Dziś jest:
Piątek, 24 czerwca 2022

Ten, kto podąża za tłumem, nigdy nie dojdzie dalej niż tłum. Ten kto podąża sam, znajdzie się w miejscu do którego nikt jeszcze wcześniej nie doszedł.
Albert Einstein

Pytania do FN
ODPOWIEDZI NA PYTANIA NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas swoje pytanie - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "Pytania do FN": pytania@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

ILE LAT ŻYJĄ OBCY? CZY UMIERAJĄ?
Sob, 1 gru 2018 09:52 komentarze: 5 czytany: 6723x

[...] Witam, Zastanawia mnie czy kosmici też żyją określoną ilość czasu jak ludzie? Na pewno płci nie mają, ale jak się rozmnażają, powielają? Czy oni również odchodzą po iluś latach świetlnych w niebyt albo w procesie reinkarnacji trafiają na ziemię jako istoty zacofane w stosunku do technologii i wiedzy jaką dysponują będąc kosmitami? [...]

 

Odpowiadając na to pytanie warto zacząć od tego, że jest bardzo wiele ras obcych istot, które przybywają na Ziemie. W procesie kreacji wiele z nich wyewoluowało z gatunków innych niż ludzkie, ale jedno wszystkich łączy – mają duszę taką samą jak my. Różnią się jedynie poziomem rozwoju duchowego. I wszyscy mają śmiertelne ciała fizyczne – w świecie materii (a z tego składa się nasze ciało) zawsze następuje rozpad  zwany przez ludzkość niesłusznie „śmiercią”. Ale to uwaga na marginesie.

Proces reinkarnacji czyli wędrówki dusz obejmuje wszystkie żywe istoty we wszechświecie i tutaj nie ma wyjątków. Na podstawie zebranego przez nas materiału wynika, że tak zwane „ludzkie rasy obcych” żyją od około 800 lat do 5 tysięcy lat. Uwaga – mają jak najbardziej płeć! I niewiele różnią się od nas. Śmierć w naszym rozumieniu jest dla nich jedynie „zmianą ciała na nowe” – traktują to bez lęku i zachowują świadomość, a więc mają tzw. „świadomość buddy” przy narodzeniu. Dotyczy to jednak wyżej „duchowo” rozwiniętych cywilizacji.

Światy stojące jeszcze wyżej swobodnie zmieniające umysłem materię i czasoprzestrzeń nie potrzebują już płci i jej nie mają. Po co jest płeć niższym cywilizacjom? Napiszemy o tym wkrótce w PYTANIACH DO FN.

Śledząc przypadki Bliskich Spotkań Trzeciego Stopnia na całym świecie warto wspomnieć, że pytania „jak długo żyjecie” często były kierowane w stronę obcych istot. Tak zwana rasa „szaraków” odpowiedziała kiedyś, że około 30 tysięcy ziemskich lat! Jednak ich ciała fizyczne także ulegają zużyciu i rozpadowi jak wszystko w świecie materii.

I na koniec: kluczem do ratowania Ziemi jest podwyższenie jej wibracji, co doprowadzi do zwiększenia długości ludzkiego życia do ok. 800 lat, czyli takiej, jaką mieli ludzie żyjący na Ziemi przed potopem, co opisuje Stary Testament. Wtedy wiele dziedzin nauki poradzi sobie z dzisiaj nierozwiązywalnymi problemami, bo naukowcy będą mieli np. 700 lat „pełnej sprawności umysłu” i poradzą sobie z takimi problemami jak antygrawitacja czy energia próżni.

Musimy przestać mordować Ziemię, żywe istoty, a także nauczyć się żyć zgodnie z filozofią, którą odnajdziecie w naszej "SZALUPIE RATUNKOWEJ". Harmonia i poszanowanie innych żywych istot, a nie "agresja i chęć podboju" - to jest klucz do wielkiej zmiany, o której myślą ludzie jako o "uwolnieniu się od cierpienia". Ale o tym także napiszemy innym razem. Polecamy najnowszy wpis w "Szalupie Ratunkowej" o "wolnej woli". ;)

https://www.nautilus.org.pl/szalupa,176,wolna-wola.htmlKomentarze (5)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Śr, 5 gru 2018 23:28 | brak oceny

Buddha in hell | Gość

chociaz moj komentarz pewnie nie zostanie dodany i tak go napisze. Otóż wy naiwni nautilusianie jestescie tak daleko od prawdy jak to możliwe, żadnych kosmitów nie ma, Billy Meier to kłamca, nie ma też reinkarnacji, a Budda najprawdopodobniej trafił do piekła za nauczanie o nirvanie która nie istnieje i za nie uznanie autorytetu Boga jako najważniejszego, a nieba jako jedynego po piekle miejsca pośmiertnego, o czym można sie dowiedziec znajdujac na yt swiadectwo mnicha buddyjskiego który 3 dni leżał martwy i dane mu było oglądać piekło i widział w nim Budde, potem został cudownie przywrócony do życia i nawrócił się na chrześcijaństwo, Prawda jest tak straszna i niesprawiedliwa jak jedno życie które jedni spedza w zdrowiu i dostatku, a inni w kalectwie i biedzie, a na końcu wszyscy nie zapisani w księdze baranka Jezusa zostana wrzuceni w jezioro ognia wiecznego katowania torturami fizycznymi za w gruncie nic złego, za uleganie żądzom zamiast naukom Jezusa. Widziałem tzw UFO, wiec nie twierdze, ze te widziadła nie istnieją, nie twierdze,m ze to demony, są to bardzo ważne tajemne "rzeczy" ale nie plejadianie i inni kosmici, bo ci nie istnieją, w moim śnie podczas apokalipsy widziałem ufa obserwujące i towarzyszace rzeczom ostatecznej mojej walki, którą przegrałem i nieskończone zło weszło mi do snu, do domu wieczności gdzie czeka na mnie z zatraceniem, gdyż byłem zbuntowany i odmówiłem odmawiania różańca i błagania Jezusa o pomoc, a teraz jest na to za późno. Sen nie jest tylko snem, to nie dzieło wyobraźni, a podświadomość nie jest tym czym ludzie myśla, że jest, a rzeczywistość wydaje się być w większości ciastoliną zmiennokształtną i sami ludzie mogą nią "nimi" być, uwierzysz jak sąsiad będzie znał twoje sny i symbolicznie trzaskał i wiercił i wbijał cię ciemiączkiem podczas wychodzenia w oobe podczas umierania spowrotem do ciała. Więcej nie napisze bo i tak nautilus nie doda komentarza nie po ich myśli nawiedzonych plejadianami naiwniaków wierzących w kłamstwa. Najważniejszym pytaniem jest to"skoro jest tak dobrze to dlaczego jest tak źle?" nie będe tłumaczył dlaczego to tak ważne pytanie szczególnie naiwniakom wierzacym w sprawiedliwość karmy itp....hahahahaha. zło które sie do mnie dobijało w przegrywanym śnie daje słowo i klne sie na Boga ze to prawda, było np. śpiewaniem zespołu słoń666........wszystkie media są czymś, nie napisze czym, zresztą straciłem na koniec prawie całą pamięć i zrozumienia rzeczy. Wieczność jest we śnie.........nigdy nie wiesz czym okaże się twój sąsiad............

Rozwiń odpowiedzi (2)

Czw, 6 gru 2018 13:45 | brak oceny

Darek | Gość

@Buddha in hell, Jak można pisać takie bzdury? Straszyć ludzi? TYPOWY RELIGIJNY FANATYZM.! Prawdopodobnie jakiś ksiądz ,któremu wierni uciekają z kościoła.

Czw, 6 gru 2018 19:12 | brak oceny

Wojciech | Gość

@Buddha in hell, moim zdaniem masz wielki problem ze sobą, nawet nie ma sensu Cieę przekonywać że nie masz racji Bóg istnieje jak go zwał tak zwał np. Źródło wszystkiego to źródło stworzyło wiele cywilizacji i światów, reinkarnacja istnieje, piekło czy niebo sam sobie stwarzasz w przyszłym życiu w zależności jaki jesteś w obecnym życiu, czy czynisz dobro czy zło. Wszystkiego najlepszego Ci życzę.

Śr, 5 gru 2018 14:37 | brak oceny

40i4 | Gość

Tu jest kolejny trop : http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=3 cytat: "Oto człowiek stał się taki jak My: zna dobro i zło; niechaj teraz nie wyciągnie przypadkiem ręki, aby zerwać owoc także z drzewa życia, zjeść go i żyć na wieki/6. 23 Dlatego Pan Bóg wydalił go z ogrodu Eden, aby uprawiał tę ziemię, z której został wzięty. 24 Wygnawszy zaś człowieka, Bóg postawił przed ogrodem Eden cherubów i połyskujące ostrze miecza, aby strzec drogi do drzewa życia7./ W tym opisie widać jasno że w ST nieśmiertelność kosmitom zapewnia coś fizycznego coś co da się strzec i coś po co człowiek też może sięgnąć ale kosmici muszą tego pilnować aby tak się nie stało .... Zatem kosmici korzystają z fizycznej technologii która zapewnia im "nieśmiertelność". Dla odmiany Jezus ma nieśmiertelność która wynika wprost z jego świetlistego ciała i nie musi korzystać z Drzewa Życia... Stad w ST mamy inny nakaz dla człowieka tj idź rozmnażaj się i czyń sobie ziemię poddaną. A Jezus mówi przeciwnie: zaprzyj sie samego siebie i rozdaj wszystko co masz....czyli niczego sobie nie czyń poddanym....

Sob, 1 gru 2018 12:55 | brak oceny

Spotkanie z obcym na | Gość

Miałem prawdopodobnie kontakt z obcym opisywane to spotkanie było w Nautilusie. To ta historia gdzie na przystanek autobusowy podchodzi do mnie, mojej żony i syna facet około 50 roku życia w ciemnych okularach a było już ciemno śpiewa pod nosem piosenkę R. Kelly - I Believe I Can Fly pyta na ile lat wygląda mówimy że na 50 on nam że ma 8000 lat i że niedługo leci na swoją planetę się zregenerować:) Myślałem że gość sobie żarty robi to ja do niego kiedy dacie nam darmową energię on poważnie do mnie że nie mogą pytam się czy jest może z Andromedy on że pochodzi z o wiele bardziej odległego miejsca. Wtem podjeżdża nasz autobus wsiadamy do niego gość jeszcze na chwilę wszedł do autobusu w ostatniej chwili i mówi do mnie czeka was armagedon ale nie bójcie się my wam pomożemy po czym szybko wyskoczył z autobusu drzwi się zamknęły i autobus odjechał.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.