Dziś jest:
Sobota, 15 sierpnia 2020

"Nie myśl o szczęściu. Nie przyjdzie - nie zrobi zawodu; przyjdzie - zrobi niespodziankę" B. Prus

Komentarze: 43
Wyświetleń: 16440x | Ocen: 5

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Czw, 18 luty 2016 09:39   
Autor: FN, źródło: tvn24.pl   

LECH WAŁĘSA I JÓZEF PIŁSUDSKI – KOLEJNE CIEKAWE WĄTKI NASZEGO ŚLEDZTWA W SPRAWIE REINKARNACJI W PUPULARNYM PROGRAMIE „KROPKA NAD I”

Reinkarnacja jest stałym elementem naszych publikacji. Nie piszemy nigdy o niej jako o „kolejnej tam teorii o życiu po śmierci”, ale jako o rzeczy oczywistej, istniejącej i poza dyskusją. Materiał gromadzony przez nas w Polsce i na całym świecie od 25 lat mówi jasno: reinkarnacja jest tak samo faktem jak prawo ciężenia. Po prostu jest i nie ma sensu mieszać tu spory religijne, podpierać się „tą czy inną świętą księgą”, odwoływać się do argumentów typu „przecież ludzi jest 7 miliardów, dusz by nie wystarczyło” itp. Reinkarnacja musi zostać uznana przez ludzkość, gdyż tylko wiedza o „wędrówce dusz” powstrzyma zarówno przemożną chęć gromadzenia dóbr materialnych, jak i w ogóle ekspansję człowieka kosztem Ziemi, środowiska, innych żywych istot.

Każdy aspekt zjawiska reinkarnacji jest ciekawy, ale jednym z najciekawszych są kolejne wcielenia dusz, które my nazywamy „zdobywcami ośmiotysięczników”.

Są to dusze istot o bardzo silnym wpływie na historię, które mają nieprawdopodobne wcielenia, podczas których potrafią zmieniać losy całych obszarów kuli ziemskiej, społeczności, a nawet całej planety.

Kiedy rozpozna się taką postać i jej kolejne wcielenie, wtedy trzeba się uważnie pochylić nad szczegółami życia takiej istoty w obu ludzkich wcieleniach. Okazuje się, że nie tylko widać czasami (nie jest to regułą) fizyczne podobieństwo, ale także sposób mówienia, artykulacji zdań, upodobania są prawie identyczne podczas jednego i drugiego życia. Czasami takie wcielenie przypomina dosłownie wcześniejsze życie w tylu punktach, że trudno jest w to uwierzyć…

Pisaliśmy kiedyś o tym, że Adolf Hitler i Napoleon Bonaparte to ta sama istota, potężna i pełna magnetycznej siły wpływającej na miliony osób. Bardzo często się zdarza, że żyjąca osoba trafia przed swój własny grób, czyli grób „siebie z poprzedniego wcielenia”. O tego typu momentach informowaliśmy wiele razy, a tak właśnie stało się w przypadku Adolfa Hitlera, który w 1942 roku znalazł się przed sarkofagiem z prochami Napoleona Bonaparte.

 

O tym, jak czasami siła karmy (przeznaczenia, boskiego planu dla człowieka) potrafi dziwnie ułożyć losy ludzkie, aby stanąć „przed własnym grobem”, pięknie opowiada jeden z odcinków serii „Spotkania z duchami”, która została zarchiwizowana przez nas i umieszczona na naszej witrynie w serwisie vimeo.com

POWRÓT from FundacjaNautilus on Vimeo.

 

 

 

 

 

Ale powróćmy do głównego wątku “zdobywców ośmiotysięczników”. W Polsce mamy absolutną, bezwzględną, o mocy „stu tysięcy silników rakietowych” pewność, że Lech Wałęsa jest wcieleniem Józefa Piłsudskiego. Co za tym przemawia? Setki, a raczej tysiące szczegółów. Nie chodzi tutaj tylko o wąsy, pewne zachowania, interesujące drobiazgi związane ze sposobem bycia, ale przede wszystkim dosłownie identyczne etapy życia, które doprowadziły do odzyskania przez Polskę niepodległości. Mając naszą wiedzę nie mamy wątpliwości, że gdyby w 1980 roku na czele strajku nie stanął on – Lech Wałęsa – nasza historia potoczyłaby się w zupełnie innym kierunku.

W Polsce mamy szaleństwo nienawiści, które także z rozbawieniem odnotowujemy po każdej, choćby minimalnej wzmiance o tym, że „Wałęsa i Piłsudski” to ten sam zdobywca „ośmiotysięczników”. Uwielbiamy te komentarze, oto kilka barwnych przykładów:

[…] głupki skończone, poj…by z Nautilusa, pier…jcie się w wasze zawszone żydowskie, pełłooowskie łby!!!! Wałęsa i Piłsudski?!!!!!!!! Porównywanie przez was żydów jeb…ych agenta Bolka do Marszałka to największy kretynizm, jaki czytałem! Jesteście kretynami, pier…mi kretynami!!!! Zajmujcie się pier…ne głupki tym waszym idiotycznym UFO i od…cie się jeb…ne sk….ny od Piłsudskiego […]

[…] Tiaaa… agent Bolek to dusza Piłsudskiego… nawet nie chce mi się z tego śmiać, dosłownie dno dna. Jesteście naprawdę idi..tami, czym udowodniliście stawiając Wałęsę zdrajcę Polski obok J. Piłsudskiego. Już nigdy nie wejdę na wasze strony!!!! Zajmijcie się czym innym, bo wyraźnie nie macie o tym pojęcia. […]

[…] Ale beka, kompletnie upadliście na głowę […] Wałęsa to Bolek, donosiciel, zdrajca i kolaborant! Tylko skończony idiota i kretyn może pomyśleć, że ta menda może mieć coś wspólnego z Marszałkiem. Upadliście na głowę! Żal mi was idioci […]

 

Te komentarze są… hmmm… na swój sposób bardzo urocze i dokładnie pokazują przezabawność sytuacji, w której znalazła się Polska. Oto najbardziej znienawidzony człowiek przez część naszego społeczeństwa jest jednocześnie także najbardziej… hołubioną i wynoszą pod niebiosa postacią przez tę samą część społeczeństwa! Jeśli ktoś lubi szukać jakiś paradoksów, jakie daje ludzkości reinkarnacja czyli wędrówka dusz, to właśnie ma tego najlepszy dowód.

 

 

Na bardzo ciekawy wątek z punktu widzenia naszego śledztwa w sprawie „Wałęsa-Piłsudski” natrafiliśmy podczas oglądania popularnego programu publicystycznego „Kropka nad i”, który prowadzi dziennikarka Monika Olejnik. Gośćmi programu wyemitowanego 17 lutego 2016 byli profesor Tomasz Nałęcz i dr Piotr Gontarczyk, współautor bardzo ciekawej książki „SB a Lech Wałęsa”, którą oczywiście mamy w naszym archiwum. Tematem rozmowy były akta, które wdowa po generale Czesławie Kiszczaku próbowała sprzedać dla IPN (Instytutu Pamięci Narodowej).

W aktach są m.in. materiały oryginalne, które jednoznacznie wskazują na to, że Lech Wałęsa na początku lat 70-tych współpracował z PRL-owską bezpieką.

Rozmowa miała fascynujący przebieg z punktu widzenia naszego śledztwa ze względu na zachowanie profesora Tomasza Nałęcza. Ten lewicujący historyk, który prawdopodobnie nie wierzy w żadne tam „reinkarnacje, wędrówki dusz i inne tam fanaberie wschodnich sekt”, nie był w stanie powstrzymać się przed ciągłym zadziwieniem nad jedną rzeczą: szokującym podobieństwem życia Piłsudskiego i Wałęsy!

Chodzi tutaj o wątek agenturalny obu wielkich życiorysów. Większość współczesnych Polaków słabo interesuje się historią, wiec nie wie, że… Józef Piłsudski był agentem Austrii i Niemiec, o czym praktycznie cały czas mówiono w latach 20-lecia II Rzeczpospolitej. Agenturalna przeszłość Józefa Piłsudskiego była tematem nr jeden gazet wydawanych przez Narodową Demokrację, czyli popularną „ND-cję”! Ale to i tak nic. Lech Wałęsa próbował zniszczyć dokumenty dotyczące agenta Bolka w latach, kiedy był prezydentem RP. Okazuje się, że to samo zrobił Józef Piłsudski z aktami dotyczącymi swojej agenturalnej przeszłości. Podobieństwo obu historii nie jest nawet szokujące, bo to jest zbyt słabe słowo… ono jest obezwładniające!

Oto mała próbka tego, co na temat Józefa Piłsudskiego wypisują tzw. „serwisy myśli narodowej”:

https://forumemjot.wordpress.com/2014/05/14/12-maja-1935-zmarl-jozef-pilsudski-ponura-prawda-o-jozefie-pilsudskim/

 

 

Podobieństwo oceny „zdrajcy Piłsudskiego” do oceny „zaplutego agenta Bolka” jest oczywiste z punktu widzenia naszego śledztwa w sprawie reinkarnacji. Zresztą – tych podobieństw jest coraz więcej. Co to oznacza? Wniosek jest oczywisty: kiedy już Lecha Wałęsy nie będzie, jego legenda pójdzie tą samą drogą co Józefa Piłsudskiego, czyli będzie na „szczycie szczytów”. Z upływem lat sprawa jego ewidentnej współpracy z SB w latach 70-tych będzie blaknąć podobnie jak stało się to z ewidentną współpracą z agenturą Austrii przez Józefa Piłsudskiego.

Dla zainteresowanych polecamy obejrzenie tego odcinka programu „Kropka nad i” i posłuchanie profesora Tomasza Nałęcza, który był zupełnie nieświadomy „wagi i ukrytego znaczenia wypowiadanych przez siebie tez” dla badaczy reinkarnacji, jakimi jest załoga okrętu Nautilus. ;)

ABY OBEJRZEĆ PROGRAM „KROPKA NAD I o Lechu Wałęsie”  - KLIKNIJ NA LINK!

Komentarze: 43
Wyświetleń: 16440x | Ocen: 5

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Czw, 18 luty 2016 09:39   
Autor: FN, źródło: tvn24.pl   


Komentarze (43)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3 4 5

Pon, 22 luty 2016 07:24 | brak oceny

Mirek | Gość

Piszecie:"Reinkarnacja musi zostać uznana przez ludzkość, gdyż tylko wiedza o

Nie, 21 luty 2016 18:13 | brak oceny

Lenny | Gość

...Próbowała sprzedać dla IPN... co to jest to "dla"? Troche to niepoprawne. Brzmi gwarowo ze wschodu...

Nie, 21 luty 2016 14:28 | ocena: -1

sebas | Gość

Piłsudski - Wałęsa? Coś w tym jest, jeden szurnięty i drugi szurnięty, jeden kapusta i drugi kapusta. Jeden matacz i drugi matacz. Są do siebie bardzo podobni i jest różnych innych podobieństw. Dziwnych mamy bohaterów narodowych. Tylko Roman Dmowski i Lech Kaczyński bohaterami narodowymi bez skazy.

Nie, 21 luty 2016 02:07 | brak oceny

czytelnikFN | Gość

Coś w tym jest... Powiedziałbym jeszcze że Janusz Korwin-Mikke to drugie wcielenie Romana Dmowskiego.

Sob, 20 luty 2016 21:24 | brak oceny

alex52 | Gość

widać, że nie znacie biografii Piłsudskiego. Przeczytajcie sobie kilka książek, bo bełkot jest tu uprawiany. Szkoda, że ludzie mający się za 'wykształconych' nie znają biografii J. Piłsudskiego.

Sob, 20 luty 2016 09:33 | brak oceny

www | Gość

cd2

polecam wcześniej wymienioną piosenkę, trochę mnie jednak pamięć zawiodła:
kaczki z nowej paczki "bolek i Lolek/Przysłowie niedzwiedzie"
www.youtube.com/watch?v=m5fXkslYRZY

Sob, 20 luty 2016 09:17 | brak oceny

www | Gość

cd.
a teraz ponownie wychwala się agenta Bolka, który identycznie jak Piłsudski pracował dla obcego kapitału! A kto zyskał najwięcej na tych przemianach ostatnich? Ludzie są tak naiwni, że łykną każde kłamstwo jakie się im wciska! Np teraz bronią demokracji i Konstytucji, wychodzą na ulicę w obronie wolności! A gdzie ci ludzie byli jak komornik okradał ludzi w imieniu prawa - zajmował majątek, ciągnik, samochód pieniądze, czy co mu tam pasowało za cudze długi!? Czy prawo własności nie jest podstawowym prawem konstytucyjnym?! Żeby złodzieje wykorzystywali prawo do bezprawia!! to jak powtórka czasów z II RP z czasów Piłsudskiego.

pamiętam piosenkę z roku 80/81 Greps-trzeci oddech kaczuchy-"Bolek i Lolek"

.....
raz Lolek się upił, z kłopotów się zwierzał,
To bolek notował, no bo Bolek ... należał!
......

Sob, 20 luty 2016 08:57 | brak oceny

Poldark | Gość

właśnie obaliliście mit piewców reinkarnacji o doskonaleniu,rozwiju,nauce jaką "plejadanie nam dają"
Napoleon i Hitler,a to dobre.Tylko Chrystus jest nadzieją świata,objawienia w Fatimie są faktem,tam jest mowa dokąd idą dusze biednych grzeszników.

Sob, 20 luty 2016 08:51 | brak oceny

www | Gość

To jest nieszczęście, że nawet historia nie może osądzić sprawiedliwie: zapomina się o wielkich polakach, patriotach i ludziach czynu, jak Dmowski czy Padarewski, bez których Polski by nie było, a hołduje się agentów i zdrajców takich jak Piłsudski!
Kiedy się Prusakom front walił, to do Rosji wysłali Lenina ze świtą w zaplombowanym pociągu - no bo ruskie swojej "wierchuszki" nienawidzili więc dostali rewolucję, a do polski podesłali swojego agenta Piłsudskiego - no bo Polacy wolnej Polski chcieli, a już byli ludzie którzy wszystko przygotowali, i by poprowadzili dalej. Więc Prusacy żeby nie stracić wpływów wstawili swojego agenta, co żydówkę miał za żonę - samo w sobie to złe nie jest, ale ..... jednak nie wszystko co polskie było blisko jego sercu, obracał się na co dzień w kręgach wpływu grup kapitałowych.... budzi podejrzenie.
Kto wie, jak bardzo Piłsudski był znienawidzony przez sobie współczesnych? Ilu zabił generałów i przeciwników politycznych potajemnie i oficjalnie w 1926 roku? Ile podjął szkodliwych dla Polski decyzji? Dlaczego Padarewski musiał opuścić Ojczyznę dla której tyle pracował, podarował swój majątek? Dlaczego Dmowski, pomimo swych zasług, został tak "zgnojony"(przepraszam za wrażenie, ale brakuje mi lepszego słowa) itd.?

Pt, 19 luty 2016 22:15 | brak oceny

kangur | Gość

Przykro mi, kompletne bzdety, ja tego nie kupuję. Poproszę o tylko jeden rzeczowy argument na "absolutną, bezwzględną, o mocy

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3 4 5
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Poleca,y lekturę najnowszego wpisu w dziale FN24 o nowych, nieznanych efektach zarażenia koronawirusem. [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Sob, 8 sie 2020 20:40 | Witam serdecznie Fundację Nautilus !  W dniu dzisiejszym tj. 08.08.2020 r. o godz. 22.05 na rozgwieżdżonym niebie można było zaobserwować przelot białego światła które sunęło bezszelestnie z zachodu w kierunku wschodnim. Światło to przesuwało się wolno i dość nisko - niżej jak satelity które możemy dostrzec na niebie. Światło to obserwowałem przez około 15 sekund na terenie Pragi Południe w Warszawie. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 3 maja 2020 | Miałem zabawne spotkanie z moim wiernym słuchaczem sprzed lat. Wtedy młodym chłopakiem, a dziś poważnym panem z rodziną, dziećmi i siwiejącymi skroniami. Dopiero patrząc na niego zobaczyłem dyskretny urok upływu czasu, który dotyczy przecież każdego z nas. Zadał mi ciekawe pytanie... Panie Robercie, jak można utrzymać pasję przez tyle lat? Przecież reszta pasjonatów panu podobnych dawno odpadła od...

czytaj dalej

FILM FN

DZIWNY OBIEKT NAD STARYM MIASTEM W ZAMOŚCIU - 2 sierpnia 2020

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.