Dziś jest:
Wtorek, 26 stycznia 2021

"Miej oczy i uszy otwarte" Sokrates

Komentarze: 14
Wyświetleń: 31398x | Ocen: 44

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 7 gru 2015 10:30   
Autor: FN, źródło: FN   

TEN CZŁOWIEK DOKŁADNIE WSKAZAŁ, KTÓRE POLSKIE MIASTA BĘDĄ ZNISZCZONE

Postać p. Mariana Węcławka jest oczywiście bardzo dobrze znana załodze okrętu Nautilus. Jeden z naszych stałych czytelników przypomniał jednak, że jego wizje zaczynają się właśnie sprawdzać na naszych oczach.

 

Szanowni państwo ,

zbieram przepowiednie dotyczące losów świata . W załączniku przesyłam wam plik WORD z przepowiedniami z lat 90 XX wieku Polskiego Jasnowidza z okolic Leszna Mariana Węcławka (na zdjęciu obok).      

Tekst jest skopiowany z jakiejś gazety wychodzącej w tamtym okresie .

Prawdopodobnie ten pan już nie żyje bo musiał by mieć około 100 lat (zmarł w 2010 – przyp. FN). W każdym bądź razie nic mi na ten temat nie wiadomo .

Proszę zwrócić uwagę na tekst podkreślony . Mówi on o powrocie Rosjan z podboju Europy (Nie wiem z jakiego powodu – może Chiny). Obawiam się że Węcławek miał na myśli powrót wojsk rosyjskich przez Polskę . A skoro mamy powrót to logiczne jest że w/g tej przepowiedni Rosja zaatakuje Niemcy przechodząc przez Polskę . Inni profeci mówią natomiast o ataku na Niemcy z dwóch kierunków . Z Obwodu Królewieckiego do zagłębia Rury oraz z Naddniestrza przez Słowację i Czechy .  W tym kontekście losy Ukrainy raczej nie rysują się zbyt optymistycznie . Niemcy mają być również zaatakowane z południa przez wojska islamskie , które zaatakują również Szwajcarię . Inwazja ma się rozpocząć z terytorium Włoch .

Jeżeli posiadacie państwo materiały , które pozwalają na szersze widzenie sytuacji w Europie w trakcie III wojny bardzo proszę o zamieszczenie na stronach portalu .

Z poważaniem

Jerzy

 

 

 

 

Oto fragment najbardziej interesujący z zeszytów jasnowidza, który dotyczy Polski.

 

 

Marian Węcławek – Przepowiednia dla Polski

"Na krótko przed Trzecią Wojną Światową, w Rzymie wybuchnie rewolucja, która rozpocznie się w Watykanie, gdyż od roku 1991 i w latach następnych religia rzymskokatolicka zacznie podupadać. Wielu zakonników w Watykanie zostanie zamordowanych, a papież będzie uciekał z Rzymu. Przyszły Watykan to Częstochowa. Gdybym się mylił, to będzie to Madryt. Częstochowa ma jednak przewagę. Doczekamy też tego, że papieżem będzie Murzyn [...].

W Rosji dojdzie do krwawych starć, a rozpoczną się one na Zakaukaziu. Wiele byłych republik radzieckich (Ukraina, Białoruś, Litwa) będzie sympatyzować z Polską, chcąc w przyszłości przyłączyć się do niej [...].

Trzecia Wojna Światowa rozpocznie się w najmniej spodziewanym momencie, kiedy wszyscy będą mówić o pokoju i pojednaniu, lecz będą to tylko nieszczere oświadczenia dyplomatów. Najpierw Chiny w imię wyższości żółtej rasy ruszą na Rosję, aby wydrzeć jej zauralskie terytoria. Do Chińczyków dołączą Turcy i wejdą do Europy, opanowując część kontynentu. Wnet jednak najeźdźcy wycofają się. Niemcy widząc słabość Rosji, ruszą na Wschód, będą chcieli zająć Polskę i dojdą do Wałbrzycha. Nie będą jednak niszczyć słowiańskich terenów licząc na ich włączenie do swego państwa. W czasie wojny zostanie użyta broń jądrowa. Jest mi wiadomo tylko o dwóch bombach. Jedna wybuchnie w rejonie Mont Blanc przeciwko agresorowi, który dojdzie aż do Hiszpanii. Rosjanie wracać będą w takim chaosie i rozprężeniu, że nie będą wiedzieć, kto jest ich wrogiem, a kto przyjacielem. Na Polskę żadna bomba nie spadnie, chociaż takie zagrożenie nastąpi i to będzie powodem ewakuowania mieszkańców Dolnego Śląska. Szczecin zostanie zniszczony połowicznie, Wrocław podobnie. We Wrocławiu tuż przed wojną dojdzie do kilkunastodniowych zamieszek. Dość znacznie zniszczone może zostać Kłodzko, Złoty Stok, Kalisz i Wałbrzych. Poznań podczas wojny nie ucierpi [...].

Wskutek topnienia lodów na biegunach i podniesienia się poziomu wód w oceanach zalane zostaną niektóre rejony Świata. W Polsce zalane zostaną: Gdynia, Gdańsk i inne porty morskie [...].

Rządy w Polsce nie ustabilizują się do Trzeciej Wojny Światowej. Będą częste zmiany, ale nie spodziewajmy się radykalnej poprawy rządzenia [...].

Po wielkiej wojnie zniknie na pewien czas nienawiść między ludźmi. Zmieni się klimat w Polsce i będziemy hodować cytryny. Polska stanie się mocarstwem europejskim, a granice państwa sięgać będą za Kijów, Czerkasy, Odessę. Granica zachodnia utrzyma się na Odrze i Nysie. Polska będzie ustalać podział świata na strefy wpływów. Republiki poradzieckie będą ubiegać się o przynależność do państwa polskiego. Kto z Polaków nie wróci na czas do Ojczyzny to na obczyźnie zginie, najwięcej w Niemczech. Podobnie Polacy w USA będą szybko wracać do kraju, bo tam poczują głód. Amerykę czekają chude lata (na skutek zmian klimatycznych, ruchów tektonicznych i wojny domowej).

W godle państwa polskiego będzie po lewej stronie godło litewskie, a po prawej ukraińskie, bo te państwa będą nam sprzyjać".

 

Wśród najsłynniejszych polskich jasnowidzów znalazło się kilku, którzy wieszczyli wybuch kolejnej wojny. Słynny „śpiący prorok z Leszna” swoje proroctwa dokładnie spisywał i za każdym razem starał się potwierdzić ich wiarygodność za pomocą relacji świadków. Wielokrotnie już jego bliscy mieli okazję przekonać się, że prorocze sny mistyka z Leszna spełniały się z zaskakującą regularnością.

Przykłady? Sen o pontyfikacie Karola Wojtyły, stanie wojennym, zburzeniu muru berlińskiego i zjednoczeniu Niemiec. Z jego proroctwami silnie związana była też straszna powódź, która sparaliżowała Polskę w 1997 roku. W jego zapiskach możemy znaleźć notkę o powtórnej powodzi, która przecież w 2010 zniszczyła dorobek życia setek Polaków.

Warto przypomnieć, że nie tylko Węcławek wspominał o ucieczce papieża z Watykanu. Uczynił to także, wspomniany przy okazji przepowiedni XX wieku, Władysław Biernacki. Wtedy jednak doszło do wyraźnej pomyłki, gdyż uciekającym papieżem miał być Jan Paweł II, którego pontyfikat zakończył się 2 kwietnia 2005 roku, w dniu jego śmierci. Wracając jednak do trzeciej wojny światowej, zgodnie ze wszystkimi przepowiedniami, działania zbrojne zacząć się mają właśnie we Włoszech (mówi o tym wielu jasnowidzów, także Krzysztof Jackowski).

Marian Węcławek z Leszna zostawił po sobie setki zeszytów, w których zapisywał i analizował swoje sny dokonując interpretacji poszczególnych symboli. Mieszkał w trzypokojowym mieszkaniu na jednym z leszczyńskich osiedli, w którym do dziś mieszka jego żona Janina Gorgosz-Węcławek.

Oto fragment reportażu o Marianie Węcławku, który ukazał się w lokalnej gazecie i który znajduje się w Archiwum FN. I tylko szkoda, że owe "zeszyty, które zostały wyrzucone na śmietnik" nie trafiły do naszej Bazy FN...

 

 

 

Setki zeszytów

Pani Janina wskazuje mi najmniejszy, skromnie umeblowany pokój. To tutaj „urzędował” pan Marian. We wnęce urządzono szafę, a pod ścianą stoi tapczan. Naprzeciwko duży kredens z lat siedemdziesiątych – z modnymi w tamtych latach frontami na wysoki połysk – wypełniony po brzegi zeszytami zapisanymi ręką śniącego proroka.

Część zeszytów wyrzuciłam zaraz po śmierci Mariana – wyznaje Janina Gorgosz-Węcławek. – Nie bardzo wiedziałam, co z nimi zrobić, a były ich setki. Potem codziennie po kilka sztuk wynosiłam na śmietnik, ale wciąż mam ich sporo.

Wyjmuję po kolei ocalałych kilkadziesiąt sztuk. Każdy brulion ma swój tytuł: „Mosty”, „Kapelusze”, „Mak’, „Pojazdy”, „Doły” etc. Zaglądam do środka i z zaciekawieniem śledzę zadawane przez proroka pytania. Na dłużej zatrzymuję się przy jednym:

„Czy na prezydenta będzie wybrany kto inny, a nie Kwaśniewski? ” – czytam.

Konstrukcja pytania może trochę dziwić, ale jeszcze bardziej zaskakuje trafna odpowiedź:

„Na prezydenta zostanie wybrany Kwaśniewski”.

Wizjoner

Węcławek w licznych wywiadach zwykł potem powtarzać, że ma zdolności podobne do biblijnego Józefa i choć jest prostym człowiekiem, to w interpretacji snów nie ma sobie na świecie równych.

Nasze małżeństwo też sobie wyśnił – zapewnia pani Janina.

To było jesienią 1994 roku. Pani Janina odpoczywała w sanatorium Krynicy Górskiej. Była wówczas wdową z dorastającym synem.

Mój pierwszy mąż, górnik, zginął kilka lat wcześniej w tragicznym wypadku w niemieckiej kopalni – wyznaje Janina Gorgosz - Węcławek. – Potem straciłam dorosłą córkę.

Do sanatorium pochodząca z Wałbrzycha pani Janina pojechała podleczyć zdrowie, a przede wszystkim ukoić zszargane nerwy. W jedno ze słonecznych popołudni czytała książkę siedząc na ławce. Wtedy podszedł do niej nieznajomy, starszy, dystyngowany mężczyzna.

Czy pani imię zaczyna się na literę J? – zapytał nieznajomy. – Wiele lat temu wyśniłem sobie piękną blondynkę o imieniu na literę J.

To był Węcławek. Odtąd byli nierozłączni, choć małżeństwem zostali dopiero w 2002 roku.

Ostatni dzień

W wywiadach Węcławek często powtarzał, że zna datę swojej śmierci. Czy tak było w istocie? Możliwe. Odszedł na zawsze nie odpowiedziawszy na wiele pytań.

Autor reportażu: KAROLINA BODZIŃSKA

 

 

Podczas „świątecznego spotkania FN” w naszej Bazie będziemy mogli posłuchać wykładu „Wielcy jasnowidze o przyszłości Polski”, w którym także na pewno pojawią się nieznane zapiski z zeszytów Mariana Węcławka. Wiele osób prosi o zapis przepowiedni Ojca Klimuszko dotyczącej „łodzi z ludźmi, którzy zaleją Europę”.

Rzeczywiście wydaje się, że te słowa odnoszą się do tego, co teraz widzimy w związku z tzw. islamskimi uchodźcami.

Przypomnieliśmy te słowa w tekście, który umieściliśmy w naszym dziale (widzimy jego rosnącą popularność i… słusznie! XXI PIĘTRO

PRZERAŻAJĄCA WIZJA OJCA KLIMUSZKO – kliknij na link, aby przejść na nasze XXI PIĘTRO!

 

 

Na koniec jeszcze mały drobiazg – nasz wieloletni przyjaciel Igor Witkowski odwiedził w weekend Bazę FN i przyniósł swoją najnowszą książkę, a raczej książki (bo są już trzy tomy) pod wiele mówiącym tytułem „Instrukcje przebudzenia”.

Nie ma wątpliwości, że świat właśnie na naszych oczach „budzi się ze snu”. Niestety, czasami przebudzenia bywają bolesne…

W Bazie FN Igor Witkowski udzielił krótkiej wypowiedzi o tym, co jego zdaniem czeka nas w 2016.

 

I jeszcze jedna ważna rzecz, o której wspomina Igor Witkowski w swojej książce. Chodzi o udział obcych cywilizacji w procesie przemian, które zachodzą na Ziemi. Ze względu na wagę sprawę umieściliśmy jego wypowiedź w oddzielnym materiale.

Komentarze: 14
Wyświetleń: 31398x | Ocen: 44

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 7 gru 2015 10:30   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (14)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Pt, 11 gru 2015 10:50 | brak oceny

40i4 | Gość

Emanuel Minos, mało znane proroctwo.

Śr, 9 gru 2015 15:09 | ocena: -4

janczar | Gość

Lata mijają ,świat poszedł do przodu a Nasi przepowiadacze dalej te farmazony w kółko o dzikich stepach o koniach w Dnieprze. Qwa ludzie czas dorosnąć ,Rosja wraca po konflikcie z Niemcami a w Polsce dobrobyt i Polska dzieli świat. Co wy palicie. Widać jakie spustoszenie w mózgach robi romantyzm i analiza jego na lekcjach języka polskiego.

Śr, 9 gru 2015 09:32 | ocena: -1

George | Gość

Jak tak czytam (z pewnym niesmakiem) powoli dochodzę do wniosku, że czas na jakiś kredyt dopóki dają.

Śr, 9 gru 2015 07:48 | ocena: + 1

Noe | Gość

Ale nic tu o Islamistach zalewajacych Europe czy uratujemy sie przed islamem czy ich przepedzimy?nic o tym w przepowiedniach czy bedziemy dalej chrzescijanami!

Wt, 8 gru 2015 20:49 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

Do przewrotnego,,40i4'': Pan Igor Witkowski ma objąć patronat czego ? Zapowiedzianego blisko 2000 late temu wielkiego zwiedzenia...? Czy :,,Obalania w całości naszego systemu przekonań''...,które podpowiadają nam,,inteligentnie'',jak słyszymy,,cywilizacje pozaziemskie''...,za którymi kryją się szatan z jego upadłymi aniołami...?!Poprzez,a jakże,,,szoki różnego rodzaju informacyjne''...O,,korzeniach ludzkości''...?! Co jest,jak słyszymy,,przygotowywane na wielu płaszczyznach''...A skąd on - Igor Witkowski to wie ? Praktykuje okultyzm,od dziecka zresztą ? Według Biblii nie jesteśmy sami na tej planecie.Dobrzy i żli (upadli aniołowie) są tu razem z nami.Szatan i jego aniołowie rządzą światem do momentu ponownego przyjścia Jezusa Chrystusa,do tego czasu podburzają świat przeciwko Niemu,ukazując Go za chwilę...jako,a jakże,rzekomo przybywającego,,Kosmitę''...WIELKIE ZWIEDZENIE...!

Wt, 8 gru 2015 19:13 | brak oceny

dajasnojar | Gość

ani litwa ani ukraina ani tym bardziej białoruś nie myślą by przyłączyć sie do polski. ułożyłem z tej okazji haiku "przepowiednie z dupy wzięte"

Wt, 8 gru 2015 14:48 | brak oceny

40i4 | Gość

Jak widać z przepowiedni najważniejsze zadania w nadchodzących czasach dla Polaków to:1)Przetrwać wojnę najlepiej w kraju 2)Po wojnie zaakceptować i ustanowić nowy, sprawiedliwy,bezpartyjny system, jednakowy i prosty dla wszystkich. Są już ludzie i organizacje, które podjęły takie działania, część jeszcze nie do końca wie jaka jest stawka i ostateczny cel. Dobry kierunek obrała NTV, oczywiście pan Igor Witkowski, pan Paweł Kukiz trochę jeszcze błądzi ale też idzie w dobrym kierunku i inni. Koniecznie wszyscy muszą docelowo połączyć wysiłki również Fundacja Nautilus powinna pilnie powołać do życia taki projekt. Musi zacząć się ogólnospołeczna edukacja w tym temacie jak również trzeba stworzyć całą poprawną koncepcję od początku. Powinno się udać, ale patrząc po ostatnim ogólnokrajowym referendum to droga jest bardzo daleka...

Wt, 8 gru 2015 01:57 | brak oceny

Gosia | Gość

Do mojej wypowiedzi wcześniejszej - cytat-

Pon, 7 gru 2015 23:52 | brak oceny

Jaaaa | Gość

Dlaczego autor artykułu zakłada ze to Rosja zajmie Europe? Przecież w cytowanym tekście tego nie ma. Przeczytajcie dokładniej.

Pon, 7 gru 2015 15:17 | ocena: -1

Gosia KrĂłl | Gość

Kochani,
weszłam za linkiem na XXI piętro a tam, za wizją Więcławka jest następna :PRZEPOWIEDNIA PUSTELNIKA z Puszczy Różańskiej koło Baranowicz a w niej fragment, co się właśnie dzieje - dotyczy moim zdaniem PIS, Kaczyńskiego i ich dążenia do dyktatury i przed tym prorok ostrzega:
"

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Dokładnie rok temu - 23 stycznia 2020 roku - chiński Wuhan został odizolowany od reszty świata. Świat po raz pierwszy zobaczył obrazy opustoszałego miasta widma. Dziś mieszkańcy Wuhanu mogą swobodnie wychodzić z domów. Chińskie władze twierdzą, że epidemię COVID-19 w ich kraju udało się pokonać.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 12 sty 2021 05:38 | 29 grudnia 2020 nad Nowym Sączem jeden z naszych czytelników zauważył na niebie bardzo ciekawe zjawisko. Bardzo wysoko na jasnym, bezchmurnym niebie poruszały się dwie białe kule. Oba obiekty były w bliskiej odległości i na kolejnych zdjęciach wykonanych przez świadka obserwacji widać, że poruszają się zachowując taką samą pozycję.

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 19 stycznia 2021 | Witam - Panie i Panowie… jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie! Takimi słowami ostatnio rozpocząłem wirtualny wykład w sieci (mała fucha na boku) dla pracowników jednej z firm w ramach ‘szkoleń w sieci’. W zasadzie zabrzmiało to jak żart, bo przecież ktoś na naszej planecie musi być bardziej szczęśliwy niż ja, ale potem już po zakończeniu wykładu zacząłem długo o tym myśleć i doszedłem do...

czytaj dalej

FILM FN

UFO NAD WOJKOWICAMI (ŚLĄSK) - styczeń 2021

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.