Dziś jest:
Środa, 10 czerwca 2026
Nie umiemy przewidywać najistotniejszego. Każdy z nas zaznał w życiu największych radości wtedy, kiedy nic ich nie zapowiadało.
/Antoine de Saint-Exupéry/
Komentarze: 0
Wyświetleń: 21652x | Ocen: 1
Oceń: 



2/5
Średnia ocena: 



5/5
Zachowany w kajucie.
Dodaj do interesującychKRZYSZTOF JACKOWSKI: W SMOLEŃSKU NIE DOSZŁO DO WYBUCHÓW!
O tej sprawie poinformował serwis fakt24.pl Oto treść artykułu, który został tam opublikowany.

Film z wypowiedzią jasnowidza jest umieszczony na portalu www.fakt.pl
Aby go obejrzeć, trzeba kliknąć na link poniżej:
Ta sprawa jest fascynująca z wielu powodów. Po pierwsze jest kilka rodzin absolutnie zdeterminowanych, aby za wszelką cenę okazało się, że to „nie był to żaden wypadek komunikacyjny, ale zamach – najlepiej z wybuchami i to kilkoma”. Z pewnością do Krzysztofa Jackowskiego dotarła właśnie jedna z takich rodzin. Dobrze znamy jasnowidza i wiemy, że od lat czuje ogromną słabość do wszelkich teorii spiskowych, lubi je i często cytuje. Tym bardziej jego wypowiedź jest wyjątkowa. Na filmie widać, z jakim ogromnym trudem, z jakim wysiłkiem, jak bardzo niechętnie, ale jednak mówi… „ten człowiek usłyszał zgrzyt”.
Nie żaden „wybuch” albo nawet dwa lub trzy, ale właśnie... dźwięk tarcia metalu, a potem były sekundy, kiedy samolot obrócił się i uderzył w ziemię w najbardziej paskudnej pozycji (do góry kołami), która nie dawała najmniejszych szans na przeżycie komukolwiek.
Prawdziwość jego wizji jest poza dyskusją. Jesteśmy pewni, że jasnowidz naprawdę zobaczył ostatnie chwile życia tego człowieka, który siedział w tyle samolotu trzymając w ręku gazetę i w pełnej błogości czekał na spokojne lądowanie w Smoleńsku.
Wejście na pokład
Wiadomość z okrętu Nautilus
UFO24
więcej na: emilcin.com
Artykułem interesują się
Dziennik Pokładowy
FILM FN
Zobacz niesamowite obiekty UFO uchwycone na niebie
Archiwalne audycje FN
Poleć znajomemu
Najnowsze w serwisie