Dziś jest:
Czwartek, 2 lutego 2023

Badałem przypadki uprowadzeń przez UFO w takich krajach jak Zimbabwe, Arabia Saudyjska czy Nowa Gwinea. Zjawisko uprowadzeń przez UFO jest po prostu prawdziwe.
/Budd Hopkins, zajmuje się przypadkami CEIII i CEIV/

Pytania do FN
ODPOWIEDZI NA PYTANIA NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas swoje pytanie - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "Pytania do FN": pytania@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

JAK TO JEST Z DUSZAMI SAMOBÓJCÓW?
Pon, 25 luty 2019 10:30 komentarze: 14 czytany: 5070x

[…] Witam. Pisaliście w tym temacie, że znacie człowieka, który w przeszłym życiu popełnił samobójstwo, a w tym jest synem swojej przyjaciółki. Moje pytanie brzmi: po czym rozpoznać, że ktoś jest tak bliską duszą? Czy po tym, jaki wpływ na nas wywarła? I skąd ta pewność, że człowiek ten w poprzednim wcieleniu popełnił samobójstwo? Czy jest to jeden przykład, czy macie takich przykładów więcej? Czy taka osoba schodzi na ziemię właśnie po to, by spotkać daną osobę, a gdy ta ją odrzuca to czuje się nieszczęśliwa i nie może pogodzić się z tym do końca wcielenia? Pozdrawiam

 

 

Dziękujemy za przesłanie pytania. Temat samobójstw przewija się w wielu naszych publikacjach, gdyż jest to temat i tragiczny, i fascynujący z punktu widzenia „wędrówki dusz”. Zebraliśmy dostatecznie dużo materiałów, aby postawić jasną tezę: wszystkie religie ostrzegając przed samobójstwem mają rację, gdyż jest to dramatyczny błąd! Powoduje złe konsekwencje dla osoby, która „zabiła siebie”, ale także dla jej bliskich. I nie jest ucieczką od problemu, a jedynie jej przesunięciem w czasie. A wraca ten problem w skali o wiele większej niż wtedy, kiedy taka osoba popełniała samobójstwo.

Pyta Pani: jak poznać taką osobę? Akurat w historii, o której było wspomniane, dziecko wprost powiedziało swojej matce, że jest… jej kolegą, który się zabił. Nie trzeba było szukać żadnych szczególnych znaków, znamion itp. Od wielu lat uczymy się prawidłowo rozpoznawać wcielenia i mamy własny zestaw reguł i znaków, których nie publikujemy, gdyż jest to nasza „instrukcja obsługi” dla ekipy projektu REGUŁY GRY. Proszę nam jednak wierzyć – kolejne wcielenie jest rozpoznać naprawdę łatwo. Takie osoby są nawet fizycznie podobne do swoich poprzednich wcieleń. Ile mamy takich przykładów? Już dawno przestaliśmy liczyć… bardzo dużo.

Samobójstwo wykonane komuś „na złość” powoduje, że powstaje bardzo silna negatywna energia, która wpływa na karmę zarówno samobójcy, jak i osoby, dla której „zostało zrobione samobójstwo”. Mamy bardzo smutną historię dokładnie udokumentowaną w naszym archiwum, kiedy te dwie osoby pojawiły się ponownie razem w jednym życiu i musiały zmagać się z tą samą, ciężką chorobą. To doświadczenie zbliżyło ich i pozwoliło zrozumieć „lekcję”. Ale tego całego cierpienia by nie było, gdyby nie doszło do tego czystego zła w postaci samobójstwa. Stąd z pokładu okrętu Nautilus będzie zawsze płynął bardzo jasny przekaz: nigdy nawet o tym nie myślcie, gdyż jest to najgorszy z możliwych wyborów! A jego konsekwencje będą wam towarzyszyć przez wiele wcieleń.


Komentarze (14)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Czw, 28 luty 2019 18:04 | ocena: + 6

PilotNes | Załogant

Wszystkie religie grożą karami za samobójstwo, jakoby sugerując, że nasze życie nie należy do nas samych. To nie jest prawda. Moje życie należy do mnie i jeśli będę chciał kiedykolwiek nacisnąć guzik "game over", po prostu tu zrobię i nic nikomu do tego. Na tym polega moja wolność. Problem może pojawić się wtedy, gdy moje samobójstwo zniszczy życie innym osobom, tak dzieje się często. Wtedy konsekwencje takiego czynu wracają do nas zgodnie z prawem m przyczyny i skutku.

Nie każdy taki akt można rozpatrywać według tych samych kryteriów. W czasie wojny, ludzie przetrzymywani i torturowani w obozach koncentracyjnych, często decydowali się na tzw. "pójście na druty", kiedy to wartownik strzelał do nich, kończąc ich niewymowne cierpienia. Jak to ocenić? Moim zdaniem, był to akt odwagi i zachowania godności. A świadoma eutanazja ludzi nieuleczalnie chorych, cierpiących ból, przykutych do łóżka? Nie zawsze należy kurczowo trzymać się życia, zwłaszcza gdy wiesz, że to tylko krótka podróż, która przecież będzie miała dalszy ciąg. Moim zdaniem nie może być jednoznacznej oceny.

Śr, 27 luty 2019 22:22 | ocena: + 3

maxim2707 | Załogant

Nie każde samobójstwo jest świadomym wyborem . Są ludzie chorzy np na schizofrenię . Mój znajomy chorował na ta chorobę i trzy razy próbował popełenic samobójstwo i za trzecim razem mu się udało . Czy np depresja . Czytałem o ciężkich przypadkach gdzie tak naprawdę trudno mówic o świadomym wyborze takiej śmierci . Gdyby to było takie proste to każdy musiłby miec takie same życie , byc tak samo zdrowy itd . Wtedy moglibysmy oceniać . Są ludzie co od pocztaku życia sa urodzonymi optymistami i nawet jak spotykaja trudności to wychodza z nich a sa ludzie co bardzo przezywają trudne w zyciu sytuacje . To pytanie mam takie dlaczego z góry rodząc się jestesmy skazani na cierpienia psychiczne które doprowadzają nas do takich decyzji jak samobójstwo a inni nigdy nawet o tym nie pomyslą .

Wt, 26 luty 2019 19:07 | ocena: + 5

sedarpl | Załogant

Nie można generalizować.
Mój kuzyn popełnił samobójstwo, ponieważ "przegrał" z chorobą. Depresja.
Czym innym jest zapewne samobójstwo cyt. z tekstu "na złość", czym innym jest wieloletnia walka z chorobą zakończona w tak tragiczny sposób jakim jest odebranie sobie życia :-(

Wt, 26 luty 2019 16:25 | ocena: + 2

magdakowalska48 | Załogant

"nigdy nawet o tym nie myślcie, gdyż jest to najgorszy z możliwych wyborów! A jego konsekwencje będą wam towarzyszyć przez wiele wcieleń." moze zamiast tak mowic fundacja pomagalaby ludziom ktorzy sie zmagaja z takimi myslami? i nie wierza w zycie po smierci? poza tym jakie konsekwencje? kto ma mnie karac? ja sama?

Wt, 26 luty 2019 16:24 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

"powstaje bardzo silna negatywna energia, która wpływa na karmę zarówno samobójcy, jak i osoby, dla której „zostało zrobione samobójstwo”. " karma to taka sama sciema jak niebo i pieklo. tak mozliwe ze tworzy sie negatywna energia. "te dwie osoby pojawiły się ponownie razem w jednym życiu i musiały zmagać się z tą samą, ciężką chorobą. " zgodzily sie na to przed narodzeniem. po prostu graly dalej swoje role. " To doświadczenie zbliżyło ich i pozwoliło zrozumieć „lekcję”. Ale tego całego cierpienia by nie było, gdyby nie doszło do tego czystego zła w postaci samobójstwa." nie ma lekcji jest tylko doswiadczanie. moze samobojstwo tez bylo "lekcja"? ciekawi mnie co by sie ze mna stalo gdybym popelnila samobojstwo. najprawdopodobniej ucieklabym przed swiatlem gdyz wiem ze jest falszywe i eksplorowala inne swiaty. nie wrocilabym na ziemie tak szybko

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 27 luty 2019 11:58 | ocena: + 5

SovietVixen | Załogant

@magdakowalska48, Ja na ziemie nie zamierzam WCALE wracać. Są o wiele lepsze planety w tym wszechświecie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 27 luty 2019 14:44 | ocena: + 2

magdakowalska48 | Załogant

@SovietVixen, Jak to powiedzial Piłsudzki " Kraj piekny tylko ludzie koorvy"

Wt, 26 luty 2019 16:20 | ocena: -1

magdakowalska48 | Załogant

"wszystkie religie ostrzegając przed samobójstwem mają rację, gdyż jest to dramatyczny błąd! Powoduje złe konsekwencje dla osoby, która „zabiła siebie”, ale także dla jej bliskich. I nie jest ucieczką od problemu, a jedynie jej przesunięciem w czasie. A wraca ten problem w skali o wiele większej niż wtedy, kiedy taka osoba popełniała samobójstwo." bzdury. wszystkie religie to zlo. istniejemy tutaj zeby sie bawic. to wszystko. skoro stanowimy jedna swiadomosc to dlaczego ona ma sie karac? dlaczego ja mam sie karac ze sie uderzylem w palec?

Pon, 25 luty 2019 23:58 | ocena: + 7

Logic | Załogant

A co jeśli dowali kryzys i ujawnią się skutki przekroczenia pojemności środowiska przez tę cywilizację. Sklepy zostaną ograbione z towarów w kilka godzin. Potem po kilku tygodniach zacznie się głód. Ale prawdziwy głód, a prawdziwy głód to taki który nie daje ci myśleć doprowadza cię do szaleństwa tak że patrzysz na drugiego człowieka jak na posiłek i jednocześnie trzęsiesz się cały, nie jesteś wtedy człowiekiem tylko zwierzęciem i zrobisz wszystko żeby się tego pozbyć. Ja nie będę tego kolejny raz przechodził w tym wcieleniu - po prostu jak zacznie się kryzys palnę sobie w łeb. Mam strzelać do kogoś kto być może szuka odrobiny pożywienia żeby uratować dzieci, mam go zabić żeby samemu przeżyć ?
Mam bardzo złe przeczucia związane z nadchodzącymi latami szczególnie po 2020 roku.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 26 luty 2019 19:23 | ocena: + 3

sedarpl | Załogant

@Logic, ja także mam bardzo złe przeczucia.
Człowiek, człowiekowi wilkiem. Szczególnie w Polsce, kraju tanich wyrobników dających się manipulować.
Coraz większa populacja ludzi - 8 miliardów (!). Tylko za mojego życia liczba ludzi na świecie wzrosłą o 2 miliardy (!!).
Coraz większa dysproporcja: mniej niż 1% ludzi którzy coś naprawdę wiedzą, doszli do czegoś swoja pracą, mają doświadczenia. Coraz więcej leserów, typów z postawą roszczeniową, traktujących wszystko i wszystkich naokoło jako zabawny dodatek dożycia.
Czasem mam wrażenie, że jesteśmy jak bateryjki, krótkie życie, na rozładowanie się. W sumie bez większego sensu pogoń większości za pieniędzmi i innymi doczesnymi zbytkami.
Wszystko jest nie tak jak być powinno..

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 28 luty 2019 09:27 | ocena: + 2

Tellus | Załogant

@sedarpl, Za mojego życia liczba ludzi na świecie wzrosła o prawie 4 miliardy - w połowie lat 50-tych ubiegłego stulecia ok. 3,7 miliardów, teraz 7,5 miliardów

Pon, 25 luty 2019 22:59 | ocena: + 8

maruda1 | Załogant

No i przede wszystkim co jeśli samobójstwo popełnia osoba całkowicie samotna...która robi to z tęsknoty za bliskimi i chce do nich dołączyć po tamtej stronie?? To także jest złe i tylko złe?? Czy może Kreacja ma jednak "rozum" i ocenia każdy przypadek indywidualnie?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 4 mar 2019 16:05 | ocena: + 1

Vrill | Załogant

@maruda1, dobre pytania. Samobójstwo samobójstwu nie równe - różne przyczyny = różne skutki.

Pon, 25 luty 2019 13:20 | ocena: + 5

SovietVixen | Załogant

Nie wszystkie religie. Np. w japońskim Shinto samobójstwo uchodzi za coś honorowego.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

- Nikt nie jest dziś w stanie przewidzieć, kiedy wojna w Ukrainie się skończy. Putin może ją zakończyć już dziś. Ale on nie przygotowuje się do pokoju. My widzimy coś przeciwnego - tak o działaniach Kremla mówił sekretarz generalny NATO. Jens Stoltenberg w czasie wizyty w Korei Południowej wezwał kraj do zwiększenia pomocy dla Ukrainy i ostrzegł, że Rosja przygotowuje się do jeszcze większej wojny.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 15 stycznia 2023 | O 2023 roku, o mnie, Fundacji Nautilus,  zwykłej prozie życia i „szalupach ratunkowych”. Wpis w Dzienniku Pokładowym 15 stycznia 2023

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.