Dziś jest:
Poniedziałek, 27 czerwca 2022

Ten, kto podąża za tłumem, nigdy nie dojdzie dalej niż tłum. Ten kto podąża sam, znajdzie się w miejscu do którego nikt jeszcze wcześniej nie doszedł.
Albert Einstein

Komentarze: 66
Wyświetleń: 19310x | Ocen: 27

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 21 luty 2017 11:53   
Autor: FN, źródło: FN   

POWRÓT NA ZIEMIĘ OFIAR ATAKÓW 11 WRZEŚNIA 2001

W Stanach Zjednoczonych są specjalne organizacje zrzeszające rodziny, w których pojawił się fascynujący fenomen „pamięci poprzednich wcieleń” występujący u dzieci. Pisaliśmy o tym wiele razy – małe dzieci (najczęściej to się zaczyna w wieku 2-3 lat i kończy gwałtownie w wieku 5-6 lat) zaczynają wspominać swoje poprzednie życie.

Mówią o swojej śmierci, opisują okoliczności, w których straciły życie, bardzo często opisują własne ciało leżące na ziemi, któremu przyglądali się przed wyruszeniem tunelem do „krainy światła”. Potem opisują, jak to byli w niebie, rozmawiali tam z innymi podobnymi istotami, a nawet z Bogiem. Potem obserwowali swoich przyszłych rodziców przez „dziurę w niebie”, a potem pojawiali się na Ziemi już w nowych ciałach.

Dotyczy to strażaków, którzy zginęli w wieżach, pracowników WTC, ale - i to jest najciekawsze - także pasażerów samolotów uprowadzonych przez terrorystów.


Jak reagują rodzice, kiedy dziecko nagle powie im „ja już kiedyś umarłem”? Mocno religijni ludzie wręcz histerycznie. Próbują usuwać telewizor z domu licząc, że pewnie dziecko „usłyszało coś w telewizji”, ale na niewiele to się zdaje. Czy przekonują się do idei reinkarnacji? To zdumiewające, ale bardzo wiele osób jak najbardziej.


W USA działają specjalne organizacje, które zbierają informacje o takich rodzinach i im pomagają. Mówią, że nie ma w tym niczego złego i wkrótce – kiedy przyjdą emocje związane ze szkołą – dzieci przestaną pamiętać o poprzednim życiu. Prowadzimy dwa śledztwa w sprawie historii z Polski. Chodzi o dzieci, które pamiętają swoje poprzednie życia w Stanach Zjednoczonych (jedna historia naprawdę ścina z nóg!). Nawiązaliśmy kontakt z dwoma stowarzyszeniami w USA, które zajmują się „dziećmi, które pamiętają poprzednie życie”. W ostatniej korespondencji e-mailowej dostaliśmy bardzo ciekawą informację.


Na Ziemię wracają ofiary ataków 11 września 2001 roku! W kolejnych miejscach USA pojawiają się dzieci które dokładnie opisują, jak ginęły w spadających piętrach wież albo – i to jest najciekawsze – były na pokładach samolotów uprowadzonych przez terrorystów. Dostaliśmy naprawdę zapierający dech w piersiach materiał, który już został zlecony do przetłumaczenia na strony. Chłopiec pamiętał dokładnie imię i nazwisko, firmę, w której pracował, imię swojej żony, córki i matki. Wszystko się zgadza co do milimetra!

Znajdował się na pokładzie lotu American Airlines 11 (ang. American Airlines Flight 11) – był to pierwszy porwany samolot podczas zamachu z 11 września 2001 roku. Nasi amerykańcy koledzy bez trudu ustalili, że chłopiec w poprzednim wcieleniu był pasażerem samolotu Boeing 767 linii lotniczych American Airlines, którego lot rozpoczął się z portu lotniczego Boston, a miał zakończyć się w porcie lotniczym Los Angeles.


Trzynaście minut po starcie terroryści siłą przedostali się do kokpitu, przy czym jeden z nich był czynnym pilotem. Opisy dziecka są tak wstrząsające, że jego rodzina potrzebowała pomocy psychologów. O przypadku tego dziecka realizowany jest w tej chwili film dokumentalny. Rodzina po długim wahaniu zdecydowała się ujawnić dane chłopca, co było warunkiem koniecznym do powstania tego filmu.
Jak tylko skończymy tłumaczyć materiał dotyczący tego przypadku to natychmiast opublikujemy go w serwisie. Na razie warto zobaczyć jeden z dokumentów, który został nagrany w ramach monitoringu polskich kanałów tematycznych. Tam także pojawia się wątek „dzieci 11 września”.

Komentarze: 66
Wyświetleń: 19310x | Ocen: 27

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 21 luty 2017 11:53   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (66)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3

Sob, 4 mar 2017 20:51 | ocena: -4

mm | Gość

Atak Hamerykanów na samych siebie
to nie pierwszy raz w historii
trochę podobne do holokaustu (ciekawe dlaczego ah tak słabo wyszło ostateczne rozwiązanie kwestii żydowskiej) i podobne do chrystusika, prawda?
Czyżby to wszystko z jednej ręki wypływało?????

Sob, 4 mar 2017 20:12 | ocena: -1

neo | Gość

witam,
przecież nie było żadnych samolotów !
Dlaczego nadal wprowadzacie ludzi błąd i utrzymujecie w zakłamaniu!

Rozwiń odpowiedzi (2)

Sob, 4 mar 2017 20:25 | ocena: + 2

mm | Gość

bardzo trafny komentarz, też na to zwróciłam uwagę.
Ileż się mówi o katastrofach lotniczych, wymienia się ofiary, robi się zdjęcia pamiątkowe na yt,
a z wtc nie znam nawet nazwy samolotów nie wspominając o chociażby jednym nazwisku pilota czy pasażera
( oprócz mohammed atta - : )

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 4 mar 2017 20:31 | brak oceny

belfanior | Załogant

https://www.youtube.com/watch?v=pj-HzHi3dF0&t=1636s

Link do wywiadu z bylym pilotem CIA.
Jak najbardziej na temat.
Niestety nie moglem znalezc z polskimi napisami.
Pozdrawiam!

Sob, 4 mar 2017 20:31 | brak oceny

Smoleński_Ślad_w_Wieżach_WTC... | Gość

CAŁA TEORIA O ATAKU ?AMERYKANÓW NA SAMYCH SIEBIE 11 WRZEŚNIA 2001 ROKU? jest niemiłosierną kupą gówna, gówniarskim pawiem kilku młodych zasranych nastolatków, których idiotyzmy zawarte w jednym filmie narobiły wodę w mózgu milionom idiotów na całym świecie, w tym całym zastępów zakochanych w spiskach buraczano-kapuścianych naszych rodakach? Każda publikacja o 11 września uaktywnia natychmiast hordy półgłówków torpedujące taką publikację komentarzami z ?linkami do filmów?, które oczywiście pokazują, że ?paszporty ktoś podrzucił?, a w ogóle, to WTC było naszpikowane bombami jak indyk wielkanocny nadzieniem z rodzynkami? Tu nie ma granicy zidiocenia, tu nie ma bariery ?zakładu psychiatrycznego??
Od czego zacząłem? A od zebrania wszystkich materiałów o 11 września i teoriach spiskowych, jakie są tylko dostępne. Większość tych zafajdanych specjalistów internetowo-domowych od ataku ?USA na USA dla kasy i władzy (!)? widziała góra dziesięć filmów o teorii spiskowej? Ja obejrzałem prawie wszystkie dostępne w języku angielskim, kupiłem wszystkie książki na ten temat dostępne w księgarni Amazon, zebrałem wszystkie publikacje na ten temat, które mogłem zakupić podczas pobytu w USA i uważam, że teoria spiskowa ?Bush na Busha rusza, zabija trzy tysiące osób i sukinsyn uśmiecha się, a za krew ofiar kupuje dla siebie i rodziny nową posiadłość? jest takim kretynizmem, że tylko młode zasrańce oglądające po sto razy gówna idiotów w stylu tego knocidła ?Zeitegeist? mogą uwierzyć, że miliony obywateli amerykańskich robiących wielką supermegahipertranskurnajegorazgiga mistyfikację zabiło 3 tysiące swoich rodaków, aby jakiemuś zasranemu Bushowi czy jakiemuś ?Łułesa? zwiększyć ?kasę i władzę?? Jest to idiotyzm i naprawdę wystarczy chwilę pomyśleć, aby to wielkie gówno, w którym zakochało się tylu spragnionych wiedzy o wielkim spisku Polaków, wrzucić tam, gdzie jest jego miejsce. I nie mam na myśli kosza, ale? sedes. Jestem w stanie obalić wszystkie te spiskowe gówna, wszystkie wielkie zasrane ?dowody spiskowe?, nie warte nawet funta kłaków. I proszę pamiętać, że nie jestem internetowym trollem, ale ja znam znakomicie USA, bywam tam bardzo często, a wielu świadków wydarzeń z 11 września 2001 roku znam osobiście.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Sob, 4 mar 2017 20:35 | brak oceny

belfanior | Załogant

Niech no panienka nie bedzie ordynarna...Poziom Twojej wypowiedzi swiadczy o Tobie...Wiec wybacz...Chyba nie ty Twoje miejsce...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 4 mar 2017 20:38 | ocena: -2

Pojeb_Antoni_i_idioci_bredzący_o_WTC_to_ta_sama_pó... | Gość

Do wszystkich półgłówków hektolitrami wlewających sobie w rozgrzane do czrrwoności, spiskowe łby 'jedyną prawdę o WTC' przeróżnych idiotów z USA widzących 'bomby Busha', a w ogóle to samolotów nie było, a w ogóle to atak 'Amerykanów na samych siebie' i wybielających tę terrorystyczną dzicz... Wszelkie knocidła typu 'Zeitegeist' narobiły naiwnym ludziom wodę z mózgu i w pełni zaakceptowali nawet największę półgłówkowe wariactwa typu 'WTC zostały wysadzone' itp. Aby kopnąć porządnie w tyłek te kretynizmy nie trzeba przerzucać się argumentami wysączonymi z najlepszego źródełka głupoty, czyli 'filmów z youtube'. Wystarczy chwilę pomyśleć. Tego typu 'superinsenizacja podłych Amerykanów' to nie robota dla dwóch, trzech kolesi, ale dziesiątek tysięcy osób. Firma zajmująca się wysadzeniem budynków zapytana o to, co by potrzebowała aby wysadzić WTC odpowiedziała wyraźnie w jednym z amerykańskich programów popularnonaukowych: - potrzebowalibyśmy ok. 500 osób, ogromne środki, tysiące kilometrów kabli i pełnego dostępu do budynku przez trzy miesiące. A to tylko jedna sprawa. Przekupienie, jakieś zastraszenia, zterroryzowanie świadków, zrobienie fikcyjnych śladów, nagrań i tak dalej - każda z tych rzeczy wymagałaby setek specjalistów, co tworzyło by armię ludzi. Czytałem, że jeden z agentów CIA oświadczył, że gdyby to była mistyfikacja na taką skalę, to musiałoby w nią być zaangażowanych (pośrednio i bezpośrednio) pięć milionów ludzi! Razem z ich rodzinami ta liczba będzie jeszcze większa, a część przecież domyśli się, że nowy samochód zakupiony przez tatusia jest dzięki temu, że zabił on męczęńską śmiercią trzy tysiące osób... Do tej pory nie zgłosił się żaden (!) uczestnik tego supermegagigahiperkosmosrazydziesieć spisku! Ani do mediów, ani do wywiadów innych krajów, ani do stowarzyszeń tzw. ześwirowanych idiotów na punkcie spisków! Co to znaczy?! Że te wszystkie idiot-teorie można wsadzić tam, gdzie powinny się znaleźć od samego początku... Nie napiszę gdzie. Państwo się domyślicie, a ja wiem.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Sob, 4 mar 2017 20:49 | brak oceny

mm | Gość

Atak Hamerykanów na samych siebie
to nie pierwszy raz w historii
trochę podobne do holokaustu (ciekawe dlaczego ah tak słabo wyszło ostateczne rozwiązanie kwestii żydowskiej) i podobne do chrystusika, prawda?
Czyżby to wszystko z jednej ręki wypływało?????

Sob, 4 mar 2017 20:51 | brak oceny

|

Miejscem tych wszystkich teorii jest kibel i spuszczenie wody . Szkoda więcej słów na komentowanie tych bredni.

Sob, 4 mar 2017 20:48 | ocena: + 2

MrNO | Gość

Wszelkie brednie idiotów o najbardziej idiotycznych teoriach rzucających podejrzenia na zwykłych ludzi w Polsce nie były tępione z całą mocą, ale przymykano na nie oko na zasadzie 'to są takie żygowiny umysłowe o podkładaniu bomb przez Tuska rodem z psychiatryka, że nikt nie weźmie je poważnie'. Tymczasem ludzie kupili te brednie, a na pierdolecie smoleńskim partia pana Świrosława zbudowała całkiem pokaźny elektorat. Dlatego trzeba z tym walczyć i wypalać ogniem do gruntu, bo naprawdę są ludzie gotowi kupić wszystko - największe brednie i absurdy, jeśli taka wizja zaczyna im 'pasić'.

Sob, 4 mar 2017 08:11 | ocena: + 11

Marek | Gość

moj syn -wtedy 4 lata-siedzimy przed tv ogladamy program o samochodach,nagle dziecko mowi-taki sam mercedes byl na moim pogrzebie,jechalem w nim,my zszokowani z lekka-jak to na Twiom pogrzebie-normalnie,bylo duzo ludzi ladnie ubranych,swieczki na stojakach,lezalem w trumnie a potem jechalem w tym mercedesie,ludzie plakali.-teraz najlepsze. kilka dni pozniej poszlismy na cmentarz na groby rodziny.Malec byl rowerkiem,podjechal do mnie i mowi -chodz tato za mna pokaze ci gdzie lezalem-poszlismy na druga czesc cmentarza,syn bez zawachania podjechal do grobu jakiegos mezczyzny i mowi-tu lezalem,ale bylo nudno,potem poszedlem do nieba,tam bylo fajnie i wesolo ale chcialem przyjsc do Was i przyszedlem). Mezczyzna ten umarl okolo 10 lat wczesniej-opis pogrzebu zgadzal sie co do joty-w tamtych czasach byla u nas firma pogrzebowa ktora miala wlasnie takie mercedesy i byly to ostatnie lata ze zmarlych na cmentarz przywozono z domu a nie jak teraz z kaplicy)
Mysle ze raczej sam tego nie wymyslil)
pozdrawiam

Wt, 28 luty 2017 09:02 | ocena: -4

dioboł | Gość

reinkarnistów sa pełne kotły piekielne hehe...

Pt, 24 luty 2017 12:31 | ocena: + 8

dziad_Jag | Gość

George...Wszyscy źrą aspartan bo im wmówiono, że cukier jest szkodliwy! Jak rzekł pewien filozof >l wszechświat ma gdzieś koniec - głupota ludzka nie.<
Co do dyskusji na forum...Czyżbyś nie zauważył, że fora są okupowane przez ludzi, którzy nie mając nic do powiedzenia w temacie zaczynają pisać o czym innym? Mówiąc metaforycznie każdy temat ( nieważne na jakim forum ) zaczyna się od gruszki, zahacza o banany, i ląduje na pietruszce. Niestety w polskiej szkole nikt nie uczy logiki ani dyscypliny logicznej.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 24 luty 2017 20:56 | brak oceny

George | Gość

Tym razem całkowicie się zgadzam dziadu.

Czw, 23 luty 2017 20:07 | ocena: + 15

relatysta | Gość

Atak na WTC to 3,5 tysiąca ofiar.
W ubiegłym roku wypadki drogowe oraz broń palna spowodowały w USA po 34 tys. ofiar.
Reinkarnują, ponoć najczęściej, gwałtowne zejścia - nagła śmierć bez przygotowania
"Każde" nowo narodzone dziecko w USA winno mieć traumę do broni i samochodów.
Czy stwierdzono taki syndrom? To przecież zwykła matematyka/statystyka.

Czw, 23 luty 2017 10:49 | ocena: + 2

George | Gość

A mnie ciągle intryguje, jak trudno ludziom kontrolować swój umysł i skupić się na moment na jednym temacie.
Tematem artykułu jest POWRÓT NA ZIEMIĘ OFIAR ATAKÓW 11 WRZEŚNIA 2001 a nie sam zamach, jego przebieg czy intencje autorów.
Glutaminian i aspartam w każdym kolorowym papierku i w każdej butelce robi swoje - czyli dobrowolna, charytatywna (bo sponsowrowana) akceptacja ogłupiania (w tym wypadku utrata koncentracji i kontroli umysłu) idzie zgodnie z czyimś tam planem.

Czw, 23 luty 2017 07:57 | ocena: + 5

Kasznia | Gość

"Bill Cooper" - poszukajcie sobie o nim. Człowiek, który został zabity, bo na 3 miesiące przed atakami ujawnił informacje o planowaniu 9/11

Śr, 22 luty 2017 21:29 | ocena: + 6

N | Gość

A mnie zawsze zastanawia, dlaczego samolot na ostatnim zdjęciu jest jakby w cieniu, pomimo tego, że dwa budynki obok są jasne w tym samym odbiciu słońca. Samoloty z reguły są malowane na jasno, aby lepiej odbijały światło i się nie nagrzewały....

Śr, 22 luty 2017 19:15 | ocena: + 6

meni | Gość

Proponuje obejrzeć sobie film "Nawrócenie elitarnego spirytysty"

https://www.youtube.com/watch?v=to2GbqMSLx8

i samemu wyrobić sobie opinie co do tej "reinkarnacji" i świata duchowego.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.