Dziś jest:
Środa, 1 lutego 2023

Badałem przypadki uprowadzeń przez UFO w takich krajach jak Zimbabwe, Arabia Saudyjska czy Nowa Gwinea. Zjawisko uprowadzeń przez UFO jest po prostu prawdziwe.
/Budd Hopkins, zajmuje się przypadkami CEIII i CEIV/

Komentarze: 42
Wyświetleń: 9186x | Ocen: 28

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 9 gru 2020 09:51   
Autor: FN, źródło: dziennik 'Yediot Aharonot'   

'MAMY OD DAWNA KONTAKT Z UFO' – SZOKUJĄCE WYZNANIE BYŁEGO SZEFA IZRAELSKIEGO PROGRAMU KOSMICZNEGO

Były izraelski szef ochrony przestrzeni kosmicznej Haim Eshed to postać bardzo znana i popularna w Izraelu. Przez wiele lat miał dostęp do najbardziej tajnych informacji wojskowych, w tym planów sojusznika Izraela, czyli Stanów Zjednoczonych. Był szefem izraelskiego programu bezpieczeństwa kosmicznego przez prawie 30 lat i jest trzykrotnym laureatem bardzo cennego odznaczenia – „Israel Security Award”. Tym bardziej jest słowa poruszyły opinię publiczną i są cytowane na całym świecie.

Haim Eshed w wywiadzie dla gazety "Yediot Aharonot" ujawnia, że ludzkość od dawna ma kontakt z UFO. Jego zdaniem kontakt nawiązały obce cywilizacje zrzeszone w "Galaktycznej Federacji". Brak oficjalnego kontaktu ze strony UFO Haim Eshed tłumaczy tym, że ludzkość nie jest jeszcze na taki kontakt gotowa, gdyż mógłby on wywołać panikę, a fanatycy religijni w obawie o to, że wiedza obcych zburzy ich dogmaty wiary mogliby rozpocząć wojnę.

Odpowiadając na pytania dziennika Yediot Aharonot Eshed stwierdził stanowczo, że Izrael i Stany Zjednoczone interesują się UFO od wielu lat, a fakt przybywania na Ziemię obcych istot w ich nieprawdopodobnych pojazdach kosmicznych jest rzeczą oczywistą.

87-letni były izraelski wojskowy tłumaczył się, że pod koniec życia nie zależy mu na utrzymaniu tej tajemnicy, a najwyższy czas, aby ludzkość zaczęła się oswajać z myślą, że jesteśmy jako cywilizacja na etapie barbarzyńskim. Ujawnił także trochę informacji o dziwnym porozumieniu, które istnieje pomiędzy rasami, które opanowały technologię podróży międzygwiezdnych.
Jego zdaniem nie stanowią oni dla Ziemi żadnego zagrożenia, a ich rolą jest jedynie badanie tego wszechświata, a także naszej cywilizacji.

Stany Zjednoczone już w latach 50-tych zawarły z obcymi rodzaj wstępnego porozumienia, co pozwoliło na gigantyczny skok technologiczny i stworzenie pierwszego mikroprocesora. Bez pomocy obcych istot byłoby to niemożliwe.
W kolejnej części wywiadu Haim Eshed powiedział, że istnieje tajna, podziemna baza obcych na Marsie, do której kilka razy byli zapraszani przedstawiciele armii Stanów Zjednoczonych. Na pytanie, dlaczego o tym wszystkim jest takie milczenie Eshed odpowiedział, że były prowadzone badania i okazało się, że ujawnienie tej wiedzy dla ludzkości pogrążonej w fałszywych i całkowicie błędnych poglądach na temat duszy, boga czy praw duchowych oznaczałoby  powszechną panikę, depresję i załamanie.

- Federacja Galaktyczna wyjaśniła to nam w ten sposób, że chcą zapobiec masowej histerii, a ludzkość musi „ewoluować i osiągnąć etap, na którym ... zrozumie, czym jest kosmos, jakie są prawa rządzące wszystkimi żywymi istotami we wszechświecie – powiedział Haim Eshed odpowiadając na pytania dziennikarzy.

Wyjaśnił także, że jego decyzja o ujawnieniu tych szokujących informacji ma związek nie tylko z tym, że jego życie dobiega kresu.

- Zmieniła się atmosfera wokół tych tematów, także w kręgach naukowych. Gdybym powiedział o tych informacjach 5 lat temu, to prawdopodobnie dzwonili by po lekarza… Dziś nie mam nic do stracenia. Ludzie wiedzą o tym, jaki mam dorobek naukowy i są świadomi, że nie pozwoliłbym sobie na kłamstwa – powiedział Haim Eshed.


Kolejne informacje na temat kontaktu ludzkości z obcymi zawiera jego najnowsza książka „The Universe Beyond the Horizon”.W książce Haim Eshed dokładnie opisał, w jaki sposób obcy zrzeszeni w „Galaktycznej Federacji” powstrzymali atomową apokalipsę, przed którą stanęła ludzkość w czasie słynnego Kryzysu Kubańskiego (16 października 1962 – 28 października 1962).


I jeszcze jeden tekst w sieci - tym razem z wątkiem Donalda Trumpa.

From:  [..]
Sent: Wednesday, December 9, 2020 10:05 AM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Haim Eshed

Dzień dobry,

Podejrzewam, że dotarła do Państwa wypowiedź Haim'a Eshed'a odnośnie kontaktów rządów z UFO. Nie wszędzie jednak znaleźć można pełną relację. Jak donosi (może mało opiniotwórczy) dailymail :

"Zdaniem byłego szefa izraelskiego programu kosmicznego, to kosmici przyczynili się do porażki Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich. Według Esheda' polityk chciał ujawnić tajemnicę całemu światu."


źródło: https://www.dailymail.co.uk/news/article-9029557/Mankind-contact-alien-Galactic-Federation-Israeli-official-says.html

Pozdrawiam serdecznie,
[...]Komentarze: 42
Wyświetleń: 9186x | Ocen: 28

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 9 gru 2020 09:51   
Autor: FN, źródło: dziennik 'Yediot Aharonot'   


Komentarze (42)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Sob, 12 gru 2020 00:13 | ocena: + 1

Faust | Załogant

I tak oto kosmici powstrzymali Trumpa przed reelekcją, więc wg Indianina Wielki Człowiek dla Polski o numerze 44-tym, nigdy nie sprawi by Polska była wielka, a tym samym nie spełniaja się przepowiednie o Polsce od morza do morza z trzema stolicami i własnymi rakietami kosmicznymi.
Dzięki kosmici!

Pt, 11 gru 2020 17:43 | ocena: -7

Natenczas_Wojski | Załogant

Kosmici są wysłannikami Piekieł, o czysto demonicznym charakterze. Apage Satanas !

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 12 gru 2020 10:29 | ocena: + 5

magdakowalska48 | Załogant

@Natenczas_Wojski, za to ty jestes albo trolem albo czubkiem

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 13 gru 2020 22:44 | ocena: -4

Natenczas_Wojski | Załogant

Odezwała się dyżurna, zgryźliwa ciotka... A co, nie wierzysz, że to zielone diabełki?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 16 gru 2020 13:17 | ocena: + 5

magdakowalska48 | Załogant

@Natenczas_Wojski, za to ty uwierzysz w kazda biblijna bzdure. tak jestes sterowany

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 16 gru 2020 22:20 | ocena: -3

Natenczas_Wojski | Załogant

Trafiłaś teraz całkiem kulą w płot! Myślisz bowiem ciasno, schematycznie i gotowym szablonami. Już zdążyłaś mnie zaszufladkować, a bardzo się mylisz. PRZEZ NIKOGO NIE JESTEM STEROWANY. Biblię znam rzeczywiście bardzo dobrze. Na tyle, że w dyskusjach zaginałem nieraz Świadków Jehowy, zmykali jak niepyszni...

I sam wiem najlepiej co w Biblii jest Kosmogonią według żydowskich wyobrażeń, co kroniką historyczną, co zbiorem przepisów religijnych, co religijną i świecką poezją, co kodeksem prawa karnego i cywilnego, co podaniem ludowym, baśnią, klechdą, legendą, co korespondencją dyplomatyczną, a co zbiorem przysłów, mądrości ale też i zabawnych dykteryjek. Jest tam to wszystko i wiele więcej, co prawda "wrzucone do jednego worka" - dlatego trzeba mieć rozeznanie co jest czym.

Nie jestem zmuszony w nic wierzyć, wybieram sobie określone kategorie tekstów i różny mam też do nich stosunek - w zależności od tego jaki zamysł towarzyszył Autorom. Nie traktuję Biblii jako "listu Pana Boga do ludzi", gdyż w moim przekonaniu tak nie jest. Wartość Biblii leży według mnie gdzie indziej, niż się na ogół uważa...

NAJOGÓLNIEJ BIBLIA JEST ŚWIADECTWEM, JAK KSZTAŁTOWAŁY SIĘ POJĘCIA RELIGIJNE ŻYDÓW NA PRZESTRZENI DZIEJÓW. Od najbardziej pierwotnych i prymitywnych na początku, do najbardziej wysubtelnionych i uduchowionych. I to jest ta wartość Bibli dla naszej kultury i cywilizacji, bo sami wyrastamy z tego Źródła...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 18 gru 2020 09:49 | ocena: + 2

magdakowalska48 | Załogant

@Natenczas_Wojski, no wlasnie wybierasz sobie co ci pasuje.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 18 gru 2020 21:29 | ocena: -4

Natenczas_Wojski | Załogant

Tak. Jako katolika obowiązuje mnie nauczanie Chrystusa i Apostołów, czyli Nowy Testament i Prawda w nim zawarta. Przyjmuję je chętnie i szczerze, aczkolwiek nie literalnie co do przecinka. Resztę traktuję jako szacowny, ale jednak zabytek.
Stary Testament jest fundamentem, źródłem, podglebiem, z którego wyrasta cała reszta. Nie polecałbym go jednak wszystkim. Jest trudny w odbiorze, elitarny rzec można. To raczej lektura dla koneserów. Czytanie go ze zrozumieniem, studiowanie wymaga solidnego przygotowania - przede wszystkim historycznego. To zresztą ogromny temat, więc w tej chwili go pominę...

Skłamałbym chełpiąc się, iż jestem szczególnie ortodoksyjnym katolikiem. Nie jestem, ale też tym bardziej nikt mną nie steruje.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 18 gru 2020 22:23 | ocena: + 4

magdakowalska48 | Załogant

@Natenczas_Wojski,
>obowiazuje mnie nauczanie chrystusa
>nikt mna nie steruje
wybierz jedno

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 19 gru 2020 08:01 | ocena: -3

Natenczas_Wojski | Załogant

Babo, odczep się, zajmij się wreszcie czymś sensownym! Święta idą, Died Moroz mieszok z podarkami niesie. Nie interesuje mnie jałowa polemika, która coraz bardziej zjada własny ogon. Z fanatykami nie dyskutuję, szkoda na to czasu. Zamykam tym samym powyższy wątek i definitywnie kończę temat...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 20 gru 2020 20:04 | ocena: + 2

magdakowalska48 | Załogant

@Natenczas_Wojski, no tak z religijnymi fanatykami takimi jak ty nie ma sensu gadac

Czw, 10 gru 2020 15:35 | ocena: + 4

88kropka | Załogant

Ta książka tego pana wydana u schyłku swojego życia ma w tej chwili świetny marketing zrobiony w mediach, będzie dobrze się sprzedawać, niewierze też że w wybory Prezydenta Donalda Trumpa wtrącali się kosmici,i nie pozwolili wygrać,z tego robi się komedia. Owszem życie na innych planetach istnieje wiem o tym nie od dziś,żadna nowa książka przez kogoś wydana nie zmieni mojego postrzegania,o tym wiem od dawna, niewierze też że jacyś kosmici współpracują na Marsie z tylko USA o rany ! Ale rewelacje,nie powala mnie, i nie przekonuje.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 13 gru 2020 23:25 | brak oceny

Natenczas_Wojski | Załogant

Jeśli Kosmici wybierają nam prezydenta USA, to zapewne wybrali też Putina, może Merkel, a już na pewno Kim Dzong Una. Strach dociekać, kogo jeszcze? Zaraz się okaże, że Biden sam jest kosmitą, cyborgiem albo Obcym z Nostromo (fakt, że podobny)... W takim razie pytanie: czy my w ogóle jesteśmy jeszcze u siebie? Dlatego też faktycznie do takich rewelacji należy podchodzić z dużą rezerwą. Starszy pan zapewne dużo wie, ale chyba za bardzo chciał od razu zabłysnąć. Chociaż fakt, że z racji wieku dla niego to ostatni dzwonek...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 14 gru 2020 09:58 | ocena: + 1

-relatysta | Załogant

@Natenczas_Wojski, Trafnie ten absurd zauważyłeś. Groteska nadinterpretacji nie do końca wyjaśnionych zjawisk, które u większość naszych forumowiczów uważane są za bezdyskusyjne prawdy. Co niestety jest nieprawdą.

Czw, 10 gru 2020 13:45 | ocena: + 3

wojorzel | Załogant

W odniesieniu do komentarzy niektórych, odsyłam do obszernej lektury Gwiezdne Dzieci autorstwa Anny Głowacz. Tam wyjaśniono m.in. dlaczego media milczą, dlaczego są wojny, kto je podjudza , kto nas stworzył, do czego są religie itd. Polecam, znajdziecie tu dużo odpowiedzi!

Śr, 9 gru 2020 21:33 | ocena: + 1

MilitariMen | Załogant

Jeżeli to prawda (piszę "jeżeli" bo z zasady nie ufam temu co czytam w internecie) to to zamyka sprawę. Praktycznie rzecz biorąc mamy do czynienia z "szefem Izraelskiego NASA", a nie jest dla nikogo tajemnicą jakie stosunki łączą te dwa państwa więc do orginalnego NASA też miał w jakimś stopniu dostęp. Zastanawia mnie jedno (i pozwala niedowierzać) dlaczego cicho jest w mediach?

Śr, 9 gru 2020 20:48 | ocena: + 7

Odyseusz A | Załogant

Czy może obecnie kogokolwiek zdziwić takie wyznanie ? Mieliśmy okazję usłyszeć o TYM od Williama Tompkinsa ! Niestety NIC nie trafi do rozumu ludzi przyziemnych konsumpcjonistów zrodzonych z systemu technokracji a bardziej średniowiecza jak określił nasze czasy Nostradamus . Spodziewacie się jakiegokolwiek przełomu ? Nie jest to możliwe . Podlegamy tym samym prawom doświadczeń co wszystkie społeczności w kosmosie .Jeśli ludzkości uda się przeżyć czasy atomu to będzie cud !!Szybciej spodziewajmy się tych samych doświadczeń a więc dramat nuklearny który jest dla ludzi obecnie nie do uwierzenia ! Takiego dramatu doznały wszystkie cywilizacje które przybyły na tą planetę ,przybyły tu bo ich planety uległy zniszczeniu albo wystygnięciu .Składamy się z różnych istot humanoidalnych zwanych przez nas rasami i jesteśmy ich potomkami po kilku katastrofach globalnych.Czy rządy czy pewne grupy ludzi od dawna utrzymują podejrzane kontakty z różnymi obcymi istotami i niekoniecznie nam przychylnymi. Poza wiedzą społeczności ziemskiej odbywa się handel żywym towarem ,technologiami i prowadzona jest eksploracja kosmosu o jakiej oficjalna NASA i inne podobne jej organizacje mogą pomarzyć. Tak jest też inna rzeczywistość z której znani są ludzie z tej planety . Ukrywanie takich informacji świadczy o strasznej działalności przestępczej wobec ludzi ! Nie wierzcie że wszystko zostanie ujawnione ! Szybciej spodka nas zagłada ! Wierzycie że dojdzie do przełomu i do stworzenia prawdziwej cywilizacji ? Wierzycie że bogacze i elity żyjące w super luksusach zrezygnują ze swych dóbr i pieniędzy ? Wierzycie że ludzie potrafią pracować i obdarowywać się dobrami bez interesu i pieniędzy tak jak w prawdziwej cywilizacji gdzie boska cecha altruizmu ,bezwarunkowej miłości i poszanowania jest normą ? Do oficjalnego kontaktu może tylko dojść gdy stworzymy cywilizację tą prawdziwą ale jest to możliwe tylko w przypadku rewolucji a ta nie będzie łatwa do przeżycia podobnie jak apokalipsa atomowa i to nie jest pewne jak u każdego człowieka który nie ma napisane na czole jakim jest a poznać go można tylko po czynach.Na cywilizację trzeba sobie zasłużyć.Królowa Wielkiej Brytanii nie zrobi Wam śniadanka !!!!!!!!

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pt, 11 gru 2020 10:59 | ocena: + 1

-relatysta | Załogant

@Odyseusz A, Bardzo słuszne uwagi.
Nic i nikt nie zmusi korporacje, persony, do uwolnienia się od swego majątku -
zniewalającego miliardy głodnych i zniewolonych ludzi.
To nie wina tych 90% ludzkości że są tym czym są - uzależnionymi od materialistycznej "biedy". Nawet jak byśmy porzucili swe materialistyczne/konsumpcyjne zapędy to i tak byśmy nie przeżyli w zniszczonym/zdewastowanym, zatrutym środowisku.
Wcześniej czy później musi dojść do rewolucji; ewolucja nie obejmuje tej garstki "uprzywilejowanej".

Sob, 12 gru 2020 10:35 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@Odyseusz A, czyz Jezus nie powiedzial "wedlug wiary twojej sie stanie"?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 21 gru 2020 12:51 | brak oceny

Odyseusz A | Załogant

@magdakowalska48, Co ma piernik do wiatraka -tu wyjaśnię ! Co wiesz o Jezusie ?? Tyle co religia Ci tłumaczy ? To niestety nic ale to nic nie wiesz . Polecam szukać i jeszcze raz szukać przekazu od istot które można uznać według społeczności ziemskiej za bogów chociaż to określenie jest błędne .Pozdrawiam .

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 31 gru 2020 14:51 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@Odyseusz A, to moze pokazesz ktorych istot

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 24 sty 2021 12:38 | brak oceny

Odyseusz A | Załogant

@magdakowalska48, To sobie przeczytaj . ,,Thiaoouba Prophecy "!

Śr, 9 gru 2020 18:23 | ocena: + 8

HARAKIRI | Załogant

Niestety w interesie wielu jest trzymanie ludzkości w ciemnocie, manipulacje kłamstwami i napuszczanie jednych na drugich w myśl zasady dziel i rządź. Wiele powszechnie uznawanych autorytetów to atrapy. Proces jest ewolucyjny. Szok po poznaniu prawdy będzie bardzo bolesnym doświadczeniem. Po pierwszej obserwacji UFO posypał mi się stary światopogląd. Wiele informacji to zwykłe manipulacje. Poznacie PRAWDĘ, a PRAWDA Was wyzwoli...to nie frazes, zapisek. To przepowiednia w małym- prywatnym zakresie jak i ogólnoludzkim.

Śr, 9 gru 2020 16:26 | ocena: + 5

Orion_1957 | Załogant

Od dawna czekałem na taką wypowiedź. Jak widzimy jest ich w ostatnim czasie coraz więcej. Dlaczego te informacje wypływają właśnie teraz ?. Może jest to spowodowane tym że coraz trudniej zainteresowani mogą utrzymać to w tajemnicy bo przecież technika jest tak rozwinięta że umożliwia praktycznie każdemu zarejestrować obiekty na niebie. Nie dziwię się generałom i innym wtajemniczonym osobom że w ostatnich dniach swojego życia chcą powiedzieć światu o czymś co musieli ukrywać przez całe swoje życie nawet przed najbliższą rodziną. Pozdrawiam.

Śr, 9 gru 2020 15:56 | brak oceny

boolean | Załogant

Jest jeszcze tutaj:

https://m.jpost.com/omg/former-israeli-space-security-chief-says-aliens-exist-humanity-not-ready-651405

wczoraj wstawione pod innym artem.

Liczę, że publikacja zasili pokładową bibliotekę pod choinkę.

Śr, 9 gru 2020 15:37 | ocena: + 6

Mishael | Załogant

Drodzy Państwo. Nasze Ziobry Kaczyńskie i Orbany wytrzymać nie mogą w naszej małej Unii Europejskiej i kombinują tylko jakby tu ją rozwalić. Ilu takich się kabotynów panoszy na tej planecie? Wcale sie dziwię się instytucjom Federacji Galaktycznej że nawet nie chcą żeby ludzie nawet wiedzieli o jej istnieniu. Jeszcze by chcieli do Federacji i wszystkie drzewa by sobie wycięli na planecie na papier na podania o przyjęcie. Pełne kłamstw i taniego bajeru. Odtrącone wszystkie przez FG i byśmy zostali poza Galaktyką i planetą niezdatną do życia. Więc dobrotliwie się litują i ukrywają.

... Może właśnie dlatego 'biedny Mars' wygląda dzisiaj tak jak wygląda?

Rozwiń odpowiedzi (2)

Czw, 10 gru 2020 15:08 | ocena: + 3

Korben | Załogant

@Mishael,
Aha, nie chcą się ujawniać, ale za to zawierają umowę z władzami które wykorzystują ludzi i mordują ich żeby zyskać wpływy i pieniądze? Cóż, wobec tego "ludzki pan" z tych kosmitów...

Czw, 10 gru 2020 18:31 | ocena: -2

Natenczas_Wojski | Załogant

Unia Europejska jest największym, czystym Złem jakie przydarzyło się naszemu kontynentowi. W zasadzie oznacza wypełnienie się testamentu Hitlera i Himmlera - Europa pod butem, ujarzmiona, jęcząca pod Teutońskim jarzmem! Nie będzie większego szczęścia, niż jak kiedyś się zawali to iperium Szatana...

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN: [...] Dzień dobry,  Podzielę się z Wami pewną myślą dotyczącą reinkarnacji oraz obaw o dalszy los Polski.  W latach 90. w jednym z odcinków Nautilusa Zet były wypowiedzi chłopca, który w poprzednim wcieleniu mógł być rycerzem z Malborka. Powiedział, że specjalnie wybrał sobie kolejne wcielenie teraz we współczesnej Polsce bo tu mu się nic nie stanie, bo nie będzie tu wojen, a on już zginął raz w walce i drugi raz tego nie chce. Obecnie boimy się eskalacji wojny z Ukrainy...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 15 stycznia 2023 | O 2023 roku, o mnie, Fundacji Nautilus,  zwykłej prozie życia i „szalupach ratunkowych”. Wpis w Dzienniku Pokładowym 15 stycznia 2023

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.