Dziś jest:
Piątek, 24 czerwca 2022

Ten, kto podąża za tłumem, nigdy nie dojdzie dalej niż tłum. Ten kto podąża sam, znajdzie się w miejscu do którego nikt jeszcze wcześniej nie doszedł.
Albert Einstein

Komentarze: 11
Wyświetleń: 16984x | Ocen: 2

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 28 luty 2016 12:14   
Autor: FN, źródło: FN   

DZIWNY OTWÓR W ZIEMI W BYTOWIE (WOJ. POMORSKIE)

Tego typu otwory pojawiają się w całej Polsce od 2001 roku, kiedy to mieliśmy okazję badać okoliczności powstania takiego otworu w woj. Kujawsko-Pomorskiem. W sumie przez ostatnie 15 lat w Polsce powstało ok. 20 takich właśnie otworów, a raczej tyle zostało znalezionych przez ludzi i informacja trafiła do FN. Ile ich było w rzeczywistości? Oczywiście nikt tego nie wie.

Otwory mają od kilku (2-3 metrów) do nawet kilkudziesięciu metrów. Potrafią powstawać w najbardziej odludnych miejscach, gdzie nie ma żadnych śladów pracy urządzeń mechanicznych czy ludzi. Sam tunel prowadzi albo pionowo w dół, albo pod niewielkim kątem. W środku tunelu widać wyraźne wręby. Co najciekawsze – są one nieregularne, co wyklucza użycie dużego wiertła.

Najciekawsze jest to, że ziemia wewnątrz otworu jest „lekko spieczona”, co mogłoby być śladem albo wysokiej temperatury, albo nieznanej technologii.

Wokół otworu czasami znajdowaliśmy coś w rodzaju mikro-śladów białego pyłu. Na końcu otworu znajduje się coś w rodzaju małej komory. Jej ściany są także spieczone i przypominają ściany samego tunelu. Komora ma kształty nieregularne. Przekonaliśmy się o tym, kiedy przy użyciu koparki sprawdziliśmy, czym kończy się ta dziwna dziura... zrobiliśmy to dwukrotnie. Zawsze na końcu znajdowaliśmy taką małą "komorę".

Otwory zawsze sprawiają wrażenie świeżo zrobionych. Praktycznie potrafią ulec samozniszczeniu w ciągu kilkudziesięciu godzin. Zapadają się ściany, wewnątrz otworu pojawia się woda. Wystarczy minimalny deszcz, aby taki otwór natychmiast się zapadł. To wyklucza, że owe dziury to pozostałości po jakiś mitycznych „pracach geologów”.Wnętrze takich dziura jest bardzo charakterystyczne, posiada dziwne tarasy lub wręgi (widać to dobrze na zdjęciu poniżej z 2004 roku).

 

Najciekawszy element powstawania takich dziur został przez nas odkryty przy okazji badania takiej dziury, która powstała w środku lasu w całkowicie niedostępnym miejscu. Została przez przypadek zauważona przez myśliwego.

Nad miejscem, w którym powstał otwór (miał minimum 25 metrów głębokości!) była bardzo szczelna warstwa drzew i liści. Przez liście i gałęzie widać było wyraźnie tunel, który prowadził wprost do otworu w ziemi! Co to oznacza? Cokolwiek wykonało taką dziurę, zrobiło to z powietrza. To jedyny znany nam przypadek, kiedy można było ustalić tor trafienie owej „energii czy urządzenia” w ziemię właśnie po wyraźnym tunelu, który był widoczny w gałęziach i liściach.

I tak dochodzimy do 25 lutego 2016 roku, kiedy p. Marek B. wybrał się wraz z najbliższymi na poszukiwania wykrywaczem metali. Pole w Bytowie (woj. Pomorskie). Jest to teren, na którym działały kiedyś Rzymskie Legiony i czasami można znaleźć w ziemi interesujące przedmioty. Dziwny otwór w ziemi natychmiast zwrócił jego uwagę. Sprawiał wrażenie powstałego w ostatnich dniach, nie było żadnych śladów pracy urządzeń mechanicznych. Intrygująca była także jego głębokość – ok. 6,5 metra!

 

 

W serwisie youtube p. Marek B. zamieścił film nagrany w miejscu, gdzie znalazł dziwny otwór.

 

Skontaktowaliśmy się z p. Markiem, który w krótkiej rozmowie opowiedział o okolicznościach powstania dziwnego otworu.

 

Przy okazji sprawy „tajemniczych dziur” warto przypomnieć jeszcze jedną sprawę związaną z osobą jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego. O tym materiale wspomniał p. Marek w rozmowie telefonicznej. Chodzi o zagadkowy przebieg wizji Krzysztofa Jackowskiego związanej ze zdjęciami ze Zdanów. Doszło do niej 12 grudnia 2011 roku w warszawskich „Złotych Tarasach”. Przed Krzysztofem Jackowskim zostały wtedy położone zdjęcia UFO ze Zdanów, Przebieg tej wizji był zaskakujący nie tylko dla ludzi FN, ale także dla samego jasnowidza. Materiał umieszczamy ponownie w serwisie youtube, gdyż pojawia się tam wątek… dziwnych otworów w ziemi!

Sprawa ta jest owiana legendą na pokładzie okrętu Nautilus. Z wielu powodów.

 

 

 

Tak to prawda - ta wizja miała swój ciąg dalszy, który postanowiliśmy utajnić. Krzysztof Jackowski zaczął wtedy podawać informacje dotyczące tego, jak… uaktywnić to coś, co zostało umieszczone w środku tego otworu przez UFO! Zdecydowaliśmy zachować ten fragment tylko do wiedzy FN, aby w przyszłości przeprowadzić eksperyment przy okazji znalezienia takiego otworu.Warto też zaznaczyć, że intrukcje Krzysztofa Jackowskiego zawierały elementy, które niewłaściwie użyte mogły być bardzo niebezpieczne dla osób, które podejmą taką próbę (włącznie z zagrożeniem życia).

Informacje podane przez jasnowidza były tak szokujące, że do dziś trudno jest uwierzyć w to, co wtedy 12 grudnia 2011 roku usłyszeliśmy od Krzysztofa Jackowskiego. Czy wykorzystaliśmy informacje jasnowidza, jak „aktywować coś w dziurze”? Owszem, dwukrotnie - bez żadnych widocznych efektów (robiliśmy to z zachowaniem najwyższych środków ostrożności!) Ale to nie znaczy, że nie zrobimy tego ponownie w przyszłości. Jeśli cokolwiek można nazwać „prawdziwym X`Files”, to niewątpliwie historia z tajemniczymi otworami w ziemi i wizją jasnowidza Jackowskiego jest na miejscu na podium w tej klasyfikacji.

Komentarze: 11
Wyświetleń: 16984x | Ocen: 2

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 28 luty 2016 12:14   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (11)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Pon, 29 luty 2016 22:35 | brak oceny

pl | Gość

"Wokół otworu czasami znajdowaliśmy coś w rodzaju mikro-śladów białego pyłu." czy był badany laboratoryjnie? to jest zastanawiające obserwacje są prowadzone , odkrycia zaskakujące ,tajemnicze głębokie dziury, wg. jasnowidza na pewno ingerencja instrumentów innej cywilizacji.. "śruba' a najciekawsze skład..osadu powstałego przez drążenie co to był za biały pył..czy jest znany zbadany??? określony?HALO??? bo to coraz częściej jest tak: jak w Wylatowie relacje studia Zagórskiego: widziano czerwone światła unoszące się nad drogą...mamy to zarejestrowane...ale w żadnym następnym programie nie został materiał pokazany.

Pon, 29 luty 2016 21:30 | brak oceny

Bogdan | Gość

Jackowski ma racje, są zasiewane nowe gatunki roślin przez inne cywilizacje.Wyjaśnione to jest w sesji hipnozy Pawła około 55 minuty. Są w kosmosie cywilizacje które specjalizują się w tworzeniu życia na różnych planetach dostosowując np.rośliny do warunków tam panujących https://www.youtube.com/watch?v=538oh02WrDI

Pon, 29 luty 2016 20:14 | ocena: + 1

Nawiedzony | Gość

W dzieciństwie dużo dziurek się spotykało. Mówiło się, że mieszkają tam zwierzątka. Dziś już wiem, że to sprawa UFO. Dzięki Nautiliusie.

Pon, 29 luty 2016 11:22 | brak oceny

mara | Gość

Kiedy po raz pierwszy zobaczyłam zdjęcia z tym obiektek nie uwierzyłam w ich prawdziwość. Po wcześniejszej prezentacji wizji pana Krzysztofa (którego bardzo cenię) zmieniłam zdanie. Dzisiaj jestem zaniepokojona. Ta wizja w zestawieniu z aktualnymi działaniami militarnymi i kataklizmami naturalnymi jest zatrważająca. Czyżby życie na Ziemi czekała zagłada? Czy trwające wojny zostały wywołane przez działanie na ludzkie umysły jakiegoś pozaziemskiego czynnika?
Jeżeli jakiś materiał genetyczny ma bezpiecznie przetrwać to w jakim celu i jak długo?
Po kompletnym zniszczeniu, powierzchnia Ziemi kiedyś (?) znowu się odrodzi. Ale to już nie będziemy my ludzie tylko całkiem inne istoty, przystosowane do nowych warunków.
Mam nadzieją, że to co napisałam to tylko wytwór fantazji a wszystko skończy się dobrze.
Pozdrawiam serdecznie
mara

Pon, 29 luty 2016 11:16 | ocena: + 1

Faust | Gość

No usmialem się - panowie z Nautilusa (delikatnie mówiąc dyletanci) są przekonani że są jedynymi, którzy moga bezpiecznie używac instrukcji Jackowskiego. Nawiasem -- znalazłem kilka takich dziur, co ciekawe nigdy przy nich urobku nie było. Tym się różnią od dzur lisów, borsuków i zajęcy --- bo przy tych urobek zawsze leży i są ślady łapek. Odwierty geologiczne tez zawsze otoczone sa urobkiem.

Nie, 28 luty 2016 23:31 | brak oceny

aaaa | Gość

Nie, 28 luty 2016 19:56 | brak oceny

Taki_Jeden | Załogant

w krakowie są też te otwory i udało mi się aktywować dwa z nich reszta była wyczerpana , z teg co dowiedziałem się to statek "wierci" za pomocą strumienia światła któe wirując powoduje że wypalony tunel ma rowki czy karby na końcu szybu jest komora w tej komorze jest coś chowane mi udało się to wydostać , początkowo myślałem że to jakies dzieciaki wykopały 6metrowy wąski szyb ale po rozkopaniu znalazłem w nim metalową lub mosiężną kulę była dość ciężka wygląda jak te dzwoniące kule do masażu ale to dopiero początek , zabrałem kulę do domu wsadziłem do słoika z wodą i tak zostawiłem ale pod wieczór kuli w słoiku nie było , wody też nie słoik nie był odkręcony ani nieszczelny kula odnlazła się ale w innym miejscu mianowicie w................ termosie , sęk w tym że otwór nie pozwalał na włożenie tak dużego przedmiotu sm termos był lekki a kula dość ciężka mimo to cieżar termosu był bez zmian . mma próbowała wyciągnąć kulę z termosu ale otwór był za mały termos się nie potłukł choć było słychać jak ona się obija o ścianki. mama zostawiła termos z kulą na szafię wczoraj wieczorem , dziś rano termos pusty kuli brak ale znalazła się w pokoju w doniczce z pelargonią w tej chwili kule mam przy sobie ciekawe czy wydostanie sie z kieszeni moich spodni .

wracając do tematu aktywacji czegoś w tych szybach drążonych , przy odpowiedniej instrukcji można przywołać statek jeśli jest w pobliżu , ale zabawy z tymi aktywacjami mogą się także katastrofalnie skończyć tam jest dość spora i mocna energia , to może służyć tym statkom za rodzaj mapy nawigacyjnej latając z punktu do punktu ale odkryłem że mają więcej """funkcji""" , muszę tylko przestrzec aby nie igrać z tym niech nikomu nie wpadnie do głowy przy tym grzebać . ja swoje przeżyłem po wydobyciu jednej kuli popołudniu ją odniosłem ale szybu już nie było został zniszczony ale w taki sposób że niema po nim śladu tak jakby ktoś wstrzyknął brakującą ziemi i idealnie ubił

wracając do statku to nie wykonuje tych odwiertów enerigią żaden latający talerz widzialem że to coś ma kształt ostrza włóczni lub wrzeciona z tyłu i z przodu zarówno na górze jak i na dole jest płaski trapezowaty twór z czymś w środku jakby ogniwem fotowoltaicznym tak jakby stateczniki pokryte nimi prócz tego z tylko jednej strony było przy kadłubie ramie z okrągłą końcówką idealnie pasującą do średnicy otworów

Nie, 28 luty 2016 18:03 | brak oceny

mandarin | Załogant

Jeśli ktoś wie o jakichś obserwacjach białych psów-duchów, to będe wdzięczny za dodatkowe opisy: http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2016/02/biae-psy-z-innych-swiatow.html

Nie, 28 luty 2016 18:02 | brak oceny

arlekino78 | Gość

Dajcie druga czesc wizji a nie puszczacie polowe i trzymacie ludzi w napieciu, tak sie nei robi. Rozumie gdyby Jackowski podal date konca swiata , ale nie o wizji dotyczacych kilku dziur . Bardzo niefajnie, trzeba bylo w ogole nei wspominac ze jest druga czesc

Nie, 28 luty 2016 14:09 | brak oceny

George | Gość

Na piątym zdjęciu pani z pieskiem powinna być na pierwszym planie - zdjęcie byłoby dużo ciekawsze. Poza tym temat jest bardzo intrygujący ale ponieważ nie jestem dziurologiem, nie wypowiadam się. Co o tym myślisz dziadu?

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.