Dziś jest:
Poniedziałek, 27 czerwca 2022

Ten, kto podąża za tłumem, nigdy nie dojdzie dalej niż tłum. Ten kto podąża sam, znajdzie się w miejscu do którego nikt jeszcze wcześniej nie doszedł.
Albert Einstein

Komentarze: 15
Wyświetleń: 19547x | Ocen: 2

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 3/5


Czw, 11 wrz 2014 10:58   
Autor: FN, źródło: FN   

NIEZWYKŁA WIZJA DOTYCZĄCA ZAMACHÓW Z 11 WRZEŚNIA 2001

Mamy właśnie rocznicę pamiętnych wydarzeń z 11 września 2001 roku. Warto zapoznać się z bardzo ciekawym opisem snu, który miał nasz czytelnik. Jego wyjątkowość polega także na tym, że w tym śnie zobaczył on nie tyle moment samego zamachu, co sytuacji, która jest obecnie. Oto ten sen:

 

-----Original Message-----

From: [dane do wiad. FN]

Sent: Wednesday, April 02, 2014 10:44 AM

To: nautilus@nautilus.org.pl

Subject: DZIWNY SYMBOLICZNY SEN O WIEŻACH WTC

  

Witam!

Opiszę wam dziwną historię związaną z WTC która sama mnie wprawiła w zdumienie dopiero po latach. Mieszkam w Polsce w województwie warmińsko-mazurskim. W latach 1984- 2012 mój nieżyjący już ojciec mieszkał USA w Chicago.

Przed rokiem 2001, miałem dziwny charakterystyczny sen, a mianowicie śniły mi się dwie wieże z Nowego Yorku. Wtedy jeszcze nie znałem ich nazwy, ale wiedziałem że stoją gdzieś w Nowym Yorku, bo były charakterystyczne.

Teraz opiszę mój sen: Śniło mi się że ja i mój ojciec, staliśmy gdzieś na wzniesieniu, a przed nami rozciągał się młody, zielony las pośród którego stały dwie ogromne wieże. Nagle z dachu tych wież zaczęła płynąć woda niczym z wodospadu, spływając po każdej ze ścian. Spływająca woda zaczęła w szybkim tempie zalewać las. Wtedy powiedziałem do ojca żebyśmy uciekali bo się potopimy... - na tym skończył się mój sen. Kiedy się obudziłem, po głowie chodziło mi jedno pytanie; czemu śniły mi się wierze z Nowego Yorku, skoro mój ojciec mieszka w Chicago. Sen jak sen, pomyślałem, po czym przeszedłem do porządku dziennego.

Minęło kilka miesięcy. Pamiętam że 11 września 2001 roku, uciąłem sobie popołudniową drzemkę. Przerwał mi ją dzwoniący do mnie kolega, który poinformował mnie że w Ameryce palą się wieże. Kiedy włączyłem telewizor i zobaczyłem płonące wieże, skojarzyłem swój sen, ale potraktowałem go jako zwykły zbieg okoliczności, ponieważ mój sen - prócz wież - był zupełnie odmienny.

Opowiadałem go niektórym znajomym, traktując go jako czystą ciekawostkę.

Dopiero w tym roku - a mianowicie 2014 - to co ujrzałem w internecie, sprawiło że przeszły mnie ciarki po plecach.

Czytając wiadomości, trafiłem na wzmiankę o nowym WTC ONE. Kiedy przeczytałem artykuł, i obejrzałem zdjęcia nowego WTC, kliknąłem w przeglądarkę chcąc zobaczyć z ciekawości co się znajduje teraz w miejscu poprzednich wież. To co ujrzałem sprawiło że przeszły mi ciarki po plecach. Pomnik upamiętniający ofiary 9/11, natychmiast przypomniał mi mój sen. Przeglądając zdjęcia, najpierw zobaczyłem młode zasadzone drzewa (młody las z mojego snu). Kiedy zobaczyłem kwadratowe dziury po wieżach, po których spływała - po każdej ze ścian - woda, po prostu mnie zamurowało.

Teraz wiem że to co mi się śniło nie było czystym zbiegiem okoliczności. Nie zapomnę tego snu do końca swego życia.

To co napisałem jest szczerą prawdą.

Dodam jeszcze że któregoś dnia śniła mi się przewrócona głowa Nowojorskiej statuy wolności, która oświetlona nocnymi latarniami leżała w gdzieś w centrum Nowego Yorku.

Może to kolejny symboliczny sen, gdzie głowa statuy spocznie jako pomnik upamiętniający jakiś kolejny atak.

Czy to się sprawdzi, czas tylko pokaże. Ja osobiście mam nadzieję że to tylko zwykły sen.

Pozdrawiam!

P.S. Dołączam grafikę, którą pozwoliłem sobie wykonać, aby zobrazować swój sen.

 

 

 

 

 

 

 

I jeszcze jeden ciekawy opis snu, także przysłany na pokład okrętu Nautilus.

 

Zdarzenie miało miejsce w nocy z 10 na 11 września 2001 o godzinie 1:00 nad ranem, czyli już 11 września 2001. Wieczorem oglądałem telewizor i usnąłem przy nim. Obudziłem się dokładnie o godzinie 1:00 w nocy z wielkim przerażeniem i strachem. Przebudził mnie sen, w którym widziałem pożar i zawalony budynek. Nigdy nie przeżyłem tak ogromnego strachu. […] dosłownie bałem się pójść na górę do sypialni gdzie spała moja żona.

Nasz dom nie był stary miał około 4 lata więc nie było mowy o jakiś dziwnych zdarzeniach. Rano pojechałem do pracy w Chicago. W czasie jazdy usłyszałem w radio o zawaleniu się WTC. W tym czasie nie wiedziałem nawet dokładnego ich położenia ani jak wyglądają, wiec nic sobie nie skojarzyłem. Gdy wróciłem wieczorem do domu i oglądałem o 22:00 wiadomości o zniszczeniu wież to zobaczyłem dokładnie to co śniło mi się w nocy!

 Przeszły mnie niesamowite ciarki. Był to sen proroczy. Nie myślałem o tych wieżach wcześniej i nie wiem, dlaczego mi się to przyśniło.

 

 

Przy okazji tematu wydarzeń z 11 września 2001 roku warto zaprezentować bardzo dziwny film, który został nakręcony tego dnia przez jednego z mieszkańców Nowego Jorku. Kiedy film oglądamy w wolniejszym tempie widać, że obok samolotu pojawia się… mały, ciemny obiekt. Próbowaliśmy zweryfikować ten film obawiając się oszustwa, ale okazało się to niemożliwe. Poniżej prezentujemy ten materiał:

 

 

 

 

 

W ub. roku nasza ekipa była w Nowym Jorku. Nasz kolega nagrywał rozmowy ze świadkami tamtych wydarzeń do książki o 11 września 2001, nad którą pracuje. Oto kilka zdjęć wykonanych w pobliżu STREFY ZERO.

 

 

 

I jeszcze film nagrany przez nas w miejscu "GROUND ZERO":

Komentarze: 15
Wyświetleń: 19547x | Ocen: 2

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 3/5


Czw, 11 wrz 2014 10:58   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (15)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Pon, 28 mar 2016 16:12 | brak oceny

amgdap7 | Gość

Mam nadzieję, ze się opublikuje.
Na dwa tygodnie niej więcej przed zamachem na WTC śniło mi się, ze wszystkie samoloty przelatujące nad Starówką w Warszawie spadały i zrobiły się ruiny na Starym Mieście. Przechodziłam jakimś balkonem jeszcze nie całkowicie zburzonym a tam Jezus zatroskany, w postaci siedzącej, w koronie cierniowej, żywy, ale nie chcący ze mną rozmawiać.
Oddaliłam się jak niepyszna.

Sob, 4 paź 2014 09:24 | brak oceny

nie oglądający tv... | Gość

Mam nadzieje,że nie długo prawda o tym zamachu zaplanowanym przez ,,złych ludzi,,i nie chodzi mi o pastuchów z Afganistanu ujrzy światło dzienne, nawet na pierwszym zdjęciu po powiększeniu widać ,że kształt samolotu -brzuch jest powiększony albo ma coś podczepione.Pozdrawiam wszystkich myślących ina

Pon, 15 wrz 2014 06:36 | brak oceny

henry | Gość

Lanie wody z wież to symbol "lania wody" z wież, czyli dużo kłamstwa związane z wieżami. Sny przedstawiają, komunikują się z nami nie bezpośrednio, ale za pomocą symboli zmuszając nas do wysiłku w celu ich zrozumienia, np. pozostawiają nas w zrozumieniu w miejscu z którego musimy dokonać wysiłku s

Nie, 14 wrz 2014 00:36 | brak oceny

Czelsi | Załogant

A co do snów, to jakiś miesiąc temu śniła mi się rosyjska inwazja na Polskę.
Przyczyną było nierozważne zachowanie polskich klaunów politycznych,
postawiono nam konia trojańskiego a błazny sie dały wciągnąć w te rozgrywki
co nam na dobre nie wyszło. W śnie tym brałem udział w walkach w swoim mieśc

Sob, 13 wrz 2014 04:41 | brak oceny

Rick | Gość

Chcesz poznać nową technologię wojska USA? Posłuchaj tego video po angielsku: http://www.youtube.com/watch?v=uBiRtKCv4BU Odpowiesz sobie na pytanie, co to za czarny obiekt w tym video.

Pt, 12 wrz 2014 23:51 | brak oceny

samsa | Gość

Nie do zniesienia był spam żydowsko-katolicko- jehowski więc FN musiała ograniczyć ilość zdań. Teraz porządni ludzie nie mogą się wysłowić przez nich.

Pt, 12 wrz 2014 20:49 | brak oceny

Uridium | Gość

W dniu tych tragicznych wydarzeń jako student pracowałem w Quad Graphics, które drukuje m.in. Time & Newsweek. Na nocnej zmianie tego dnia składaliśmy wydanie specjalne tych gazet o zamachu. Moją uwagę zwróciła osoba Osamy bin Ladena jako autora tego zamachu. Jak wiadomo tekst musiał być przygotowan

Pt, 12 wrz 2014 10:45 | brak oceny

citek10 | Załogant

Przepraszam ale zaczynają mnie takie artykuły lekko już irytować. Po fakcie to zawsze wszyscy są mądrzy i wszystkim śniło się wszystko. Ja proponuję aby stworzyć oddzielny dział i tam umożliwić uzytkownikom i innym mejlującym wpisywać swoje sny które śniły się obecnie a dopiero po jakimś czasie wery

Pt, 12 wrz 2014 01:47 | brak oceny

Suna | Gość

Kilka miesięcy temu miałam dwa sny o rozbitych samolotach , gdzie biegałam i próbowałam ratować ludzi ale nie było co bo dosłownie tylko ludzkie szczątki sie walały wsród roztrzaskanego samolotu ... Kilka dni temu miałam sen o katastrofie wielkiego statku pasażerskiego ..może to coś znaczy ? ... Kie

Czw, 11 wrz 2014 20:47 | brak oceny

kkk | Gość

apropo WTC zobaczcie ten filmik, facet robi analizę jednego bardziej dokładniejszych ujęć z uderzeniem samolotu w drugą wieżę. Jest coś dziwnego z lewym skrzydłem, podczas przelotu przed uderzeniem jest zasłonięte budynkiem który wydaje się że jest dużo dalej. Jak ktoś pracował przy grafice komputer

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.