziury, które zniekształcają czasoprzestrzeń.

Odkrycie fal grawitacyjnych jest nie tylko kolejnym potwierdzeniem ogólnej teorii względności, ale też niezwykłym spojrzeniem w najodleglejszą historię Wszechświata. Zaraz po Wielkim Wybuchu bardzo wiele rzeczy zdarzyło się w niezwykle krótkim czasie. Już w 10^-34 sekundy od Wybuchu nastąpił etap inflacji - niezwykle gwałtownego rozszerzania się części ówczesnego Wszechświata, który doprowadził do powstania wszystkiego, co dziś nas otacza. Trwał gdzieś do 10?32 sekundy, a w tym czasie zwiększył swoją objętość mniej więcej 1050 razy.

Odkrycia dokonano dzięki teleskopowi BICEP, który pracował na biegunie południowym. Choć zakończył działanie w 2008 roku, to nadal trwa analiza pochodzących z niego danych i to właśnie jej efektem jest najnowsze odkrycie. Pośrednio udowadnia ono istnienie grawitonów, hipotetycznych cząstek przenoszących oddziaływania grawitacyjne i otwiera nowe pole badań dotyczących grawitacji.

 

 

 

 

Podczas spotkania dotyczącego UFO w Las Vegas w 2013 roku mieliśmy okazję spotkać się z pewnym mieszkańcem Teksasu, który w 2004 roku miał przeżyć Bliskie Spotkanie III Stopnia z UFO. Wracał do domu samochodem i na drodze dojazdowej do swojej farmy zobaczył kilka dziwnych postaci, które okazały się istotami z dalekiego świata odległego od Ziemi o kilka tysięcy lat świetlnych.

Porozumiewał się z nimi telepatycznie. Jak opowiadał – słyszał precyzyjny, ciepły głos w swojej głowie. Owe istoty przekazały mu kilka ważnych informacji o przyszłości Ziemi, ale także był niezwykle ciekawy moment tego spotkania. W pewnym momencie jedna z istot powiedziała mu, że ludzkość nie wie, jakim wielkim darem jest to, że mają nad sobą „czyste niebo”.

W innych światach patrząc do góry widać setki jeśli nie tysiące pojazdów, które przemierzają niebo. Dlaczego? Gdyż wyższe cywilizacje opanowały sztukę wykorzystywania fal grawitacyjnych i tworzenia emiterów grawitonów, które pozwalają unieść w powietrze pojazd. Być może powinniśmy się delektować owym obszarem „pustego nieba”, gdyż już niedługo może to się bardzo zmienić…

 

Na pokład Nautilusa dociera bardzo dużo materiałów od naszych przyjaciół z całego świata, które dotyczą najbardziej tajemniczej historii ostatnich lat, czyli zaginięcia Boeinga-777. Z Nowej Zelandii dostaliśmy opracowanie związane z teorią, że lot MH370 został po prostu przejęty przez „obcych”, a wszyscy pasażerowie są bezpieczni. Nasze zdanie jest inne, a przedstawiliśmy je w tekście „CZY UFO MOGŁO MIEĆ ZWIĄZEK Z ZAGINIONYM SAMOLOTEM?”, który jest w naszym serwisie. Trzeba jednak przyznać, że grafiki dołączone do tekstu potrafią pobudzić wyobraźnię. Poniżej prezentujemy jedną z takich właśnie grafik.

Komentarze: 59
Wyświetleń: 26020x | Ocen: 18

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 19 mar 2014 11:07   
Autor: FN, źródło: gazeta.pl   


Komentarze (59)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3 4 5 6

Czw, 19 paź 2017 23:10 | brak oceny

Wodzu | Gość

Nie wiem co na to tesla. A czy światło jest fala? Jeśli tak to co jest za metoda laserem? I wynikało by na to że wszelkie obliczenia astromiczne są błędne?

Wt, 31 mar 2015 19:15 | brak oceny

B.Golunski | Gość

Odkrycie okazalo sie fikcja i pomylka. Polskie odkrycie fali grawitacyjnej bylo w 1972/73 - ujecia fotograficzne mozna zobaczyc pod www.gravitational-waves.eu. Odkrycie i metody ich wykazania opatentowano w Urzedzie Patentowym w Monachium w 1988r

Śr, 26 mar 2014 17:56 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Dziadzie Jagu'',oczywiście,szatan osiągnął sukces: w szkołach,na uniwersytetach,w kołach naukowych,a nawet w chrześcijańskich społecznościach ludzie odwracają się od prawdy,ponieważ mają na tyle wyprane mózgi,by wierzyć w ewolucję.Swoją robotę robią,np.AGRESYWNI niewierzący nauczyciele...!

Śr, 26 mar 2014 17:50 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Dziadzie Jagu'',metody Twojego zwodziciela się nie zmieniły,choć są bardzej wyszukane.Szatan dzisiaj zdobył setki doktoratów i ubierając się w czapke i togę,zasiada w większości wydziałów naukowych najlepszych uniwersytetów świata.Wciąż propaguje te same KŁAMSTWA W TYM SAMYM CELU...!

Śr, 26 mar 2014 16:12 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Dziadzie Jagu'',teoria Big Bangu jest również SPRZECZNA(!)z trzecim prawem termodynamiki i z innym prawem nauki - ZASADZIE ZACHOWANIA MOMENTU PĘDU!Rozproszona energia zwiększy nieporządek jak słoń w składzie porcelany!Liniowo rozszerzający się gaz nie mógł zmienić się w wirujące galaktyki!

Śr, 26 mar 2014 16:01 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Dziadzie Jagu'',teoria Wielkiego Wybuchu jest również SPRZECZNA(!)z drugim prawem termodynamiki,że systemy fizyczne pozostawione same sobie staja się coraz bardziej nieuporządkowane i chaotyczne.Wraz z upływem czasu entropia wzrasta(Strzała Czasu).Skąd więc chaotyczna eksplozja i rozwój ?!

Śr, 26 mar 2014 15:35 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Dziadzie Jagu'',dlaczego,np.w kwietniu 1992 r.ŁGANO,że garby,pofałdowania istnieją?Badacze musieli przyznać,że garby nie były wcale prawdziwymi garbami,ale mieściły się dokładnie w granicach szumu instrumentów pomiarowych.Nikomu nie powiedziano,że garby przedstawiały różnice bez znaczenia!

Śr, 26 mar 2014 15:27 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Dziadzie Jagu''',zauważyłeś czy też udajesz,że tego nie widzisz...Podczas gdy badania coraz mniej potwierdzają Wielki Wybuch jako teorię naukową,jego znaczenie w naszej kulturze stale wzrasta.Publikacje naukowe uznają go za niepodważalną prawdę...Na czym to polega,,Dziadziusiu Jagusiu''?!

Śr, 26 mar 2014 15:16 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Dziadzie Jagu'',Eric J.LERNER w swojej książce:,,Wielki Wybuch NIE PRZESZEDŁ pozytywnie ŻADNEGO TESTU,a jednak pozostaje dominującą toorią kosmologii,a wieża teoretycznych idei i hipotez staje się coraz wyższa.Dzisiejsi kosmolodzy(...)powracają zatem do form matematycznego MITU(...)''.

Śr, 26 mar 2014 15:07 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Dziadzie Jagu'',w 1993 roku Gerhard KRAUS w swojej książce,,Has Hawking Erred?''skalkulował przybliżoną masę wszechświata na 8x10 do 25 ton i wyciagnął wniosek,że teoria Hawkinga,,jest naciągana poza granice wiarygodności...Teoria Wielkiego Wybuchu musi być powaznie zakwestionowana''...

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3 4 5 6
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.
iv>

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.