Dziś jest:
Czwartek, 23 maja 2024

Nasze położenie na tej Ziemi wygląda osobliwie, każdy z nas pojawia się mimowolnie i bez zaproszenia, na krótki pobyt bez uświadomionego celu. Nie mogę nadziwić się tej tajemnicy... 
/Albert Einstein/

Komentarze: 0
Wyświetleń: 4055x | Ocen: 0

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 0/5


Pt, 17 kwi 2020 23:50   
Autor: FN, źródło: FN   

2020: CZY POJAWIŁY SIĘ ZNAKI POCZĄTKU PROCESU ZMAINY BIEGUNÓW ZIEMI?

Na naszą pocztę przychodzą wiadomości od czytelników, którzy zwracają uwagę na niezwykłe cechy roku 2020. Jeden z nich zauważył ciekawą rzecz, która może świadczyć o tym, że coś się dzieje z polem magnetycznym Ziemi.
Poniżej cytujemy fragment e-maila:
[…] Czy zauważyliście, że coraz więcej osób narzeka na to, że podchodząc do samochodu i dotykając drzwi lub jakieś metalowej części kopie prąd? Myślałem, że to tylko ja zauważyłem, ale uwierzcie mi: to powszechne zjawisko. Proszę Was, zapytajcie czytelników. To może mieć związek z tym, że coś się może ciekawego dziać z polem magnetycznym naszej planety i rok 2020 może być początkiem zmiany biegunów. […]

 

From: [...]
Sent: Saturday, May 30, 2020 7:38 PM
To: Fundacja NAUTILUS <nautilus@nautilus.org.pl>
Subject: Re: RE: ŻyczeniaChciałbym się jeszcze krótko odnieść do tego artykułu:
https://www.nautilus.org.pl/artykuly,3953,2020-czy-pojawily-sie-znaki-poczatku-procesu-zmainy-biegunow.html
Jeden z czytelników zwraca uwagę na "kopanie prądu" przy dotykaniu drzwi samochodu.
Mogę potwierdzić, że z moim samochodem jest podobnie. Od kilku miesięcy doświadczam takiego zjawiska, że przy wysiadaniu z samochodu (nieważne czy silnik włączony, czy wyłączony) praktycznie za każdym razem jest jakieś "kopnięcie". Nie mam pojęcia, czy to może mieć związek z przebiegunowaniem. Stawiałbym raczej na jakieś konwencjonalne wyjaśnienie, w końcu moje autko to już kilkunastoletni staruszek. Ale potwierdzam, że u mnie coś takiego się dzieje od kilku miesięcy i wcześniej się nie działo, a na pewno nie na taką skalę.
Pozdrawiam
Andrzej
 

From: [...]
Sent: Monday, June 1, 2020 10:42 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Kopie mnie lub ja kopie wszystko na potęgę

Witam, znalazłem wasz adres e-mail przez kolegę który interesuje się dziwnymi rzeczami. Otóż kopię prądem ludzi w sumie od dziecka - jestem rehabilitantem z zawodu co ciekawe w DE. Rodzina zawsze mówiła że mam coś w rękach a że rodzina medyków poszedłem na rehabilitacje..  Ale teraz do sedna... Od paru miesięcy czego nie dotknę przeskakuje mocna/ duża iskra, na przykład przy otwieraniu drzwi w domu a co gorsza tankowanie samochodu, wózek w sklepie itd. Moje palce bolą od tych iskier. Tak jak piszę, kopalem zawsze, ale od początku roku to zjawisko się nasiliło i jest denerwujące. Co o tym myślicie, dzięki za odpowiedź.Ciekawa rzecz i postaramy się o tym dowiedzieć czegoś więcej. Trzeba przyznać, że także w Warszawie jest to zjawisko, które może być jedynie wadą układu elektrycznego samochodu, ale może mieć także podłoże znacznie ciekawsze. ;)
Wśród informacji z ostatnich dni pojawiła się także wiadomość:
Naukowcy oficjalnie informują o tajemniczych zakłóceniach pola magnetycznego między Afryką a Ameryką Południową. Powstała tam zagadkowa dziura, która zakłóca pracę satelitów. To może być początek przebiegunowania Ziemi.


Europejska Agencja Kosmiczna oficjalnie informuje o tajemniczych zakłóceniach pola magnetycznego między Afryką a Ameryką Południową. Powstała tam zagadkowa magnetyczna dziura zwana Anomalią Południowego Atlantyku, która zakłóca pracę satelitów. Według badaczy może to być zwiastun nadchodzącego przebiegunowania Ziemi! Ostatni raz miało ono miejsce 780 tysięcy lat temu. Zresztą samo zakłócenie pracy satelitów jest w stanie spowodować kompletny chaos na Ziemi.

- Naszym wyzwaniem jest teraz zrozumieć procesy, które za tym stoją - powiedział dla "Daily Mail" Jurgen Matzka z Niemieckiego Instytutu Badawczego Nauk o Ziemi.
From: [….]
Sent: Monday, May 25, 2020 5:30 AM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Pole magnetyczne słabnie. Ziemia może się przebiegunować - WP Tech

https://tech.wp.pl/pole-magnetyczne-slabnie-ziemia-moze-sie-przebiegunowac-6513915635431553a
Ciekawe, kiedy to nastąpi.
Jeden gość na YT, mówi, że nawet 2024. Polak.


Ostatnie dni zeszły nam na pracach porządkowych w Bazie FN i naprawdę nie mieliśmy czasu na nic innego. Zasygnalizujemy tylko dwie ciekawe sprawy. Pierwsza to intrygujący film nagrany przez kamerę monitoringu w USA.  W Kalifornii jedna z kamer CCTV zdołała uwiecznić coś zagadkowego.Oto zapis wideo z tego wydarzenia: 

I jeszcze jedna sprawa: znakomity występ naszej koleżanki Marty Małochy w Dzień Dobry TVN, co znalazło się nawet w biuletynie rozsyłanym przez stację… ;)https://dziendobry.tvn.pl/a/pentagon-oficjalnie-udostepnia-nagrania-z-ufo-ekspertka-w-tej-chwili-fikcja-naukowa-staje-sie-faktem-naukowym

Pentagon oficjalnie udostępnia nagrania z UFO. Ekspertka: „W tej chwili fikcja naukowa staje się faktem naukowym”
Ludzkość od stuleci obserwuje niebo. Naukowcy z różnych epok starali się zgłębić tajemnice kosmosu, a od kilku dekad poszukują również życia pozaziemskiego. Niedawno Pentagon potwierdził autentyczność nagrań wykonanych przez amerykańskich pilotów, które ukazują niezidentyfikowane obiekty lotnicze. O UFO i krążących po sieci filmikach rozmawialiśmy z Martą Małochą z Fundacji Nautilus.

Niezidentyfikowane fenomeny lotnicze

Pentagon oficjalnie przyznał, że trzy krążące po Sieci nagrania, pokazujące niezidentyfikowane zjawiska lotnicze są autentyczne. US Navy już we wrześniu 2019 roku potwierdziła prawdziwość filmów.
    Marynarka wojenna określa obiekty, które widzimy na tych nagraniach, mianem niezidentyfikowanych zjawisk powietrznych. Używamy tego określenia, ponieważ dobrze opisuje obserwacje niezidentyfikowanych obiektów, które znajdują się w treningowej przestrzeni powietrznej kontrolowanej przez wojsko – powiedział Joseph Gradisher z US Navy, którego cytował portal The Black Vault.

Filmy, zarejestrowane kamerami na podczerwień, pokazują niezidentyfikowane obiekty latające. Na dwóch z nich słychać reakcję pilotów marynarki wojennej USA (US Navy), którzy z podziwem komentują niezwykłą szybkość poruszania się obserwowanego statku. Jeden z nich spekuluje, że może to być dron.

Pierwsze nagranie pochodzi z 2004 roku. Dowódca lotu eskadry samolotów F/A-18F Super Hornet komandor David Fravor zauważył w czasie treningu przelatujący u wybrzeży Kalifornii obiekt przypominający wyglądem tik taka o długości 12 metrów i unoszący się 15 m nad powierzchnią wody.

Jak zauważyła Marta Małocha z Fundacji Nautilus, same nagrania mogą nie wydawać się zbyt spektakularnie, natomiast zarejestrowane na nich szybkości i przyspieszenia bez wątpienia warte są uwagi.
    Okazało się, że są to przyspieszenia rzędu 60 mil w 30 sekund – to jest ok. 100 km w ciągu 30 sekund – wyjaśniła nasza rozmówczyni.
    David Fravor, który stoi za opublikowaniem tych materiałów, szczególnie tego z 2004 roku, twierdził, że poruszały się jak piłeczka ping pongowa w słoiku, więc są to ogromne przyspieszenia bez zwalniania - dodała Marta Małocha. Jej zdaniem, fakt, że obiekty przemieszały się nad wodą, nie zostawiając tzw. rotorów, czyli zmarszczek na wodzie i nie zostawiały żadnej smugi kondensacyjnej jest rzeczą niezwykłą.
Pentagon oficjalnie udostępnia nagrania z UFO. „Te samoloty wykazują cechy, które nie znajdują się obecnie w amerykańskim wykazie.
- Aby wyjaśnić wszelkie nieporozumienia pojawiające się wśród opinii publicznej na temat tego, czy krążący materiał jest prawdziwy - podkreśliła jego rzeczniczka, Sue Gough.
    Po dokładnym przyjrzeniu się sprawie departament (Departament Obrony USA - przyp. red.) stwierdził, że autoryzowane wydanie tych niesklasyfikowanych filmów nie ujawnia żadnych wrażliwych danych oraz nie wpływa na dalsze dochodzenia w sprawie inwazji wojskowej przestrzeni powietrznej przez niezidentyfikowane zjawiska lotnicze
Marta Małocha zwróciła uwagę na to, że wojsko amerykańskie zmieniło przepisy dotyczące raportowania ewentualnych kontaktów z tego typu obiektami.
- Nie mówi się, że są to niezidentyfikowane obiekty latające, ale niezidentyfikowane fenomeny lotnicze – powiedziała ekspertka.
Czytaj więcej na: https://dziendobry.tvn.pl/a/pentagon-oficjalnie-udostepnia-nagrania-z-ufo-ekspertka-w-tej-chwili-fikcja-naukowa-staje-sie-faktem-naukowym?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=paste


Komentarze: 0
Wyświetleń: 4055x | Ocen: 0

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 0/5


Pt, 17 kwi 2020 23:50   
Autor: FN, źródło: FN   * Komentarze są chwilowo wyłączone.

Wejście na pokład

Wiadomość z okrętu Nautilus

ONI WRACAJĄ W SNACH I DAJĄ ZNAKI... polecamy przeczytanie tekstu w dziale XXI PIĘTRO w serwisie FN .... ....

UFO24

więcej na: emilcin.com

Sob, 3 luty 2024 14:19 | Z POCZTY DO FN: [...] Mam obecnie 50 lat wiec juz długo nie bedzie mnie na tym świecie albo bede mial skleroze. 44 lata temu mieszkałam w Bytomiujednyna rozrywka wieczorem dla nas był wtedy jedno okno na ostatnim pietrze i akwarium nie umiałem jeszcze czytać ,zreszta ksiażki wtedy były nie dostepne.byliśmy tak biedni ze nie mieliśmy ani radia ani telewizora matka miała wykształcenie podstawowe ojczym tez pewnego dnia jesienią ojczym zobaczył swiatlo za oknem dysk poruszający sie powoli...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Sobota, 27 stycznia 2024 | Piszę datę w tytule tego wpisu w Dzienniku Pokładowym i zamiast rok 2024 napisałem 2023. Oczywiście po chwili się poprawiłem, ale ta moja pomyłka pokazała, że czas biegnie błyskawicznie. Ostatnie 4 miesiące od mojego odejścia z pracy minęły jak dosłownie 4 dni. Nie mogę w to uwierzyć, że ostatnią audycję miałem dwa miesiące temu, a ostatni wpis w Dzienniku Pokładowym zrobiłem… rok temu...

czytaj dalej

FILM FN

EMILCIN - materiał archiwalny

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.