Dziś jest:
Piątek, 18 września 2020

Pokazali mi przyszłość, to było jak w kinie, wyświetlali obrazy prezentujące wszystko w sposób trójwymiarowy przyszłe wydarzenia, zobaczyłem, co nas czeka. Jeden z tych ruchowych obrazów pokazał, jak w Ziemię uderza asteroida, która wywoła straszne zniszczenia. To się wydarzy, nie ma od tego odwrotu.
Amaury Rivera - przeżył Bliskie Spotkanie Trzeciego Stopnia w Puerto Rico uważane za jedno z najbardziej udowodnionych i udokumentowanych w historii badania zjawiska UFO

Komentarze: 71
Wyświetleń: 36845x | Ocen: 38

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Sob, 30 gru 2017 08:49   
Autor: FN, źródło: FN   

TRAGICZNY FINAŁ POSZUKIWANIA ZAGINIONYCH NASTOLATEK - SAMOCHÓD W RZECE Z CIAŁAMI ZNALAZŁ JASNOWIDZ KRZYSZTOF JACKOWSKI

W wyłowionym w piątek ok. godz. 16 z Wisłoka w Tryńczy daewoo tico było pięć ciał – dwóch mężczyzn i trzech kobiet – poinformowała PAP Ewelina Wrona z zespołu prasowego podkarpackiej policji. Okazuje się, że dzień wcześniej na prośbę rodziny jednej z ofiar miejsce tragedii wskazał jasnowidz Krzysztof Jackowski. Po raz kolejny jego dar okazał się bezbłędny we wskazaniu przebiegu tragicznego zdarzenia.
Wśród pięciu ciał, które znajdowały się w wyłowionym w piątek z Wisłoka w Tryńczy samochodzie, były zwłoki trzech poszukiwanych od kilku dni młodych kobiet – powiedziała PAP Ewelina Wrona z zespołu prasowego podkarpackiej policji.
Policjanci i strażacy przez kilka godzin pracowali w okolicach rzeki Wisłok w Tryńczy. Użyty przez strażaków sonar wskazał, że na dnie rzeki znajduje się duży przedmiot; prawdopodobnie samochód. Przed godz. 16 na brzeg wyciągnięto daewoo tico.

Trzy nastolatki z gminy Tryńcza w wieku 19, 18 i 16 lat były poszukiwane od kilku dni. Wyszły z domu 25 grudnia, ostatni raz widziane były w poniedziałek wraz z dwoma mężczyznami, jak wsiadały do daewoo tico.

Okazuje się, że dzień wcześniej, na prośbę matki jednej z ofiar tej tragedii, jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski, wskazał miejsce w którym zatopiony był samochód z pięcioma ofiarami wypadku.

Jackowski poinformował o swoim przeczuciu w czwartek wieczorem. Jednak było już ciemno i ludzie, którzy udali się na miejsce wskazane przez jasnowidza niczego nie dostrzegli. Na prośbę Jackowskiego udali się tam rano razem z policją. Jackowski rozmawiał z policjantem dowodzącym akcją poszukiwawczą i naprowadzał go na miejsce, które jego zdaniem ukrywa samochód z ciałami nastolatek.

Okazało się, że miał rację. Jasnowidz pomylił się jedynie o około 180 metrów.

Poniżej relacja Krzysztofa Jackowskiego, którą zamieścił na swoim profilu na fb.

 

Już 17 stycznia 2018 premiera najnowszej książki o Krzysztofie Jackowskim, nad którą patronat objęła Fundacja Nautilus.


https://www.nautilus.org.pl/recenzje,39,krzysztof-jackowski-jasnowidz-na-policyjnym-etacie-.html?cat_id=1

 

I JESZCZE NAJNOWSZE INFORMACJE - aktualizacja tekstu -wszyscy byli przytomni, to była okrutna śmierć w tonącym samochodzie...


Według przeprowadzonej w sobotę rano sekcji zwłok pięciu ofiar tragicznego wypadku w Tryńczy wszyscy zginęli w wyniku utonięcia. Sekcja zwłok trwała od sobotniego poranka i została zakończona po południu. Według wstępnych ustaleń wszystkie pięć osób zmarło w wyniku utonięcia.

– Żadna z ofiar nie doznała żadnych poważnych obrażeń ciała. Gdyby samochód nie wpadł do rzeki, to nikomu nic by się nie stało. Pewne jest to, że ofiary utonęły, potwierdziły to badania płuc, dlatego też przyczyny śmierci nie ulegną zmianie – mówi Marta Pętkowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Przemyślu.

24-latek prawdopodobnie był kierowcą. „Przyjechał z Niemiec na święta”

Jak mówi Marta Pętkowska, właścicielem auta był młodszy z dwóch mężczyzn, którzy podróżowali razem z trzema nastolatkami.

24-latek kupił ten samochód niedługo wcześniej. Pracował w Niemczech i przyjechał do rodziny specjalnie na święta. To on najprawdopodobniej był kierowcą podczas tego zdarzenia – wyjaśnia Pętkowska.

Wrak auta, w którym podróżowała trójka zaginionych dziewczyn razem z ich dwoma starszymi kolegami, został wyłowiony w piątek około godziny 18 z rzeki Wisłok w Tryńczy. To trzy poszukiwane od Bożego Narodzenia dziewczyny, a mężczyźni to 24- i 27-latek z powiatu przeworskiego – mówiła Ewelina Wrona z biura prasowego podkarpackiej policji. Ciała zidentyfikowały przybyłe na miejsce rodziny ofiar.

Sołtys oraz wójt gminy Tryńcza opowiedzieli dziennikarzom o szczegółach akcji poszukiwawczej daewoo tico, którym podróżowały tragicznie zmarłe nastolatki oraz ich koledzy. Samochód znajdował się w rzece Wisłok. Według nich pojazd został odnaleziony dzięki pomocy słynnego jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego.

Sołtys wsi Tryńcza Stanisław Gliniak ujawnił w rozmowie z wp.pl, że miejsce, w którym odnaleziono samochód, wskazał na mapce jasnowidz Krzysztof Jackowski. O pomoc w odnalezieniu pojazdu poprosili go bliscy tragicznie zmarłych.

Policjanci mieli uznać informacje przekazane przez jasnowidza za nieprawdopodobne i nie zdecydowali się na przeszukanie wskazanego terenu. Zrobiono to dopiero po interwencji wójta gminy Ryszarda Jędrucha.

W rozmowie z Superstacją, włodarz Tryńczy potwierdził, że strażacy i policja w końcu postanowili przeszukać obszar, który wyznaczył na mapce Jackowski. Jednym z punktów była okolica mostu, gdzie natrafiono na ślady kół. To właśnie tam - na dnie rzeki - znajdował się samochód.

Akcja wydobywania pojazdu była bardzo trudna i trwała kilka godzin. Prace utrudniał silny nurt oraz słaba widoczność. O tym, że we wnętrzu znajdują się zwłoki pięciu osób, wiedziano już jednak wcześniej.

19-letnia Klaudia, 16-letnia Ania i jej 18-letnia siostra Dominika zaginęły w Boże Narodzenie. Dziewczyny wybrały się z kolegami na pizzę, a gdy nie wróciły do domu ich rodzice zawiadomili policję. Grupę po raz ostatni widziano tego samego dnia na stacji benzynowej.

Przyczyny wypadku nie są jeszcze znane. Możliwe, że do tragedii doprowadziła nadmierna prędkość oraz złe warunki na drodze. Wiadomo jednak, że nastolatki oraz ich koledzy żyli, w momencie gdy auto wpadało do wody. Wszyscy zmarli na skutek utonięcia.

Komentarze: 71
Wyświetleń: 36845x | Ocen: 38

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Sob, 30 gru 2017 08:49   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (71)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3 4

Pt, 19 sty 2018 01:25 | ocena: -8

Pan daje pan zabiera | Gość

Panie Jackowski, dar spieniezony darem utraconym. Juz lada dzien. Czas oddac go komus uczciwemu. Bylo dane bedzie zabrane a na koniec ukarany. Milego wieczoru

Sob, 13 sty 2018 01:34 | ocena: -8

wielkimis | Załogant

Pan Jackowski niech lepiej dalej pomaga w poszukiwaniu zaginionych bo w tym ma jest dobry.
A jak słyszę o bombie na skrzydle tupolewa to traci on wiarygodność.Bo w zamach nie wierzą nawet dzieci w żłobku.Chyba że ludzie zaślepieni religia smoleńska.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Sob, 13 sty 2018 14:18 | ocena: -4

janek | Gość

@wielkimis, Niestety ,wierzą w niego i dorośli,np.wszyscy moi sąsiedzi z bloku.Smutna ta rzeczywistość.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 18 sty 2018 14:45 | brak oceny

wielkimis | Załogant

@janek, Jakoś mało spotykam takich ludzi.Natomiast Szkodnik Antoni jak się szacuje zdołał przekonać 20% procent polaków że to był zamach.On coś ugrał politycznie bo ma rzeszę wiernych wyznawców .A polaków doprowadził do tego że się nienawidzą.
I to bez żadnych dowodów i motywu tego zamachu.
W jego komisji nie ma jednej osoby która zna się na lotnictwie.Tu nie raz czytamy o Rzeczach niezwykłych ale mają one jakieś podstawy np zdjęcia czy obserwacje wiarygodnych świadków.A w komisji Antoniego nie ma nic z tych rzeczy tylko bajki.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 19 sty 2018 14:24 | brak oceny

janek | Gość

@wielkimis, W moim otoczeniu cała masa takich osób i szczerze mówiąc lepiej z nimi nie zaczynać na ten temat rozmowy.Tu nie chodzi o rzeczowość komisji ,tu chodzi o kreowanie pewnego mitu,który jest narzędziem politycznym w ręku wiadomej formacji politycznej.To nie forum polityczne więc nie wypada rozwijać tematu.

Śr, 17 sty 2018 14:43 | ocena: + 1

Adams | Gość

@wielkimis, Gdzieś wcześniej widziałem wypowiedź Pana Jackowskiego, że w smoleńsku był wypadek. Zatem pytanie czy Pan Antoni ma wpływ na zmarłych, czy może obserwują oni rzeczywystość? Czy może Pan Antoni ma wpływ na Pana Jackowskiego?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 18 sty 2018 14:22 | ocena: + 1

wielkimis | Załogant

@Adams, Pan Antoni ma wpływ na 20% Polaków,którzy wierzą jego teorie.Różne teorie można wierzyć muszą one być poparte chociażby poszlakami
A tu są same zapowiedzi wyjaśnienia bez najmniejszych dowodów.Przez ludzi którzy się nie znają na lotnictwie.
Ja pracuje na kolei byłbym zdziwiony że jakąś katastrofą kolejowa badała by komisja złożona np z piekarzy.A motyw tego niby zamachu.Ktoś zabija prezydenta krótko przed wyborami z poparciem 10%.
A co do pana Jackowskiego to mimo wizji na rzeczach człowieka który rozbił się w Smoleńsku.Nadal jest przekonany o zamachu.
https://onet100.vod.pl/i/fakt/krzysztof-jackowski-o-katastrofie-smolenskiej-po-obejrzeniu-rzeczy-ofiary-zobacz-film/2efssd

Nie, 7 sty 2018 20:18 | ocena: + 4

piotrekjas89 | Gość

Dlaczego nigdzie poza Nautilusem nie ma informacji o udziale w poszukiwaniu nastolatek? To cenzura czy poprawność polityczna?

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pon, 8 sty 2018 10:51 | ocena: + 4

George | Gość

@piotrekjas89, stawiam na jedno i drugie. Media nie są własnością społeczną lecz właścicieli pilnujących swoich interesów. Jak wiadomo, manipulacja informacją pozwala zdobywać i utrzymywać władzę. Zuba, ojciec Alexa (Alekeja) z Madakaskaru2 zadał kiedyś swojemu rywalowi o władanie królestwem zwierząt pytanie w stylu "a właściwie co ci tak zależy na tej władzy?" . Odpowiedzią konkureta było stwierdzenie w stylu "no bo ja mam taką wspaniałą grzywę". Jak widać znaczącym argumentem dla większości wyborców jest wspaniała grzywa (populizm i tupet) oraz tłusty kark a nie rozsądek kandydata do sprawowania włądzy. I tak jest niestety wszędzie. Przepraszam wszystkich za ten polityczny wkręt ale wydaje mi się, że ten przykład może być używany w wielu przypadkach kiedy nie rozumiemy postępowania ludzi. Dodam od siebie, że w Madagaskarze jest wiele podobnych, zaszyfrowanych przekazów a sam film można traktować jako biblię bis, łatwiejszą dla zrozumienia niż ta oryginalna. W Madagaskarze, gdyby tylko trochę się wysilić zobaczymy swoje zachowanie i jak wpływają na skutki (czyli karmę).

Śr, 10 sty 2018 08:27 | ocena: + 1

kanu | Gość

@piotrekjas89,
Wójt gminy Tryńcza zamieścił podziękowania na stronie internetowej gminy. M in. dziękuje Jackowskiemu:
http://www.tryncza.eu/page/news/5376/podziekowania.html

Sob, 6 sty 2018 18:32 | ocena: + 11

Jk | Gość

Manipulacja emocjami społecznymi jedna z metod UB .

Sob, 6 sty 2018 18:10 | ocena: + 5

Jk | Gość

Manipulacja publikacją wybranych opinii odsłania prawdziwe oblicze i daje adekwatne świadectwo !!!

Sob, 6 sty 2018 14:47 | ocena: -5

Jk | Gość

Cenzura jest cynicznym manipulowaniem społeczeństwem w celu ukrycia rzeczywistości , jest wymuszeniem określonej opinii w dla osiągnięcia pozytnego wizerunku.

Nie jest to cytat ani przepisana definicja w przeciwieństwie do waszych mott.

Sob, 6 sty 2018 14:23 | brak oceny

Jk | Gość

Nikt niechce waszych pomników ? Napewno jest wam przykro ! Ludzie są bezwględni , nie przejmował bym się , to znikomy margines osób na niskim poziomie duchowym . Jesteście silni duchowo .

Pt, 5 sty 2018 20:19 | brak oceny

wodzu | Gość

Patricka Geryl no właśnie a co z 2012 r panie bernatowicz ?

Czw, 4 sty 2018 18:55 | ocena: -11

magda | Gość

takie mlode gina. nie nacierpia sie zbytnio a ja zyje dluzej od nich i cierpie. zycie nie jest sprawiedliwe.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 3 cze 2019 22:50 | brak oceny

SovietVixen | Załogant

@magda, Dokładnie

Śr, 3 sty 2018 18:15 | ocena: + 6

savage | Gość

Kiedyś w opisie wizji pana Jackowskiego była mowa o masie ludzi przemierzających Europę, migrujących. Może ktoś wskazać mi linka?

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3 4
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN: [...] Serdecznie witam caly mostek i kapitana....dzis ogladajac Panstwa film zaczynajacy sie slowami - I jeszcze film nakręcony z naszego fundacyjnego drona. Przy okazji zrobiliśmy jego testy - film jest pod zdjeciami pobocznego slonca ,zauwazylem - byc moze nic takiego..moze ptak moze owad...a moze cos innego..to pojawia sie w czasie 3.01 -3.02..Po zmiejszeniu predkosci obrazu do 0.25 nadal nie jestem pewiec czy to tylko zawracanie glowy z jakims latajacym owadem czy cos innego...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 06:48 | 14.09.2020 zobaczyłam na niebie spadającą gwiazdę ok godz. 22. Woj. Lubuskie. Gubin. Światło poleciało prosto i już dalej nie widziałam, bo zasłaniały drzewa ale cały czas leciało poziomo i bardzo szybko. Nie jak samolot tylko jak spadająca gwiazda. Leciało prosto jak samolot,ale o wiele szybciej.

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 31 sierpnia 2020 | To wydarzyło się kilka dni temu. Nagle zacząłem myśleć o moim koledze z dawnych lat, jeszcze z czasów pracy przy audycji Nautilus Radia Zet. Co się z nim dzieje? Gdzie pracuje? Nie miałem z nim kontaktu od kilkunastu lat.

czytaj dalej

FILM FN

AUSTRALIA: PRZELOT UFO W KSZTAŁCIE DYSKU (2018)

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.