Dziś jest:
Czwartek, 2 lutego 2023

Badałem przypadki uprowadzeń przez UFO w takich krajach jak Zimbabwe, Arabia Saudyjska czy Nowa Gwinea. Zjawisko uprowadzeń przez UFO jest po prostu prawdziwe.
/Budd Hopkins, zajmuje się przypadkami CEIII i CEIV/

Pytania do FN
ODPOWIEDZI NA PYTANIA NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas swoje pytanie - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "Pytania do FN": pytania@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

CZY WY ZAMIERZACIE UCIEKAĆ Z POLSKI ZGODNIE Z WIZJĄ JACKOWSKIEGO?
Nie, 27 mar 2022 09:33 komentarze: 26 czytany: 8106x

Szanowna FN. Jackowski twierdzi, że Polska częściowo się wyludni, a ludzie będą z Polski uciekać. Mamy pytanie jeśli można: czy wy także planujecie ewakuację? Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam cały pokład okrętu! [dane do wiad. FN

Dziękujemy za pytanie. Czy planujemy ewakuację... raczej nie, chociaż nasze rozmowy z Krzysztofem Jackowskim naprawdę wystraszyłyby ludzi. Jackowski jest pewien, że to się stanie. Podobnie jak był pewien (za co od trzech lat był niemiłosiernie opluwany "Jackowski.. gdzie ta wojna?!"), że wybuchnie gigantyczna wojna. I wybuchła obok Polski. A ona się niestety dopiero zaczęła rozkręcać...

 

[...] Witam, Robicie kawał dobrej roboty i dobrze, że w tych trudnych czasach zaczęliście więcej czasu poświęcać realnym problemom jak zbliżająca się wojna, zamiast wyłącznie kosmitom, którzy raczej na co dzień zupełnie nas nie dotyczą.

Z wielkim zainteresowaniem wysłuchałem Waszego ostatniego nagrania nad brzegiem Wisły z Kapitanem Robertem odnośnie Trzeciej Wojny Światowej i jednak dla pełnego obrazu zbliżającej się sytuacji zabrakło mi kilku bardzo ważnych elementów:

1) Wielokrotnie Krzysztof Jackowski mówił, że informacja o dużym skażeniu jakiegoś terenu okaże się zwykłym blefem: że to nie będzie zupełnie prawdą ale wszyscy niestety w to uwierzą, zaczną opuszczać te rzekomo zatrute miejsca i nie będą tam zbierane żadne plony naturalne pod pretekstem zatrucia, że nie nadają się do spożycia. Czy sądzicie, że ta wizja dotyczy akurat Polski? Ludzie w panice zaczną opuszczać południowo-wschodnią część Polski i uciekać w popłochu i tak naprawdę żadne realne skażenie nie będzie miało miejsca?

TAK MÓWI JACKOWSKI - TO MA DOTYCZYĆ POLSKI. RZECZYWIŚCIE POWTARZAŁ TAKŻE WIELOKRO0TNIE, ŻE ZAGROŻENIE NIE OKAŻE SIĘ AŻ TAK GROŹNE JAK PRZYPUSZCZANO, ALE DO UCIECZKI LUDZI MA JEDNAK DOJŚĆ.

2) Około półtorej roku temu Jackowski powiedział, że "wszystko" się zacznie po tym jak zostanie zabity jeden z największych światowych przywódców politycznych. Jackowski powiedział wprost, że podejdzie do niego człowiek że spluwą w ręku skieruje ją w jego kierunku, zrobi "pif-paw" i zabije tego przywódcę. Czy sądzicie że tym wielkim przywódca który zostanie zabity będzie Wołodymir Purin i czy sądzicie, że jego zgładzenie mogłoby przerwać bezsensowny rozlew krwi na Ukrainie?

NIE ZNAMY TEGO FRAGMENTU JEGO PRZEPOWIEDNI. PEWNIE TAK POWIEDZIAŁ SKORO PAN TO NAPISAŁ, ALE CHYBA RACZEJ NIE DOTYCZY TO PUTINA. TEN WEDŁUG JACKOWSKIEGO MA UMRZEĆ W GÓRACH.

3) Następny cytat z wizji Jackowskiego, że po zakończeniu wojny: "Rosja zostanie cofnięta pod Syberię !!!" Co o tym sądzicie? Czy Państwa NATO w odpowiedzi tak zbombardują Rosję że Rosja będzie zmuszona oddać swoje ziemie przylegające do NATO i szukać schronienia dalego stąd czy może użyją czegoś tak silnie trującego, że skażeniu ulegnie nie tylko część naszej Europy ale również znaczna część wschodniej Rosji i oni sami stamtąd uciekną gdyż znaczna część ich obecnych ziem nie będzie się nadawała do zamieszkania i do życia podobnie jak przez dziesiątki lat okolice elektrowni w Czarnobulu?

PYTALIŚMY O TO JACKOWSKIEGO. CHODZI O SKAŻENIE - TAK UWAŻA INTRERPRETUJĄC SWOJĄ WIZJĘ.

4) Jackowski mówił też, że przepowiedział synowi, że będzie zmuszony opuścić Holandię w której żyje i pracuje i przeprowadzi się do Hiszpanii gdyż takm będzie super okazja na osiedlenie się i Państwo będzie zachęcać emigrantów do osiedlenia się tam na stałe gdyż między innymi w Hiszpanii będą leży odłogiem ogromne połacie ziemi całkowicie opustoszałe i niezmieszkałe przez ludzi.
O ile Holandia jest położona w największej w Europie depresji i tylko kwestią czasu jest całkowite zatopienie tego kraju czy to przez zmiany klimatu czy też coraz szybsze topnienie lodowców czy choćby przez uderzenie meteorytu w ocean to co do cholery stanie się w innych krajach europ3hsjich takich właśnie jak Hiszpania, że będą tam całe duże regiony zupełnie wymarłe i opuszczone przez ludzi? Kolejna zaraza ? Efekt zbliżającej się wojny.... Czy Krzysztof Jackowski podzielił się z Wami kiedykolwiek taką wiedzą z jakiego powodu w Europie będą ogromne opustoszałe tereny?

JACKOWSKI SAM JEST ZDUMIONY TYM, CO MÓWI W TRAKCIE WIZJI. LUDZIE NIE ROZUMIEJĄ, ŻE DLA NIEGO JEGO SŁOWA WYPOWIADANE W CZASIE WIZJI TAKŻE SĄ NIECZYTELNE PODOBNIE JAK DLA WSZYSTKICH POZOSTAŁYCH SŁUCHAJĄCYCH TYCH WIZJI. NA TYM WŁAŚNIE POLEGA JASNOWIDZENIE.Z góry dziękuję za odpowiedzi, dziękuję za Waszą codzienna pracę i serdecznie pozdrawiam całą Waszą załogę i Kapitana Roberta !!!

 

DZIĘKUJEMY! POZDRAWIAMY SERDECZNIE Z POKŁADU OKRĘTU NAUTILUS!


Komentarze (26)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Czw, 19 maj 2022 14:46 | ocena: + 1

Mariusz2011 | Załogant

Witajcie.Każdy zrobi tak jak uważa.K.Jackowski ma wiele wizji,oraz teorii.Ja staram się nie ulegać presjom i zastraszaniu a przedewszystkim jasnowidzom.Co będzie to będzie.Sny mam tak przekonujące,tak prawdziwe,że sprawdzają się.Wiedziałem że będzie wojna.Nie wiedziałem gdzie.Obraz apokaliptyczny.W Polsce też coś ma się wydarzyć.Trudno opisać,oraz zrozumieć.Tylko dlaczego pokazuje się ufo oraz ratuje ludzi,bierze na swój pokład?Porywa,ratuje,zabiją,niewiem.Wiem jedno.Niechcę tam być.Uciekam.We śnie,widziałem wnętrze wielkiego budynku.Hali,magazynu,niewiem.Ściany były przechylone.Te wejście na Marsie,zdjęcie pokazane z satelity,ma z tym coś wspólnego.To może być wejście do tajnego miasta obcych.Obym się mylił.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 29 maj 2022 11:37 | brak oceny

Ordep | Załogant

@Mariusz2011, Szanowny Załogancie!
Podzielam ten tok myślenia i zgadzam się, że niebawem nastąpi wydarzenie, którego większość ludzi nie spodziewa się. Co do wizji wielu jasnowidzów mam podobne zdanie, ponieważ wielokrotnie przekonałem się, że mijają się z rzeczywistym stanem rzeczy. Po prostu zawiodłem się na ich przepowiedniach, bo niejednokrotnie trafiają jak przysłowiową kulą w płot. Analizowałem ich "zapowiedzi" z ostatnich 6 miesięcy. To jest, mówiąc krótko, ich porażka.
Każdy z nas potrafi dostrzec nadchodzące zmiany i nie gorzej wyczuć pewne zjawiska w otaczającej nas rzeczywistości.
Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów na tym polu. Przeczuwam Pański dar do prekognicji przyszłości. Do usłyszenia. Pedro

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 14 lip 2022 22:38 | ocena: + 1

Mariusz2011 | Załogant

@Ordep, Witam ponownie.Trudno stwierdzić czy darem można nazwać sny,które pokazują wydarzenia.Czasami boję się ich.Mogę wyliczyć,że na 90 % się sprawdziły.Pokazują mi daleką przeszłość,teraźniejszość i przyszłość.Są bardzo realne.Jestem w nich,po prostu to tak wygląda,że mam w tym wszystkim uczestniczyć.Pamiętać,aby przekazać dalej.Czasem ostrzegają.Mogę kilka wymienić.W wieku ok.12lat,we śnie strzelałem do Niemców w telewizorze.Padalil trafieni.Teraz?Ps 4,Xbox,kinekty,kolejny,2 tygodnie przed katastrofą prezydenta.Rozbivie samolotu.We śnie widziałem to.W telewizji rpokazali te same miejsce.Zatonięcie kurska.Przed wojną,raczej napaścią Rosji na Ukrainę.Też miałem ten sen.Wiedziałem że do tego dojdzie.Kolejny sen,jeszcze niewiem co to ma być.Możliwe że Rosja sprowokuje Polskę do wojny.Zacznie się od morza.Jakaś mgła trującą,możliwe że żółty proszek przyjdzie na wyspę.Ludzie będą uciekać,szukać schronienia.Potem ufo.Kosmici.Ziemia przechodzi znowu zmianę.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 26 lip 2022 12:51 | ocena: + 2

Ordep | Załogant

@Mariusz2011, witam serdecznie.
Kilka dni temu odniosłem się do Twojego postu. Dość obszerny materiał przesłałem za pomocą korespondencji priv. Zauważyłem, że wszystko przeszło i zostało odebrane. Zawarta pojemność nie mieściła się w rubryce przeznaczonej do komentarzy, stąd wybrałem tą formę przekazu.
Najmilsze pozdrowienia. Pedro

Śr, 6 kwi 2022 20:30 | brak oceny

Odyseusz A | Załogant

Jeśli domyślacie się skąd prawdziwy jasnowidz czerpie wiedzę to zrozumiecie że wszystko jest ,,zapisane" ! To jedna z tajemnic z którą nie zgadza się współczesny świat bo musiałby z wielu spraw zrezygnować. Niech dowodem będzie że 500 lat temu niejaki Nostradamus przewidział powstanie stacji Alfa . Niestety z różnych powodów jego przepowiednie nie będą Wam dostępne w prawdziwej interpretacji z czym winniście się pogodzić.Są ludzie i to jest faktem którzy dosłownie potrafią Wam opisać waszą przeszłość i przyszłość . Niewiele z ,,zapisanych" zdarzeń może się zmienić a jeśli ,,to coś za coś". Nie należy wątpić w jasnowidzów ludzi którzy potrafią,,czytać" to co ,,zapisane" ale niestety trudno takich spotkać. Nie należy również wymagać od ludzi takich jak P.Jackowski aby nam wszystko wyłożyli jak na tacy nie zawsze mają oni pewność co do swoich ,,wizji" ale należy wziąć pod uwagę ich sposób widzenia zdarzeń bo nie ma wszystkich jasnowidzów o 100% możliwości.Ludzie którzy mają takie 100% zdolności nie czują się bezpiecznie podobnie jak strażnicy wiedzy i nie będą się ujawniać.Pozostańcie wyrozumiali .Pozdrawiam całą załogę Nautilusa.

Nie, 3 kwi 2022 13:54 | ocena: + 3

Senlandia | Załogant

Tematem jasnowidzenia zajmuję się już na tyle długo, że mogłem wyrobić sobie ugruntowane stanowisko w tej sprawie.
Jest na świecie i nawet w Polsce wielu jasnowidzów, bardziej i mniej znanych, takich którym sprawdza się więcej albo mniej. My ich słuchamy, czytamy i potem oceniamy. Jak się sprawdziło - to jest super, jasnowidz dobry, jak się nie sprawdziło - jasnowidz jest jak z koziej d*** trąba.
Niestety każdemu, nawet najlepszym wizje się sprawdzają albo nie, nie ma 100% sprawdzalności. Stąd są różne ich oceny, a my się spieramy o jakość i w ogóle o sens zjawiska jasnowidzenia.
A ja mam swoją teorię, że (pomijając zwykłych oszustów) każdy z nich faktycznie może mieć wizje jakie ma, pomimo że często są one zwyczajnie ze sobą sprzeczne - jak np. w temacie okoliczności śmierci Putina.
Pomimo, że wszystko co się dzieje z naszej "bańce" fizyczności, na którą składa się niezliczona ilość galaktyk dzieje się wg określonego scenariusza, a my jesteśmy tylko aktorami na scenie, to nie istnieje jeden jedyny scenariusz do realizacji. Trochę to przypomina sesję RPG - mistrz gry narzuca kierunek akcji, ale to od graczy, ich wyborów oraz w pewnym stopniu losowości zależy jak będzie wyglądała ścieżka dojścia do wyznaczonego celu. Podobnie jest w naszej fizyczności- cele są określone ale sposobów dojścia może być wiele. Czasem mówi są na to linie czasowe. Te linie mogą przez jakiś czas biec inaczej, równolegle, ale w końcu się gdzieś schodzą, tzn. rozwój wypadków doprowadza do kamieni milowych, które muszą się zdarzyć. Nieważne czy mówimy o losach pojedynczego człowieka czy całej planety.
Tak więc przepowiednie jasnowidzów lepiej traktować jako możliwy do spełnienia scenariusz niż pewnik. I być przygotowanym na każdy znany wariant przyszłości.
Ludzie mimo, że są tylko aktorami w sztuce życia i odgrywają swoje role to dzięki swojej wolnej (choć tylko ograniczonej) woli mają jednak niewielki wpływ na swoje życie, mają wpływ na to który wariant linii czasowej wybiorą. A wiele takich wyborów może zmienić linię czasową całej planety. Koniec końców świat i tak znajdzie się w punkcie określonym jako kamień milowy, w którym musiał się znaleźć, ale na drodze do takiego punktu niekoniecznie musi być takie wydarzenie jak np. atak Rosji na Europę.
Więc namawiam: więcej luzu. I mniej hejtu na innych.

Nie, 3 kwi 2022 06:43 | ocena: + 1

Ordep | Załogant

Szanowni Załoganci i Czytelnicy.
Chciałbym jeszcze nawiązać do różnych wizji i przepowiedni.
W moim niedawnym poście z 27.02.2022 r. ( 3 dni po rozpoczęciu wojny w Ukrainie ) do art. pt. " Czy obecne wydarzenia w Ukrainie
mogą mieć związek z przeszłością, która miała miejsce w tym kraju", napisałem o tym, iż przewiduję, że jeśli nie dojdzie do zawarcia
porozumienia pokojowego między Ukrainą i Rosją, to może nastąpić w nieodległym czasie bunt w szeregach rosyjskiego wojska i jakiś
przewrót na szczytach władzy.
Dzisiaj czytając informację podaną przez służby specjalne Ukrainy, coraz bardziej wierzę, że niebawem może się to stać i dalsze działania wojskowo militarne że strony Rosji mogą się załamać?
"...Rosyjski żołnierz sugeruje bunt. "Jesteśmy na skraju szaleństwa"
Służba Bezpieczeństwa Ukrainy przechwyciła rzekomą rozmowę rosyjskiego żołnierza z jego żoną. Z nagrania opublikowanego w mediach społecznościowych wynika, że rosyjscy wojskowi są na skraju "szaleństwa", a nawet rozważają bunt. Są wściekli na Putina i dowódców, którzy nakazują im walkę w Ukrainie, skąd codziennie wywożone są ciężarówki
 wypełnione ciałami poległych. Rzekomo codziennie wyjeżdża w głąb Rosji około 30 ciężarówek załadowanych ciałami zmarłych
żołnierzy. Na jednej ciężarówce może być nawet 200 ciał. Co się z nimi dalej dzieje, nikt dokładnie nie wie...? Myślę, że te problemy i pewne
fakty, które będą ujawniane, powinny przyspieszyć proces porozumienia
i zakończyć tą bezsensowną wojnę. Oby jak najszybciej.
Pozdrawiam serdecznie. Pedro

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 24 wrz 2022 15:15 | brak oceny

Lexis | Załogant

@Ordep, nawet na dezercję znajdzie się odpowiedź. Ogłoszono dodatkową militaryzację, więc milo nie będzie. Zgadzam się w pelni co do bezsensowności wojen.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 27 wrz 2022 21:03 | ocena: + 3

Ordep | Załogant

@Lexis, Szanowna Załogantko!
Przytaczam też fragment z tamtych przemyśleń:
...czytając informację podaną przez służby specjalne Ukrainy, coraz bardziej wierzę, że niebawem może się to stać i dalsze działania wojskowo militarne ze strony Rosji mogą się załamać..?
Tak też się stało, jak pisałem w innych postach.
Obecna mobilizacja zbyt wiele nie zmieni, bo to nie jest właściwa strategia na polu walki, gdy na wojnę wciela się niemalże na siłę i pod przymusem ludzi do tego nie przygotowanych. Miło nigdy nie będzie, gdy wojna trwa, a na razie jej końca nie widać. Rosja w tej wojnie jest i tak skazana na porażkę, o czym piszę od miesięcy. Grożenie użyciem broni jądrowej to typowa "zagrywka" dyktatora, który zdaje sobie sprawę, że jest już na pozycji "straconej". Najbliższe tygodnie i miesiące doprowadzą do tego o czym już pisałem dużo wcześniej. Intuicja mnie nie zawodzi.
Nawet w Chinach mówi się, że Putin utracił łaskę niebios, a chińscy astrologowie doradzają szefom Partii Komunistycznej, by nie wchodzili z rosyjskim przywódcą w żadne układy, bo jego horoskop na ten rok jest bardzo niekorzystny. Jeden z bardziej znanych jasnowidzów w Moskwie przewidział niedawno rychłą śmierć Putinowi...
Już ponad 4 miesiące temu, tj. 24.05.2022 r., w jednym z moich postów pod artykułem: Lela Kakulia, gruzińska jasnowidz przewidziała atak Rosji na Ukrainę, napisałem też o moim przeczuciu dotyczącym prezydenta Putina.
Myślę, że pójdzie to raczej w kierunku opisanym przeze mnie wiele tygodni temu w innych postach, a mianowicie krach w gospodarce, bunt w rosyjskim wojsku i protesty społeczne na dużą skalę, a także zmiany na Kremlu. Według mnie do końca tego roku, a najpóźniej na początku 2023 roku spełnią się moje przewidywania.
Najmilsze pozdrowienia. Pedro

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pon, 3 paź 2022 13:29 | ocena: + 2

Ordep | Załogant

@Ordep, Propaganda się łamie. ( 03.10.2022 )
Oto dzisiejsze potwierdzenie tego, o czym napisałem w poprzednim poście na temat mobilizacji i jej marnych perspektyw.

"Propagandyści Kremla nie kryją już niezadowolenia z nielegalnej mobilizacji niektórych mężczyzn i często poruszają temat alkoholizmu wśród podlegających służbie wojskowej. Niektórzy wyrażają obawy, że mobilizacja nie wytworzy sił potrzebnych do odzyskania inicjatywy na polu bitwy" - zaznaczył w raporcie ISW.

Najmilsze pozdrowienia. Pedro

Pon, 3 paź 2022 14:04 | ocena: + 2

Ordep | Załogant

@Ordep, prezydent Rosji jest "zdesperowany", a "rzeczywistość pola bitwy, z którą się mierzy, jest, jak sądzę, nieodwracalna" - powiedział dzisiaj ( 03.10.2022 ) generał armii USA, były szef CIA - David Petreus
 Z tej krytycznej sytuacji nie jest w stanie wydostać Kremla ani desperacka mobilizacja wojskowa, ani eskalacja pogróżek bronią nuklearną - powiedział.

W moim poprzednim poście podkreśliłem też wyraźnie, że prezydent Putin jest już na pozycji straconej, a groźba użycia broni jądrowej, to desperacja dyktatora i próba zastraszenia krajów zachodnich. Konsekwencje tego byłyby katastrofalne dla Rosji. Sami Rosjanie są coraz bardziej przeświadczeni, że nie układa się to po myśli Kremla, chociaż pewna część tamtego społeczeństwa popiera nadal reżim Putina. To wszystko w najbliższych miesiącach skończy się katastrofą gospodarczą i ekonomiczną Rosji.
Bunt w armii i niezadowolenie z rozwoju sytuacji doprowadzi do zmiany przywódctwa w tym kraju.
Najmilsze pozdrowienia. Pedro

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 7 paź 2022 20:36 | ocena: + 3

Ordep | Załogant

Szanowni Załoganci i Czytelnicy!
@Ordep, Potwierdza się moja wcześniejsza, z 27.09.2022 r., opinia na temat tej nieudanej decyzji o mobilizacji ludzi na wojnę z Ukrainą. Sam dyktator Putin przyznał to 3 dni temu i zmienił dekret w tej sprawie. Próbują coś poprawić, ale to i tak za wiele nie poprawi sytuacji panującej w rosyjskiej armii. Już dzisiaj mogę powiedzieć, że wcielani przymusowo i wbrew ich woli, będą w nieodległym czasie dezerterować, uciekać z pola walki, a nawet używać broni do ataków na swoich dowódców. Następnie może dojść nawet do szerszego buntu wśród żołnierzy rosyjskich.
Ostatnio członek wewnętrznego kręgu ludzi i współpracowników Putina wygłosił w rozmowie z prezydentem krytykę wojny w Ukrainie i popełnianych w niej błędów - podał w piątek "Washington Post", powołując się na informacje służb wywiadowczych. Ma to być sygnał świadczący o rosnących napięciach w kręgu rosyjskich władz.
O tym też pisałem po moim niedawnym śnie, z którego wynikało niezadowolenie ludzi z kręgu prezydenta Rosji. Oby tak dalej, a spełnią się dużo wcześniejsze prognozy i intuicyjne przewidywania, o których piszę od wielu miesięcy. To jest po prostu nieuniknione.
Do usłyszenia drodzy Załoganci i Czytelnicy.
Pozdrawiam serdecznie. Pedro

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 13 paź 2022 20:03 | ocena: + 3

Ordep | Załogant

@Ordep, Szanowni Załoganci i Czytelnicy!
Od wielu miesięcy poruszam zagadnienie dotyczące napaści rosyjskiego agresora na suwerenny kraj. Już po 3 dniach tej bezsensownej wojny w Ukrainie, którą rozpoczęła Rosja, napisałem, co przewiduję i przeczuwam. Niemalże na bieżąco obserwuję przebieg najważniejszych wydarzeń z tym związanych i wiem, że opisany wiele miesięcy temu scenariusz i bieg spraw będzie zgodny z moim intuicyjnym przeczuciem. Dodam przy tym, że "odbierane informacje" z bliższej przyszłości, nie pozostawiają najmniejszych złudzeń, że Rosja przegra tą wojnę, a rosyjski przywódca poniesie - jak mówię od dawna - osobistą klęskę i skończy raczej tragicznie?
Powtarzam, że stanie się to za 2-3 miesiące, najpóźniej w I dekadzie 2023 roku.
Z najnowszych ustaleń dziennikarzy "Washington Post" wynika, że członkowie rosyjskich elit zaczynają coraz częściej wspominać o możliwej zmianie przywództwa w Rosji. Nikt nie potrafi powiedzieć, jak i kiedy miałaby ona nastąpić. To jednak pierwsze tego typu głosy od ponad 20 lat, a więc od czasu, kiedy Putin sprawuje władzę.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Pedro

Czw, 31 mar 2022 13:10 | ocena: + 4

Kepos | Załogant

Z artykułu wynika, że Jackowskim "ktoś" się posługuje (jest czyimś narzędziem).

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 31 mar 2022 13:32 | ocena: + 1

poza_czasem | Załogant

@Kepos, wreszcie słyszę głos rozsądku. Od jakiegoś czasu tak jest.

Wt, 29 mar 2022 15:04 | ocena: + 5

Ordep | Załogant

Szanowni Załoganci i Czytelnicy!
Szef rosyjskiej delegacji Władimir Miediński stwierdził dziś po spotkaniu z Ukraińcami w Stambule, że Rosja robi dwa kroki w kierunku Ukrainy w celu deeskalacji – w sferze militarnej Rosja ma drastycznie ograniczyć aktywność wojskową na kierunkach kijowskim i czernihowskim. W sferze politycznej dopuszcza możliwość spotkania Putina z Zełenskim i jednoczesne parafowanie traktatu pokojowego przez szefów MSZ.
Kijów jest gotów na przyjęcie formuły, że Ukraina stanie się krajem
neutralnym zabezpieczonym międzynarodowymi gwarancjami
prawnymi. Rosja nie będzie stawiała przeszkód przed przystąpieniem
Ukrainy do UE. O progresie w dzisiejszych negocjacjach mówił również
przedstawiciel strony tureckiej, uczestniczący w rozmowach stron.
W dalszych planach zmierzających do zakończenia konfliktu i starań
o zawarcie całkowitego zawieszenia broni i podpisaniem dokumentów
pokojowych, ma dojść do spotkania prezydentów Rosji i Ukrainy.
Oby doszło do tego jak najszybciej, o czym piszę i mówię cały czas.
Przypomnę chociażby ostatni fragment z mojego, niedawnego wpisu
pod tym artykułem, który zamieszczono w niedzielę 27.03.2022 roku :
"...Kto ma rację, rozstrzygnie czas i życie. Wiem, że niebawem
wszystko zacznie się zmieniać na lepsze, mimo tych wrogich aktów przemocy i trwającej wojny, wymierzonej przeciwko drugiemu człowiekowi. Bądźmy dobrej myśli, bo tylko taka pozwala
pokonywać zło. Nie lękajmy się, dobro pokona negatywną energię,
chyba szybciej, niż to się może niektórym wydawać ... ?
Ją wierzę w mój szósty zmysł, który, o dziwo, przekazuje mi sygnały
nieco odmienne od " zapowiadanej " przyszłości przez niektórych jasnowidzów. W żadnym razie nie przeczuwam obecnie nadciągającej
III wojny światowej i jakiegoś Armagedonu.

Najmilsze pozdrowienia. Pedro

Wt, 29 mar 2022 08:21 | brak oceny

adrianekleo | Załogant

cd.
Ale mam dobrą wieść. Zbrodnicze elity NWO nie są w stanie kontrolować wszystkiego.
Np. jakie dusze będą się wcielać w ich dzieci i wnuki. Mogą próbować je wytresować do swoich
celów, ale nie wszystkie się pozwolą. Ich dzieci będą powoli zmieniać system na lepszy, aż z Nowego
Porządku Świata zostanie tylko to co dobre. Przykładem analogicznym jest stalinizm, który z okrutnego
totalitaryzmu pełnego mordów, represji i pokazowych procesów z niesprawiedliwymi wyrokami
śmierci przeszedł w „realny socjalizm z ludzką twarzą” i następnie w system dobrobytu lat 1989-2019.
Nic nie trwa wiecznie. Ale zanim do tego dojdzie, będą ofiary, nagonki (o choroby będą oskarżane
nie szczepionki, które je wywołają, ale osoby nieszczepione) i tyrania, którym towarzyszyć będzie
masowa propaganda i tresura.

Wt, 29 mar 2022 08:21 | brak oceny

adrianekleo | Załogant

Przez elity Epoki Ryb rozważane są różne opcje depopulacji społeczności Ziemi:
1. Wysłanie dronów bojowych do fizycznego zabijania namierzonych celów ludzkich z identyfikatorami
i ludzi z nimi przebywającymi (bez identyfikatorów) - ten plan pokazano w filmie „Terminator”.
Może być to przykryte „fałszywą inwazją kosmitów” (władza wyda rozkaz fałszywym kosmitom,
a będzie udawać przed społeczeństwem, że walczy z kosmitami, aby społeczeństwo nie obróciło się
przeciwko nim).
2. Wypuszczenie śmiertelnego wirusa z laboratorium (koronawirus to próba generalna, test
przygotowania, który okazał się tak niespodziewanie udany, że postanowiono wykorzystać go do zniewolenia
ludzkości od razu).
3. Aktywowanie z nadajników sieci 5G programu wywołania choroby - długotrwałej, prowadzącej do zgonu, której nikt nie skojarzy z atakiem siecią 5G, lub szybkiej (np. wylew do mózgu, zawał
serca). Wyobraźcie sobie dzień, kiedy ktoś wyda rozkaz zgładzenia wszystkich ludzi z „intruzami”
w ciągu jednej godziny.
4. Wojna z bombami atomowymi i nieatomowymi o wielkiej sile rażenia.
Przykładem takiej broni nieatomowej jest detonacja w Bejrucie w 2020 r. Bombę w składzie
saletry zdetonował Izrael, żeby osłabić Hezbollah, skłócić go z władzami Libanu, wywołać kryzys
gospodarczy i katastrofę humanitarną. Zaproponowana potem pomoc humanitarna sprawcy zbrodni
dla ofiary miała cel propagandowy. Chcieli bombę eksplodować w rocznicę zrzucenia bomby
atomowej na Japonię, ale byłoby to nachalne, więc nieznacznie przesunęli atak w czasie.
Od lat się do tego szykowali, teraz wszyscy najważniejsi politycy świata biorą w tym udział.
Ludzie, ze strachu przed niezbyt groźną chorobą oddali swoją wolność i podzielili się na dwa
obozy - koronawierzących i koronasceptyków. Koronasceptycy mają rację, ale koronawierzący większ
ą siłę - motywowaną propagandą medialną, paranoją, lękiem i paniką. Wyobraźcie sobie, co się
stanie, gdy wypuszczą wirusa o śmiertelności 10-20%?
Pierwszego wirusa wypuszczono, żeby zdobyć dane dla tajnej sztucznej inteligencji, którą
używają planiści NWO. Wyniki danych zdecydują czy wypuszczą drugiego wirusa, czy wymyślą coś
innego. Najprawdopodobniej wypuszczą. Na szkodę ludzi zadziała niedowierzanie po rozczarowaniu
pierwszym wirusem.
W depopulacji pomoże szczepionka. Najpierw będzie dla chętnych a potem wezmą się za
resztę. Zaczną od propagandy emocjonalnej, potem przejdą do gróźb, sankcji, zakazów (nie jesteś
zaszczepiony - nie masz wstępu do sklepu, nie możesz podróżować autobusem lub pociągiem),
a na koniec - jeśli spanikuje, że za mało osób się zaszczepi - przymusowo (wkraczanie do mieszkań,
nawet z wyważaniem drzwi, wybijaniem okien, unieruchamianiem ludzi i używaniem kaftanów bezpieczeństwa).
Ale głównie będzie wymuszanie „dobrowolności” przez zastraszanie sankcjami i utrudnieniami.
Ludzie stoją w rozkroku - z jednej strony uciążliwe sankcje, kary, obostrzenia za brak szczepienia,
z drugiej okaleczenia neurologiczne, zdrowotne i „koń trojański” z powodu szczepienia.

Wt, 29 mar 2022 07:59 | ocena: + 1

adrianekleo | Załogant

cd.
Dlatego to, co się dzieje w czasach pandemii koronawirusa, gospodarką i naciskanie na masowe szczepienia szczepionką genetyczną, choćby siłą, to po prostu ich paniczny strach przed nową epoką. Boją się, że stracą kontrolę i ludzkość wyrwie im się z rąk.
Epoka Wodnika zacznie się w lutym 2029 r. Oddziaływanie Wodnika rośnie, a Ryb spada.
Ostatecznie elity przegrają, ale albo stanie się to szybko i brutalnie, albo w długiej perspektywie czasu
kilku pokoleń, jeśli ich plan Nowego Porządku Świata im się powiedzie.
W skrócie: 1% ludzkości chce zniewolić 99% ludzkości pod pretekstem nowego lepszego,
nowego świata, w którym wszystko będzie wypożyczane i nikt, oprócz 1%, nie będzie niczego posiadać.
Ponieważ to nierealna utopia oparta na metodzie „dziel i rządź”, przemocy i zastraszaniu, która
będzie generować niespodziewanie wielkie komplikacje życiowe, koszty i problemy, jest szansa, że się
nie uda. Nawet jeśli to wprowadzą w życie, to prędzej czy później upadnie pod własnym ciężarem.

Wt, 29 mar 2022 07:59 | ocena: + 1

adrianekleo | Załogant

Do roku 2029 będzie trwać na Ziemi strefa przejściowa między Erą Ryb a Erą Wodnika, gdy
planeta znajduje się w oddziaływaniu energii obu er. Ale wytracanie energii ryb jest pozorne, bo może
kumulować się w krótkich okresach czasu.
Wytracanie energii nie jest linearne, lecz skokowe. Przypomina to walkę dwóch energii
a nie stateczne przejście. Gdyby sporządzić wykres, średnia wyglądałaby jak linia wznosząca się
w górę, ale średnia ta nie jest wynikiem drobnych wahań, lecz gwałtownych skoków powyżej i poniżej
średniej.
Ziemia nie stoi w miejscu, nie leży, ani nie klęczy, lecz krąży wokół Słońca po orbicie. Część
Układu Słonecznego znajduje się pod panowaniem energii Wodnika, a część w strumieniu energii Ryb.
Ziemia wyjdzie poza zasięg oddziaływania strefy Ryb w lutym 2029 roku. Do tego czasu będzie
„skakać” z jednej strefy do drugiej. A każdy skok może wywołać gwałtowne wydarzenia.
To oznacza, że mimo coraz silniejszego oddziaływania energii Wodnika energia Ryb nie traci
mocy i na pożegnanie może wydać żniwo w postaci III wojny światowej. Jeżeli ludzkości uda się
do lutego 2029 roku nie wywołać jej, to z każdym następnym rokiem prawdopodobieństwo wybuchu
globalnego konfliktu będzie się zmniejszać.
Elity wierzą w przejście z Epoki Ryb w Epokę Wodnika i zmianę wibracji ludzkości. Przeżyją ci,
którzy dopasują się do nowych wibracji, a ci drudzy będą wymierać m.in. na różne choroby. W tych
pierwszych zaczną się budzić moce paranormalne, np. telepatia lub jasnowidzenie (nie z dnia na dzień,
ale z każdym kolejnym pokoleniem, bo aktywują się geny za te rzeczy odpowiedzialne). Elity boją się,
że ludzie z darem jasnowidzenia zobaczą ich prawdziwe oblicza i kim są. Dlatego żeby zablokować ten
rozwój tworzą szczepionkę, która spróbuje zablokować transformację całej ludzkości na poziomie
genetycznym i trzeba będzie odnawiać ją co roku dopasowując do natężenia wibracji, które będą
wzrastać z roku na rok. Za datę początku realizacji planu obrali koniec kalendarza Majów - rok 2020
(który błędnie odczytywano jako rok 2012). Chcą dopasować warunki społeczne nowej ery na własnych
warunkach licząc, że będą to kontrolować jeśli zmienią system społeczny na przypominający ten,
który pojawiłby się w Epoce Wodnika. Czyli na społeczeństwo, które jest mniej materialistyczne.
Dlatego chcą je pozbawić majątków, a równocześnie z chciwości chcą je przejąć.
Obecnie resztki elit Epoki Ryb walczą o przetrwanie w nowej erze. Nie chcą zmian. Plan swój
nazwali Nowym Porządkiem Świata, ale to próba zawłaszczenia nowej rzeczywistości przez stare,
zbrodnicze elity, które chcą przy okazji zniewolić ludzkość, by mieć ją pod pełniejszą kontrolą
(kluczowe jest kontrolowanie ludzkich organizmów na poziomie biologicznym), aby się nie rozwinęła
spontanicznie, lecz zgodnie z ich oczekiwaniami. Nie należy go mylić z nową epoką.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN: [...] Dzień dobry,  Podzielę się z Wami pewną myślą dotyczącą reinkarnacji oraz obaw o dalszy los Polski.  W latach 90. w jednym z odcinków Nautilusa Zet były wypowiedzi chłopca, który w poprzednim wcieleniu mógł być rycerzem z Malborka. Powiedział, że specjalnie wybrał sobie kolejne wcielenie teraz we współczesnej Polsce bo tu mu się nic nie stanie, bo nie będzie tu wojen, a on już zginął raz w walce i drugi raz tego nie chce. Obecnie boimy się eskalacji wojny z Ukrainy...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 15 stycznia 2023 | O 2023 roku, o mnie, Fundacji Nautilus,  zwykłej prozie życia i „szalupach ratunkowych”. Wpis w Dzienniku Pokładowym 15 stycznia 2023

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.