Dziś jest:
Sobota, 25 czerwca 2022

Ten, kto podąża za tłumem, nigdy nie dojdzie dalej niż tłum. Ten kto podąża sam, znajdzie się w miejscu do którego nikt jeszcze wcześniej nie doszedł.
Albert Einstein

Komentarze: 22
Wyświetleń: 26049x | Ocen: 15

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 26 gru 2016 19:50   
Autor: FN, źródło: FN   

ZDUMIEWAJĄCA TRAFNOŚĆ PRZEPOWIEDNI KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO

Zacznijmy od materiału wideo. Pod koniec 2015 roku Jackowski zrobił m.in. wizję na obecny rok dla Tagen TV:

 

A oto, co wtedy mówił:

„Pierwsze, co mi się nasuwa, to zabójstwo jakiegoś ważnego polityka”

Niedawno światem wstrząsnęła śmierć ambasadora Rosji, 62-letniego Andrieja Karłowa, zastrzelonego 19 grudnia podczas wernisażu wystawy Rosja oczami Turków w galerii sztuki współczesnej w Ankarze. Zabił go ośmioma strzałami w plecy 22-letni turecki policjant Mevlut M. Altintas, przydzielony do jego ochrony. Zamachowcę, krzyczącego o zemście za Aleppo, kilka minut później zastrzelili funkcjonariusze tureckich służb bezpieczeństwa.

 

„Potężne rzesze ludzi będą przechodzić skądś–dokądś”

Zaskoczony jasnowidz stwierdził jednak, że nie chodzi o uchodźców, gdyż kojarzą mu się… Niemcy: „Przemarsz ogromnej rzeszy ludzi, jakby skądś dokądś szli” – mówił. Rozważał, czy ma to związek z zabójstwem wspomnianego polityka, ale impuls miał wyjść z Niemiec. Marsz w jego odczuciu może się zbiec z „obaleniem jakiegoś rządu i rewolucją”, co może „spowodować rozchwianie UE i upadek jakiegoś silnego państwa w Europie”.

Tymczasem właśnie dziś (26 grudnia przyp. red.) wyruszył pokojowy marsz z… Berlina do Aleppo. Uczestnicy z białymi flagami chcą przejść tę trasę w geście solidarności z syryjskimi cywilami, by zwrócić uwagę światowych przywódców na trwającą tam od prawie sześciu lat wojnę. Do marszu można przyłączyć się na kilka godzin czy dni. Trasa wiedzie przez Niemcy, Czechy, Austrię, Słowenię, Chorwację, Serbię, Macedonię, Grecję i Turcję. Organizatorzy szacują, że jej pokonanie zajmie około 3 miesiące. Inicjatorką Obywatelskiego Marszu dla Aleppo jest Anna Alboth – Polka, mieszkająca w Berlinie. Wraz z mężem i dwójką małych dzieci podróżuje po najdalszych zakątkach globu, uwieczniając to na blogu Family Without Borders. Zdradza, że nad aspektami prawnymi wyprawy pracowała niemal setka osób, załatwiając pozwolenia, noclegi, współpracę z policją i lekarzami. W marszu mają też wziąć udział różne wpływowe osoby. 


 

„Coś złego, militarnego, zdarzy się w Turcji”

Wówczas jasnowidz skojarzył to z zestrzeleniem rosyjskiego samolotu, ale dziś już wiemy, że nie chodziło nawet o kolejne zamachy bombowe w tym kraju, ale o próbę puczu wojskowego z lipca. W jego następstwie zginęło 312 osób a 1440 zostało rannych. Jednak dalsze skutki rewolty okazały się wstrząsające: dały pretekst rządzącym na rozprawę z przeciwnikami politycznymi, pragnącymi utrzymania świeckiego państwa. Umożliwiły ograniczenie praw i wolności obywatelskich, wzmagając tendencje islamistyczne. Pod zarzutem popierania puczu zatrzymano (dane z 30 lipca) 18 tys. osób, 10 tys. aresztowano a 50 tys. unieważniono paszporty. Pracę utraciło 8 tys. policjantów, 7,5 tys. żołnierzy, 2,7 tys. sędziów i prokuratorów, 1,5 tys. pracowników resortu finansów, 492 kaznodziejów i nauczycieli religijnych, 257 urzędników kancelarii premiera, 100 pracowników agencji wywiadu. Cofnięto licencję 21 tys. nauczycieli. Zawieszono w obowiązkach 15 tys. nauczycieli oraz wypowiedziano pracę 1,6 tys. nauczycielom akademickich. Z pracy zwolniono ponad 15 tys. naukowców oraz 1577 dziekanów uczelni różnego typu. Zlikwidowano 1043 prywatnych szkół, 1229 charytatywnych fundacji, 15 uniwersytetów, 35 placówek medycznych oraz zdelegalizowano 19 związków zawodowych. Zamknięto ponad 130 redakcji i tytułów prasowych, aresztowano 89 dziennikarzy, wydawców i pracowników tureckich mediów.

Jednocześnie władze Turcji zawiesiły na jej terenie obowiązywanie Europejskiej Konwencji Praw Człowieka. Jest to tym bardziej groźne, że potężna armia turecka stanowi drugą siłę w NATO. Turecki parlament zaostrzył prawo, zamykając sobie drogę do akcesji z UE. W odpowiedzi niezadowoleni politycy zaczęli szantażować Unię otwarciem obozów dla uchodźców, by zalali Europę.  

 

„Polska będzie podzielona na dwie części”

Tu nie trzeba specjalnych komentarzy: wszyscy widzimy, jak polityka podzieliła nie tylko parlament, ale i Kościół oraz rodziny.

 


Z kolei w wypowiedzi dla Faktu.24 Jackowski w końcu 2015 roku stwierdził:

 

„Rok 2016 będzie pierwszym rokiem, w którym odczujemy podmuch wojny na plecach”

Jednocześnie zaznaczył, że żadne działania militarne w Polsce ani w Europie nam nie grożą, ale zaczniemy realnie obawiać się wojny. Niemniej „Europa zyska w 2016 roku na świecie miano regionu niebezpiecznego” – ostrzegał. „Będzie to miało związek ze znacznie częstszymi niż w roku poprzednim atakami terrorystycznymi”. Widział wtedy „3 lub 4” takie znaczące ataki.

I rzeczywiście, najpierw w marcu nastąpił zamach w Brukseli (35 ofiar, w tym 3 islamskich samobójców i 316 rannych). Trzy skoordynowane ataki bombowe objęły lotnisko w Zaventem i stację metra Maalbeek. Był to najkrwawszy akt terroryzmu w historii Belgii.  


Z kolei w lipcu Francją wstrząsnął zamach w Nicei (87 ofiar, w tym islamski samobójca, i ponad 200 rannych). Tunezyjski zamachowiec rozjeżdżał ciężarówką spacerujących po Promenadzie Anglików. Francja wprowadziła wówczas stan wyjątkowy, który nadal trwa.


W końcu w grudniu w Berlinie (12 ofiar, ponad 50 rannych) również tunezyjski islamista porwał polskiego tira, zamordował kierowcę usiłującego udaremnić zamach i staranował odwiedzających jarmark bożonarodzeniowy na placu Breitscheidplatz przy kościele Pamięci w dzielnicy Charlottenburg. Prawdopodobnie tylko dzięki bohaterstwu polskiego kierowcy uniknięto większej liczby ofiar.   

 

„W kraju sytuacja bardzo się zaostrzy w związku z walką opozycji z PIS-em: opozycja przypuści szturm”

Wszyscy śledziliśmy falę marszów i protestów w całym kraju, w związku z przegłosowywaniem przez większość sejmową posłów PIS kolejnych ustaw (m.in. o likwidacji gimnazjów), zmian w sądownictwie, mediach publicznych i przede wszystkim w Trybunale Konstytucyjnym. Sejm został otoczony metalowymi barierkami!

 


„Kojarzy mi się barykada, w sensie okupacji jakiegoś budynku, np. ministerstwa, TV czy innej instytucji”

Jasnowidz wyjaśnił, że „pracownicy tej instytucji będą prowadzili protest i nie będą chcieli z niej wyjść”. „To będzie desperacki krok opozycji” – dodał. „To się rozszerzy i powstaną wspierające protesty na zewnątrz tego budynku”. Widział dwa wyjścia z tej sytuacji: „jeśli rząd zadziała szybko, nic się nie stanie”, w przeciwnym razie „protest się mocno utrwali” chociaż „nie dojdzie do obalenia rządu”.

I ta wizja się ziściła: posłowie opozycji rozpoczęli w grudniu okupację sali plenarnej sejmu. Czarę goryczy przelała decyzja marszałka sejmu Z. Kuchcińskiego (PiS) o wykluczeniu z obrad parlamentu posła M. Szczerby (PO). Politycy opozycji zablokowali mównicę sejmową, więc marszałek przeniósł posiedzenia do Sali Kolumnowej. Tam przegłosowano poprawki do budżetu i ustawę dezubekizacyjną, obniżającą emerytury byłym funkcjonariuszom aparatu bezpieczeństwa PRL. Opozycja uznała, że głosowanie odbyło się nielegalnie i bez kworum. Politycy PO i Nowoczesnej zdecydowali, że w proteście przeciwko działaniom PiS będą okupować salę plenarną również w święta i Nowy Rok, aż do 11 stycznia, kiedy rozpocznie się kolejne posiedzenie Sejmu. Czy więc brak szybkiego rozwiązania kryzysu parlamentarnego spowoduje wieszczone przez jasnowidza, fatalne skutki dla kraju? Wiele na to wskazuje. 


 

 


A które ze wspomnianych wizji Jackowskiego jeszcze się nie zrealizowały?

„NATO szykuje się na silne uderzenie”

Jasnowidz stwierdził, że działania wojenne najpierw obejmą Grecję, a potem Turcję.

 

„W Polsce właściwie nie wydarzy się nic złego (w kontekście działań wojennych), ale ludzie będą bali się oddychać”

Jackowski przywołał tu swą wizję z 2009 roku: radził wówczas ucieczkę w rejony… Bułgarii i Węgier, gdzie będzie bezpiecznie. Czy wizja ta zapowiada atak chemiczny na Europę?

 Co Krzysztof Jackowski przewiduje na 2017 rok?

Oto wypowiedź dla „Dziennika Bałtyckiego”: http://www.dziennikbaltycki.pl/jasnowidz-krzysztof-jackowski/a/przepowiednia-krzysztofa-jackowskiego-na-2017-rok-unia-europejska-sie-rozpadnie-wideo,11558753/

  1. UE. Jasnowidz uważa, że będzie to rok o wiele trudniejszy, niż 2016. Unię czekają nagłe zmiany: nastąpi początkowa faza jej rozpadu. W desperacji zarządzi referendum lub przymusowy podział. Polska i inne kraje wschodzące będą niezadowolone, gdyż będzie to korzystne jedynie dla silnych państw: Niemiec, Francji czy Włoch.

WOJNA. Podczas gdy obecny rok był „obawą wojenną”, to 2017 będzie „zagrożeniem wojną”. Wojna z Syrii i Bliskiego Wschodu – gdzie ma swoje ognisko – rozleje się na Europę. Ona właściwie już trwa od kilku lat – a teraz następuje jej kolejny, bardzo niebezpieczny etap. Istnieją teraz trzy siły o sprzecznych interesach: USA i NATO, Rosja oraz Turcja. Te antagonizmy jeszcze się nasilą.

TERROR. Wśród uchodźców znalazło się wiele bojówek arabskich, więc Europa jest zainfekowana od wewnątrz. Gdy w metropoliach zastosują zmasowane ataki, spowodują chaos i destabilizację całych państw. Dziwi więc krótkowzroczność polityków, którzy bezkrytycznie ich przyjmują. Ta tzw. poprawność polityczna jest parszywa i może wykoleić Europę. W 2017 roku będą kolejne zamachy terrorystyczne, a obecność uchodźców nieodwracalnie zmieni Europę.     

POLSKA. PiS da sobie radę z protestami opozycji i 2017 będzie dla rządzących rokiem bardzo stabilnym.

Tekst: Margo11

      

 Z wielką radością witamy powrót Małgosi na pokład z tekstem o Krzysztofie Jackowskim. O tym, że faktycznie przewidział wiele wydarzeń, a zwłaszcza "okupację sejmu przez... posłów!" zauważyło wielu czytelników serwisu FN. Dostawaliśmy sygnały w korespondencji, że te często wyśmiewane "wizje wydarzeń z Dziennika Bałtyckiego" zaczynają się sprawdzać.

Faktem jest, że czasami jest różnie z datami i nie jest to "przyszły rok", ale następny, ale jedno trzeba przyznać - naprawdę kilka wydarzeń wydaje się, że przewidział bezbłędnie. Mamy nadzieję, że kolejny tekst Małgosi o przepowiedniach Krzysztofa Jackowskiego na 2017 nie będzie się zaczynał od słów "I znowu słowa Jackowskiego okazały się prorocze...". Przynajmniej w niektórych punktach jego wizji.

Komentarze: 22
Wyświetleń: 26049x | Ocen: 15

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 26 gru 2016 19:50   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (22)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Pon, 9 sty 2017 11:43 | ocena: + 2

Wuja99 | Gość

?W Polsce właściwie nie wydarzy się nic złego (w kontekście działań wojennych), ale ludzie będą bali się oddychać?

Czyżby chodziło o smog?

http://www.tvn24.pl/rekord-smogu-norma-przekroczona-o-ponad-3-tys-procent,705546,s.html

Śr, 28 gru 2016 23:50 | ocena: + 2

Dorothy | Gość

30 lat temu chodzilam do pani ktora mi stawiala karty powiedziala mi moja przeszlosc ,terazniejszosc,przyszlosc ja oczywiscie jak kazdy mlody interesowalam sie tylko co bedzie teraz ale ta pani za kazdym razem jak u niej bylam mowila mi to samo jakby chciala zebym sie tego nauczyla na pamiec ,ok,,pani zmarla i wszystko co mi powiedziala zaczelo sie dziac ze umrze mi dziecko,ze bede mloda wdowa nie byly to takie zwykle glupoty ale do czego zmierzam mowila mi o wojnie zebym mowila ludziom ze bedzie wojna i zeby ludzie sie szykowali i ze widzi mnie jak ja placze ze widze straszna rzez ludzi ,przeszly lata i sni mi sie ze stoje na ulicy i widze to co ona mi mowila i ktos mi powiedzil w tym snie ze to jest ta wojna co bedzie i to co ta pani mi mowila ,moj maz mnie obudzil bo ja szlochalam przez dlugi czas nie moglam dojsc do siebie to bylo straszne i teraz widze ze to juz sie szykuje i przy nowym prezydencie w Stanach i nowym ministrze w Angli to bedzie za kilka lat mysle ze za dziesiec lat .

Śr, 28 gru 2016 18:20 | ocena: + 8

fgdhgf | Gość

Zdecydowanie ten przemarsz ludzi to nie żaden marsz do Aleppo. To jakaś niszowa garstka ludzi będzie. To nie to, zła interpretacja.

Śr, 28 gru 2016 12:03 | ocena: + 1

Christi | Gość

Jakiś czas temu śniłam sen:ktoś leżał nieprzytomny,w śpiączce i tego dnia umarł.We śnie wiedziałam,żę to ktoś spoza rodziny i ważny.W Jego miejsce ma przyjść jakaś kobieta.Włączam rano wiadomości-Szimon Peres zmarł ,leżał jakiś czas w śpiąćzce.Może ktoś nie widzieć związku między snem a śmiercią polityka ,ale takie sprawy ,te związki są jakby umownie wpisane w sen,chociaż nie pokazane.To się po prostu czuje o tym się nie mówi.

Śr, 28 gru 2016 06:31 | ocena: + 1

golabek z pokoju | Gość

Wieszcze ze w europie pojawi sie kiedys taki islamski hitler i dopiero wtedy sie zacznie.

Śr, 28 gru 2016 00:20 | ocena: -2

promagna | Gość

Do Margo11. Dobra robota Pani Małgosiu.

Wt, 27 gru 2016 22:19 | ocena: + 8

Manix | Gość

szkoda że pan Jackowski wypowiadając się publicznie na poważne tematy używa co chwilę wulgaryzmów. Trochę szacunku dla słuchaczy !

Wt, 27 gru 2016 22:12 | ocena: -1

majomir | Załogant

właściwie to jak ze wszystkim i w każdym komentarzu jest sens
coś wie
coś się pomylił
czegoś nie wiedział to tez prawda
ja osobiście nie znam tego pana ale powiem tak bardzo go cenie i lubię słuchać jego wypowiedzi ze zainteresowanie już dobre 15 lat
im więcej hejtu wylane na barki pana Krzysztofa tym trafniejsza wizja przykład Ewy od poznańskiego wodnika jak go naskakiwali niech ja znajdzie natychmiast dlaczego jej nie znalazł powinien to zrobić
dziś już nikt tego nie pamięta lub pamiętać nie chce
do mnie przemawia ostatnia ofiar białego szkwału faktów nie ma mocniejszych na postrzeganie poza zmysłowe wiec po co atakować lepiej słuchać w ciszy więcej się zobaczy a później zrozumie
morderstwo ambasadora że niby zwykła sprawa rozumiem że osoba pisząca ten artykuł kończy doktorat bo ta wypowiedź jest baaaardzo od rzeczywistości
zdjęcie z prezesem tendencyjne jak .......... lepiej wykropkuje
posłanka SZYLING WIELGUS nie powinna wykorzystywać wizerunku JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA POLSKI bo on już nie jest królem jej narodu ani jednego dnia dłużej ok

Wt, 27 gru 2016 21:59 | brak oceny

Kimbur | Gość

Nie podoba mi się linia polityczna Nautilusa.

Wt, 27 gru 2016 21:30 | ocena: + 14

Pedro | Gość

Dla mnie są to ogólniki, do których można dopasować późniejsze wydarzenia lub zmiany społeczne, ekonomiczne,
polityczne, militarne, gospodarcze itp. Jeśli w tych pseudo
przepowiedniach padały by daty, nazwiska, nazwy miejscowości i było więcej szczegółów różnych zdarzeń, wówczas można by uznać za prawdziwą przepowiednię. To natomiast jest tylko opowiadaniem o swoich spostrzeżeniach i wrażeniach opartych na obserwacji życia wokół nas, politycznych wydarzeniach i nastepujących po sobie zmianach, które mogą następować.
Powiem coś więcej. Parokrotnie już wytknąłem panu Jackowskiemu, że jego wcześniejsze przepowiednie trafiały niczym kula w płot i się nie myliłem. Np. parę lat temu, po wypadku samochodem rajdowym pana Kubicy, pan Jackowski stwierdził, że za dwa miesiące ten pan wróci na tor formuły 1 i będzie się ścigał i odnosił sukcesy. Moje zdanie na ten temat było zgoła inne. Uważałem, że pan Robert na formułe 1 raczej nie wróci. Drugie nie trafione przewidywanie związane było z wyborami, kiedy wskazywał na zwycięstwo PiS-u w 2011 r. Wygrało PO. Jest wiele wiecej nietrafionych przez pana Jackowskiego przepowiedni, ale za długo byłoby je wymieniać. Jeśli ma być wiarygodny, niech odnosi się do konkretów, a nie ogólnych opowieści i bajdurzenia.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.