Dziś jest:
Niedziela, 9 sierpnia 2020

Fakty przemawiające za realnym istnieniem latających spodków są bardziej jednoznaczne niż te potrzebne do skazania kryminalistów.
/Stanton T. Friedman (1934-2019/

Komentarze: 11
Wyświetleń: 13640x | Ocen: 7

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 28 mar 2016 12:13   
Autor: FN, źródło: tvn24.pl   

NAUKOWCY POTWIERDZAJĄ: LUDZIE MAJĄ W SOBIE „OBCE DNA”!

Informację o „ciekawostkach łańcucha DNA” w czasie „świątecznym” przysłała nam nasza czytelniczka. Z lektury polecanego artykułu wynika, że w naszym łańcuchu DNA znajdują się fragmenty, które nie pochodzą od ludzi. Ostatnio naukowcy odkryli w naszych organizmach kolejne wirusy. Aż osiem procent ludzkiego DNA składa się z obcych, zainfekowanych elementów genomu – taka zaskakująca wiadomość obiegła światowe serwisy. Według naukowców, którzy opublikowali badania, za wszystko odpowiedzialne są wirusy. Oto fragment publikacji o tym odkryciu w portalu www.tvn24.pl:

W naszym genomie (materiale genetycznym zawartym w podstawowym zespole chromosomów) znaleziono nowe fragmenty pradawnego zainfekowanego DNA, a u dwóch procent badanych osób genom okazał się całkowicie zainfekowany.

Za zakażanie fragmentów DNA odpowiedzialne są retrowirusy endogenne, nazywane także HERV (ang. Human Endogenous RetroVirus). To wirusy, które przed milionami lat zainfekowały komórki rozrodcze kręgowców, w tym także człowieka. Ich kod genetyczny zapisany jest w postaci RNA (fragmentów DNA), a zakażają komórki gospodarza przez wprowadzenie do jego genomu repliki własnego RNA wzorowanej na DNA. Przykładem współczesnego retrowirusa, który rozprzestrzenia się w ten sposób, jest HIV.

Pradawne retrowirusy zakażały naszych przodków od tysięcy lat i były przekazywane z pokolenia na pokolenie. Do tej pory zakładano jednak, że w naszym DNA znajduje się 17 retrowirusów endogennych. Autorzy najnowszych badań postanowili poszukać kolejnych. Zbadali dokładnie genomy 2,5 tys. osób z całego świata i porównali je z wygenerowanym wzorcem, reprezentatywnym dla naszego gatunku. […]

Badacze znaleźli 19 nowych wirusów HERV. Jeden z nowych retrowirusów nie był jedynie fragmentem, ale całym zainfekowanym genomem. Przez to stał się prowirusem, w którym materiał genetyczny wirusa jest zintegrowany z DNA gospodarza i może być przenoszony do komórek potomnych. To drugi taki znany przypadek wśród ludzi. Zainfekowane fragmenty genomu zazwyczaj są nieaktywne, jednak prowirusy potencjalnie mogą być aktywne i się replikować.

- Wygląda na to, że może z tego powstać wirus zakaźny - twierdzi jeden z autorów badań John Coffin, wirusolog z amerykańskiej uczelni Tufts University School of Medicine.

Jednak nie ma czego się obawiać, bo nie wszystkie retrowirusy endogenne są dla nas złe. Niektóre z nich zostały wykorzystane przez nasze organizmy i pełnią przydatne funkcje. Jeden z nich np. wspomaga ciążę, pomagając komórkom tworzyć warstwę ochronną wokół płodu. Zapobiega to przedostawaniu się do niego toksyn z krwi matki. Wirusy HERV są często integralną częścią naszej biologii, a wykrywanie ich ma duże znaczenie dla badań medycznych.

 

 

 

Dlaczego ta informacja zainteresowała pokład okrętu Nautilus? Od dawna zgadzamy się bowiem z Erichem von Danikenem, że w dalekiej przeszłości doszło do modyfikacji ludzkiego kodu DNA przez „starożytnych Bogów”. To właśnie owa modyfikacja jest „brakującym ogniwem” pomiędzy małpami a ludzkim gatunkiem. Naukowcy zachodzą w głowę jak to się stało, że nagle prymitywne małpy zmieniły się w… wielkich poetów starożytnej Grecji czy Rzymu. Nie ma co dyskutować – musiała być „ICH” ingerencja. Dlaczego to zrobili? Można tutaj się spierać. Poza sporem jest jednak sprawa „jak to zrobili”. I tu po raz kolejny zgadzamy się z Danikenem, że pewne części DNA zostały zmodyfikowane w taki sposób, że drastycznie zwiększyła się inteligencja istot zamieszkujących trzecią planetę od Słońca. Przy okazji warto przypomnieć bardzo ciekawą rzecz. W naszym Archiwum FN mamy dokładną relację o spotkaniu pewnego inżyniera z Pensylwanii (USA) z załogą pozaziemskiego obiektu. Załoga UFO pozwoliła mu zadać kilka pytań traktując to jako swoistą rekompensatę za trudy Bliskiego Spotkania Trzeciego Stopnia. Jedno z pytań które zadał dotyczyło łańcucha DNA. I tu padła dość zaskakująca odpowiedź. Otóż „wielcy inżynierowie człowieka” mieli potraktować łańcuch DNA jako nośnik informacji. Pewien fragment łańcucha ludzkiego DNA jest nieużywany przez organizm i pełni rolę dyskietki CD z zapisanymi danymi.

W łańcuchu DNA jest przez „Obcych” zapisanych sporo zdjęć (!) pokazujących prawdziwą historię człowieka. Zdjęcia te posiadając odpowiednią technikę (tę już ludzkość posiada) i klucz do odczytania można bez problemu zamienić w zwykłe zdjęcia. To jest koronny dowód tego, że powstanie człowieka wiązało się z ingerencją obcej, zaawansowanej technologicznie cywilizacji.

Zgodnie z tą teorią każdy człowiek jest częściowo „twardym dyskiem” z danymi zapisanymi przez obcą cywilizację. Klucz do oczytania kodu ma być zawarty w tajnej komnacie pod Piramidą Cheopsa, która – tak twierdził m.in. Edgar Cayce, „Śpiący Prorok” (ur. 18 marca 1877 na farmie w Hopkinsville w Kentucky; zm. 3 stycznia 1945 w Virginia Beach w Wirginii) – ma być wkrótce przez ludzkość odnaleziona.

 

Na koniec małe podziękowanie dla wszystkich sympatyków Fundacji Nautilus, którzy przysłali nam kartki świąteczne (tradycyjną pocztą!). Za wszystkie pięknie dziękujemy. Poniżej… jedna z nich!


Komentarze: 11
Wyświetleń: 13640x | Ocen: 7

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 28 mar 2016 12:13   
Autor: FN, źródło: tvn24.pl   


Komentarze (11)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Nie, 3 kwi 2016 22:52 | ocena: -1

HANEGORETEI | Gość

Dzięki tym wirusom zostanie odtworzonych 75 helis oryginalnego DNA ludzkiego ciała. Trochę to potrwa, ale na końcu tego procesu wspomaganego coraz mocniej cyklem Szumana ludzie staną się na powrót sobą. Gdy Bogowie zostali wchłonięci przez Ziemię, nastąpiła analiza DNA Bogów i ludzi. Bogowie nie byli związani z Ziemią, więc Ziemia ich usunęła ze swojego pola. Potem rozpoczął się proces przywracania oryginalnego stanu ludzkiego DNA. Proces trwał długo i trwa nadal, a to, co jest uznawane za obce, w rzeczywistości jest oryginalne i pierwotne. Wszystkie nieprawidłowe helotary symetryzera zostaną całkowicie usunięte z ludzkiego DNA. Jak proces się skończy, to moc ludzkiego ciała zacznie stopniowo wracać do poziomu sprzed zmiany DNA. Wtedy Wszechświat stanie się dla ludzi w pełni otwarty. Niektórzy "kosmici" boją się tej chwili, bo są odpowiedzialni za tą zmianę DNA i uważają, że ludzie się na nich bezwzględnie zemszczą. Jak połączą się trzy semtary, wygenerowany zostanie impuls naprawiający pola wszystkich światów. Nie będzie zemsty i nienawiści. Będzie zrozumienie, pokój, szacunek, współpraca i miłość w swojej pełnej mocy.

Nie, 3 kwi 2016 00:01 | brak oceny

Pedro | Gość

Piszę od blisko trzech lat o tym, że zbliżamy się do poznania
niezwykłej tajemnicy, związanej z Kosmosem i życiem innych
Cywilizacji we wszechświecie. Z każdym następnym rokiem
ludzkość będzie odbierała różne sygnały zwiastujące, że zbliża
się ten czas. Za około 8-10 lat dojdzie do ujawnienia się przed
Ziemianami, niezwykle wysoko rozwiniętej Cywilizacji pozaziemskiej.
Nie wszyscy chcą wierzyć w te przepowiednie, ale wiara nie ma
tu żadnego znaczenia. Czas zbliżający się do tego niezwykłego
wydarzenia, będzie najlepiej potwierdzał to, co nadchodzi.
Obserwujcie napływające sygnały i znaki na niebie, których
będzie coraz więcej wokół nas. Naprawdę zbliża się do Nas
planeta, na której żyją nasi kosmiczni Bracia i nas odwiedzą.
Ich przybycie na planetę Ziemia nie zagrozi naszej egzystencji
Kto czytał moje wcześniejsze wypowiedzi i opinie w tej kwestii,
zauważył zapewne, że od pewnego czasu, nasilają się zjawiska
i obrazy na naszym niebie, których dotychczas z takim nasileniem
nie było. A będzie jeszcze ciekawiej i niezwykle tajemniczo.
Ludzie kochani, wierzcie, że nie konfabuluję. To jest wiedza,
jaką otrzymałem podczas snu proroczego 26.03.2014 r. od obcej
Cywilizacji i mam o tym przypominać, aż do spotkania z naszymi
braćmi z Kosmosu. Najmilsze pozdrowienia. Pedro

Wt, 29 mar 2016 12:49 | ocena: + 2

Area 51 | Załogant

Nie da się ukryć, że Bogowie/Annunaki/inżynierowie genetyczni - stworzyli i człowieka i wiele innych stworzeń... Niech się sprzecza ten, kto chce, ale faktu nikt nie zmieni!...

Wt, 29 mar 2016 01:45 | brak oceny

Leon z poczty | Gość

Od dawna wiadomo że życie to wirus przenoszony drogą płciową.

Wt, 29 mar 2016 00:20 | brak oceny

40i4 | Gość

Tak, ludzie mają DNA obcych, ale przyczyną nie są wirusy. Jeśli już to wirusy są ukrytym narzędziem modyfikacji człowieka przez archontów czyli rządzących na przestrzeni wieków. Hipostaza Archontów jasno opisuje moment i powód utworzenia człowieka (fragment tłumaczenia biblioteki z Nag Hammadi):"...Archonci podjęli decyzję i rzekli:"Chodźcie, stwórzmy człowieka z prochu ziemi".Stworzyli swoje stworzenie czyniąc je całkowicie człowiekiem ziemskim. Ciało, które mieli archonci, jest żeńskie, a także męskie o zwierzęcych twarzach. Gdy wzięli proch z ziemi, utworzyli swego człowieka według swego ciała i według obrazu Boga, jaki im się objawił w wodach. I rzekli: "Chodźcie pochwyćmy go w naszym stworzeniu, aby gdy zobaczy swój obraz, który mu towarzyszy zakochał się w nim, a my zapanujemy nad nim w naszym stworzeniu".(koniec cytatu). Dla wyjaśnienia: obraz Boga to Dusza. A archonci czyli rządzący, mają też inne nazwy (są z głowami zwierząt):anunnaki/diabły/ufonauci/bogowie Egiptu pochwycili nas w ciałach i trzymają nas aż do dnia dzisiejszego!!! Kontrolują też reinkarnację oraz astral.

Pon, 28 mar 2016 23:41 | ocena: + 1

40i4 | Gość

Jako ludzie jesteśmy stworzeni przez archontów/ufonautów/diabłów/anunnaki (są różne nazwy tych samych zwodzicieli). Jest kilka źródeł spójnych począwszy od sumeryjskich. Przyczyna powstania człowieka związana jest z uwięzieniem duszy człowieka w materialnym ciele przez Archontów z Hipostazy Archontów wiemy, że (fragment tłumaczenia biblioteki z Nag Hammadi):"...Archonci podjęli decyzję i rzekli:"Chodźcie, stwórzmy człowieka z prochu ziemi".Stworzyli swoje stworzenie czyniąc je całkowicie człowiekiem ziemskim. Ciało, które mieli archonci, jest żeńskie, a także męskie o zwierzęcych twarzach. Gdy wzięli proch z ziemi, utworzyli swego człowieka według swego ciała i według obrazu Boga, jaki im się objawił w wodach. I rzekli: "Chodźcie pochwyćmy go w naszym stworzeniu, aby gdy zobaczy swój obraz, który mu towarzyszy zakochał się w nim, a my zapanujemy nad nim w naszym stworzeniu". Dla wyjaśnienia: obraz Boga to jest Dusza, która została pochwycona przez archontów i uwięziona w ziemskich ciałach po to aby ludzie zatracili się w tym materialnym obrazie i tak dzięki archontom wszyscy ludzie są w sobie zakochani. Dzięki czemu archonci mają nad człowiekiem pełną władzę jak sobie zaplanowali. Przy okazji zobaczcie jakie twarze mają Anunnaki i egipscy bogowie na rycinach. Wszystko idealnie pasuje do siebie i do tego co obserwujemy na codzień!!!

Pon, 28 mar 2016 19:00 | brak oceny

rr | Gość

Panie prezesie ja odnośnie ost wpisu na blogu, prosze nie szerzyc już tych niskowibracyjnych przekazow, ludzkość nie pędzi ku zagładzie, to juz pewne siły światła sa na wygranej pozycji.
Można przewrotnie powiedziec że miał pan to nieszczescie przeżyć wiekszosc swojego życia w tej beznadziejnej rzeczywistosci, szczęściaze teraz się rodzą. Te wszystkie czarne przepowiednie o koncu swiata i wojnach mozna sobie schować na strychu najwyżej na pamiatke także prosze juz nie straszyć ludzi.... do zobaczenia w nowym świecie. .

Pon, 28 mar 2016 15:28 | brak oceny

spogladam w twoje sny... | Gość

Mnie ciekawi tez cos innego, kto ma na tyle wiedzy by hackowac zycie, lub nim sterowac. Zaklocanie calych galaktyk, lawic planet istot zywych, niczym ot zwykla maszyne. :) Pewnie sam Stworca o ile oczywiscie wszechswiat to nie jest holo eksperyment gdzie podpiete do kabli dusze "Graja sobie w gre".

Pon, 28 mar 2016 15:23 | brak oceny

Czlowiek... | Gość

Kosmiczne promieniowanie zapładnia inaczej to ujmując uaktywnia inteligencję planet i formy które się tam znajdują...Zależne to jest od promieniowania tła...Istnieją różne rodzaje inteligencji...Różniące się od siebie jak przepaść od równiny...

Pon, 28 mar 2016 14:12 | brak oceny

sebas | Gość

FN. Napiszcie artykuł o tajnych baza obcych w górach Bucegi w Rumunii i o ludziach gigantach którzy żyli w tych okolicach. Góry Bucegi kryją wiele niezwykłych tajemnic...

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Po czterech dniach nieprzerwanej pracy po kilkanaście godzin dziennie (!) mamy znowu pocztę on-line. Wszystkie e-maile dostały odpowiedź, a ważne informacje opisane trafiły do odpowiednich katalogów. Wszystkich czytelników prosimy o wyrozumiałość, gdyż ilość materiałów docierających w ostatnich tygodniach na pokład okrętu Nautilus (zwłaszcza z UFO) jest nieprawdopodobna. Musimy decydować się na bardzo duże kompromisy, gdyż inaczej nie damy rady czasowo redagować serwisów. [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 20:40 | Witam serdecznie Fundację Nautilus !  W dniu dzisiejszym tj. 08.08.2020 r. o godz. 22.05 na rozgwieżdżonym niebie można było zaobserwować przelot białego światła które sunęło bezszelestnie z zachodu w kierunku wschodnim. Światło to przesuwało się wolno i dość nisko - niżej jak satelity które możemy dostrzec na niebie. Światło to obserwowałem przez około 15 sekund na terenie Pragi Południe w Warszawie. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 3 maja 2020 | Miałem zabawne spotkanie z moim wiernym słuchaczem sprzed lat. Wtedy młodym chłopakiem, a dziś poważnym panem z rodziną, dziećmi i siwiejącymi skroniami. Dopiero patrząc na niego zobaczyłem dyskretny urok upływu czasu, który dotyczy przecież każdego z nas. Zadał mi ciekawe pytanie... Panie Robercie, jak można utrzymać pasję przez tyle lat? Przecież reszta pasjonatów panu podobnych dawno odpadła od...

czytaj dalej

FILM FN

DZIWNY OBIEKT NAD STARYM MIASTEM W ZAMOŚCIU - 2 sierpnia 2020

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.