Dziś jest:
Niedziela, 5 kwietnia 2020

Pandemia koronawirusa wydaje się być największym prezentem matki Ziemi dla dzikich zwierząt całego świata. One wolne i pozbawione lęku przed zarażeniem są teraz ponad ludzkimi bestiami, które ich z takim upodobaniem mordowały na krwawych polowaniach. Dziś triumfują, bo nieoczekiwanie zyskały potężnego sprzymierzeńca!
Stephen King, marzec 2020

Komentarze: 20
Wyświetleń: 11242x | Ocen: 2

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 4 kwi 2015 10:11   
Autor: FN, źródło: FN   

POSTAĆ JEZUSA NA TYSIĄCLECIA PODZIELIŁA CHRZEŚCIJAN I ŻYDÓW

Od dwóch tysięcy lat sprawa jest jasna - w Judaizmie Jezus nie jest uznawany za Mesjasza. Dzieje się tak mimo tego, że Jezus był Żydem (!) i jego pojawienie się naprawdę było szczegółowo opisywane w żydowskich proroctwach. Warunki naprawdę spełniał w 99%! Dlaczego w takim razie odrzucili Jezusa jako oczekiwanego Mesjasza? Powodów jest wiele. Oto kilka pierwszych z brzegu.

W czasach Jezusa religijni przywódcy żydowscy ściśle przestrzegali nakazów Starego Testamentu, m.in. zakazu wykonywania jakichkolwiek prac w Szabat. Jednakże Jezus uzdrawiał wtedy ludzi tak, jak czynił to każdego innego dnia. Żydzi czuli się tym obrażeni, było to według nich wykroczenie względem Prawa i dlatego wnioskowali, iż gdyby Jezus naprawdę był Mesjaszem, nie wykraczałby poza religijne nakazy, które oni uważali za ustanowione przez Boga.

Żydowscy przywódcy mieli Jezusowi więcej do zarzucenia. Uważali, że jeśli Jezus miałby być Mesjaszem, powinien myśleć i zachowywać się bardziej jak oni. Jednakże, zamiast potępiać złodziei i jawnogrzesznice, Jezus przebywał z nimi. Zamiast publicznie oddawać honory religijnym przywódcom i hołdować ich prawom, Jezus ostro wyrażał się o ich hipokryzji. Co gorsza, mówił im otwarcie, że przyszedł, aby dać im życie wieczne, lecz tylko jeśli w niego uwierzą, gdyż inaczej umrą w grzechu.

Jak więc Żydzi wyobrażają sobie Mesjasza? Przede wszystkim, wtedy jak i teraz, wyczekują politycznego wybawcy, Króla, który władałby wiecznie nad Izraelem.

Fragmenty Starego Testamentu zawierają mnóstwo przepowiedni na temat Mesjasza, który przybędzie jako praworządny i triumfujący Król, by ustanowić swoje królestwo.

Sposób, w jaki Chrystus przyszedł w pełni pasował do ponad 300 szczegółowych przepowiedni zawartych na ten temat w Starym Testamencie. Prorok Micheasz przepowiedział, że Mesjasz narodzi się w Betlejem. Izajasz zapowiedział jego cudowne poczęcie z dziewicy. Prorok Zachariasz przepowiedział jego wjazd do Jerozolimy na osiołku jak i to, że zostanie zdradzony za 30 srebrników przez jednego ze swoich uczniów. Izajasz pisał: „Duch Pana Boga nade mną, bo Pan mnie namaścił. Posłał mnie, by głosić dobrą nowinę ubogim, by opatrywać rany serc złamanych, by zapowiadać wyzwolenie jeńcom i więźniom swobodę; aby obwieszczać rok łaski Pańskiej, i dzień pomsty naszego Boga; aby pocieszać wszystkich zasmuconych, by rozweselić płaczących w Syjonie(...)”2. Prorok Dawid przepowiedział, że dłonie i stopy Mesjasza zostaną przebite, a o jego szaty będą ciągnęli losy żołnierze. I tak dalej i tak dalej – takie wyliczenia można ciągnąć w nieskończoność.

Jezus wypełnił z idealną dokładnością praktycznie wszystkie 300 starotestamentowych przepowiedni! Ktoś policzył, że szanse wypełnienia choćby 8 z nich przez jakąkolwiek inną osobę, wynoszą 1 do 100,000,000,000,000,000.3

Mimo że, te przepowiednie zostały zrealizowane, Żydzi nadal, tak jak w przeszłości, wypatrują z uwagą Mesjasza - polityka, który ostatecznie i nieodwołalnie uwolni ich od konfliktów z innymi narodami. Czekają, czekają, czekają, czekają, czekają... ;)

 

Sprawa "Żydzi czekają na Mesjasza" nie jest jednak taka prosta!

Oto niezwykła rozmowa, która została nagrana w Izraelu. Okazuje się, że coraz więcej Żydów jest skłonnych zgodzić się, że człowiek o imieniu Jezus, który pojawił się 2 tysiące lat temu z ich rodu, który – nie ma co owijać w bawełnę – w stopniu absolutnym wpłynął nie tylko na oblicze tamtego regionu, ale dosłownie zmienił całą planetę – mógł być właśnie tym Mesjaszem, który był zapowiadany przez proroków. Skoro urodził się człowiek, a data jego urodzin jest wyznacznikiem dla wszystkich „kalendarzy świata” i od tej daty liczy się, że mamy 2015 rok, to… naprawdę powinno to dać to myślenia wszystkim, którzy oceniają tę postać syna „skromnego cieśli” z Betlejem.

Oto ten materiał:

 Uczeń rabina Kaduri o Mesjaszu Izraela

 

 

Zawsze z rozbawieniem zadajemy sobie proste pytanie: czy nasi „starsi bracia w wierze”  - jak to się popularnie mówi - nie przestrzeli z Jezusem?! Czy 2 tysiące lat temu nie popełnili nieprawdopodobnego błędu nie dostrzegając, że na ich ziemi narodził się ktoś, kto nie tylko spełniał wszystkie warunki owego wyczekiwanego Mesjasza, ale w ciągu dwóch tysięcy lat zgodnie z proroctwami dosłownie zmienił ten świat? Gdyby stało się inaczej, być może „Ludzie Księgi” byliby razem i dziś wiele rzeczy byłoby innych. To się wcześniej czy później stanie – nie mamy najmniejszych wątpliwości.

Czy powtórne, zapowiadane przyjście Mesjasza zjednoczy ludzi różnych wyznań, którzy staną obok siebie, a nie „naprzeciw siebie”? Podobno tak się ma stać i zapowiadany powrót Mesjasza raz na zawsze zamknie wiele fascynujących sporów. Ten z pytaniem „był Jezus żydowskim Mesjaszem czy nie był?” jest jednym z naszych ulubionych. Temat "przyjścia Mesjasza" ponownie pojawi się w serwisie FN.

Dlaczego? Gdyż znowu dostaliśmy od czytelników tyle ciekawych wiadomości, że człowiek tylko żałuje i łapie się za głowę, że nie możemy zatrudnić 100 osób, aby nie musieć codziennie wielokrotnie dokonywać tych bolesnych wyborów: tym się zajmiemy, a to odłożymy... jest ciężko, ale dajemy radę!

Komentarze: 20
Wyświetleń: 11242x | Ocen: 2

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 4 kwi 2015 10:11   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (20)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Nie, 5 kwi 2015 21:01 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

Słowa Jezusa Chrystusa:,,Niech więc mowa wasza będzie:Tak - tak,nie - nie,bo co ponadto jest,to jest OD ZŁEGO''./Mateusza 537/;Cyprian Kamil Norwid:,,Do bez-tęsknoty i do bez-myślenia,Do tych co mają t a k za t a k - n i e za n i e - Bez światłocienia...Tęskno mi Panie...'' - ,,Moja piosnka II''.W nawiązaniu ponownie frontu demonicznej propagandy NEW AGE/UFO...Według tych podszeptów,,przyjacielskich dla nas cywilizacji''są także we wszechświecie,,cywilizacje'',które są do nas,,nastawione wrogo''.Zaś celem tych,a jakże,,,przyjaznych''jest...MITYCZNA ochrona Zemi przed inwazją tych,,złych gości z Kosmosu''.Kim są nieprzyjażni goście z Kosmosu ? Uwaga:Chrystus wraz z Jego armią aniołów oraz wybranych sprawiedliwych Królestwa Niebieskiego...Według tej demonicznej propagandy NEW AGE rzekomo grozi nam,,fizyczna zagłada''z rąk nieprzyjaznej ludzkości,,okrutnej rasy UFO'',która przybiera postać Boga Ojca i Jego Syna,Jezusa Chrystusa.Według owych,,Strażników''rzeomo rzeczywistym celem powrotu Jezusa,,jest fizyczne zjedzenie naiwnych Chrześcijan,ponieważ owo,,złe UFO''żywi się ludzką energią życiową,która jest w stanie uratować,,wymierającą grupę UFO(Jezus)przed niechybną zagładą.Wystarczy w tym miejscu odesłać czytelników do niejakiej A'shayany Deane w sporym wywiadzie,,Ascension Mechanics''(Mechanika Porwania).Postać Jezusa czy Boga Ojca to według,,Strażników''jedynie,,maskarada zdesperowanych Alienów'',którzy chcą nas za wszelką cenę zniszczyć,po to,aby przeżyć.Bóg Ojciec,Jezus Chrystus i Jego aniołowie to według tej propagandy CIEMNEGO PORONIONEGO LUDZKIEGO UMYSŁU...,,niebezpieczne UFO,które przybeira postać nobliwego Jezusa''.Mało tego,a jakże,to okrutne UFO jest rzekomo twórcą wszystkich światowych religii,które są według rzekomych,,Strażników''dziełem,,Obcych'',ukazujących się jako Bóg Izraela,Jezus i aniołowie.Rodzaj ludzki jest według,,Strażników''pożywką i ratunkiem,,zbrodniczego UFO'',a oni -,,Strażnicy''chcą nas,,uchronić przed pewną śmiercią''.W związku z,,porwaniem''nasila się także propaganda twierdząca,że naiwni Chrześcijanie zostaną zwabieni do tzw.Okien Kosmicznych(Stargates) i,,po zwabieniu zostaną oni skonsumowani przez owo nieprzyjazne nam UFO.Pokazał to,np.film omawiający owych,,złych UFO''pt.,,Skylane''.W wielu wypowiedziach ludzi,którzy otrzymują informacje od owych,,Strażników''przebłyskuje jeden stały element cytuję:,,Ludzkość jest zagrożaona przez nieprzyjazne siły z Kosmosu oraz przez nie oszukiwana.Celem Obcych jest konsumowanie naszej energii,czyli nasza śmierć''.NEW AGE,NASA,media oraz autorzy w rodzaju Richard Dawkins rozpowszechniają zupełnie wyssane z palca kłamliwe informacje o Bogu,Jego Synu i Biblii,licząc na zupełną IGNORANCJĘ tych,którym owe kłamstwa i demagogie są przedstawiane.Ludzie ci z fanatyczną gorliwością starają się dyskredytować Biblię,Boga i Jezusa.To tyle o BEŁKOCIE CIEMNEGO UMYSŁU...

Nie, 5 kwi 2015 15:48 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

Zauważmy szanowni czytelnicy,czytamy poniżej :,,To nie wola Boża lecz tylko wolna wola dana ludziom(...)Danie wolnej woli ludziom - to tak,jak dać dziecku karabin...".Jak wiadomo szatan(Lucyfer) od samego początku pojawienia się człowieka(Adama i Ewy) na świecie w Planie Bożym był i jest o niego wobec Stwórcy zazdrosny i zawistny...i nie chciał mu służyć,pogardza nim w caej historii ludzkości i dziesiątkuje uśmiercając przede wszystkim wcześniej duchowo...Dlatego kierowany pierwszym we wszechświecie uczuciem PYCHY zbuntował się pociągając za sobą 1/3 tak samo jak on zbuntowanych aniołów.Zasadniczo,zauważmy,zauważcie,jak osoba pisząca,rozpisująca się o biblijnym Bogu może jednocześnie negować egzystencję,istenienie szatana i upadłych aniołów(demonów)...?!O jej rozeznaniu gdy chodzi o złe duchy jako pozostałości po olbrzymach(gigantach)lepiej nie mówić...tym bardzie,że powołuje się na Henocha...,którego to,np.Pierwszej Księgi Henocha(etiopskiej) widać na oczy nie widział o czytaniu nie wspominając...Dalej,zauważmy ta sama osoba,która pisze,że,,nie wiemy czym jest UFO''...,że,,najlepszym dowodem na istnienie UFO jest to,że nie wiemy czym jest''...choć już dodaje,,im ONI są''...A zaraz potem poczynając od nastepnego zdania a skończywszy na wielu komentarzach otwarcie pisze,że są to,,Obcy''(,,Kosmici'')...a przede wszsystkim,,Annunaki''...ostatnio,,bogowie''...?!No wiec jak to jest:nie wiemy...ale wiemy i to w dodatku,,precyzyjnie''...?!Kto jest autorem jednoczesnego,,tak''...i,,nie''...?!Czy gdy chodzi o filozofię,ontologię,teorię poznania osoba,która wypowiadała się w ten szatański,diaboliczny sposób nie uchodzila zawsze za osobą,która nie posiada wiedzy,której brak jest właściwego poznania...?!Tak czy nie?Pytam o to tych światlejszych i czujniejszych...Nie muszę chyba udowadniać,że przepastny konglomerat NEW AGE ruchem zwany jest satanizmem,religią szatana,frontem demonicznej propagandy.Ruch ten zaczyna ujawniać coraz dokładniejsze plany szatana i jego upadłych aniołów(demonów).Jak widomo zbliża się paruzja czyli powtórne przyjście Jezusa Chrystusa.Ta demoniczna strategia jest szczególnie niezwykle niebezpieczna dla każdego Chrześcijanina.Jej główną startegią jest...Teoria Ewolucji...a jej najważniejszym ogniwem,czymś szerszym,Ewolucja kosmiczna...,w wyniku której według NEW AGE(demonów)powstały rzekomo inne cywilizacje we Wszechświecie.Rozpowszechniane są gorliwie informacje o dwóch grupach,,obcych cywilizacji''.Szczególną rolę w owej propagandzie odgrywa ruch,,Project Camelot'',którzy zrzesza wielu ludzi związanych z NEW AGE,jak David Icke,David Wilcock,Jum Humble,Jordan Maxwell i wielu innych.Wg informacji rozprzestrzenianych przez,niewidzialnych gości z kosmosu'',pewne cywilizacje są dla nas,,przyjacielskie''-czyli te,które nam PODSZEPTUJĄ owe informacje.A przedstawiają się sie oni,jako Starżnicy Ziemi,Protektorzy(Kepos...),Aniołowie Stróże...itd.cdn

Nie, 5 kwi 2015 14:49 | brak oceny

dom | Gość

żydowski mesjasz to ten który zostanie królem izraela a wszystkie pozostałe narody uczyni niewolnikami żydów. tylko takiego uznają, nawet gdyby miał rogi i ział siarką z paszczy.

Nie, 5 kwi 2015 12:09 | brak oceny

Intek | Gość

Papież Benedykt, podczas swojej wizyty w Auschwitz modlił się tam jak żyd: "Panie Boże gdzie byłeś patrząc na to wszystko?!.... To nie Boża wola lecz tylko wolna wola dana ludziom. Jeśli tego nie pojmiecie - będzie ciężko. Danie wolnej woli ludziom - to tak, jak dać dziecku karabin... tak przynajmniej uczy historia i czasy obecne. I dopóki tego nie zrozumiemy tutaj na Ziemi, to nie mamy co marzyć o życiu wiecznym na poziomie Nr 7... Żeby zniszczyć ludzkie życie naprawdę nie trzeba wiele - wystarczy jedna planetoidka lub większy meteor, czy większa erupcja wulkanu, którego pyły zasłonią na kilka lat słońce, że też nie wspomnę o jednym większym wybuchu na Słońcu i wiatrze słonecznym... No i oczywiście nasi bogowie starożytni także zapowiedzieli swój powrót na Ziemię... Stworzyli ludzi by ich zniszczyć z takim hałasem. "Z wielką mocą i chwałą'',,,z okrzykiem,głosem archanielskim i trąbą Bożą'',,,w ogniu płomienistym''.Przybędzie od tronu Bożego z odległych przestrzeni wszechświata,przy wtórze nadzwyczajnych zjawisk fizycznych na niebie i ziemi.Psalmista pisze:,,Przyjdzie Bóg nasz, a nie będzie milczał;ogień przed twarzą jego będzie pożerał,a około niego powstanie wicher gwałtowny''.... Wspominał o tym Enki Henochowi swego czasu... Czyli co? Nadleci międzygalaktyczny statek-matka, zionący promieniami radioaktywnymi (jak ten mniejszy, co oślepił Mojżesza), wznieci wicher, z ogromnym hukiem, zasłoni siłą rzeczy trochę nieba, Słońce, Księżyc... zrobi się ciemno, zimno a i oddziaływania mas dadzą o sobie odczuć trzęsąc skorupką ziemską... (tak by to leciało).... Będzie się działo!

Nie, 5 kwi 2015 02:32 | brak oceny

Fornax | Gość

Matko boska. Nautilus napisał temat o żydach, a ci się modlić zaczeli...

Sob, 4 kwi 2015 23:36 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

Paruzja czyli chwalebne,powtórne przyjście Jezusa Chrystusa przy koncu wieków,na koncu Wieku Ewangelii jest pierwszym wydarzeniem z grupy spraw ostatecznych.Biblia poświęca temu zagadnieniu wiele miejsca na swych natchnionych kartach,nazywając je,,błogosłąwioną nadzieją''W oparciu o Słowo Boże Jezus Chrystus przyjdzie jeszcze raz osobiście,widzialnie,majestatycznie,,,z mocą i chwałą wielką''w otoczeniu zastępów niebieskich,jako,,Król królów i Pan panów'',w celu urzeczywistnienia zbawienia dokonanego na Krzyżu Golgoty,co znajdzie swój wyraz w zmartwychwstaniu sprawidliwych oraz zabraniu ich do Królestwa Niebios,jak również w celu zakończenia historii grzechu i zła.Chwalebne przyjście Pańskie głosił już Henoch,siódmy patriarcha po Adamie:,,Oto nadchodzi Pan ze swymi świętymi tysiącami,aby sądzić wszystkich''./Judy 14/.Mówili o tym wydarzeniu inni patriarchowie i prorocy starotestamentowi,głosili je także apostołowie.Było ono nadzieją wierzących wszystkich czasów,,,MARAN ATHA'' - to apostolsie pozdrowienie:,,Panie nasz,przyjdż''.Pismo Święte uroczyście więc obwieszcza,że Jezus przyjdzie powtórnie.Jezus Chrystus nie przyjdzie jao nieporadne dziecię betlejemsie,lecz jako,,możny Król królujących i Pan panujących''./1 Tym.6,15/;,,z wielką mocą i chwałą'',,,z okrzykiem,głosem archanielskim i trąbą Bożą'',,,w ogniu płomienistym''.Przybędzie od tronu Bożego z odległych przestrzeni wszechświata,przy wtórze nadzwyczajnych zjawisk fizycznych na niebie i ziemi.Psalmista pisze:,,Przyjdzie Bóg nasz,a nie będzie milczał;ogień przed twarzą jego będzie pożerał,a około niego powstanie wicher gwałtowny''./Psalm 50,3/.Biblia wspomina o zaćmieniu słonca i księżyca,spadaniu gwiazd,meteorów,trzęsieniu ziemi,zaburzeniach w atmosferze,o przerażeniu i powszechnej ROZPACZY niesprawiedliwych.Chrystus zjawi się nie w lichej stajni,lecz na wysokościach firmamentu,nie w ukryciu i nędzy,ale w balsku potęgi i chwały.przyjście Jego będzie wydarzeniem na skalę kosmiczną,posiadającym w odniesieniu do ziemi charakter uniwersalny,dlatego NIE UJDZIE UWAGI LUDZIEJ;przychodzącego w chwale Pana,,UJRZY WSZELKIE OKO''./Obj.1,7/Wg oryginału:kal opsetal auton pas ofthalmos.Biblia jasno precyzuje cel powtórnego przyjścia Jeszua ha Meszijah.Pierwszy raz Jezus przyszedł celem odkupienia ludzkości(cel ekspiacyjny),drugi raz przyjdzie,ażeby urzeczywistnić skutki odkupienia dokonanego na krzyżu Golgoty oraz zrealizować zapowiedż o Królestwie Niebios(cel eschatologiczny).

Sob, 4 kwi 2015 21:45 | brak oceny

Intek | Gość

Jaskrawy przykład do czego prowadzi ortodoksyjny fundamentalizm.... bo nie myślał i nie robił jak oni... a że zrobił masę cudów i występował przeciwko "uczonym w wierze i piśmie" to pestka. Bo była Biblia... Stary Testament pełen "zerżniętych" z różnych mitologii opisów dawnych zdarzeń, zakazów i nakazów. A On wiedział i powiedział że to bzdety... Jak to? Targnął się na najwyższe świętości? Na wiarę ojców! Wciąż było za mało.... Dzisiaj też pełno szwenda się takich ortodoksów o zakutych łbach i kiedy przybędzie po raz wtóry, choćby i pojazdem UFO, to dalej będzie słychać ich doniosły wrzask - to "niełun"!, To demon nieczysty, zły duch, zjawa, skrzat, utopiec... A jak zrobi jaki cud jeszcze przy okazji - to dopiero będzie woda na młyn. A wystarczy, że dysponując mocą boską zakrzywi nam nieco czasoprzestrzeń i taki nawiedzony jeden z drugim ujrzy w lustrze swoją rozciągniętą i wykrzywioną od ściany do ściany facjatę, przejedzie brzytwą nie tam gdzie trzeba i będzie "po ptokach". Tiaa... pojawi się na rydwanie ognistym ciągnionym przez trzy czy cztery ogniste rumaki.... tylko czym będzie ten rydwan i te rumaki, to już rozumku nie "chwatajet". I dalej będą czekać na rydwan i rumaki... a On przyleci właśnie bezgłośnie, w ferii świateł, nieziemskim (to fakt) jakimś pojazdem m-dzygalaktycznym o trzech lub czterech jednostkach napędowych zionących ogniem lub innym światłem lub zwyczajnie zejdzie z chmurki... I po czym Go poznacie wówczas tego "rebelianta" ponownego, wy - jako "znafcy" Biblii i obrządku starotestamentowego? To " nieon", bo nie rydwanem....

Sob, 4 kwi 2015 20:53 | brak oceny

b0rg | Gość

W owym czasie rzymianie wieszali na świątyni jerozolimskiej swoje orły, co bardzo upokarzało Żydów, a ponieważ dokonali niewłaściwego wyboru, więc historia zatoczyła potem koło i znowu zawisły nad nimi orły w podobnej stylistyce zawieszone przez nazistów... to daje do myślenia!

Sob, 4 kwi 2015 20:19 | brak oceny

JaĹź | Gość

A co się stało z naszą rdzenną słowiańską religią?

Sob, 4 kwi 2015 19:19 | brak oceny

Wojownik Światła... | Gość

Żydzi jako naród odrzucili Mesjasza Chrystusa i do dzisiaj za to cierpią ("Krew jego na nas i nasze dzieci" - krzyczeli przed Piłatem, a potem zniszczenie Świątyni 70 rok n.e., rozproszenie, no i Holokaust) Teraz za sprawą Iluminatów i Masonów wrócili do Ziemi Świętej aby sprowokować Arabów do III Wojny Światowej. Teraz jako mięso armatnie czekają na atak muzułmanów, którzy z kolei ruszą na Europę w zamian za śmierć męczeńska i transfer do raju czyli.. piekła. Bóg czeka i patrzy aż nie wytrzyma (ja już mam dość tego świata). I tak w końcu tylko Żydzi i Chrześcijanie się ostaną jako świadkowie Chrystusa, a potem... myk i będziemy w IV wymiarze (no może nie wszyscy...)

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Trwa klątwa rodu Kennedych. Piszemy o tym w dziale TAJNE ARCHIWUM FN w KAJUCIE ZAŁOGI. Rzecznik rodziny Kennedych potwierdził że dwie zaginione osoby widziane ostatnio w kajaku u wybrzeży Zatoki Chesapeake na wschodnim wybrzeżu USA to Maeve McKean i jej ośmioletni syn Gideon. Kobieta jest wnuczką Roberta F. Kennedy'ego. To kolejne tajemnicze zaginięcie członków znanej rodziny. Media już od kilkudziesięciu lat mówią wręcz o 'klątwie rodziny Kennedych'.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pt, 3 kwi 2020 05:24 | 2/04 woj. świętokrzyskie, godz. 4;41. Na niebie zaobserwowaliśmy 'przelot gwiazd' z zach na wsch w ilości około 30 szt. Rozkład nieregularny, w pierwszej kolejności około 15 szt - w formacji jak 'bombowce', również blisko siebie. Następna 15 w ciągu kilku minut również w nieładzie. To było wrażenie jakby nieboskłon zaczął się ruszać [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Piątek, 13 marca 2020 | Mam wrażenie, że większość ludzi nie zdaje sobie sprawę z tego, co się stało na świecie w związku z koronawirusem. Cały czas czytam, że ‘to zwykła grypa, z tym że mniej groźna’, a w ogóle to ‘jest to burza w szklance wody’, wszystko minie, a o tym całym wirusie z Wuhan szybko zapomnimy. Moim zdaniem jest dokładnie odwrotnie – koronawirus zmieni świat, jaki znamy.

czytaj dalej

FILM FN

TO BĘDZIE TRWAŁO 3,5 ROKU - Krzysztof Jackowski o czarnym okresie w dziejach naszej cywilizacji

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.