Dziś jest:
Sobota, 28 listopada 2020

Prawdziwa podróż odkrywcza nie polega na szukaniu nowych lądów, lecz na nowym spojrzeniu.
/Marcel Proust/

Pytania do FN
ODPOWIEDZI NA PYTANIA NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas swoje pytanie - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "Pytania do FN": pytania@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

Co myślicie o teorii przedstawionej przez p. Sławka w Tagen TV ‘Rozmowy z ojcem Pio’?
Czw, 31 sie 2017 07:55 komentarze: 14 czytany: 16899x

Ta sprawa zaczęła się pojawiać w listach przysyłanych do nas, co oznacza, że bardzo poruszyła czytelników. Chodzi o rozmowę z kimś przedstawionym jako „pan Sławek” w kanale na youtube nazwanym Tagen TV. Jeden z czytelników zapytał o ostatnią część opublikowanej rozmowy, ale dwie pierwsze są równie ciekawe. Poniżej pytanie, które trafiło na pokład okrętu Nautilus.


Co myślicie o teorii przedstawionej przez p. Sławka w Tagen TV "Rozmowy z ojcem Pio". Chodzi o trzecią część tjego wypowiedzi w której mówił o wklęsłej ziemi, zamkniętych wszechświatach i plancie królewskiej czy jakoś tam. Opowiadał on w sposób wydaje się szczery, tak się nakręcił, że chyba zapomniał o nagrywających go kamerach, a to właśnie jedna z oznak braku konfabulacji. Takie mam wrażenie, że mówił prawdę (jego prawdę) bo mówił z niekłamanym ogniem w głosie [...]

Zanim odpowiemy na to pytanie warto pokazać całą rozmowę (być może nie wszyscy ją widzieli), która jest w kanale youtune. U nas już pojawiała się w różnych „działach” w naszym serwisie, ale warto zaprezentować ją w całości.
Czy Ojciec Pio za pośrednictwem „pani ze Śląska” spotykał się z papieżami i największymi dostojnikami kościoła?
W tej sprawie jest kilka rzeczy, które wprawiają nas w zdumienie. Pierwsza i najważniejsza jest taka, że nic do tej pory o tym nie wiedzieliśmy. Siła naszych serwisów jest  bowiem na tyle duża, że praktycznie każda karta z talii „polskich zjawisk niewyjaśnionych” wcześniej czy później przewinęła się przez pokład okrętu Nautilus. „Pan Sławek” mówi o gigantycznej skali związanej z 50-letnim okresem tego fenomenu, w którym brało udział pośrednio czy bezpośrednio kilkadziesiąt, jeśli nie kilkaset osób. Jednoznacznie daje także do zrozumienia, że u medium pojawiał się „najwyższy dostojnik”, czyli papież. Jak ten fakt udało się ukryć? W głowie to się nam nie mieści, ale widzieliśmy już tyle niepojętych rzeczy, że i tę da się jakoś zrozumieć.
Drugą sprawą jest sam „pan Sławek”, który naszym zdaniem niewątpliwie mówi prawdę w tym sensie, że faktycznie jego mowa ciała, sposób formułowania myśli itp. świadczą niezbicie, że relacjonuje o prawdziwych wydarzeniach, czyli że naprawdę uczestniczył w spotkaniach w jakimś śląskim mieszkaniu z panią, która po krótkim „klik jak prąd elektryczny” zaczynała przemawiać jako Ojciec Pio.
Zadacie pytanie: czy to jest możliwe? Hmmm… Są trzy możliwości.

1.    Była to prawdziwa sytuacja, w której duch ojca Pio mówił wykorzystując ciało tej kobiety jako transmiter
2.    W ciało tej pani wchodził byt podający się za Ojca Pio
3.    Wszystko było cudowną grą aktorską tej kobiety, a – proszę nam wierzyć – mieliśmy okazję na własne oczy widzieć bardzo podobny przypadek z Polski, kiedy to jedna z kobiet także „mówiła przekazami niczym seriami z karabinu maszynowego”, ale po bliższym przyjrzeniu się tym przekazom był to stek bzdur. Nabrało się jednak na to kilkaset (!) osób.

Która z tych możliwości jest prawdziwa? Wiemy zbyt mało i dajmy szansę na to, aż zgłosi się i ujawni kolejna osoba, która uczestniczyła w tej historii. Zwłaszcza, że jak powiedział „pan Sławek” zostały po tych seansach „grube zeszyty ze spisanymi odpowiedziami na pytania do Ojca Pio”. Na pewno są co najmniej dwie rzeczy, które można poczytać „na plus” uznania tych przekazów za prawdziwe. Jedna to uznanie wbrew stanowisku kościoła faktu istnienia wędrówki dusz, o czym mówi bohater rozmowy. Druga dotyczy istnienia obcych cywilizacji przylatujących na Ziemię, o czym też – jak możemy usłyszeć – „ojciec mówił”.
Sprawa „wklęsłej Ziemi” czy teorii Davida Icke na razie zostawmy na boku przynajmniej do czasu, kiedy pozwolimy sobie wyrobić więcej wiedzy na ten temat. I ocenić wiarygodność całej historii.


Komentarze (14)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Czw, 15 mar 2018 12:52 | brak oceny

ja | Gość

Ciekkawostka.
Pare dni temu p. Sławek poważył swoje bajania poczynajac od odcinka 9.
A dzis widzę że znikły wszystkie włacznie z chwilowo otwartym kanalikiem p. Sławka.
A pisałem u niego.
"Ciekaw jestem kiedy odkryjesz że wszystkie te przekazy i twoje bajania były bullshitem"

Czw, 15 mar 2018 12:49 | brak oceny

ja | Gość

Oczywiscie okolice 3 plus p. Sławek obserwował kolejna "nawiedzoną" przekazami.

Śr, 3 sty 2018 19:23 | ocena: + 2

Marsjanin | Gość

Niektóre rzeczy które mówi p.Sławek się potwierdzają w innych źródłach więc wydaje się być szczery. Niby grzech nie istnieje, piekło i niebo jako miejsce teź nie według innych przekazów. Ale istnieje przecież karma za którą koźdy podąża bardziej lub mniej. Reptilanie są najstarszą rasą na ziemi. A gen.Byrd juź w latach 30 tych lecąc samolotem nad biegunem zobaczył inny świat wolny od lodu z innymi mieszkańcami i zwierzakami. Tak więc niewiele wiemy o naszej ziemi, jak niektórzy sądzą źywym organizmie. Warto więc posłuchać p.Sławka i niektóre rzeczy rozważyć.

Śr, 25 paź 2017 19:37 | ocena: + 2

gosc | Gość

Uwielbiam pana Slawka

Wt, 24 paź 2017 02:09 | brak oceny

Anna Wróbel | Gość

Witam Państwa. Czy Pan Sławek nie powiedział wszystkiego? Wydaje się. że wie coś o czym nie mówi wprost. Sączy wiedzę jakby czekał na jakieś znaki.
Ojciec Pio jest istotą której nie zależało na ludzkiej sławie. Zakładam, że dzięki rozgłosowi wokół swojej istoty realizował jakiś cel. Ten cel realizują teraz osoby które "były blisko" niego. Czy można "o tym" wymienić opinie, już prywatnie, z Panem Sławkiem. Pozdrawiam

Czw, 12 paź 2017 00:20 | brak oceny

Ra | Gość

Pan Sławek albo mówi prawde, albo myśli że mówi prawdę. W tym drugim wypadku, może być on ofiarą jakichś eksperymentów wojskowo-podobnych typu 'Mk ultra', mind Control, hipnoza. Byc może ktoś mu nawciskał kitu a on teraz... dał by się pociąć że to wszystko prawda. Zrobili z niego wektora dezinformacji? Dodam, że wyczekuje każdego nowego odcinka że Slawkiem i chciałbym żeby była to prawda.

Pt, 6 paź 2017 17:59 | ocena: + 2

Odkrywca | Gość

Ten Pan to właściciel (były?) firmy produkującej obuwie dziecięce, więc to się zgadza z jego opowieści.
https://youtu.be/0zo-6wnlabc

Ciężko w 100% ocenić wiarygodność tego co mówi, niemniej jego wywody sklejają się w całość o dość 'logicznej' strukturze, która wydaje się mieć potwierdzenie w wielu niezależnych od siebie źródłach.

Intuicja podpowiada mi że to dobry kierunek rozumowania...

Pt, 1 wrz 2017 00:01 | ocena: + 2

Malutka | Gość

Witam. Czy ktoś mógłby odnalesc pana Sławka i przeprowadzić następny wywiad?

Czw, 31 sie 2017 21:26 | ocena: + 5

oxy | Gość

Mam wrażenie,że ten pan konfabuluje. Mówiąc patrzy w górę, co sugeruje kłamstwo. Za dużo niedopowiedzeń...

Czw, 31 sie 2017 21:01 | ocena: + 5

efekt2 | Załogant

Jeszcze nagrania z udziałem P.Roberta - Sławka ,może się bardziej coś wyjaśni .
http://porozmawiajmy.tv/kamienne-kregi-i-kosmiczne-bazy-w-polsce/

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 31 sie 2017 22:33 | ocena: + 5

oxy | Gość

@efekt2, no właśnie, wyczuwam mitomanię u tego pana o wielu imionach

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Słynny brytyjski naukowiec Stephen Hawking (zm. w 2018) twierdził, że data zakończenia kalendarza Majów (czyli słynny rok 2012) opiera się na błędnych obliczeniach: - 'Pod wieloma względami Majowie wyprzedzali swój czas, ale w pewnych kwestiach przekalkulowali. W tym przypadku popełnili błąd polegający na podwójnym liczeniu dni, na które przypadały święta, co oznacza, że ich kalendarz nie zakończy się jeszcze przez kolejne osiem lat. Ludzie powinni naprawdę martwić się o rok 2020, czyli prawdziwy...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 26 lis 2020 03:00 | Witam, 23.11.2020 nad Białołęką na wysokości osiedla Regaty był widoczny bardzo duży obiekt tuż nad chmurami. Obiekt widziała moja partnerka oraz jeszcze jeden sąsiad podczas spaceru z psami.Jak na razie odnalazłem jeszcze jedną osobę która widziała ten obiekt 15 min później już szybko lecący. Wstępnie oceniamy że obiekt mógł mieć kilkaset metrów długości. Był bardzo dużyProszę popytajcie czy ktoś na Białołęce 23.11.2020 koło godziny 23.15 czegoś nie widział.

Dziennik Pokładowy

Czwartek, 15 października 2020 | Koronawirus kryje w sobie wiele tajemnic i ukrytych przed nawet najlepszymi laboratoriami na świecie niespodzianek, które właśnie wywracają znany nam świat do góry nogami. Proces wielkiej przemiany zaczął się śmiesznie, wręcz zabawnie – ot, jakiś śmieszny wirus z Chin, co to zabija tylko starców, a resztę traktuje „bezobjawowo”. Ale to nie jest takie proste.

czytaj dalej

FILM FN

KORONAWIRUS - bestialskie polowania i zjadanie dzikich zwierząt kluczem do zrozumienia tajemnicy pandemii koronawirusa

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.