Dziś jest:
Poniedziałek, 10 sierpnia 2020

Fakty przemawiające za realnym istnieniem latających spodków są bardziej jednoznaczne niż te potrzebne do skazania kryminalistów.
/Stanton T. Friedman (1934-2019/

Komentarze: 65
Wyświetleń: 25749x | Ocen: 20

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 3 maj 2017 22:57   
Autor: FN, źródło: FN   

CZY ŚWIAT JEST W PRZEDEDNIU WYBUCHU TRZECIEJ WOJNY ŚWIATOWEJ?

W Bazie FN odbyło się właśnie spotkanie z naszymi kolegami z Francji, którzy zajmują się zbieraniem przepowiedni do książki, nad którą pracują od pół roku. Interesowało ich bardzo to, co w archiwach FN jest na temat przepowiedni o wybuchu trzeciej wojny światowej. Prosili nas o pomoc, gdyż chcą zrobić kompilację przeróżnych przepowiedni i na jej podstawie ustalić przebieg przyszłego konfliktu. Było to bardzo ciekawe spotkanie, gdyż dzięki niemu mieliśmy okazję zapoznać się z kilkoma przepowiedniami z terenu Francji i Belgii, które są w Polsce zupełnie nieznane. My także przekazaliśmy kilka wartościowych rzeczy, które mają trafić do tej książki. Wszyscy uczestnicy spotkania „na pokładzie Nautilusa” byli bardzo zadowoleni z jego efektów. Wnioski są niestety mało optymistyczne.


Ze wspólnej wymiany proroctw i przepowiedni wynika jednoznacznie, że konflikt ten jest nieuchronny i nic nie jest w stanie go zatrzymać. Wzrost nacjonalizmów w Europie i powrót wydawałoby się na wieki skompromitowanej ideologii narodowo-socjalistycznej został przewidziany przez wielu jasnowidzów. Tym razem zaskoczyli nas nasi francuscy przyjaciele. Udało im się znaleźć zupełnie nieznane także we Francji zapiski świadków o człowieku, który zmarł w roku 1935 i którego przepowiednie według świadków bardzo precyzyjnie opisały II Wojnę Światową. Nie tylko bezbłędnie podał datę ataku Niemiec na Sowiecką Rosję (22 czerwca 1941), ale także koniec II Wojny Światowej i wybuch bomby słonecznej „niczym słońce na ziemi” w japońskich miastach. Co ten człowiek mówił na temat trzeciej wojny światowej? Używał bardzo ciekawego sformułowania „broń słoneczna”.


„Konflikt zacznie się od zniknięcia jednego miasta. Po prostu zniknie wraz z ludźmi, którzy w nim mieszkali. Będzie tam użyta broń słoneczna (tak nazywał broń atomową) przez jedną stronę, a potem użyje jej druga. Kolejne miasta w Europie odczują jej siłę – na Ziemi zapanuje panika i strach. Wielkie migracje ludzi, drogi pełne rodzin z dziećmi. Ludzie będą bali się przebywać w miastach, gdyż w każdym z nich będzie mogła być użyta broń słoneczna. Ogromny kryzys, upadną giełdy i banki, a ludzie stracą pieniądze całego życia. Zapanuje chaos, a potem głód. Europa będzie pełna ludzi uciekających z miast, wszędzie straszne sceny. Widzę puste miasta. Walki będą także w Afryce, a ludzie pustyni będą szukali we Włoszech jedzenia i wody. Nie znajdą tam tego i ruszą na północ i zachód. Wielka trwoga także w Ameryce. Widzę ludzi, którzy nie mogą dotrzeć do domu, a potem ogromny krach i głód.

Ludzie duszą się i umierają. Przez trzy dni będzie mrok. Kiedy zakończy się, wtedy będzie już lepiej, ale przeżyją to tylko nieliczni. Po zakończeniu wojny ludzie będą szanowali wodę tak jak my chleb. Już nigdy nie będzie jej tak dużo jak dziś. Ja i nikt z was nie doczeka tych strasznych dni, ani dzieci nasze. Ale nasze wnuki już ich doczekają.” /proroctwo było podane w 1935 roku/

Przepowiednie spisaliśmy dość pobieżnie z notatek, jakie robiliśmy podczas spotkania w Bazie FN, ale mamy nadzieję, że udało nam się podać najważniejsze informacje.

W jednym punkcie byliśmy zgodni – jedną z najbardziej precyzyjnych przepowiedni dotyczących Trzeciej Wojny Światowej podał niemiecki jasnowidz Alois Irlmaier. Jego przejmujące grozą wizje przyszłości opisał nieżyjący od wielu lat Leszek Szuman w książce „Przepowiednie i Proroctwa”. Mówiliśmy dużo na spotkaniu w Bazie właśnie o nim, więc warto mu także tutaj poświęcić kilka słów.


Alois Irlmaier (1894 - 1959) nie miał żadnych zdolności jasnowidczych aż do wypadku, który przeżył w trakcie I Wojny Światowej. Wybuch granatu doprowadził do naruszenia wału ziemi, która zasypała go w okopie, gdzie przeżył śmierć kliniczną. Wydostano go dopiero po 72 godzinach. Od tego czasu zaczął mieć intensywne wizje przyszłości, których trafność zaczęła przerażać jego przełożonych. Został natychmiast zwolniony z wojska, gdyż wskazywał ze 100% skutecznością, którzy żołnierze zostaną wkrótce zabici. Jego umiejętności były tak potężne, że stał się sławny w całej Europie

Mamy dość obszerne materiały na jego temat, ale skoncentrujmy się na jednym wątku z jego życia, a mianowicie proroctwom o III Wojnie Światowej. Na kilka lat przed śmiercią zadano mu pytanie o to, czy przewiduje jakiś wielki, trzeci światowy konflikt. Odpowiedział twierdząco i dokładnie go opisał. Jego zdaniem będzie to wielka wojna świata Islamu z światem Chrześcijaństwa. Powiedział wtedy:

„Zostanie zamordowana jakaś ważna osobistość. Może to się wydarzyć na Bałkanach albo na Bliskim Wschodzie. I to będzie oznaczało początek wojny.”

Warto wrócić do tego, jak Irlmaier widzi przebieg Trzeciej Wojny Światowej.

„Walki potrwają trzy dni albo trzy tygodnie. Rozpoczną się one od Złotego Miasta. Na Dunaju nie będzie już mostu. Żółty pył posypie się od Złotego Miasta aż do zatoki. Złote Miasto zamieni się w popiół. Spadający pył nie pozostawi śladu życia. Ściana pyłu idzie jak krecha: z dołu aż do morza. Kto będzie próbował tę granicę przekroczyć – umrze.

Atakujący wróg musi się udać na północ, skąd nie będzie już odwrotu. Zamknijcie szczelnie okna i drzwi, nie wychodźcie na dwór. Mieszkania będzie można oświetlać tylko świecami. Na dworze wszystko będzie zatrute, tak woda, jak i pożywienie. Śmierć w postaci pyłu będzie krążyła dookoła. Ciemności potrwają siedemdziesiąt dwie godziny. Jednym z pierwszych zwiastunów będą białe gołębie, które ukażą się na niebie.

Umrze więcej ludzi niż podczas ostatnich dwóch wojen. Wszystkich wezmą do wojska, tak młodych, jak i starych, lecz oni już nie będą musieli walczyć. Ostatnia bitwa odbędzie się w Kolonii nad Renem. Następnie wystąpi jakiś kataklizm i wróg będzie musiał pójść w kierunku północnym.

Aby przeżyć wspomniane ciemności, biedę i głód, należy kupić żywność w szczelnie zamkniętych puszkach, gdzie można przechowywać fasolę i ryż. To nie ulegnie zatruciu.

Bezpiecznie będzie można przechowywać także chleb i mąkę. Rzeki powysychają, a trawa zżółknie. W pobliżu Landau (Bawaria) nie pozostanie nic. Dookoła wszystko będzie żółte i zniszczone.

Papież z Rzymu będzie uciekał w kierunku południowo-wschodnim lub przez Wielką Wodę. Tam potajemnie ukoronuje cesarza. Miasto, gdzie stoi żelazna wieża, spalą jego mieszkańcy. Gdzie spojrzeć, tam rewolucja. W morzu pojawią się dziury, a potem powrotna fala zatopi wyspy i oderwie je od lądu. Trzy miasta znikną pod wodą. Jedno na północy, drugie na południu, a trzecie na zachodzie. Na wschodzie straszne walki. Czerwone i żółte masy wojsk na ulicach. Kiedy zakwitną znów kwiaty, papież powróci, aby opłakiwać swych braci.

Po katastrofie zmieni się klimat. Będzie cieplej, a u nas będą rosły owoce południowe. Zostaną zniesione prawa, które przynosiły dzieciom śmierć. Wysoki, szczupły starzec będzie rządził trzema koronami. Każdy będzie mógł się osiedlić, gdzie zechce i wziąć tyle ziemi, ile zapragnie. Ciężkie czasy świat będzie miał za sobą i na długo nastanie pokój. Lecz ludzie będą musieli rozpocząć życie tam, gdzie rozpoczynali ich pradziadowie. Nie mogę podać daty, kiedy to wszystko się wydarzy.”

 

Wiemy, że nasi koledzy z Francji będą czytali ten tekst, więc im pięknie dziękujemy za tak ciekawe spotkanie. Czekamy na książkę i trzymamy za nią kciuki! Miejmy nadzieję, że wszelkie proroctwa w sprawie Trzeciej Wojny Światowej okażą się błędne i do takiej wojny nie dojdzie, gdyż ludzie się opamiętają…

Na koniec dla wszystkich czytelników serwisu FN jeszcze raz wrócimy na chwile do Aloisa Irlmaiera. W sieci youtube jest materiał wideo autorstwa naszego rodaka mieszkającego w Niemczech i mającego dostęp do źródeł w języku niemieckim. Dokonał on dość precyzyjnej analizy tego, co mówił jasnowidz na temat tego konfliktu.

 

Komentarze: 65
Wyświetleń: 25749x | Ocen: 20

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 3 maj 2017 22:57   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (65)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3 4

Śr, 1 lis 2017 11:56 | ocena: + 2

Beata | Gość

No i powoli wszystko składa mi się w całość od momentu kiedy skończyłam chyba 14 lat obecnie 22 miałam dziwne sny na temat wojny choć jeszcze wtedy o wojnie nie było mowy dużo ich było były bardzo realistyczne i przerażające czułam ogromny ból serca jakiego ni3 można sobie wyobrazić ale dotyczyło to tylko polski bo tu mieszkam i tego co będzie miało tu miejsce
To takie dziwne tak nagle to wszystko przyszło te sny niektóremiały miejsce ale były blache bo dotyczyły mojego otoczenia wtedy gdy zaczęły mieć miejsce sytuacje ze snu zaczęłam zastanawiać się. Nad tymi które były bardzo dla mnie przerażające które mocno przeżywałam i które pamiętam do dziś i tak sobie myślę że będą mieć miejsce
Moje sny to wyplochy przy tych wizjach różnych jasnowidzow ale wiele szczegółów które były w moich snach faktycznie mogą mieć miejsce nie rozumiem nadal po co te sny i jaki cel w tym bym ją szary człowiek miała to wiedzieć i widzieć
Ale na bank widziałam samoloty azjatyckie u nas i Rosjanow z tym ze miałam odczucie ze uciekamy przed azjatami a Rosjanie nam pomagają nie wiem dlaczego tak i balismy się Niemiec choć ich nie widziałam był żółty pył na Śląsku na południu od zachodu a ja w tym śnie i ludzie jak jeńcy przy ziemi ale to na końcu już krótko przed rozpoczęciem wojny w Polsce coś jak komuna godziny policyjne ogólnie nie pokój i to przed świętami Bożego Narodzenia zima bez śniegu wrażenie takie ze jak by jedna partia polityczna odebrała drugiej rządy siła z bezradności takiej swojej i to tak nagle i to były te partie główne nasze pis po potem te godziny policyjne ludzie w domach Strach nie pokój dopiero po tym wydarzeniu wojna ale jakiś czas później bo wojna latem się zaczęła tez nagle i niespodziewanie trochę bardzo często tak mam bo co jakiś czas powtarzają się sny z pewnymi wydarzeniami jak by nowymi ale kompletnie bez ładu raz jestem na południu raz na północy kraju na wschodzie nie potrafi tego w całość logiczna złożyć z powodu ilości tuch snów braku składanej kolejności

Wt, 12 wrz 2017 21:55 | ocena: + 5

cris3 | Gość

Miałem przed 10-cioma laty 3 bardzo wyraziste sny ale to bardzo wyraziste. Prawie jak lucid dream. Od razu mówię że nigdy wcześniej myslałem o wojnie a tym bardziej o technologiach które mogły by być powiązane z tym. Od niedawna zacząłem interesować się bardziej sprawami duchowymi oraz wszelkimi rzeczami które być może są ukrywane przed nami. Te sny dalej nie dają mi spokoju. A im bardziej słucham o możliwości wybuchu wojny tym bardziej stają mi przed oczyma. Dużo już nie pamiętam bo nie zapisałem ich ale niektóre szczegóły utkwiły mi w pamięci.
1 sen miałem około 2009 roku (wracałem pociągiem od dziewczyny, sen w pociągu). Pamiętam że uciekaliśmy samochodem z rzeczami na południe przynajmniej tak mi się wydaję. Dookoła zniszczone ulice, pola. Później sen zamienił się w lucid dream (zrozumiałem że to sen) bo za dużo dziwnych rzeczy się działo, niestety nie pamietam jakich.
2 sen. Tu już po przeprowadzce do innego miasta. Akcja działa się w Warszawie. Akurat w tym czasie tam mieszkałem. Teraz mieszkam pod Warszawą. Wiem że byłem w centrum miasta i uciekaliśmy z pewną grupką ludzi. Staraliśmy się schować w kanałach. Wszystkie budynki waliły się na naszych oczach. Niewiem jak to ująć i dziwnie to zabrzmi ale budynki jakby były podnoszone do góry i zrzucane w wysokości na ziemię. Po prostu nie mogłem uwierzyć że takie rzeczy się dzieją. Nie wiem czy udało mi się uratować bo ze strachu się przebudziłem i byłem cały zlany potem. Po tym śnie zacząłem szukać informacji na temat czy istnieje taka broń w ogóle. Jedynie co wtedy znalazłem w internecie to opis jakiegoś hakera który włamał się do cia czy nasa, nie pamietam już. I mówił że widział plany że amerykanie pracują nad antygrawitacją. Prasa pisała że wyssal to z palca żeby zrobić wokół siebie szum.
3 sen. Niedługo po tamtym ale w innym miejscu zamieszkania, też mieszkałem w Warszawie. Najlepsze że dopiero teraz coś kojarzę miejsce gdzie mogę teraz aktualnie mieszkać albo przynajmniej tak mi się wydaje. Byłem na spacerze ze znajomymi albo z dziewczyną, niepamietam już. Był środek dnia, zobaczyliśmy mnóstwo błysków na niebie, jakby setki komet lub rakiet leciały w środek nieba i coś je niszczyło na środku. Całe niebo było nimi pokryte. Dopiero po jakimś czasie od tego snu usłyszałem że jest coś takiego jak tarcza antyrakietowa. W tym czasie gdy miałem taki sen to nie wiedziałem o czymś takim. Nawet o tym nie mówiono bo szukałem informacji na ten temat. Co wy o tym sądzicie? Czy miał ktoś taki podobny sen? Sny były tak wyraźne jak świadome sny, czułem wszystkimi zmysłami. Żałuje strasznie że nie zapisałem ich. Czy jest taka możliwość by sny odtworzyć z pamięci? Musiałem się w końcu z kimś podzielić tym.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 1 lis 2017 12:05 | brak oceny

Beata | Gość

@cris3, coś podobnego jak u mnie z tym ze dużo snów dotyczących wojny w Polsce wydarzeń krótko przed nią i tego co już po niej

Śr, 12 lip 2017 17:47 | ocena: + 4

Ruan | Gość

Przepowiednie Nostradamusa odnośnie III Wojny światowej w dużym skrócie – napisane 500 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lat temu

Wstęp do wojny: Połączenie Korei:

Persage XI 45, 3
Na podzielonym półwyspie Azji,
Czerwona Północ zagrozi Neptunowi. (USA)
Będzie ją chciał zniszczyć Wielkim ogniem,
Ale Smok swoim traktatem ją uratuje.

Persage XI 45, 8
Wielki Neptun odda Smokowi Formozę,
Półwysep zostanie zjednoczony, ale bez armii,
Będzie pod kontrolą mocarstw sprzymierzonych,
Później oko Smoka zwróci się na puste ziemie północy.

Europa:
Persage IX 14, 6
Bezpłodne kraje Europy staną się ojczyzną muzułmanów,
U progu XXI stanie się modna ich: religia, kultura i muzyka,
Miliony Maurów i Turków najpierw będą ich Wielką UCIECHĄ,
A później Wielką kolumną i UCIECHĄ III Antychrysta!

Persage III 18,8

Stara Unia osłabnie i rychło upadnie
Każdy z nich pójdzie w swoją stronę,
Francja,Germania i Środek chcą tworzyć Stany pięciu-
Italia,Brytania,Hiszpania i Wschód się nie zgodzą,[b]


U.S.A. - Wojna domowa

Oj!- Wielki Żywicielu z za Oceanu pogrążony w wieloletnim chaosie 
Nosiciele broni wojnę tam wywołają-ileż krwi swojej wytoczą -nim pokój nastanie
Dopiero Gruby Dyktator porządek tam ustanowi i przywróci wartość pieniądza
Opuszczona Europo-szykuj się na inwazję hord z pod znaku półksiężyca!

1. Rozpocznie się w 2019 lub 2021 lub w 2028 (ja optuję za ostatnią datą) od uderzenia Chin, Islamu i Japonii na Rosję (poprzedzone atakiem cybernetycznym) - „Smok i Wielbłąd wykupią tajemnice i śmiercionośna broń Słowianina nie odpali”.

Persage II 3, 14
Kiedy będzie ogłoszony i zawarty wielki pokój i ludzie będą się bawić,
W nocy jak złodziej przyjdzie III wojna i wszystkie traktaty będą rzucone na śmieci,
Wielki Smok Azjatycki zawrze tajny układ z Wielbłądem Półksiężyca,
Jeden ruszy na Ruś zajmując ogromne przestrzenie, a złociste strzały i płomienne grzyby będą burzyły jego miasta,
Drugi wrzuci do morza niepłodną Synagogę i poprzez wewnętrzne morze i kraj Osmanów ruszy na Europę,
A jego pobratymcy tam mu pomogą i witać ich będą zielonymi sztandarami.

Persage XI 33, 7
Smok i Wielbłąd wykupili ukradkiem tajemnice,
Niszczycielska broń Słowianina nie wystartuje,
Niebo nad Rusią będzie we władzy wrogów,
Kres Wielkiego Państwa i Narodu stanie się faktem.

2. 3 lata później nastąpi uderzenie meteorytu w Północny Atlantyk - zniszczenia potworne w Europie, Północnej Afryce i Obu Amerykach) -wymuszony 2 letni pokój i 2 letnia zima NA CAŁYM ŚWIECIE !!!!

Persage III 34, 2
Słychać będzie straszny szum i huk,
Potem wielki błysk rozświetli cały nieboskłon.
Dwa lata zima będzie długa i sroga,
I przerwie działania Smoka i Półksiężyca.


3. Uderzenie zjednoczonego Islamu na Europę - dojdą do Paryża (USA w trakcie wojny domowej i rozpadu).

Reszta tu:
https://dmr44blog.files.wordpress.com/2014/10/nostri3.pdf

https://www.youtube.com/watch?v=9BWi5MeAxCQ&t=2359s

https://www.youtube.com/watch?v=vVznhY0SLPk&t=301s

https://www.youtube.com/watch?v=TLWXm7WDjUk&t=88s

Rozwiń odpowiedzi (2)

Sob, 25 maj 2019 09:59 | ocena: + 1

Ruban | Załogant

@Ruan, Tu dalszy ciąg:
3. Uderzenie zjednoczonego Islamu na Europę - dojdą do Paryża (USA w trakcie wojny domowej i rozpadu).

89, 4
Wielkie ogniste grzyby rozświetlają wybrzeża:
Hiszpanii, Sycylii, Hellady jej wysp i Anatolii,
Noc staje się dniem nagłej śmierci dla wielu,
Deszcz żelaznych świetlistych strzał nagrodą Antychrysta!

Tym razem bez numeracji tekstów-jak już wyjaśniałem i podawania żródeł.
)
Od Słupów Herkulesa po Złoty Róg Bosforu,
Śródmorze ogarnęła przerażająca Łuna Ognia,[b]
Hiszpania,Italia,Hellada i Wyspy w płomieniach,
Biały,Czerwony,Czarny i wspomagający Błękitny,
Uderzają ze wszystkich stron afro-azjatyckiego wybrzeża.[/b]

Persage XII 44, 66

Miasto Romulusa zostanie oblężone'
Za Jego rozkazem muzułmanie wewnątrz się zbuntują
Od kul z muszkietów zginie wielu duchownych
A Biskup Wielkiej Arki ucieknie ze swojej świątyni

Uciekając będzie stąpał po trupach swoich Kardynałów
Gdy stanie na wzgórzu przy wielkim Krzyżu
Ostatni Piotr Rzymianin zginie od kul i strzał szachidów (specjalne jednostki uzbrojone w kusze i noże w kształcie sierpa do podrzynania gardeł).


4. Zdobycie Australii przez Islam - biali wycięci do nogi - „Europo na zawsze utracisz swój daleki przyczółek”.

Persage XI 12, 7
Kraj dwunożnych zwierząt całkiem się odmieni,
Kuzyni Mongołów zasieją na stałe wiarę półksiężyca,
W ciągu trzech przybędzie za chlebem ponad 60 milionów,
Chmary statków i łodzi aż po horyzont będą zasłaniały wody,
Nowe czasy – Nowa historia taka spotka kara potomków przestępców,
Tylko nieliczni uciekną na dwie spokojne wyspy południa (Nowa Zelandia).

5. Kontratak sił Europy i „Nowych USA” i zwycięstwo.

Nie w Normandii jak w drugiej!!!, a na plażach Akwitanii,
Lądują sojusznicy, aby pomścić poprzednie klęski,
Anglo-Amerykanie z Wielkim Henrykiem i Herkulesem,
Zgotują półksiężycowi wielkie piekło na całym wybrzeżu,
Wielki Mahdi nie zdąży wrócić znad Indusu i gór Azji,
Jego wojska w rozsypce będą ulegać nowej sile Neptuna i Gryfona (Europa).

3. Floty: Ameryki, Francji, Polski i Anglii,
Staną u bram słupów Herkulesa,
Ku ich zaskoczeniu armada izmaelitów opuszcza flagi,
Desanty sprzymierzeńców prawie bez walk,
Zajmują żyzne ziemie północnej Afryki,
Od Atlantyku po Synaj wszędzie wiszą lilie Szczęśliwego!

6. Wojna ma trwać 27 lat i zakończy się w połowie wieku (około). Zginie ok 6 mld ludzi – 2/3 ludzkości.

7. Po wojnie będzie 5 potęg, które z czasem „sięgną gwiazd”: Smok, Nowy Neptun, Braza, Francja i...Biały Orzeł.

Persage IX 44, 88
Po 500 kraj Jagiellonów powstanie z kolan,
Zastąpi na wschodzie Wielkiego Rusa.
Razem z Francją w wielkim przymierzu,
Po III wojnie rządzić będą Europą.

Francja i Polska zdobywcy Nieba,
Wraz z Nowym Neptunem, Smokiem i Brazą (Brazylia),
Będą dawali wszystkim wybawienie,
I miłość do gwiazd, która wszem zapanuje.

8. Jak się wyraził Nostradamus „Po 100 latach znów będą się ze sobą porozumiewali” - prawdopodobnie chodzi o internet i telefonię komórkowa.

Persage II 22, 1
W dwud

Sob, 25 maj 2019 10:04 | ocena: + 1

Ruban | Załogant

@Ruan, 3. Uderzenie zjednoczonego Islamu na Europę - dojdą do Paryża (USA w trakcie wojny domowej i rozpadu).

89, 4
Wielkie ogniste grzyby rozświetlają wybrzeża:
Hiszpanii, Sycylii, Hellady jej wysp i Anatolii,
Noc staje się dniem nagłej śmierci dla wielu,
Deszcz żelaznych świetlistych strzał nagrodą Antychrysta!

Tym razem bez numeracji tekstów-jak już wyjaśniałem i podawania żródeł.
)
Od Słupów Herkulesa po Złoty Róg Bosforu,
Śródmorze ogarnęła przerażająca Łuna Ognia,[b]
Hiszpania,Italia,Hellada i Wyspy w płomieniach,
Biały,Czerwony,Czarny i wspomagający Błękitny,
Uderzają ze wszystkich stron afro-azjatyckiego wybrzeża.[/b]

Persage XII 44, 66

Miasto Romulusa zostanie oblężone'
Za Jego rozkazem muzułmanie wewnątrz się zbuntują
Od kul z muszkietów zginie wielu duchownych
A Biskup Wielkiej Arki ucieknie ze swojej świątyni

Uciekając będzie stąpał po trupach swoich Kardynałów
Gdy stanie na wzgórzu przy wielkim Krzyżu
Ostatni Piotr Rzymianin zginie od kul i strzał szachidów (specjalne jednostki uzbrojone w kusze i noże w kształcie sierpa do podrzynania gardeł).


4. Zdobycie Australii przez Islam - biali wycięci do nogi - „Europo na zawsze utracisz swój daleki przyczółek”.

Persage XI 12, 7
Kraj dwunożnych zwierząt całkiem się odmieni,
Kuzyni Mongołów zasieją na stałe wiarę półksiężyca,
W ciągu trzech przybędzie za chlebem ponad 60 milionów,
Chmary statków i łodzi aż po horyzont będą zasłaniały wody,
Nowe czasy – Nowa historia taka spotka kara potomków przestępców,
Tylko nieliczni uciekną na dwie spokojne wyspy południa (Nowa Zelandia).

5. Kontratak sił Europy i „Nowych USA” i zwycięstwo.

Nie w Normandii jak w drugiej!!!, a na plażach Akwitanii,
Lądują sojusznicy, aby pomścić poprzednie klęski,
Anglo-Amerykanie z Wielkim Henrykiem i Herkulesem,
Zgotują półksiężycowi wielkie piekło na całym wybrzeżu,
Wielki Mahdi nie zdąży wrócić znad Indusu i gór Azji,
Jego wojska w rozsypce będą ulegać nowej sile Neptuna i Gryfona (Europa).

3. Floty: Ameryki, Francji, Polski i Anglii,
Staną u bram słupów Herkulesa,
Ku ich zaskoczeniu armada izmaelitów opuszcza flagi,
Desanty sprzymierzeńców prawie bez walk,
Zajmują żyzne ziemie północnej Afryki,
Od Atlantyku po Synaj wszędzie wiszą lilie Szczęśliwego!

6. Wojna ma trwać 27 lat i zakończy się w połowie wieku (około). Zginie ok 6 mld ludzi – 2/3 ludzkości.

7. Po wojnie będzie 5 potęg, które z czasem „sięgną gwiazd”: Smok, Nowy Neptun, Braza, Francja i...Biały Orzeł.

Persage IX 44, 88
Po 500 kraj Jagiellonów powstanie z kolan,
Zastąpi na wschodzie Wielkiego Rusa.
Razem z Francją w wielkim przymierzu,
Po III wojnie rządzić będą Europą.

Francja i Polska zdobywcy Nieba,
Wraz z Nowym Neptunem, Smokiem i Brazą (Brazylia),
Będą dawali wszystkim wybawienie,
I miłość do gwiazd, która wszem zapanuje.

8. Jak się wyraził Nostradamus „Po 100 latach znów będą się ze sobą porozumiewali” - prawdopodobnie chodzi o internet i telefonię komórkowa.

Persage II 22, 1
W dwudziestym i pierws

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 25 maj 2019 10:08 | ocena: + 1

Ruban | Załogant

@Ruban, Tu reszta:
8. Jak się wyraził Nostradamus „Po 100 latach znów będą się ze sobą porozumiewali” - prawdopodobnie chodzi o internet i telefonię komórkowa.

Persage II 22, 1
W dwudziestym i pierwszym nowe średniowiecze,
Tak jak w piątym do trzynastego.
Pięćdziesiąt będzie trwała odbudowa,
A po stu będą się znowu komunikować.Po płomiennych wybuchach grzybów,
Nad skażone obszary z wielkim wiatrakiem,(śmigłowce)
Nadlecą ryczące żelazne ptaki.
Rozsypią biały pył, który niebawem
Odrodzi powietrze, wody i ziemię,
Dla tych co pragną ją uprawiać przetrwać.

https://dmr44blog.files.wordpress.com/2014/10/nostri3.pdf

https://edoc.site/nostradamus-kiedy-wybuchnie-iii-wojna-wiatowa-interpretacja-pdf-free.html

http://iluminaci.com/ads/przepowiednie-nostradamusa-tlumaczenie-centurii-czterowierszy-jasnowidza/

https://www.youtube.com/watch?v=9BWi5MeAxCQ&t=2359s

https://www.youtube.com/watch?v=vVznhY0SLPk&t=301s

https://www.youtube.com/watch?v=TLWXm7WDjUk&t=88s

http://koniecswiata.info/forum/topic/232/wiek-xxi-wizje-i-przepowiednie-wolna-dyskusja-i-dociekania/

https://www.dailymotion.com/video/x6cjuo4


http://koniecswiata.info/forum/topic/232/wiek-xxi-wizje-i-przepowiednie-wolna-dyskusja-i-dociekania/

http://koniecswiata.info/forum/forum/6/przepowiednie-nostradamusa/

9. Zagadka:

Za sprawą sprzedajnego kanclerza,
Niedźwiedź przeciągnie podwodne linie,
Brzydka władczyni nie zmieni decyzji-
Wielka klapa i Wielka strata pogrąży chciwą Germanię!

P.S.
Czytajcie linki póki jeszcze są (filmików już nie ma), jeśli to możliwe zapisujcie na kompy.
Jak widzicie w/g niektórych - bydło nie powinno wiedzieć co je czeka.

Sob, 13 maj 2017 22:53 | ocena: + 3

Piotrek | Gość

I po co te głupie straszenia 3 w.ś.? Działacie jak Jackowski. Wszystko powtarzane wielokrotnie przez dziesięciolecia się w końcu spełni. A nawet jak nie, to z pewnością coś da się pod to naciągnąć. Życzę Wam aby kołdra była za krótka (nie dała się naciągnąć)...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 14 maj 2017 16:26 | brak oceny

George | Gość

@Piotrek ma rację. Ile razy wsiadałem bez biletu do autobusu zawsze się napatoczył jakiś kanar. Mój kumpel z wyrachoaniem jeździł na gapę twierdząc, że mu się opłaca raz na kilka miesięcy zapłacić grzywnę. Przyciągamy to czego się obawiamy. Poza tym również nie rozumiem skąd tyle ostatnio na N takich dołujących tematów - ciągle tylko o umieraniu, utracie dziecka, wojnie itp.

Pt, 12 maj 2017 23:17 | ocena: -3

de press | Gość

@ggg, zastosowanie papieża ,to nasza taka europejska zj..oza ,natomiast ciekawe ,co się roi obecnie w główkach chinczykom ? może redakcja w tamtym kierunku uderzy ,a nie te ciągłe nudziarstwa zapodaje ,no ile można?

Czw, 11 maj 2017 06:28 | ocena: + 4

Jacek Wozniak | Gość

Hej zaloganci!
Chyba was tam przewialo co?! Piszecie ze konflikt jest niechronny i nic go nie zatrzyma ,a slyszeliscie o podnoszacych sie wibracjach planety i ich wplywie na ludzka swiadomosc?Czy slyszeliscie o tym ze istoty swiatla wyparly ciemnosc przejmujac kontrole nad losami planety?
Przez takie straszenie nie jednemu mozecie zasiac w podswiadomosci(duszy)sporo lekow.
Pamietam wasze artykuly z tematem 2012 i tez tam bylo duzo pewnikow.


A moze czasami z mostku schodzicie do jakiejs ciemnej lozy? :) Hmmm.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 11 maj 2017 07:54 | brak oceny

Jacek Wozniak | Gość

@Jacek Wozniak, niejednemu* Sorki za blad:P

Śr, 10 maj 2017 15:04 | ocena: + 3

|

i jeszcze jedno, tutaj doczytalam w komentarzach , ze ktos tak ladnie napisal, ze my ludzie mamy taka sile, mozemy wszystko jeszcze zmienic, ze jeszcze jest czas...
Billy Meier, ktorego bardzo lubie, kiedys przekazywal, ze czeka ziemie duzo strasznego, ale jeszce mozna duzo zmienic gdyby tylko ludzie sie przebudzili.

Moze wlasnie wiecej powinno sie o takim przebudzeniu mowic?
Gdyby masa ludzi medytowala, kontemplowala , projektowala, wysylala w przestrzen swoje pragnienie harmonijnego spokojnego zycia to moze to sie zrealizuje?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 11 maj 2017 09:06 | ocena: -3

George | Gość

@Margot7, nareszcie ktoś z tego towarzystwa zrozumiał. Oczywiście że tak. Problem polega na tym, że przeważająca masa ludzi walczy o przetrwanie, a ta co nie walczy o przetrwanie, walczy o większą kasę. Pozostali ciężko trenują kulturystykę prawgo kciuka. Nieliczni jedynie, śiadomi sytuacji medytują z czystą intencją (nie tylko raz do roku) i być może to dzięki nim jeszcze nie ganiamy się z borsukami po pustyni. Na całym świecie, przed tybetańskim nowym rokiem, niektórzy buddyści przystępują do tygodniowej praktyki
oczyszczającej syf mentalny i emocjonalny świata, tak aby rozpocząć rok z czystym kontem. Praktyka ta nazywa się Gutor i uczestniczą w niej setki(a może i tysiące) uczestników. Podobną funkcję spełnia kilkudniowa sesja Kalaczakra, oczyszczająca i równoważąca energie w środowisku. Ludzie zjeżdżają się z całego świata, a ci mniej zasobni poświęcają swoje urlopy i oszczędności aby tylko przyłączyć się do wielkiej sprawy.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pt, 12 maj 2017 17:43 | brak oceny

George | Gość

@George,
a ten minus, jak mniemam to od jakiegoś kulturysty od prawego kciuka pilota. Czytałem kiedyś taką opinię dot. serialu o Kiepskich, mówiącą, że nie podoba się on osobom, których cechy są podobne tym wyśmiewanym na ekranie. Kolego od minusa - jak się ze mną nie zgadzasz to zrób to jawnie a nie plując z za kątą. Co ci nie leży w moim poście?

Wt, 30 maj 2017 13:00 | brak oceny

|

@George,
Bardzo madre masz wpisy. Nie rozumiem skad te minusy, chyba sie komus naraziles i teraz gania z toba :-) Ludzie karmia sie takimi zabawami...
Tak niestety juz jest, fajna strona ,ktora zawsze jakies trole musza brudzic...

Wielu ludzi ostanio odczuwa , ze tak powiem, parcie na zmiane, przebudzenie, oczyszczenie i dzialanie w kierunku tych rzeczy. To jest wysylane dla nas z dobrej strony i ci co czuja troche wiecej pieknie to wylapuja, udoskonalaja i dzieje sie duzo w kierunku oczyszczania syfu wokol nas. Jednak sila tkwi w wiekszosci a ilu nas jest ,nie wiem :-)
Dopoki beda takie dziady trolowac takie strony jak te , wspierac ciemnogrod i mamone , dopoty beda nas wysmiewac zamiast nasladowac ...
Latwo nie jest :-)
pzdr

Śr, 10 maj 2017 14:33 | ocena: + 7

|

Mnie jest bardzo zle kiedy czytam takie przepowiednie.
To nie jest dobrze tak straszyc ludzi bo kazdy ma inna wrazliwos i kazdy inaczej to odbiera. Podam swoj przyklad.
Wychowywalam sie w rodzinie gdzie sporo z rodziny dziadkow- zginelo w czasie drugiej WS. Babcia byla przewrazliwiona na tym puncie i ja jako dziecko ciagle slyszalam, ze zaraz bedzie kolejna wojna ze koniec swiata i tego typu rzeczy. W czasie zimnej wojny rzecz ciagle wisiala w powietrzu i ludzie wypatrywali najgorszego. Moja babcia wpadala w leki i panike i nikt sie nie przejmowal malym dzieckiem , ktore to wszystko sluchalo.
Bylam smiertelnie przerazona, balam sie spac, ciagle balam sie konca swiata. Uroslam i juz tak realnie nie ruszaja mnie takie histerie ale zawsze budzi sie w mojej podswiadomosci strach, ktory potem nie daje spac.
Wiekszosc naszych lekow i fobii pochodzi z dziecinstwa i czasami nawet nie wiemy dlaczego czegos sie boimy a przyczyna tkwi w przypadkach lub bledach wychowawczych naszych rodzicow.
Dlatego, moze lepiej nie straszmy sie juz tak.
Kiedy to czytam mam bol w piersiach i przypomina mi sie ta wariacja z zimna wojna...brrrr jakie to bylo okropne...

Wt, 9 maj 2017 17:34 | ocena: -1

Gruzol | Gość

nie będzie żadnej wojny bo nikomu sie nie opłaca nawet siłom zła.

Pon, 8 maj 2017 22:08 | ocena: + 4

de press | Gość

jeśli na zachodzie nie ma już chrześcijan ,to jaką iz kim wojnę mogą prowadzić islamiści? to jakas głupia sprzeczność,druga sprawa ,jedynym sposobem ,żeby nie było III wojny światowej ,należy niezwłocznie zacząć od IV wojny światowej ,w cwany i inteligentny sposób pomijając 3

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3 4
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Po czterech dniach nieprzerwanej pracy po kilkanaście godzin dziennie (!) mamy znowu pocztę on-line. Wszystkie e-maile dostały odpowiedź, a ważne informacje opisane trafiły do odpowiednich katalogów. Wszystkich czytelników prosimy o wyrozumiałość, gdyż ilość materiałów docierających w ostatnich tygodniach na pokład okrętu Nautilus (zwłaszcza z UFO) jest nieprawdopodobna. Musimy decydować się na bardzo duże kompromisy, gdyż inaczej nie damy rady czasowo redagować serwisów. [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Sob, 8 sie 2020 20:40 | Witam serdecznie Fundację Nautilus !  W dniu dzisiejszym tj. 08.08.2020 r. o godz. 22.05 na rozgwieżdżonym niebie można było zaobserwować przelot białego światła które sunęło bezszelestnie z zachodu w kierunku wschodnim. Światło to przesuwało się wolno i dość nisko - niżej jak satelity które możemy dostrzec na niebie. Światło to obserwowałem przez około 15 sekund na terenie Pragi Południe w Warszawie. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 3 maja 2020 | Miałem zabawne spotkanie z moim wiernym słuchaczem sprzed lat. Wtedy młodym chłopakiem, a dziś poważnym panem z rodziną, dziećmi i siwiejącymi skroniami. Dopiero patrząc na niego zobaczyłem dyskretny urok upływu czasu, który dotyczy przecież każdego z nas. Zadał mi ciekawe pytanie... Panie Robercie, jak można utrzymać pasję przez tyle lat? Przecież reszta pasjonatów panu podobnych dawno odpadła od...

czytaj dalej

FILM FN

DZIWNY OBIEKT NAD STARYM MIASTEM W ZAMOŚCIU - 2 sierpnia 2020

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.