Dziś jest:
Piątek, 24 czerwca 2022

Ten, kto podąża za tłumem, nigdy nie dojdzie dalej niż tłum. Ten kto podąża sam, znajdzie się w miejscu do którego nikt jeszcze wcześniej nie doszedł.
Albert Einstein

Pytania do FN
ODPOWIEDZI NA PYTANIA NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas swoje pytanie - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "Pytania do FN": pytania@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

CZY OBCY Z UFO PODCZAS BLISKICH SPOTKAŃ TRZECIEGO STOPNIA BYLI PYTANI O SPRAWY BOGA, DUSZY, SENSU LUDZKIEGO ŻYCIA?
Pt, 26 cze 2020 07:06 komentarze: 11 czytany: 5660x

Witam.
Czy mogliby państwo mi podać przypadki ludzi którzy spotkali się z istotami pozaziemskimi i rozmawiali o istnieniu Boga, życia po śmierci i reinkarnacji? Bardzo mnie interesuje co mają do powiedzenia na ten temat istoty pozaziemskie. Najbardziej interesują mnie poszczególne przypadki ludzi którzy rozmawiali z nimi na ten właśnie temat.
Z góry dziękuję. Pozdrawiam serdecznie całą Fundację :)Obce istoty były bardzo często pytane przez ludzi podczas Bliskich Spotkań Trzeciego Stopnia o to, która religia jest najbliższa prawdy, jak to jest z Bogiem czy duszą. Niezależnie od tego, czy takie pytanie padło podczas CEIII w Japonii, Brazylii czy USA odpowiedzi są zgodne i odpowiadają filozofii, którą prezentuje okręt Nautilus. Jest duch, który jest wieczny i stworzył wszechświat, ale nie jest on tym, za co uważają go religie. Jest dusza i ma ją każda istota – wszędzie jest taka sama i ich dusza jest tylko bardziej rozwinięta niż nasza. I oczywiście jest wędrówka dusza.
Pytanie dotyczy „konkretnych przypadków”. Mamy je w przeróżnych książkach (głównie angielskojęzycznych) w naszej bibliotece, ale polecamy coś, co naszym zdaniem jest stuprocentowym przypadkiem kontaktu człowieka z obcymi, czyli historię Michel’a Desmarquet`a, która jest opisana w książce Misja. Jeden z rozdziałów jest poświęcony temu, jak obcy postrzegają sprawy duszy, ciała, Boga itp. Nie znamy bardziej precyzyjnego opisu niż ten.

Jeden z fragmentów książki (przeczytany przez internautę w sieci) prezentujemy poniżej.Cześć.
Piszecie, że są zaawansowane cywilizacje/ istoty, które siłą umysłu tworzą pojazdy, aby w nich przybyć na Ziemię. Tak się zastanawiam, po co i do czego są im niezbędne te pojazdy?
Przecież nawet człowiek posiada zdolności zwane OOBE, które pozwalają udać się ciału astralnemu poza Ziemię. Tym bardziej nie rozumiem w jakim celu istoty na wyższym poziomie rozwoju, które mogą podróżować na poziomie wyższych wibracji, tworzą jakiekolwiek pojazdy UFO, zamiast przemieścić się na Ziemię siłą umysłu? Będę wdzięczny za wyjaśnienie tej kwestii. Pozdrawiam serdecznie, Rob.Nie istnieje w tak zagadkowej materii jak świat obcych cywilizacji coś, co nazwane zostało w pytaniu „wyjaśnienie tej kwestii”. Mają potężne umysły, a jednak podróżują pojazdami. Wiemy, że możliwości pozazmysłowe obcych istot są różne i zależą od stopnia rozwoju duchowego. Są tacy na bardzo niskich poziomach, którzy także opanowali technologię poruszania się po wszechświecie, ale dopiero raczkują, jeśli chodzi o opuszczanie ciała. Ale są także prawdziwi giganci, którzy umysłem są w stanie stworzyć pojazdy półmaterialne / półduchowe, a także takie, które są wyłącznie z energii… duchowej. Opieramy się tylko i wyłącznie na tym, co płynie z wiedzy pozyskanej przez ludzi ze spotkań z obcymi istotami podczas CE III. Jednak nawet ci najbardziej rozwinięci duchowo także mają pewne ograniczenia. Przykład? Mogą lewitować, ale wymaga to od nich ogromnego skupienia i energii. Mówiąc krótko: nie są Bogami z greckiego Panteonu.Witam. Zastanawia mnie to,co powoduje,że człowiek jest albo lewo albo praworęczny? Ma to jakieś podłoże, bądź cel? Pytanie może głupie, ale niezwykle mnie intrygujące, ponieważ większość wielkich tego świata jest leworęcznych. U mnie natomiast ostatnimi czasy uaktywnia sie dar prekognicji, a jestem oburęczny i nie wiem czy ma to jakis z tym związek. Pozdrawiam fundację.Pytanie jest ciekawe, ale niestety, nie mamy żadnych informacji na ten temat. Być może jakiś ślad odpowiedzi kryje się w reinkarnacji i poprzednich wcieleniach. Prosimy o posłuchanie tego...
Czy waszym zdaniem uda się ocalić ten świat po uderzeniu koronawirusa, czy raczej będzie konieczny "twardy reset"?Na ten temat powstaje na okręcie Nautilus oddzielny tekst. Obecna sytuacja (nonszalanckie traktowanie koronawirusa jako czegoś, co jest nieistotne) na pewno nie jest końcem tej historii. Czeka ludzkość o ile nie „twardy reset”, co zaskoczenie, że Covid-19 to nie tylko kaszel, brak węchu i smaku i gorączka, ale coś więcej, o czym jeszcze nie ma powszechnej wiedzy. I dopiero wtedy koronawirus zacznie być traktowany serio. Co to może być? Na przykład zmiany w mózgu, które wywołuje ta choroba. 20 czerwca 2020 świat naukowy obiegła informacja, że lekarze obserwujący pacjentów z nowym typem koronawirusa w szpitalu Salgrensk w Göteborgu w Szwecji odkryli, że niektórzy mają po chorobie uszkodzenia mózgu.
Badania krwi u 47 pacjentów z Covid-19, wykazały obecność dwóch biomarkerów świadczących o uszkodzeniach mózgu. Porównano je również z analizami grupy kontrolnej osób zdrowych. Badanie wykazało, że uszkodzenie jest obecne, ale nie jest jeszcze jasne w której część mózgu dochodzi do zmian.

Lekarze nie potrafią jeszcze powiedzieć, co dokładnie powoduje uszkodzenie - sam wirus lub zbyt intensywna odpowiedź immunologiczna organizmu na zakażenie. Szwedzkie badanie opublikowano w czasopiśmie Neurology. To tylko przykład tego, jakich rzeczy możemy się dowiedzieć w przyszłości o koronawirusie.


Komentarze (11)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pon, 29 cze 2020 20:57 | ocena: + 1

Odyseja2020_ | Załogant

Też jestem osobą oburęczną i od jakiegoś czasu mam ten sam dylemat co autor listu. Mam podobne doświadczenia jeśli chodzi o prekognicje, często doświadczam deja vu,
wszelakich "wglądów" w inne przestrzenie itp. odkąd pamiętam. Niestety nie jest mi łatwo doświadczać istnienia w ten sposób , ponieważ w moim otoczeniu nie ma takich osób jak ja. Nie jeżdżę autem, ponieważ brak mi "tzw"refleksu" nie jestem w stanie szybko określić czy coś jest na prawo czy na lewo:). Muszę sobie to wyobrazić jakkolwiek to brzmi.

Nie, 28 cze 2020 20:59 | ocena: + 2

magdakowalska48 | Załogant

no dobra ale po co to wszystko? nie lepiej byloby gdyby czlowiek rodzil sie i umieral i koniec? po co te dusze, reinkarnacje ufo, tworzenie czegokolwiek sila mysli, teleportacje bilokacje widzenie przyszlosci podroze w czasie i przestrzeni

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pon, 29 cze 2020 21:26 | ocena: + 3

SovietVixen | Załogant

@magdakowalska48, Na pewno nie było by lepiej, aczkolwiek masz racje, że ogólny sens istnienia pozostaje tutaj tajemnicą.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 2 lip 2020 15:05 | ocena: -1

Kepos | Załogant

@SovietVixen, Nie ma żadnych tajemnic - Ziemia jest miejscem do doskonalenia Duchów (Aniołów) oraz wychowywania na nowo Duchów, które zbuntowały się Bogu (czyli nas).

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 2 lip 2020 20:38 | brak oceny

SovietVixen | Załogant

@Kepos, Nie ma aniołów ani żadnego "boga".

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 3 lip 2020 08:08 | ocena: + 2

Kepos | Załogant

@SovietVixen, jesteś głuchy i ślepy !

Wt, 30 cze 2020 07:30 | ocena: + 3

PIOTRo17 | Załogant

@magdakowalska48, Uzyskasz Magdusiu odpowiedź na to pytanie zadając je Tylko samej sobie bo tylko sami wewnętrznie potrafimy na nie odpowiedzieć jest to trudne pytanie i trudno dotrzeć do odpowiedzi ale ona jest w nas i dla każdego z nas jest inna. Ja uważam że dla mnie drogowskazem uzyskania takiej odpowiedzi na to pytanie jest miłość pod każdym względem jej znaczenia . Mi osobiście przyświeca Cytat z książki do której mam słabość "Wszystkie wcielone Duchy te lepsze, jak i te gorsze współtworzą ludzkość a ponieważ nasza Ziemia jest jednym ze światów słabiej rozwiniętych, to dlatego więcej tu Duchów złych, niż dobrych
i stąd bierze się u nas tyle występku. Róbmy więc wszystko na miarę
naszych sił, by więcej nie powrócić do tego miejsca oraz by zasłużyć
na możliwość udania się na odpoczynek w lepszym świecie jednym z tych uprzywilejowanych światów, w których dobro panuje niepodzielnie i gdzie nie będziemy pamiętać swego przypominającego
wygnanie pobytu na Ziemi." Wiem że zadając takie pytanie Twój rozwój jest na tak wysokim poziomie że uzyskasz odpowiedź czego z całego serca Ci życzę.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 30 cze 2020 19:45 | ocena: + 2

magdakowalska48 | Załogant

@PIOTRo17, taaa kazdy mi mowi "odpowiedzi sa w tobie" ale nikt mi nie powie jak mam tam dotrzec

Sob, 27 cze 2020 16:19 | ocena: + 2

sidhartha | Załogant

tak naprawdę tutaj na ziemi nie wiemy wszystkiego ale kiedyś się dowiemy. zachowujemy się jak głupcy.czemu?bo tak chcą religie.
a wiadomo człowiekiem nieszczęśliwym łatwiej manipulować.
żeby być kozakiem w magii i duchowości potrzeba medytacji.

Pt, 26 cze 2020 20:10 | ocena: + 2

Researcher | Załogant

Dodam, że wysoko zaawansowane cywilizacje, które potrafią przemieszczać się bez użycia pojazdów mimo to korzystają z nich w celach ochronnych przed złowrogimi cywilizacjami, których też można napotkać we Wszechświecie ale też, by doładowywać swoją energię.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 27 cze 2020 18:56 | ocena: + 1

SovietVixen | Załogant

@Researcher, O, właśnie. Skoro jest yin to jest też yang.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.