Dziś jest:
Poniedziałek, 20 września 2021

'Nie bój się. Nie masz powodu, żeby się bać. Nie zamierzamy was skrzywdzić. Chcemy przeprowadzić tylko kilka testów. Kiedy je skończymy, odprowadzimy cię z Barneyem do waszego samochodu. Wkrótce będziecie z powrotem w drodze do domu.'
Słowa, który powiedziała jedna z obcych istot podczas CE III z UFO Betty i Barneya Hillów 19 września 1961 roku

Komentarze: 22
Wyświetleń: 11187x | Ocen: 13

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 30 cze 2017 11:48   
Autor: FN, źródło: FN   

W POBLIŻU WŁADYSŁAWOWA ZOSTAŁ ZNALEZIONY DZIWNY OTWÓR W ZIEMI

Pierwszy raz z tym zjawiskiem zetknęliśmy się w roku 2001, kiedy na polu niedaleko Mogilna (woj. Kujawsko-Pomorskie) pracujący na polu traktorzysta usłyszał huk, który - jak opisywał - o mało nie zrzucił go z traktora. Po zejściu na ziemię z traktora zauważył, że kilka metrów obok niego jest otwór wiodący pionowo w dół. Miał spieczone, a raczej wypalone krawędzie i bardzo dziwną strukturę. Od tego czasu mieliśmy okazję zrobić dokumentację ok. 20-stu tego typu otworów, które były znajdowane na terenie całej Polski. Wszystko wskazuje na to, że w Polsce powstał kolejny taki otwór.

Poniżej wiadomość, którą dostaliśmy na pokład okrętu Nautilus.

From: Mariusz [dane do wiad. FN]
Sent: Monday, June 19, 2017 9:11 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Dziura w ziemi


Witam
[...]  Kilka dni temu we Władysławowie przy drodze polnej zauważyłem dziurę w ziemi, średnica 10-12 cm głębokość zmierzona 2,54 metra i przebiega pionowo w dół, oczywiście brak ziemi wybranej z otworu wokół pozdrawiam Mariusz

Poniżej zdjęcia:


Autor wiadomości przysłał do nas jeszcze jedną wiadomość ze szczegółowymi pomiarami.


Dziura we Władysławowie
Ma około 3 metry głębokości i średnicy ok 15-18 cm
Kiedyś na polu w rejonie wsi Świecino znaleźliśmy podobną która miała około 5 metrów głębokości ale średnica była większa ok 30 cm
Był to rok 2000-2001 nikt jeszcze o takich dziurach nie słyszał
Dzisiaj poszedłem zmierzyć otwór ma 2,54 cm głębokości i 10-12 cm szerokości zależy od pomiaru

Na miejscu nakręcił także krótki film.

 

W naszym kanale youtube jest wiele materiałów o podobnych otworach. Oto np. wideo z Mijanowa, gdzie mieliśmy okazję zbadać taką dziurę dość dokładnie.

Otwór wygląda dokładnie tak, jak inne nazywane przez nas "tajemniczymi dziurami wykonywanymi przez UFO". Radzimy wszystkim miłośnikom "zwierząt robiących pionowe norki" lub "szalonym, samotnym i zabłąkanym ekipom wiertniczym", które dla zabawy lub jakiś wyimaginowanych badań robią takie właśnie pionowe tunele... To jest naprawdę zupełnie inna kategoria i zupełnie inna półka, naszym zdaniem absolutnie związana ze zjawiskiem UFO. Tym, którzy bredzą idiotyzmy o "pozostałościach z czasów poprzednich, kiedy robiono takie otwory i zostały" warto przypomnieć, że one są zawsze niezwykle świeże, wokół nich jest bardzo charakterystyczny jasny pył, a po 24 godzinach i pierwszych kroplach deszczu takie otwory przeważnie ulegają zniszczeniu. Nie istnieje żadne "utrzymywanie się takich otworów przez lata" - te brednie wypowiadają tylko ci, którzy na oczy tego zjawiska nie widzieli.

I na koniec- ostatnie dni przyniosły naprawdę rewelacyjne materiały o UFO z terenu Polski. Postaramy się je opublikować jak najszybciej! Wszystkim autorom e-maili dziękujemy i prosimy o wybaczenie małego poślizgu w odpowiedziach, ale znowu mieliśmy mały zator związany z ilością korespondencji. Ale to już historia - wszystkie wiadomości będą miały odpowiedź w najbliższych godzinach.

Komentarze: 22
Wyświetleń: 11187x | Ocen: 13

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 30 cze 2017 11:48   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (22)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Nie, 16 lip 2017 12:06 | ocena: + 2

Marcin8273 | Gość

U mnie taka dziura jest na działce a nikt jej nie kopał. Podejrzewam że UFO chciało coś upolować i strzeliło z broni laserowej.
Beka z ludzi co widzą dziury i lecą z tym do nautilusa.
A jak tam sytuacja ze strange noises from sky i tymi fake filmami które wrzuciliście w artykuł bez sprawdzenia? xDDDDDD

Wt, 11 lip 2017 00:16 | ocena: + 3

Ksywkery | Gość

FN jak zwykle leci po bandzie i nie sprawdza faktów. Też kiedyś miałem taki dół jak we Władysławowie i okazało się, że to... nornica.
Ale tak to jest, gdy ma się zamknięty umysł negujący wszystko co nie jest paranormalne, nie jest dziełem natury lub człowieka. Nie przejawia się zainteresowania i wiary zarówno w geniusz natury jak i człowieka wymyślając raz po raz nowe historie, byle tylko zaprzeczyć.

Śr, 5 lip 2017 22:50 | ocena: + 2

Tertw | Gość

Mój typ - nornica .... Ta sama średnica, a ciagnie się dziesiątkii metrów, mama w ogródku

Śr, 5 lip 2017 18:18 | ocena: + 2

suza | Gość

@Natenczas Wojski,
a z tego piekła razem z diabłami powyłaziły myszy -:)

Wt, 4 lip 2017 00:18 | ocena: + 3

Christian_Edwardson | Załogant

Aby uniknąć złośliwych komentarzy należałoby napisać coś więcej o tych "dziurach". Czy zaobserwowano w pobliżu jakieś anomalie magnetyczne, promieniowanie, zachowanie zwierząt (nie tych co kopią dziury, tylko tych w powietrzu - owady, ptaki). Można jeszcze przeprowadzić próby na zawatość metali i innych związków. Sam wykonywałem pionowe dziury ręcznym świdrem średnicy 20cm i głębokości ok 1m i wiem że są to otwory bardzo nietrwałe. Widziałem też dziury (tunele) zrobione przez zwierzęta. I tu ciekawostka. Kret wywala urobek na zewnątrz, a taki mysior (jak zwał tak zwał) już nie. Na koniec. W mojej miejscowości jest miejsce w którym kilka razy zapadła się droga w tym samym miejscu (nawierzchnia asfalt, pod spodem beton), ostatnio znów łatali. Do połowy lat 80-tych biegła tam mocno ujeżdżona droga haszowa, dziur nie było, zaczęły wypadać w ostatniej dekadzie, ok 1m średnicy.

Pon, 3 lip 2017 18:38 | ocena: + 3

rambaba szafranowa | Gość

poszukajcie filmiku z Jackowskim, gdzie on dostaje koperte i bez otwierania mowi o czyms. Potem otwiera i widzi fotke ufo. On wspomina że to jakis robot, maszyna której zadaniem jest wiercić dziury by tam przechować.....Pokazowy przykład jak on powinien pracować. I wtedy są efekty, nikt z ufologów tak świetnie tego nie ujął. Chodzi o coś co do przetrwania ptrzebuje stosowną dawke potasu. Potasowce.....

Pon, 3 lip 2017 09:31 | brak oceny

Bron laserowa | Gość

A może to testowanie jakiejś broni laserowej z pokładów statków kosmicznych lub satelitów....

Pon, 3 lip 2017 08:25 | ocena: + 1

polololo | Gość

Mogą to być otwory powstałe przy sporządzaniu map geologicznych lub map pierwszego poziomu wodonośnego wykonywanych przez Państwowy Instytut Geologiczny. Sam wierciłem kilkadziesiąt takich otworów . Wykonuje się je świdrem ręcznym do głębokości ok 5m. Po dłuższym czasie urobek wokół otwory jest spłukany przez deszcz i pozostaje sam otwór.

Nie, 2 lip 2017 15:34 | ocena: + 5

polllak | Gość

... w latach 70-tych w Polsce był realizowany program zagospodarowania wód geotermalnych do ogrzewania mieszkań, w wyniku tego programu na terenie naszego kraju wykonano ponad 4 000 odwiertów w poszukiwaniu wód geotermalnych, wyniki tego ogromnego programu nigdy nie weszły w życie, wiadomo dlaczego i to właśnie są ślady po tych odwiertach ... wszystko to było kiedyś pokazane w programie tv ...

Pt, 30 cze 2017 20:28 | ocena: + 15

Aaa | Gość

Wojskowy ze Strefy 51 wyjawił tajemnicę dotyczącą obcych.

Każdy pasjonat Kosmosu i życia pozaziemskiego słyszał o Strefie 51, w której – jak przekonuje spora część miłośników – ma miejsce wiele niewyjaśnionych i skrzętnie ukrywanych sekretów dotyczących kosmitów. W sieci pojawiła się relacja, z której możemy się dowiedzieć, że kierownictwo Strefy 51 zna przynajmniej 3 obce cywilizacje, z czego jedna jest dosyć nieprzyjemna.

Skrzętnie ukrywane przez władzę sekrety wokół tajnej bazy w Strefie 51 ulokowanej na pustyni w stanie Nevada nieprzerwanie od kilkudziesięciu lat budzą ogromne emocje wśród miłośników Kosmosu i inteligentnego życia pozaziemskiego.

Emocje rosną tym bardziej gdy byli pracownicy z takich czy innych powodów decydują się, by zdradzić kilka tajemnic jednej z najbardziej strzeżonych baz wojskowych na świecie.

W sieci pojawiła się relacja, z której możemy dowiedzieć się, że kierownictwo Strefy 51 ma wiedzę o przynajmniej trzech obcych cywilizacjach pozaziemskich, z czego jedna jest określana mianem „wrogiej”.

Jak przekonuje autor nagrania, mieszkał on w sąsiedztwie byłego pracownika Strefy 51, który wyjawił mu, że nie jesteśmy sami.

– Powiedział mi: Znasz pas Oriona? Masz tam trzy gwiazdy, dwie z nich leżą do siebie równolegle a trzecia, która jest mniejsza od nich, ulokowana jest trochę na lewo. To właśnie przy tej gwieździe mieszkają ci źli obcy – relacjonuje mężczyzna.

Jak wyjaśnia dalej, „dobrzy obcy” wyglądają podobnie do tych, których znamy z filmów tj. duże głowy osadzone na niskich i szczupłych ciałach, szary kolor i pokaźnych rozmiarów czarne oczy.

Z kolei ci źli, są wysocy o brązowym kolorze skóry, agresywni i – jak twierdzi były pracownik Strefy 51 – ich zapach daje się wyczuć z dużej odległości, ponieważ jest dosyć charakterystyczny i bardzo nieprzyjemny dla ludzkiego nosa.

Były wojskowy pracujący przez lata w Strefie 51 wyjawił również w jaki sposób rzekomi obcy mieliby podróżować w przestrzeni międzygwiezdnej w bardzo krótkim czasie. Mianowicie napęd jaki wykorzystują opiera się na – uwaga – „niczym” tj. jak stara się wyjaśnić relacjonujący wyznanie byłego pracownika, są oparte na nieznanych ludzkości właściwości „przestrzeni” (być może chodzi tutaj o czarną materię?).

Nagranie zawierające relację z rozmowy z byłym pracownikiem Strefy 51 obejrzało do tej pory ponad milion osób - obenie film nie jest już dostępny.

Rozwiń odpowiedzi (3)

Sob, 1 lip 2017 16:20 | ocena: + 1

Magda | Gość

@Aaa, szkoda tylko ze inni opisuja szaraki jako zle bioroboty

Nie, 2 lip 2017 16:11 | ocena: + 1

|

@Aaa, Co to znaczy:dwie gwiazdy leżą do siebie równolegle ,gdzie tu jakikolwiek sens ? .

Pon, 3 lip 2017 10:57 | ocena: -10

dziad_Jag | Gość

@Aaa, Kolejny trelemorelnik dorabiający do emerytury. Niby kiedy był ten "incydent"? Ano 70 lat temu! To ile on ma lat? Sto??

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

20 września: [...] Ostatnie dni to nieprawdopodobna historia Krzysztofa Jackowskiego zmagającego się z niewidzialnym bytem, który postanowił 'wyrównać rachunki' za sprawy przeszłości. Jasnowidz przez przypadek znalazł się w centrum wydarzeń, choć niczym nie zawinił i nie chciał mieć z tą historią nic wspólnego. Niestety ta opowieść z wielu powodów musi pozostać tylko do wiedzy kilku osób na pokładzie okrętu Nautilus- tak się czasami zdarza.[...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 08:33 | Dzień dobry, W dniu 10.09.2021 około godziny 22 nad miejscowością Klecin nagrałem dziwna kule która poruszała się bardzo nienaturalnie Od strony południowej Klecin 7

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 10 sierpnia 2021 | Historia występu tzw. „badaczy UFO” w nieistniejącym od wielu lat programie „Rozmowy w Toku” pokazuje wiele aspektów czegoś, z czym spotykam się od wielu lat, co mnie zaskoczyło i wprawiło w bezgraniczne zdumienie. Z upływem lat przekonuję się, że jest to niestety typowo rodzima przypadłość oparta na wszystkich ciemnych demonach polskiej duszy: zawiści, zazdrości, kompleksach...

czytaj dalej

FILM FN

UFO - KULA MIENIĄCA SIĘ KOLORAMI, 3 września 2021

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.