Dziś jest:
Wtorek, 19 listopada 2019

Życie to puzzle. (...) Układamy je. Jeszcze brakuje tylu kawałków. Może nie widzimy, jaki obraz z nich powstanie. Prawdopodobnie nigdy nam się to nie uda, bo sami jesteśmy częścią tego obrazu.
Stefan Casta - Gra w śmierć

Komentarze: 29
Wyświetleń: 21865x | Ocen: 1

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 16 luty 2016 10:09   
Autor: FN, źródło: www.fakt24.pl   

KRZYSZTOF JACKOWSKI: W SMOLEŃSKU NIE DOSZŁO DO WYBUCHÓW!

O tej sprawie poinformował serwis fakt24.pl Oto treść artykułu, który został tam opublikowany.

 

Film z wypowiedzią jasnowidza jest umieszczony na portalu www.fakt.pl

Aby go obejrzeć, trzeba kliknąć na link poniżej:

http://www.fakt.pl/polska/krzysztof-jackowski-o-katastrofie-smolenskiej-po-obejrzeniu-rzeczy-ofiary-zobacz-film,film,611219.html

 

Ta sprawa jest fascynująca z wielu powodów. Po pierwsze jest kilka rodzin absolutnie zdeterminowanych, aby za wszelką cenę okazało się, że to „nie był to żaden wypadek komunikacyjny, ale zamach – najlepiej z wybuchami i to kilkoma”. Z pewnością do Krzysztofa Jackowskiego dotarła właśnie jedna z takich rodzin. Dobrze znamy jasnowidza i wiemy, że od lat czuje ogromną słabość do wszelkich teorii spiskowych, lubi je i często cytuje. Tym bardziej jego wypowiedź jest wyjątkowa. Na filmie widać, z jakim ogromnym trudem, z jakim wysiłkiem, jak bardzo niechętnie, ale jednak mówi… „ten człowiek usłyszał zgrzyt”.

Nie żaden „wybuch” albo nawet dwa lub trzy, ale właśnie... dźwięk tarcia metalu, a potem były sekundy, kiedy samolot obrócił się i uderzył w ziemię w najbardziej paskudnej pozycji (do góry kołami), która nie dawała najmniejszych szans na przeżycie komukolwiek.

Prawdziwość jego wizji jest poza dyskusją. Jesteśmy pewni, że jasnowidz naprawdę zobaczył ostatnie chwile życia tego człowieka, który siedział w tyle samolotu trzymając w ręku gazetę i w pełnej błogości czekał na spokojne lądowanie w Smoleńsku.

 

Komentarze: 29
Wyświetleń: 21865x | Ocen: 1

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 16 luty 2016 10:09   
Autor: FN, źródło: www.fakt24.pl   


Komentarze (29)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3

Nie, 21 luty 2016 13:40 | ocena: + 2

grudniowy | Gość

czy Pan Jackowski mógłby się przejść do IPN-u i podotykać teczki Bolka ?

Sob, 20 luty 2016 16:17 | brak oceny

johny | Gość

do wszystkich zwolenników teorii zamachu w Smoleńsku i WYBUCHU gdzieś na skrzydle. Jackowski sam przyznaje na tym filmie: "w moim odczuciu NIE BYŁO ŻADNEGO WYBUCHU"
To powiedział WASZ GURU Jackowski. Więc MACIE MU UWIERZYĆ. Nie było żadnego wybuchu i to nie był zamach tylko katastrofa.
Dziękuję za uwagę. Prześpijcie się z tymi NIEOMYLNYMI słowami Jackowskiego.

Sob, 20 luty 2016 16:02 | ocena: -2

reg | Gość

ten szarlatan może wam już wmówić dosłownie WSZYSTKO. Redakcja Nautilusa twierdzi że "Prawdziwość jego wizji jest poza dyskusją. Jesteśmy pewni, że jasnowidz naprawdę zobaczył ostatnie chwile życia tego człowieka" to w takim razie redakcja uwierzy nawet jak Jackowski w wizji będzie miał potwora spagetti zjadającego wrak samolotu -.- Ręce mi opadają jak grupa łatwowiernych osób łyka jak niemowlaki wszystkie wizje kogoś kto wybił się na rozgłosie trafionych zgadywanek (bo nietrafionych już nikt nie będzie nagłaśniał). Czasy się zmieniają ale głupota i naiwność ludzi chyba już zawsze pozostanie. Zawsze będzie musiała znaleźć się osoba łatwowierna aby biznes "jasnowidzenia" mógł dalej kwitnąć i to jest przerażające. Mam nadzieję że ten Naród nie cofnie się w rozwoju przez wyrastających jak grzyby po deszczu szarlatanów "jasnowidzów"...
Na koniec jedno pytanie do zwolenników tego "jasnowidza". Czy kiedykolwiek widzieliście aby przepowiedział coś optymistycznego? Czy kiedykolwiek widzieliście aby przepowiedział NIE TRAGEDIĘ?? ... no właśnie. Ten człowiek powinien się nazywać CZARNOWIDZEM.
Tych których to zainteresowało dlaczego ten czarnowidz wypuszcza tylko czarne zgadywanki, odsyłam do książki pt. "Nostradamus bez maski" Jamesa Randiego. Tak jest wszystko wyjaśnione dlaczego ludzki umysł chwyta bardziej tylko te negatywne przepowiednie. W tej książce jest wszystko na temat tego biznesu kwitnącego na ludzkiej naiwności. Polecam wszystkim tę lekturę.

Sob, 20 luty 2016 13:36 | brak oceny

solo | Gość

Bez względu czy był to zamach czy nie Ruscy znają się na swojej robocie. Myślę tu o manipulacji opinią publiczną. Dzięki temu , że mogą "grać wrakiem" wpływają na nastroje w Polsce. Dzielą Polaków na zwolenników zamachu i jego przeciwników. Naród podzielony łatwiej można podbić czy złamać jego morale. Stara strategia z okresu przed zaborami nadal działa.

Pt, 19 luty 2016 09:14 | ocena: + 1

uzo | Gość

Drogi Nautilusie, ja w momencie, gdy usłyszałam, że wieża naprowadzała samolot nie tylko 60 m PONIŻEJ pasa, ale i 100 m OBOK, wiedziałam, że wypadek to nie był. Gdyby był, ruscy natychmiast udostępniliby wrak, miejsce katastrofy, ciała, dowody, WSZYSTKO, byle nie było najmniejszych podejrzeń, że to zamach. Człowiek o czystych rękach tak właśnie robi. "Sorry, stała się straszna rzecz, badajcie Polacy wszystko co chcecie". W wizje pana Krzysztofa wierzę, ale skąd wiadomo, że ci ludzie w ogóle dolecieli do Smoleńska? Są hipotezy, że zgarnięto ich w Polsce. Mógł wtedy siedzieć rozluźniony PRZED startem, a zgrzyt... zgrzyt mógłbyś zgrzytem wieka do trumny...

Czw, 18 luty 2016 22:17 | ocena: -1

hara | Gość

Panie Jackowski, kto panu groził, że pan nagle zmienia zdanie i mówi coś zupełnie innego?!

Czw, 18 luty 2016 09:29 | ocena: + 1

Wdw | Gość

"Najsłynniejszy polski jasnowidz nie ma wątpliwości, że to, co wydarzyło się 10 kwietnia 2010 roku, nie było katastrofą." Czy to nie jego słowa sprzed laty.

Czw, 18 luty 2016 00:25 | ocena: -2

KABAN | Gość

Moim zdaniem to był zamach bo tam wchodziły w grę zbyt duże interesy Putina, a pieski z PO będące na jego usługach umożliwiły jego realizację. Przecież cała władza po 1989 r. (z wyłączeniem formacji Kaczyńskiego) to wszystko agentura typu Bolek. Kreml ma teczki na tych wszystkich frajerów i dlatego wykonują wszystkie polecenia z Moskwy. Zresztą choćby aktualna sprawa z teczkami od Kiszczaka potwierdza taki stan rzeczy. Jak tacy Kiszczakowie mieli teczki to co dopiero Kreml musi posiadać w swoich archiwach.

Czw, 18 luty 2016 00:21 | brak oceny

KABAN | Gość

Najpierw cytat: "Prawdziwość jego wizji jest poza dyskusją". A niby na jakiej podstawie tak sądzi redakcja Nautilusa? Szczerze mówiąc to nabrałem dużego dystansu do Pana Jackowskiego od momentu gdy usłyszałem, że pracował dla Pershinga z gangu pruszkowskiego. Tak na marginesie to należy pamiętać, że Jackowski nawet jeżeli miał wizję to oczami tej konkretnej ofiary, która odbierała rzeczywistość na swój własny sposób. Mogła też zginąć w pierwszym momencie i nawet nie słyszała wybuchów. Poza tym z nagrań wynika, że ludzie krzyczeli i byli świadomi obrotu samolotu do góry kołami. Ciekawe jak ten co zginął mógł sobie siedzieć wyluzowany z wyprostowanymi nogami i gazetką skoro musiał być świadomy obrotu samolotu, który dopiero potem się rozwalił. Poza tym podejrzana wydaje mi się kwestia przyniesienia brudnych ubrań ofiary. Śledztwo wciąż jest w toku więc znając procedury prawnicze stwierdzam, że absolutnie nie mogło dojść do wydania materiałów dowodowych rodzinie w postaci garderoby ofiary.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Najbliższy czat z FN

Zapraszamy do najnowszego Live-Czatu FN! Przedstawimy najnowsze informacje w sprawie kilku wybranych naszych projektów, a także postaramy się odpowiedzieć na wybrane pytania naszych sympatyków. Do usłyszenia 1 grudnia o godz. 10.00 rano !

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

[...] Droga Fundacjo, [...] przyjmijcie proszę najszczersze życzenia wszelkiej pomyślności. Życzę Wam, abyście mieli w nadmiarze czasu, tak abyście mogli zrealizować wszystkie projekty, jakie tylko chcecie! Życzę, aby serwery, na których są Wasze strony internetowe, nigdy się nie psuły. Szczerze Wam życzę, aby w Waszym otoczeniu były same życzliwe osoby, a może raczej same życzliwe istoty :). Mam nadzieję, że Wasza przygoda na pokładzie Nautilusa będzie dla Was zawsze źródłem życiowej satysfakcji...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pt, 8 lis 2019 08:51 | [wiadomość dostaliśmy 7 listopada 2019] godzina około 17;20 przedmieście Jarocina dwa białe światła na niebie działo się coś może co mogło by to wytłumaczyć ? 4 świadków punkty znikły w dosłownie jednej chwili masakra proszę o kontakt co to mogło być może dostaliście podobne zgłoszenie ??

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Środa, 2 października 2019 |  Jeden z moich znajomych powiedział, że czytając serwis Fundacji Nautilus wiele lat temu doznał czegoś, co nazwał ‘przebudzeniem’. To był jeden tekst, który zmienił całe jego życie, gdyż przed tym tekstem nie brał pod uwagę, że istnieje reinkarnacja, a po jego lekturze już był pewien, że wędrówka dusz jest prawdą.  Podobnie było z naszą drogą do filozofii Zen.

czytaj dalej

FILM FN

UFO NA BARLINKIEM - 24 czerwca 2019

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.