Dziś jest:
Sobota, 24 października 2020

Musisz powiedzieć światu, że nie chcemy was skrzywdzić. Wasz świat potrzebuje pomocy. Pomożemy wam w przyszłości, zanim będzie za późno. Jeszcze nie jesteście gotowi, aby to zrozumieć. Wkrótce znowu wrócimy.
/fragment przesłania obcych istot z incydentu z UFO nad rzeką Pascagoula, 1 października 1973 r./

Komentarze: 46
Wyświetleń: 18733x | Ocen: 27

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 1 lis 2017 09:25   
Autor: FN, źródło: FN   

JASNOWIDZ KRZYSZTOF JACKOWSKI: ROZMAWIAŁEM Z DUCHEM ZMARŁEGO MĘŻCZYZNY!

1 listopada to dzień, kiedy wracamy myślami do tych, którzy od nas odeszli do „krainy światła”, w której my także kiedyś będziemy. Czy jest życie po śmierci? Jaki jest dowód tego, że człowiek ma nieśmiertelną duszę, dla której jest niestraszna śmierć fizycznego ciała? Jak jest po tamtej stronie?! Te pytania zadaje sobie każdy normalny człowiek, ale odpowiedź na nie jest oczywista dla załogi okrętu NAUTILUS:

- Jesteśmy nieśmiertelnymi istotami, dla których śmierć fizyczna jest tylko błahostką, kolejnym etapem w długiej wędrówce!

Trzeba o tym mówić. Trzeba to powtarzać. Trzeba to przypominać i robimy to od 25 lat.

A teraz historia, z którą powinien zapoznać się każdy, a zwłaszcza ci spośród czytelników serwisu FN, którzy opłakują odejście bliskich. To na pewno sprawi, że poczujecie spokój i pewność, że wasi bliscy są, żyją i czują się wspaniale w nowym miejscu, do którego właśnie trafili!

Historia zaczyna się kilkanaście dni temu 16 października 2017 roku, kiedy w Warszawie zaginął 79-letni Marian Figiel. Stało się to w okolicach warszawskiego Cmentarza Bródnowskiego, a sam przebieg wydarzenia był wręcz nieprawdopodobny. Zaginiony mężczyzna udał się na cmentarz razem ze swoją żoną i szwagierką, po czym zdecydował się wrócić do domu i dosłownie rozpłynął się w powietrzu.

Policja rozpoczęła wielką akcję poszukiwawczą. Dziesiątki funkcjonariuszy przeczesywało cmentarz i jego okolice – nie dało to najmniejszego rezultatu. Fundacja ITAKA zamieściła ogłoszenie o tym zaginięciu.


Mija 9 dni, od kiedy mężczyzna zaginął bez śladu. I tu pojawia się Krzysztof Jackowski. Syn zaginionego zwraca się o pomoc do jasnowidza i przesyła mu zdjęcie ojca, a także jego koszulę i czapkę.


Krzysztof Jackowski opisuje, że tego dnia wziął do ręki czapkę mężczyzny i poprosił go o pomoc:

- Powiedz mi chłopie, gdzie ty jesteś…

I nagle poczuł obecność ducha zmarłego mężczyzny. Miał bardzo precyzyjną wizję, gdzie leży ciało zaginionego człowieka.

- Minął pierwszą przecznicę, drugą… leży w oczywistym miejscu. Tam jest ulica Podobna, a obok mur cmentarza! Ten człowiek zmarł w pobliżu zakładu kamieniarskiego i cały czas tam leży.

Jasnowidz sprawdził wizję na mapie google – okazało się, że faktycznie wizja zgadzała się co do joty. Poniżej mapa z ulicą Poprzeczną, która przechodzi w ulicę Rzeszowską – w pobliżu tego punktu leżały zwłoki mężczyzny.


Syn zaginionego tuż po telefonicznej rozmowie z jasnowidzem wsiada w samochód i jedzie we wskazane przez jasnowidza miejsce. Po chwili jasnowidz odbiera wiadomość:

- Miał pan rację… znalazłem zwłoki ojca!

Historia jakich Krzysztof Jackowski miał setki, jeśli nie tysiące w swoim życiu. Absolutny, stuprocentowy dowód na jasnowidzenie i pozazmysłową moc jasnowidza. O sprawie napisała także gazeta, a skan tego artykułu jest w Archiwum Fundacji Nautilus. 

Ale to nie wszystko – absolutnie najciekawsze wydarzyło się tego samego dnia wieczorem. Jasnowidz mieszka w wolnostojącym domu w Człuchowie, który w piwnicy posiada piec centralnego ogrzewania. Krzysztof Jackowski opowiada, że zszedł do piwnicy, aby napalić w piecu, ale musiał chwilę odczekać jak zwykle, aby „dopilnować rozpalenia się ognia”.

Poczułem, jak pojawił się w piwnicy! I wtedy to powiedział…

Była 22.00 – wieczór. To był przeszywający moment – nagle jasnowidz swoimi zmysłami poczuł, że duch zmarłego mężczyzny postanowił go odwiedzić i wszedł do piwnicy jego domu. Kiedy jasnowidz to zrozumiał, wtedy w myślach zadał duchowi pytanie:

- Powiedz mi, jak to jest, kiedy się umiera?

Odpowiedź przyszła błyskawicznie.

- Dymek, zwykły dymek… to takie błahe i proste! – odpowiedział duch zmarłego. Jasnowidz czuł wyraźnie, że duch jest szczęśliwy, a nawet rozbawiony. Ale po chwili dodał coś jeszcze. Słowa, które warto zachować w pamięci na zawsze, kiedy tylko przyjdzie do nas lęk przed śmiercią lub rozpacz po bliskich, którzy weszli do „krainy światła”. Duch zmarłego mężczyzny przekazał jasnowidzowi słowa o następującej treści:

- Oni mają już moje ciało i beczą, a ja byłem już w tylu ciekawych miejscach!

Jasnowidz dosłownie zaniemówił z wrażenia. Przekaz ducha był tak jasny, tak wyraźny – natychmiast polubił tego człowieka...

 - On mi tego samego dnia to powiedział! On mi to powiedział, a jego ciało już było przecież w kostnicy. Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że zmarły mi powiedział coś, co ja uznaję za fakt. On to mówił szczęśliwie! On był zły, że oni interesują się jego ciałem… Ten pan był wesoły, lekki. To powiedział mi zmarły, którego ja znalazłem! On był w tylu ciekawych miejscach i to go frapowało!


Historia poruszająca, a słowa ducha niech na zawsze trafią do zasobów wiedzy o „życiu po śmierci”, którą od 25 lat zajmuje się Fundacja Nautilus. Przypomnijmy je zatem:


Tuż po tym wydarzeniu na pokład okrętu Nautilus zadzwonił Krzysztof Jackowski i w bardzo emocjonujący sposób opowiedział o swojej poruszającej „rozmowie ze zmarłym”. Zapis tej rozmowy prezentujemy poniżej.

 

Szczęśliwym zbiegiem okoliczności ta fenomenalna historia przydarzyła się na kilkadziesiąt godzin przed 1 listopada, kiedy wszyscy w zadumie i smutku myślimy o bliskich, którzy odeszli. Całe wydarzenie posiada jednak w sobie istną „moc gwiazdy supernowej”, której blask powinien rozświetlić raz na zawsze „mrok lęku przed śmiercią”. W opowieści jasnowidza są naprawdę poruszające momenty. Przykład? A choćby to, kiedy opowiada o swoich przyjaciołach, których poznał już po (!) śmierci.

- Mam kilku przyjaciół, których przez wizję poznałem, ale za życia nie znałem! – mówi z obezwładniającą szczerością jasnowidz. I te niezwykłe słowa ducha zmarłego mężczyzny, który o przeżytym dopiero co doświadczeniu śmierci mówi:

- Dymek, zwykły dymek… to takie błahe i proste!

Na pokładzie okrętu Nautilus ta relacja jest „na wagę złota”, ale myślimy, że nie tylko dla nas. Na koniec mamy ogromną prośbę do naszych czytelników:

Drodzy Państwo!

Jeśli znacie kogoś, kto stracił bliską osobę i opłakuje jej brak, a świat dla tej osoby ma w tej chwili „kolor i smak popiołu”, to koniecznie powiadomcie tę osobę o tym wydarzeniu! Niech ta osoba obetrze łzy i uśmiechnie się na myśl, że jej bliski nie tylko istnieje dalej w wielkiej szczęśliwości, ale także „odwiedza tyle nowych, ciekawych miejsc!”

Fundacja Nautilus, 1 listopada 2017

  

Załączona mapa miejsca:

[zobacz więcej wydarzeń na mapie XFiles]

Komentarze: 46
Wyświetleń: 18733x | Ocen: 27

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 1 lis 2017 09:25   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (46)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3

Pt, 10 lis 2017 13:10 | brak oceny

leg | Gość

po 0,7 to by sie skontaktował z Legionem...

Czw, 2 lis 2017 23:27 | ocena: + 16

Christian_Edwardson | Załogant

Tego roku, pierwszy raz w życiu nie byłem 1-go listopada na cmentarzu. Zamiast inhalować się dymem parafiny, poszedłem do lasu pooddychać świerzym powietrzem. Tym samym oszczędziłem sobie widoku smutnych ludzi, pochylonych nad prochami zmarłych, a myślę też że i ci, którzy odeszli też byli szczęśliwsi, że chociaż jeden żyjący nie popada w rozpacz za nimi na cmentarzu, gdzie jak wiadomo ich nie ma.

Czw, 2 lis 2017 22:15 | ocena: + 7

czytelnik | Gość

Słowem beczy,beczą posługują się zazwyczaj starzy ludzie.Dziś już mniej popularne jest mówienie,że ktoś beczy,dlatego używa się slowa:płaczą.Opowieść niezwykle ciekawa i niemam wątpliwości że prawdziwa.

Czw, 2 lis 2017 21:54 | ocena: -16

czujne_oko | Gość

"zjawiska jasnowidztwa, posługiwanie się medium są przejawami chęci panowania nad czasem, nad historią i wreszcie nad ludźmi, a jednocześnie pragnieniem zjednania sobie ukrytych mocy. Praktyki te są sprzeczne ze czcią i szacunkiem — (..)które należą się jedynie Bogu” (pkt 2116).

to stanowisko Kościoła, którego postanowiłem się poradzić w kwestii Pana Jackowskiego:)

Wnioski nasuwają się same.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 2 lis 2017 23:17 | ocena: + 5

Carvalio | Gość

@czujne_oko, a może warto poradzić się w tej kwestii siebie, własnego wnętrza zamiast słuchać i cytować pozornie "głębokie" wynurzenia przedstawicieli przegniłej instytucji zwanej kościołem, która zwyczajnie widząc zagrożenie utraty monopolu na tzw prawdę objawioną opartą na wymyślanych przez wieki dogmatach, mających na celu utrzymanie ludzkich umysłów w strachu i fałszywych przeświadczeniach a tym samym pod ich kontrolą, stara się zwyczajnie zdyskredytować zagrażające jej zjawiska jak choćby jasnowidzenie. Ale co zrobić, kiedy zaczynają tracić coraz bardziej kontrolę nad świadomością wielowymiarowych bytów wcielonych w ciała by doświadczać tutaj jako istoty ludzkie ?

Dlatego może wczytaj się ze zrozumieniem w to ich cytowane wybiórczo stanowisko, bo jest tam mowa wprost o motywach, tzn to wszystko co zarzucają jasnowidzeniu jak dotąd było ich domeną i słusznie boją się, że ktoś lub co gorsza coś im to odbierze (co jest już w zresztą nieuchronne bo przebudzenie rozpoczęło się jakiś czas temu na tej planecie i trwa w najlepsze), stąd taka reakcja.

Dla podkreślenia wagi ich słów i zwiększenia siły oddziaływania na podatne umysły jest oczywiście użyte na końcu wypowiedzi imię istoty najwyższej, do wiedzy o naturze której ci"wtajemniczeni mędrcy" zdają się mieć licencjonowany dostęp, nieprzyznany całej rzeszy laików, innowierców itp. Cóż zrobić, wiedza od wieków równała się pełnej kontroli nad ciemnym pospólstwem, więc czy można oddać bez walki ten jakże lukratywny przywilej ?

mam tylko nadzieję, że właśnie takie wnioski ci się nasunęły a jeśli nie - cóż, jak twierdzą niektórzy z czasem podobno nabieramy mądrości i czujności - nie tylko oka...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 5 lis 2017 23:15 | brak oceny

czujne_oko | Gość

@Carvalio,
Stanowisko Kościoła jest dla mnie w tej kwestii tak ważne jak stanowisko FN w sprawie reinkarnacji. Nie zastanawia Cię fakt, że jedni i drudzy przestrzegają przed zabawami w wywoływanie duchów, zabawami z tablicami Ouija itd. A FN gloryfikuje człowieka, który ze spotkań z duchami żyje? Skąd On ma pewność, że to duch zmarłego człowieka, a nie Szatan sie pod Niego podszywający?
Ucząc mądrości zachowaj ją sam :)

Czw, 2 lis 2017 20:03 | ocena: -17

stevan | Gość

O czym tu się bajdurzy?! W jakiej szczęśliwości?! Radość z czego? Ze swojego nieszczęścia?! Z tego, że umarł???!!!

Czw, 2 lis 2017 16:59 | ocena: + 1

majomir | Załogant

znaczy się nie czytali ście

Czw, 2 lis 2017 16:52 | ocena: + 9

Luki | Gość

Zainteresowanym życiu 'po śmierci' polecam przyjżeć się pracom Dr Michael'a Newton'a - jego prace rzucają bardzo ciekawe światło na temat życia duszy po uwolnieniu od ograniczeń ciała.

Czw, 2 lis 2017 13:29 | ocena: -20

qwe | Gość

w nagłówku powinno być ostrzeżenie o tak zaskakującej treści i założeniu pampera przecz rozpoczęciem czytania bo jak sieposralem po przeczytaniu...

Śr, 1 lis 2017 23:17 | ocena: + 14

Kimbur | Gość

Kiedy jadę bardzo długo samochodem jako kierowca to czuję się z nim całkowicie zespolony, tym bardziej że przypięty pasem bezpieczeństwa. Czuję każde drganie, każdy nietypowy szmer pracy silnika. Po czterech godzinach takiej jazdy robię przerwę i wysiadam z samochodu - czuję się jakbym stawał się kimś innym, jakbym zrzucił z siebie jakąś powłokę. Być może w momencie śmierci jest podobne odczucie, sądząc po opisach takich jak w artykule.

Śr, 1 lis 2017 23:13 | ocena: + 8

majomir | Załogant

Mam pytanie dla loży szyderców .
kto czytał Nekroskopa i zna postać Harego Kocha
Ja osobiście 19 lat temu szybko 2.wampiry i 3.źródło 4mowa umarłych i 5roznośiciel długa jest historia Harego i polecam nie brnąć na siłę w kolejne tomy bo to niekończąca się opowieść .Sedno w tym że o temacie rozmowy z umarłymi dowiedziałem się z tej książki już od pierwszej strony jakieś zadanie jakiś wzór i podpowiedz sama wpada do głowy choć bohater nigdy nie słyszał o tym wzorze i nie miał prawa to umarli komunikowali się z głównym bohaterem książki Nekroskop ponieważ i tu puenta
ponieważ tylko on ich słyszał i tylko on mógł im pomóc.
Pana Krzysztofa w właściwie o panu Krzysztofie dowiedziałem się gdzieś na pewno koło roku 2003 byłem wtedy na 10 lub kolejnej części tej książki i pamiętam że pomyślałem że też my Polacy mamy takiego Harego który potrafi pomóc nie tylko bliskim zmarłemu ,ale i czasami tak jak w książce i warszawce samemu zmarłemu , zawsze podziwiałem zdolności jasnowidza z Człuchowa w temacie poszukiwania osób zaginionych pozdro dla wszystkich
Czasem pomóc jednej osobie to tak jak pomóc wszystkim dookoła

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

NASA ogłosiła, że dokonała 'ekscytującego nowego odkrycia' dotyczącego naszego Księżyca. Na razie jednak amerykańska agencja kosmiczna nie zdradza zbyt wielu szczegółów. Wszystkiego mamy dowiedzieć się już w poniedziałek.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Nie, 18 paź 2020 09:32 | Mieszkaniec miejscowości Świebodzin (województwo lubuskie) przysłał informację, że 17 października 2020 roku ok. godz. 23.15 wyszedł na papierosa przed swój dom (mieszka w domu jednorodzinnym). Ok. godz. 23.00 jego uwagę zwrócił dziwny, ciemny kształt, który przemieszczał się nad polem na wysokości ok. 10-12 metrów. Była całkowita cisza, obiekt nie był ani helikopterem, ani dronem. Jego wielkość świadek ocenia na 'rozmiary małego samochodu ciężarowego', czyli długość obiektu wynosiła ok. 8 metrów...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Czwartek, 15 października 2020 | Koronawirus kryje w sobie wiele tajemnic i ukrytych przed nawet najlepszymi laboratoriami na świecie niespodzianek, które właśnie wywracają znany nam świat do góry nogami. Proces wielkiej przemiany zaczął się śmiesznie, wręcz zabawnie – ot, jakiś śmieszny wirus z Chin, co to zabija tylko starców, a resztę traktuje „bezobjawowo”. Ale to nie jest takie proste.

czytaj dalej

FILM FN

COVID-19 DO ŚWIATA? Tu mówi koronawirus... - polecane przez czytelnika serwisu FN

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.