Dziś jest:
Sobota, 5 grudnia 2020

To nie jest przypadek, że znaczna część osób na świecie zajmujących się UFO to piloci.
Dr JJ. Allen Hynek (1910 – 1986)

Komentarze: 8
Wyświetleń: 16094x | Ocen: 5

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 9 maj 2016 08:02   
Autor: FN, źródło: FN   

CZY NAD MALEZJĄ POJAWIŁ SIĘ ZNAK ZWIASTUJĄCY APOKALIPSĘ?

Na początek warto przypomnieć, kim są „Czterej Jeźdźcy Apokalipsy”? To postacie z Apokalipsy św. Jana. Mają wyruszyć na koniach przed Sądem Ostatecznym. Według tradycji imiona czterech jeźdźców to: 1. Wojna, 2. Zaraza, 3. Głód i 4. Śmierć.

Według innej interpretacji pierwszy jeździec to Jezus Chrystus, a pozostali symbolizują nieszczęścia w dniach końca: wojnę , głód i przedwczesną śmierć . Apokalipsa wymienia z imienia tylko czwartego jeźdźca – Śmierć i jego towarzyszkę Otchłań (Hades, piekło).

 

Czterej jeźdźcy apokalipsy opisani są w Księdze Objawienia w rozdziale 6, wersety 1-8. Czterej jeźdźcy symbolicznie obrazują różne wydarzenia, które wydarzą się przy końcu wieków. Pierwszy jeździec apokalipsy opisany jest w Księdze Objawienia 6.2: „I widziałem, a oto biały koń, ten zaś, który siedział na nim, miał łuk, a dano mu koronę, i wyruszył jako zwycięzca, aby dalej zwyciężać.” Najprawdopodobniej pierwszy jeździec wskazuje na antychrysta, który będzie miał władzę i który zwycięży wszystkich którzy się jemu sprzeciwią. Antychryst jest fałszywym naśladowcą Chrystusa, który również powróci na białym koniu (Księga Objawienia 19.11-16).

Drugi jeździec apokalipsy pojawia się w Księdze Objawienia 6.4, „I wyszedł drugi koń, barwy ognistej, a temu, który siedział na nim, dano moc zakłócić pokój na ziemi, tak by mieszkańcy jej zabijali się nawzajem; i dano mu wielki miecz.” Drugi jeździec odnosi się do strasznej walki jaka będzie miała miejsce przy końcu wieków. Trzeci jeździec opisany w Księdze Objawienia 6.5-6, „...koń kary, ten zaś, który siedział na nim, miał wagę w ręce swojej. I usłyszałem, jakby głos pośród czterech postaci mówił: Miarka pszenicy za denara; a oliwy i wina nie tykaj.” Trzeci jeździec apokalipsy odnosi się do wielkiego głodu, który nastąpi w wyniku tych strasznych wojen od czasów drugiego jeźdźca.

Czwarty jeździec wspomniany w Księdze Objawienia 6.8, „I widziałem, a oto siwy koń, a temu, który na nim siedział, było na imię Śmierć, a piekło szło za nim; i dano im władzę nad czwartą częścią ziemi, by zabijali mieczem i głodem, i morem, i przez dzikie zwierzęta ziemi.” Czwarty jeździec apokalipsy symbolizuje śmierć i zniszczenie. Wydaje się, że jest połączeniem wszystkich poprzednich jeźdźców. Czwarty jeździec apokalipsy przyniesie kolejne wojny i straszliwe spustoszenie głodem, wraz z okropnymi plagami i chorobami. Zdumiewające, albo raczej przerażające, jest to że czterech jeźdźców apokalipsy staje się „prekursorami” straszliwszych sądów, które nastąpią w czasie wielkiego prześladowania (Księga Objawienia rozdziały 8-9 oraz 16).

 

Posiadając tę wiedzę wróćmy do obrazu, który pojawił się rzekomo na malezyjskim niebie. Miał on zostać dostrzeżony na początku marca 2016 późnym wieczorem. Zdjęcie natychmiast obiegło lokalne media społecznościowe i wiele osób dostrzegło w nim „Znak zbliżającej się Apokalipsy”.

 

http://imageshack.com/a/img924/6209/MUcha5.jpg
http://imageshack.com/a/img922/266/xSA2gp.jpg

 

Czy może wykluczyć, że jest to efekt pracy na programie graficznym? Oczywiście, że nie. Faktem jest, że wygląd tych chmur na pewno nie jest przypadkowy.

 

Od wielu lat twierdzimy stanowczo, że coś takiego jak „znaki widoczne na niebie” jest faktem, a tuż przed wybuchem II Wojny Światowej w Polsce tysiące osób obserwowało na niebie krwawy krzyż (pisaliśmy o tym w serwisie). W ostatnich godzinach dostaliśmy także ciekawą relację o „znaku na niebie”, który był obserwowany przez świadka wiele lat temu.

 

-----Original Message-----

From: [dane do wiad. FN]

Sent: Sunday, May 08, 2016 6:31 PM

To: FN

Subject: Krzyż z dwoma mieczami


Witam natrafiłem na was przypadkowo na facebook, potem wszedłem na waszą stronę i na końcu znalazłem wasz dawny program z roku 2000 z radia zet ... Mam na imię Mateusz i mama mi opowiadała kiedyś i dziś mi o tym przypomniała jak około 35 lat temu w Aleksandrowie Kujawskim moja ciocia była w szpitalu po porodzie i wie to od znajomych że na niebie pojawił się Krzyż z dwoma mieczami (które były złączone na krzyżu) jak ludzie próbowali robić zdjęcia to aż klisze się paliły wgl. Nie dało się tego sfotografować.

 

Bardzo ciekawa relacja, trafia z miejsca do naszego Archiwum FN. Przy okazji tej publikacji warto pokazać zdjęcia „niezwykłego ułożenia chmur”, w których ktoś dostrzegł jakiś kształt. Nawet jeśli są to jedynie przypadkowe dzieła natury ( a niektóre dzieło pracy w programach graficznych!), to i tak... trudno nie odmówić im poruszającego uroku.

Komentarze: 8
Wyświetleń: 16094x | Ocen: 5

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 9 maj 2016 08:02   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (8)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pt, 16 gru 2016 15:31 | brak oceny

Naramsin | Gość

Jedno lub dwa zdjecia może są prawdziwe...delfin na pewno.Co do zdj z Malezji to tez mysle,ze to predzej pokaz inzynierii umyslow.

Nie, 15 maj 2016 02:05 | brak oceny

Bobas | Gość

Myślę że to podróbka.Nazbyt wyraziste no i powtarzające się.Takie same idealnie obrazujące chmury obok siebie? Jest to tak wysoce nieprawdopodobne że można powiedzieć spokojnie niemożliwe.

Wt, 10 maj 2016 18:27 | ocena: + 2

|

Wygląda to raczej na Blue Beam - przekręt wszechczasów. No może na takie małe preludium BB. Pozdrawiam:
Corsair

Pon, 9 maj 2016 19:00 | ocena: -2

INNERHUMANPOWER | Gość

Dwa konie i kogut. Coś im się tam pomyliło i przysłali nam tu nie tą ekipę, co trzeba. Którzy to jeźdźcy, to nie wiadomo. Wiadomo, że dwóch. Jednak dorzucili do tych dwóch Twardowskiego na kogucie, więc jest prawdopodobne, że tych dwóch pozostałych nie przyjedzie(wygląda na braki kadrowe). I po sprawie. :).

Pon, 9 maj 2016 18:01 | brak oceny

wrocławiak | Gość

Dziś pierwszy raz w życiu widziałem niezidentyfikowany obiekt latający, co nie znaczy że obcy. Gdyby ktoś go też obserwował, okolice pl.Grunwaldzkiego , lub parku Szczytnickiego we Wrocławiu godzina 15:20 , ja go obserwowałem z placu Społecznego. 2 do 5 kilometrów ode mnie,wysokość ze 300m. W tym czasie były tam ciemne niskie chmury burzowe, potem błyskawica i ulewa, więc może wcześniej piorun kulisty? Z mojej perspektywy obiekt stał w miejscu (lub leciał centralnie wzdłuż linii mojego wzroku) po czym skierował się w kierunku ZOO,lecąc na tej samej wysokości. Biała kula. Nie jakaś jaskrawa jak słońce, tylko jasna biała kula.Może ktoś to widział.

Pon, 9 maj 2016 18:01 | brak oceny

wrocławiak | Gość

Dziś pierwszy raz w życiu widziałem niezidentyfikowany obiekt latający, co nie znaczy że obcy. Gdyby ktoś go też obserwował, okolice pl.Grunwaldzkiego , lub parku Szczytnickiego we Wrocławiu godzina 15:20 , ja go obserwowałem z placu Społecznego. 2 do 5 kilometrów ode mnie,wysokość ze 300m. W tym czasie były tam ciemne niskie chmury burzowe, potem błyskawica i ulewa, więc może wcześniej piorun kulisty? Z mojej perspektywy obiekt stał w miejscu (lub leciał centralnie wzdłuż linii mojego wzroku) po czym skierował się w kierunku ZOO,lecąc na tej samej wysokości. Biała kula. Nie jakaś jaskrawa jak słońce, tylko jasna biała kula.Może ktoś to widział.

Pon, 9 maj 2016 09:19 | ocena: + 4

Thorgal | Gość

Ciezko powiedziec, ktore ze zdjec powyzej to twory Natury, a ktore fotoszopa. Odnosnie fotki z malezji, jezeli nie jest zmanipulowana, moze byc to wytwor jakiejs zaawansowanej, ukrytej technologii, majacej na celu wystraszenie spoleczenstwa, a tym samym obnizenie wibracji strachem. Nie dajmy sie zastraszyc, konca swiata nie bedzie!
Pozdrawiam optymistow:-)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 9 maj 2016 17:16 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Akurat w Malezji panuje islam, a w nim nie ma żadnej tradycji jeźdźców apokalipsy.

Wt, 10 maj 2016 16:41 | brak oceny

el | Gość

ja rozroznilam

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Brytyjscy naukowcy z University of Birmingham opracowali pierwszy spray do nosa i górnych dróg oddechowych, który ma chronić przed zakażeniem wirusem wywołującym COVID-19. [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 26 lis 2020 03:00 | Witam, 23.11.2020 nad Białołęką na wysokości osiedla Regaty był widoczny bardzo duży obiekt tuż nad chmurami. Obiekt widziała moja partnerka oraz jeszcze jeden sąsiad podczas spaceru z psami.Jak na razie odnalazłem jeszcze jedną osobę która widziała ten obiekt 15 min później już szybko lecący. Wstępnie oceniamy że obiekt mógł mieć kilkaset metrów długości. Był bardzo dużyProszę popytajcie czy ktoś na Białołęce 23.11.2020 koło godziny 23.15 czegoś nie widział.

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Czwartek, 15 października 2020 | Koronawirus kryje w sobie wiele tajemnic i ukrytych przed nawet najlepszymi laboratoriami na świecie niespodzianek, które właśnie wywracają znany nam świat do góry nogami. Proces wielkiej przemiany zaczął się śmiesznie, wręcz zabawnie – ot, jakiś śmieszny wirus z Chin, co to zabija tylko starców, a resztę traktuje „bezobjawowo”. Ale to nie jest takie proste.

czytaj dalej

FILM FN

KORONAWIRUS - bestialskie polowania i zjadanie dzikich zwierząt kluczem do zrozumienia tajemnicy pandemii koronawirusa

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.