Dziś jest:
Środa, 8 lutego 2023

I pokazujemy...
Tekst wypowiedziany przez 10-letniego chłopca podczas incydentu operacji KONTAKT.

Recenzje
• KSIĄŻKI I AUDIOBOOKI (44) | FILMY (34)
1 2 3

Świadomość poza ciałem, czyli Nasze rozmowy z Michałem Archaniołem.

Na pokład Nautilusa trafiła ciekawa książka zawierająca coś, co na całym świecie jest nazywane przekazami channelingowymi. Zanim dostaliśmy książkę, jej autorzy wysłali nam e-mail z kilkoma zdaniami „wprowadzenia w temat”.

Witamy serdecznie [...] całą załogę Nautilusa :)

 Moja żona posiada zdolność nawiązywania kontaktu z Energią Ducha, tym samym, jest w stanie nawiązać kontakt - połączenie praktycznie z każdą energią, świadomością oraz z istotami niematerialnymi, które systematycznie wchodzą z nami w kontakt.

Powstała w ten sposób przepiękna książka pt. Świadomość poza ciałem, czyli Nasze rozmowy z Michałem Archaniołem, będąca efektem tejże komunikacji.

Książka zawiera wiele sugestii oraz przesłań od Istot Światła dla nas ludzi i jest napisana tak de facto, językiem Światła.

Wiedza, którą oferujemy, pochodzi bezpośrednio od samego Michała Archanioła, który upoważnił nas do jej reprezentowania oraz przekazania ludziom.

Materiały, które pozyskaliśmy, zawierają wiele cennych i niezwykle pięknych, a wręcz unikatowych dla nas prawd oraz mądrości wprost z Boskiego Źródła Światła. Wskazana wiedza zawiera także przesłania od samego Jezusa, czy choćby Opiekunów Duchowych dusz ludzkich, istot ludzkich.

Jakkolwiek, pozyskane przez nas informacje są źródłowe, a kontakty inicjuję i prowadzę ja sam.

[…] Zdecydowaliśmy się także, przekazać do Waszych rąk egzemplarz naszej książki, która jest potwierdzeniem naszego kontaktu, a jednocześnie kwintesencją Boskich przesłań dla Nas wszystkich, w miejscu, w którym obecnie jesteśmy.

Jeżeli treści zawarte w naszej książce, uznacie za ważne, a jednocześnie wartościowe, będziemy niewymownie wdzięczni za podzielenie się tą informacją z innymi.

Książkę wyślemy na adres podany na stronie.

 Pozdrawiamy,

Anetta i Tomasz Morawscy


 

Książkę przeczytaliśmy z zainteresowaniem i w zasadzie jej treści są zgodne w pełni z tym, co uważamy na temat duchowości. Energia źródła, życie ludzkie jako ciągłe zdobywanie doświadczeń i doskonalenie duszy, świat pełen wyższych i niższych bytów duchowych, który wykracza daleko poza planetę Ziemię, ale sięga także innych planet – to wszystko wiemy, o tym wszystkim mówimy, piszemy, przypominamy.

Książka nie zawiera informacji, jak zaczęła się przygoda z channeligiem, w jaki sposób są prowadzone owe „rozmowy z Michałem Archaniołem”, a nawet… Jezusem. W tym sensie jest to książka zawierająca wyłącznie przekazy duchowe, a także rady dla ludzi, którzy poszukują kontaktu z energią źródła.

Od razu uprzedzamy, że książka nie zawiera szczegółowych opisów „życia na obcych planetach”, zatonięcia Atlantydy czy np. zabójstwa JFK, bo... nie taki był jej cel. Są tam tylko i wyłącznie rozważania na tematy związane z duchowością. Pozwala ona na pewno wyciszyć się i sprawić, że takie tematy jak „energia światła” czy „istota i natura czasu” można nie tylko przemyśleć, ale także zobaczyć je w trochę innym świetle – bardzo ciekawe doświadczenie. Książka „Świadomość poza ciałem” jest książką, która należy do grupy, którą my sami kiedyś nazwaliśmy „książki medytacyjne”. Ich czytanie jest bowiem rodzajem medytacji, a powinno się to robić słuchając w tle odpowiedniej, bardzo wyciszonej, kontemplacyjnej muzyki – gwarantujemy, że efekt czasami jest zdumiewający i niewątpliwie wynosi naszą duszę na wyższy poziom.

Na koniec jeszcze ciekawostka – autorzy książki czyli Anetta i Tomasz Morawscy w e-mailu do Fundacji Nautilus zawarli także przesłanie do załogi Nautilusa. Prezentujemy je poniżej.

 

[…] jakiś czas temu zadaliśmy Michałowi Archaniołowi pytanie dotyczące sytuacji w Zdanach. Ponieważ wiemy, że od dawna usiłujecie rozwikłać zdarzenie z obiektem UFO w Zdanach, zadaliśmy w tej sprawie pytanie, a odpowiedź którą otrzymaliśmy, przekazujemy Wam w całości.

Mamy nadzieję, że wypowiedź Archanioła w tej sprawie, pomoże Wam zrozumieć naturę, sedno tego wydarzenia. :) […] Odpowiedział wówczas w takiej oto formie, zatem nie jest to fragment naszej książki, lecz wypowiedź Istoty Światła skierowana do Was, czyli do całej załogi Natilusa :)

Pozdrawiamy, Anetta i Tomasz Morawscy

 

 

"Przede wszystkim, bardzo ciepło i serdecznie pozdrawiam załogantów Nautilusa i zapewniam ich, że ich praca oraz wysiłek nie pójdzie na marne, gdyż w istocie rzeczy przyczynią się i przyczyniają do wzrostu świadomości, a jednocześnie poszerzenia zakresów świadomości ludzi, istot ludzkich oraz przejawiających się w tym oto miejscu.

Załoganci Nautilusa czynią wysiłek, by tak zwane tajemnice Wszechświata zostały rozszyfrowane i prześwietlone przez człowieka w celu eliminacji kłamstwa i wszelkiej propagandy, zatem starają się oni, by ta rzeczywistość w której jesteście i żyjecie, została unormowana i przejawiona w taki sposób, by inne istoty z niepodległych obszarów Ziemi mogły tu, u Was, w sposób pokojowy i przyjazny oraz konstruktywny pełnić misje kolonizacji i zasiedlenia.

Pierwsze próby już zostały poczynione i napotkały się z dużym oporem ziemian, co przejawiło się brakiem akceptacji wolności słowa i potęgi słowa mówionego, pisanego, a co za tym idzie, odzwierciedlającego możliwości nawiązania kontaktu i przełożenia go na tak zwane światło dzienne.

Istoty Nieba, Istoty innych wymiarów równie rzeczywistych jak Wasz, są mocno zaniepokojone owym brakiem kompatybilności i harmonijności współpracy i polotu po stronie istot ludzkich, które niepomne własnej tożsamości, zamykają wrota przed tożsamością istot kosmosu, czyli przed tymi, którzy zrodzeni są i ucharakteryzowani przez inną niż Wasza rzeczywistość czasoprzestrzenną.

Oni jednak istnieją, są realni i na wespół z Wami tworzą, a raczej zasiedlają wiele wariantów przestrzeni płaszczyzn Światła i tak zwanego kosmosu.

Zatem oni również czynią trud i wysiłek komunikacji i pojednania z Wami, a przede wszystkim uwolnienia Was i odciążenia z okowów lęku, braku wyobraźni i braku perspektyw, w tym również na harmonijne, dalekosiężne współegzystowanie narodów i świadomości kosmicznych, scalonych i podporządkowanych Jednemu Źródłu Światła Boga.

Podległych mu, równorzędnych, okalających je, scalonych z Nim i powracających do niego, do owego Źródła Wszechrzeczy i Wszechumiejętności, Źródła Prawdy i Pojednania wszystkich Kosmicznych cywilizacji i panujących w nich zwyczajów.

Odpowiadając na Twoje pytanie powiem, że tak, rzeczywiście w tamtych latach, w tym czasie, miała miejsce jedna z wielu prób nawiązania komunikacji w celu przyspieszenia zestrojenia się wariantu Ziemi z wariantem kosmicznych przestworzy i kosmicznych cywilizacji.

Plan nie został zrealizowany głównie z powodu braku gotowości istot ludzkich, które przygotowane były, przysposobione do wejścia w tę przestrzeń odbioru.

Nie było nikogo, kto byłby i mógł nawiązać i podjąć rozmowę i poznać jej cel.

 Michale, zatem obiekt widziany i sfotografowany w Zdanach, był autentycznym obiektem obcej cywilizacji ?

Tak Tomku, był to obiekt zwiadowczy poszerzający dane, zbierający dane umożliwiające nawiązanie relacji, a nawet w niedalekiej przyszłości pewnej formy przyjaźni i wymiany doświadczeń.

Cywilizacja ziemska ginie w ciężkości materii i w zbyt nikłym i słabym stopniu przysposobiona jest do podjęcia się współpracy, poprzez telepatyczny na ten moment i mentalny odbiór.

My Was słyszymy, a Wy Nas nie.

Tu, jak to mówicie, leży pies pogrzebany :)

Że nie wyczulacie siebie i nie uaktywniacie zakresów, które pozwolą na precyzję kontaktu i odbioru kontaktu, na właściwy poziom słyszalności i dźwięku, odbioru dźwięku, a tym samym teleportację wizualno - przestrzenną, w pełni materialną".

 

Istota Światła, Archanioł Michał

 

Nowsze Nowsze
Strona 1 / 3


Reinkarnacja jako motyw przewodni powieści – rozmowa z autorem książki „Człowiek z parasolem” Wojciech Ostrowski  W powieści Wojciecha Ostrowskiego znajdujemy wampiry, demony, opętania i obraz Wszechświata zaczerpnięty od filozofów starożytnej Grecji. Przede wszystkim jednak zaskakuje...

czytaj dalej


„Każdy ma swoją ścieżkę. Między duchem a materią”, to wyjątkowa książka stanowiąca wybór 111 felietonów Marka Rymuszko, publikowanych w „Nieznanym Świecie”, wydana nakładem wydawnictwa Nieznany Świat.Pozycja uświadamia, jak wciąż wiele aktualności i głębi znaleźć można w przemyśleniach twórcy „NŚ” oraz...

czytaj dalej


Tłumaczenie z opisu książki na Amazon.com Spośród wielu książek o UFO i kosmitach ta może być wyjątkowa. Richard Dolan, jeden z czołowych światowych historyków tematu UFO, przeanalizował różne typy i programy obcych w oparciu o długotrwałe wzorce obserwowane przez świadków. Jest to zarówno dokładny...

czytaj dalej


Jesteśmy Hathorami. Przychodzimy w miłości, w dźwiękach nowej wyśnionej dla waszej Ziemi rzeczywistości. Jeśli jesteście gotowi zbudować nowy świat, zapraszamy was, byście towarzyszyli nam w podroży umysłu oraz serca. Jesteśmy waszymi starszymi braćmi i siostrami. Towarzyszymy wam w długim procesie ...

czytaj dalej


Tekst recenzji zaczerpnięty z materiałów wydawnictwa:Przez wiele lat nauka starała się deprecjonować istnienie ducha. Tymczasem współczesne podejście i nagromadzona wiedza radykalnie zmieniają ten pogląd.W tej publikacji Autorka skupia się na naukowych dowodach, które świadczą, że duch stanowi jedną...

czytaj dalej


Oparta na doświadczeniach książka francuskiego dziennikarza śledczego Stéphane'a Allixa jest po trosze reportażem śledczym, po trosze opowieścią o głębokiej duchowej przemianie. Aby zrobić bilans swego życia, Stéphane Allix, francuski dziennikarz śledczy, udaje się do amazońskiej dżungli na medytacyjne...

czytaj dalej


Przełomowe dziennikarskie śledztwo w sprawie UFO, które oddziela prawdę od fikcji. Wiarygodne świadectwa spotkań z UFO potwierdzone rządowymi i wojskowymi raportami.Książka, która przedstawia nie tylko fakty, ale też próby ich ukrycia przez władze.Piloci i wojskowi na całym świecie co jakiś czas spotykają...

czytaj dalej


Wydawnictwo Harde przedstawia książkę Przemysława Lewickiego Jasnowidz Jackowski. Jej istotną częścią jest zapis rozmowy autora  z Krzysztofem Jackowskim: o jego dzieciństwie  i dorastaniu, o życiu codziennym, o tym jak odkrył swój dar i jak od ponad 30 lat z niego korzysta, wreszcie w jaki...

czytaj dalej


Mick Jagger, Will Smith, Victoria Beckham, Tom Cruise, Robbie Williams. Co łączy te nazwiska? Otóż oni wszyscy wierzą w UFO!Co więcej, w 2005 roku były minister obrony Kanady Paul Hellyer stwierdził, że UFO istnieje, a rząd amerykański trzyma to w tajemnicy. Zaskoczeni? Niestety to jeden z niewielu ...

czytaj dalej


Po 31 latach prokurator przeprosił rodziny ofiar. "Nie wszyscy zamarzli. Prawdziwą przyczynę ich śmierci znał sekretarz partii i ja"Studenci z wyprawy Diatłowa (Fot. domena publiczna)Dlaczego studenci z wyprawy Diatłowa rozcięli nożem namiot od środka i wybiegli na mróz? Większość była bez butów...

czytaj dalej


Książka ta opisuje dalsze fazy załamania świata po epidemii. To, czego należy się spodziewać, częściowo nie będzie dla ludzi zaskoczeniem, jednak największą rolę będą odgrywać procesy i zjawiska zupełnie nowe, które będą ludzi zaskakiwać i szokować. Chodzi tu przede wszystkim o charakter nowych, destrukcyjnych...

czytaj dalej


Od wydawnictwa taniaksiazka.pl dostaliśmy książkę do recenzji. Obiecaliśmy to zrobić i faktycznie - książka przyszła, a my w maskach na twarzy poszliśmy na pocztę główną w Warszawie, aby wyjąć ją z naszej fundacyjnej skrytki. Wcześniej strażnik zmierzył nam temperaturę... szaleństwo. Niestety ostatnie...

czytaj dalej


Kiedy Mark poznał Elisabeth 40 lat temu obawiał się zwierzyć jej ze swoich nadprzyrodzonych doświadczeń. Kiedy okazało się, że Elisabeth również spotkała UFO, nie mogli przestać o tym rozmawiać. Dziś, już jako małżeństwo, po latach researchu, postanowili podzielić się swoją wiedzą z każdym, kto tylko...

czytaj dalej


Śmierć dziewięciorga turystów w lutym 1959 roku na górze Chołatczachl (w języku Mansów - Górze Umarłych), na Uralu Północnym, do dziś pozostaje jedną z najbardziej poruszających zagadek XX wieku. Rozmowa z Anną Matwiejewą, autorką książki "Przełęcz Diatłowa"Co się stało na Przełęczy Diatłowa?Śmierć ...

czytaj dalej


W naszej kulturze, wiele uwagi poświęca się możliwości spotkania z obcymi cywilizacjami, o fenomenie UFO bardzo często wspominają media na całym świecie. Aniołowie i kosmici to książka ukazująca katolickie spojrzenie na problem możliwości istnienia cywilizacji pozaziemskich i zjawisk UFO. Pozycja to...

czytaj dalej


Ukryty świat osobowego zła Ojciec Jose Francisco C. Syquia, przełożony egzorcystów w archidiecezji Manili na Filipinach, postanowił podzielić się swoimi obserwacjami na temat związków między okultyzmem, zjawiskami paranormalnymi a zagrożeniami duchowymi. Na Filipinach, gdzie chrześcijaństwo nie wszędzie...

czytaj dalej

STRONA
1 2 3
Nowsze Nowsze
Strona 1 / 3

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Informacje dodatkowe

Wiadomość z okrętu Nautilus

[...] 2014 rok lipiec piątek,sobota lub niedziela można to napewno sprawdzić godzina 14-16 ogladalem mecz z mistrzostw świata w tv w pewnym momencie wyszedłem na taras domu i zobaczyłem ogromny szary obiekt lśniący w słońcu nad domami był bardzo,bardzo blisko. przerazony jakimś strachem wszedłem do domu i zawołałem moją mamę żeby to zobaczyła po około 15 min z pobliskiego lotniska wojskowego wystartowało kilka samolotów. Mam 56 lat opowiedziałem o tym wraz z mamą całej mojej rodzinie. Jeśli chodzi...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Dziennik Pokładowy

Sobota, 4 lutego 2023 | 8 stycznia minęła rocznica incydentu z UFO w Zdanach. Fascynującego, poruszające do głębi swoją prawdziwością i w ogóle wszystkim, każdym elementem. Był kamieniem milowym dla mnie w zrozumieniu, jak złożone jest to zjawisko. To zdumiewające, jak wiele analogii dostrzegam z historią operacji „Kontakt”. I już wyjaśniam, dlaczego.

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.