Dziś jest:
Czwartek, 9 lutego 2023

I pokazujemy...
Tekst wypowiedziany przez 10-letniego chłopca podczas incydentu operacji KONTAKT.

Pytania do FN
ODPOWIEDZI NA PYTANIA NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas swoje pytanie - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "Pytania do FN": pytania@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

KIEDY BĘDZIE LIVESTREAM O PROJEKCIE KONTAKT?
Nie, 7 lis 2021 18:45 komentarze: 2 czytany: 3147x

[…] Witam FN i jej kapitana. Na wstępie powiem, że przeczytałem 2 wywiady z kapitanem statku. Pierwszy pod działem XXI Piętro i drugi „ Żyjesz Tylko Raz ”. Całkowicie zgadzam się z tym co pan Bernatowicz powiedział. Zastanawia mnie taka rzecz. Celowo nie piszę jedna , bo jest wiele tych rzeczy , które zostały poruszone w wywiadach.

 Była mowa o tym, że Ziemia jest przeludniona, za dużo ludzi. Ale kto zabroni dajmy na to takiej Kowalskiej lub Nowakowskim mieć dziecko lub dzieci. Jestem pewny nie na 100% ,a na 1000%, że żadne z nich nie myśli o reinkarnacji , a tym bardziej o przeludnionej planecie. Nie myślą o konsekwencji kolejnego/następnego człowieka, który przyjdzie na świat.

 Jak któreś powie , że nie chce mieć( z różnych powodów), to przeważnie kończy się to rozstaniem. Nie twierdzę, że tak jest zawsze ale … A teraz zapytam o inne sprawy.

 Czy coś nowego jest w sprawie Kontakt i tego małego obiektu?

Kiedy będzie Livestrem (jeżeli dojdzie do niego to pewnie ostatni w tym roku), Bardzo interesuje mnie sprawa , historia z UFO , które wyglądem przypominało ciężarówkę z Coca-Coli i wyjechało z lasu( jeśli mnie pamięć nie myli), byli nawet jacyś świadkowie tego obiektu.

 Czy coś nowego wiadomo, udało się FN dojść do kolejnych informacji w tej sprawie? Pytam , bo coś cicho na ten bardzo interesujący temat.

Kiedyś pojawił się artykuł o księdzu , co widział UFO, zdaje się , że nawet w tym roku czytałem na stronach FN na ten temat. Czy coś nowego dało się ustalić, ewentualnie gdzie można coś więcej przeczytać o tym spotkaniu?

Czy Fundacja Nautilus ma może jakieś informacje na temat tłumaczenia na język polski książki o incydencie w Rendlesham?

I na koniec, jest jakaś szansa na drugi wykład w sprawie UFO, taki jak wtedy w grudniu?

Było bardzo miło i oczywiście ciekawie!

Pozdrawiam , stały czytelnik i załogant [dane do wiad. FN]

 

Dziękujemy za e-mail. Jako moderatorzy odpowiadamy trochę w imieniu Kapitana Okrętu Nautilus, gdyż ostatnie tygodnie są dla niego trudne z powodów osobistych i prosił, aby odpowiadać także w jego imieniu. Sprawa projektu KONTAKT – nie ma żadnych przełomowych informacji w tej sprawie, nie doszło także do żadnego wydarzenia, które przypominałoby incydent ze znakiem nad Warszawą czy pojawienie się UFO na 5 minut przed spotkanie zespołu projektu KONTAKT. Mimo wszystko tekst o tej sprawie jest już prawie gotowy i czeka jedynie na akceptację naszego Kapitana. Nie chcemy mu zawracać głowy (zbytnio) w tych dniach, ale na pewno się ukaże. Będzie tam także omówiona sprawa wizji jasnowidza Nazara. Warto poczekać!

Pana uwaga o sprawie logarytmicznego namnażania się ludzkości – oczywiście ma Pan rację i to jest jeden z tych powodów, dla których lawina apokalipsy dla naszej cywilizacji jest nie do zatrzymania.

Kapitan okrętu Nautilus przeczyta tę wiadomość, choć najwcześniej za kilka dni. Ale powoli wraca na pokład okrętu! ; - )

 

From: […]

Sent: Tuesday, September 14, 2021 1:30 AM

To: FN

Subject: Zdarzenie dźwiekowe z konferencji w chojnicach

 Dzień dobry, wiem że pewnie głupoty piszę i nie jestem pewien czy powinienem

czy to  doswiadczenie czasem nie wyszło nazbyt dobrze? Odniosłem wrazenie że po tym dźwiekowym zdarzeniu (az mi gesia skórka wyszła) Pan szukał po publiczności jakby ktoś z publiczności próbował albo użył tego fu czyzby w wyobraźni? dźwięki jakby ktoś w innym języku ale ja ponad 30h na nogach byłem jak już przyjechałem na sam poczatek prelekcji to mogło mi sie wydawać. Obrobicie materiał i wszystko bedzie jasne. przy podpisywaniu ksiazki dla taty naszla mnie taka mysl Odnośnie piramid i labiryntu czy labirynt w piramidzie nie jest czasem fu narysowanym w przestrzeni 3 wymiarowej skoro fu było na wykładzie w postaci 2 wymiarowych kresek i znaczkow kropek to moze jakby ułozyć kostkę z różnych fu (szescian bryłę) może kreski  nałożą się na siebie i powstanie taki sam labirynt jak w piramidzie np Heopsa Ogólnie Bardzo ciekawe prelekcje kto wie może jeszcze kiedyś przyjdzie się spotkać w podróży zwanej życiem. 

Wszystkiego dobrego. Co by sie Państwu darzyło :)

Pozdrawiam

[…]

 

Witamy Pana,

Bardzo ciekawa hipoteza z tym fu, które tworzą „korytarze i komory w piramidzie”. Zapisaliśmy ją w naszym archiwum.

Dziękujemy za udział w wykładzie FN w Chojnicach.

Pzdr

FN

 

Ta wiadomość została wysłana przez Fundację Nautilus.

Copyright © 1999-2021 FN. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

 

From: […]

Sent: Wednesday, October 6, 2021 8:02 AM

To: FN

Subject:

 

Witajcie.

Mam do Was pytanie odnośnie duszy ludzkiej. Zacznę może od tego, co się wydarzyło.

Rok temu umarła nasza sąsiadka, której moje oba psiaki raczej tolerowały, niż lubiły, czy nawet była im obojętna. Otóż, po śmierci tej kobiety, po kilku miesiącach, moja suczka zaczęła dziwnie się zachowywać. Zaczęła mieszkanie po sąsiadce traktować jak swoje terytorium, gdy nigdy za życia sąsiadki, nawet nie była ani razu. Tak jest do dziś... Czyżby dusza tej zmarłej zagnieździła się "na drugiego", w mojej suni? Czy dusza może być pasożytem w ciele żyjącego zwierzęcia i człowieka? Bo to nie jest opętanie, raczej właśnie pasożytowanie. Proszę o odpowiedź, bo mnie to męczy...

 

Dziękujemy za wiadomość.

Z naszej wiedzy wynika, że jest to niemożliwe. Suczka chyba po prostu z ciekawością badała to miejsce, ale bez „pozazmysłowego” wymiaru sprawy.

Pzdr

FN

 

Ta wiadomość została wysłana przez Fundację Nautilus.

Copyright © 1999-2021 FN. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

 

From: nautilus.org.pl

Sent: Saturday, September 18, 2021 1:03 PM

To: FN

Subject: [KONTAKT] Kontakt z formularza na stronie WWW FN

 

www.nautilus.org.pl  

 

WIADOMOŚĆ Z OKRĘTU WWW.NAUTILUS.ORG.PL:

Od: […]

Szanowna Fundacjo

Czy myślicie, że wysoka istota która ukazała się p. Jackowskiemu niedawno to była istota o imieniu Tao bądź Nuumi z planety Tjahooba, po tym jak dokonał względem niej wizji podczas jednego z nagrań na Youtube? Myślicie, że może mieć to jakiś związek z projektem Kontakt i jego ewentualnym dalszym ciągiem?

 Pozdrawiam

[…]

 

Na 99,99 procent tak dokładnie się stało.

Pzdr

FN

 

Ta wiadomość została wysłana przez Fundację Nautilus.

Copyright © 1999-2021 FN. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Komentarze (2)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pt, 12 lis 2021 23:29 | ocena: + 3

bocian | Załogant

Czy ktoś mógłby podać link do filmu, gdzie Panu Jackowskiemu pokazała się ta wysoka istota?

Śr, 10 lis 2021 18:31 | ocena: + 1

goku6532 | Załogant

O jakie zdarzenie dźwiękowe chodzi? Czy będzie jakaś publikacja z tej konferencji?

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

[...] Dzień dobry, Podzielę się z Wami pewną myślą dotyczącą reinkarnacji oraz obaw o dalszy los Polski. W latach 90. w jednym z odnicków Nautilusa Zet były wypowiedzi chłopca, który w poprzednim wcieleniu mógł być rycerzem z Malborka. Powiedział, że specjalnie wybrał sobie kolejne wcielenie teraz we współczesnej Polsce bo tu mu się nic nie stanie, bo nie będzie tu wojen, a on już zginął raz w walce i drugi raz tego nie chce. Obecnie boimy się eskalacji wojny z Ukrainy na Polskę. Jeśli wierzyć...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Dziennik Pokładowy

Sobota, 4 lutego 2023 | 8 stycznia minęła rocznica incydentu z UFO w Zdanach. Fascynującego, poruszające do głębi swoją prawdziwością i w ogóle wszystkim, każdym elementem. Był kamieniem milowym dla mnie w zrozumieniu, jak złożone jest to zjawisko. To zdumiewające, jak wiele analogii dostrzegam z historią operacji „Kontakt”. I już wyjaśniam, dlaczego.

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.