Dziś jest:
Środa, 5 października 2022

Umarłem jako minerał i stałem się rośliną. Umarłem jako roślina i stałem się zwierzęciem. Umarłem jako zwierzę i byłem człowiekiem. Czegóż mam się obawiać? Cóż straciłem umierając?
/Dżelal-uddin Rumi/

Pytania do FN
ODPOWIEDZI NA PYTANIA NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas swoje pytanie - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "Pytania do FN": pytania@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

A MOŻE W WIZJI JACKOWSKIEGO O „LUDZIACH BAJĄCYCH SIĘ ODDYCHAĆ” WCALE NIE CHODZIŁO O KORONAWIRUSA?
Wt, 20 paź 2020 06:05 komentarze: 17 czytany: 6405x

[...]Witam szanowną fundację,

Czy przyszło Wam do głowy, że najczęściej powtarzane przez Krzysztofa Jackowskiego w ostatnim czasie zdanie: "Na krótko przed dużą wojną na świecie ludzie w Polsce i w Europie będą się bali oddychać !!!" może być mimo całkowitej prawdziwości błędnie przez niego interpretowane i nie mieć kompletnie nic wspólnego z koronawirusem ?

Doszedłem do takich wniosków kilka tygodni temu gdy w jednej ze swoich wizji powiedział że gdzie na świecie dojdzie do prowokacji, zostanie rozpylony gaz bojowy i zginie wielu niewinnych ludzi... I to będzie właśnie zaczątkiem do tego całego wielkiego konfliktu narodowego...

Przecież teraz jeśli chodzi o Koronawirusa to czy ludzie boją się tak naprawdę oddychać ? Nie koniecznie... Połowa ma to głęboko w dupie wliczając w to wszystkich antymaseczkowców oraz antycovidowców, poza tym patrząc na obrazę jakie widzieliśmy w te wakacje na plażach w Polsce w Sopocie Władysławowie czy Międzyzdrojach gdzie tysiące stłoczonych jak sardynki w puszce wczasowiczów jeden przy drugim leżało plackiem stykając się nieomal i nie mając żadnych śmiesznych maseczek... Czy można powiedzieć że Ci bali się oddychać ?

Ale jeśli dojdzie do rozpylenia gazów bojowych czy użycia jakiejkolwiek innej broni biologicznej i zaczną masowo umierać ludzie to wtedy faktycznie ludzie zaczną się bać oddychać bo nikt nie będzie znał dnia ani godziny kiedy następnym razem taka broń zostanie na przykład użyta u nas choćby i w Polsce? Wtedy strach zajrzy w oczy każdemu bez wyjątku i maseczkowcom i antymaseczkowcom tak samo !!!

A jest jeszcze druga kwestia, która też nie bardzo mi pasuje to słowa "NA KRÓTKO PRZED" a co to znaczy na krótko przed ? Miesiąc ? dwa ? czy może pół roku ??? Dla mnie krótko to jest maksymalnie kilka miesięcy... Niebawem koronawirus będzie z nami już dobry rok i jeszcze dzięki Bogu nic się dzieje, a rok czasu to na pewno nie jest krótko bo coś liczone w latach już samo z siebie odczuwa się jako coś długiego... a jeżeli będzie atak bronią biologiczną, chwilowe szukanie winnych i natychmiastowy odzew z użyciem całej dostępnej siły militarnej to by było realnym zobrazowaniem tego o czym mówił Pan Krzysztof...
Ciekawy jestem jakie jest Wasze zdanie na ten cały temat ?
Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź,

Pozdrawiam,
Internauta
Bardzo ciekawa hipoteza. Jednak ważne jest zdanie także autora tych słów. Na temat wizji o tym, jak „ludzie będą bali się oddychać” była rozmowa z pokładu okrętu Nautilus z Krzysztofem Jackowskim 17 października 2020. Jasnowidz jest przekonany, że chodziło tu jednak zdecydowanie o maseczki, które widzimy na ulicach.

 

 
[...] Dzień dobry Szanowna Fundacjo,

Po ostatnim livie z Panem Krzysztofem Jackowskim naszła mnie pewna myśl. Pan Krzysztof powiedział, iż od zawsze ma takie przeświadczenie że kiedyś po śmierci, po prostu się budzi i mówi ze zdziwieniem – „…to już, to było to?”
Co jeśli w całej historii z COVID i wyszczepieniu całej populacji chodzi o zamknięcie kanału „ucieczki” duszy z ciała po śmierci? Czyż nie mógłby to być iście najbardziej szatański z pomysłów elit rządzących światem? Gdyby po śmierci nie otworzył się tunel, a dusza byłaby skazana na wieczną ciemność? Mówicie Państwo o reinkarnacji, a jeśli da się ją zablokować? Mózgiem rządzą procesy elektro-chemiczne, firmy technologiczne demonstrują interfejs komputer-mózg, czy nie mogłoby to być niemożliwe? Skoro kilka procent populacji, kilka rodzin posiada majątek przekraczający zasoby większej części ludzi mieszkających na Ziemi to dlaczego nie mogliby pójść dalej i zniewolić tę sferę, także „życie po śmierci”?
Czyż nie ma rzeczy niemożliwych?
Dwa dni później zobaczyłem na jednej ze stron Internetowych nagłówek „Co dzieje się w mózgu w momencie śmierci? Nowe wyniki badań”.

Pozdrawiam,

[...]
[...]
https://www.youtube.com/watch?v=nnm3KY05NaI
Co o tym sądzicie?


 


Historia o spotkaniu żołnierzy USA walczących w Wietnamie z dziwną istotą przypominającą Big lub Yeti jest oczywiście bardzo dobrze znana i jest jedną z żelaznych opowieści kryptozoologii. Warto jest uważnie obejrzeć ten materiał, bo jest dobrze zrealizowany.
Witam i jak zawsze na początku serdeczne pozdrowienia dla FN oraz załogantów!
Tak tylko krótko chciałem napisać, tym razem wyjątkowo nie o sprawach najważniejszych , ale o pobocznych i chciałem zapytać się czy FN ma jakieś bliższe informacje na temat "WSPÓLNEGO DUCHA DANYCH GATUNKÓW, RAS ZWIĘRZĄT"- [tak na marginesie myślę, i wszystko na to wskazuje że dusze poszczególnych ras zwierząt mają swojego "GURU"-PRZEWODNIKA DUCHOWEGO odrębnego dla każdej rasy itd... ]. Nie bez kozery zadaję to moim zdaniem ważne pytanie, ponieważ sam doświadczam czegoś niezwykłego. Od 4 lat mam psa -owczarek niemiecki [suczka aza]. Otóż zauważyłem rzecz niezwykłą- mieszkam na wsi, gdzie psów pełno na placach i niemal wszystkie psy szczekają na mnie [co jest normalne przecież, na każdego obcego psy szczekają w swojej zagrodzie] ZA WYJĄTKIEM OWCZARKÓW NIEMIECKICH. Z początku myślałem, ze to jakiś zbieg okoliczności. Ale teraz przez całe lato jezdziłem dużo na rowerze po okolicznych wioskach, terenach i jest to samo wszędzie- ŻADEN OWCZAREK NIEMIECKI NA MNIE NIE SZCZEKNIE, MAŁO TEGO ZACZYNAJĄ OGONEM MACHAĆ, A JAK SIĘ IM POPATRZĘ W OCZY TO TAK JAKBY MNIE ZNAŁY. Ale co najważniejsze przede mną jechał człowiek też na rowerze i na niego normalnie szczekały:]
Jestem pewien, że jakaś niewidzialna, telepatyczna, nieznana siła energetyczna łączy poszczególne rasy psów. Bo jak racjonalnie wytłumzczyć fakt, iż wszystkie psy na mnie poszczekują w swoich zagrodach, na swoim terytorium za wyjątkiem owczarków niemieckich. I to nie jeden czy dwa owczarki niemieckie, ale każdy napotkany reaguje na mnie podobnie jakby mnie znał... zbieg okoliczności? wątpię...
Pozdawiam
[…]

Oczywiście, że ta hipoteza może być prawdziwa. Najlepiej „jeden pozazmysłowy umysł wielu zwierząt” widać przy okazji fenomenu zwanego "murmuration". Tak stada szpaków latają stadem tworząc podniebne figury prowadzące jakby jednym ośrodkiem sterowania.

Podniebny spektakl dziesiątek tysięcy szpaków - zjawisko jest fascynujące i jednocześnie tajemnicze. Naukowcy próbują zrozumieć, dlaczego ptaki to robią, a także jak to w ogóle jest możliwe.


Miejscowość Gretna na południu Szkocji to jedno z niewielu miejsc, gdzie można obserwować ogromne - nawet stutysięczne - formacje ptaków. O tej porze roku szpaki tworzą na niebie ogromne chmury, jednak nadal nie wiadomo, dlaczego to robią. Brytyjczycy postanowili to zbadać.

Formacje szpaków są na tyle wyjątkowe, że w języku angielskim istnieje słowo osobne je określające: "murmuration". Nie wiadomo jednak, dlaczego ptaki tworzą tego rodzaju formacje.

- Jedna z teorii na ten temat mówi, że mogą one w ten sposób informować o znalezieniu odpowiednio dużej grzędy. Ma to zachęcić inne ptaki do przylatywania w to miejsce, a im większe stado, tym ptakom jest cieplej - tłumaczy dr Anne Goodenough z Uniwersytetu Gloucestershire i dodaje, że formacje mogą składać się nawet ze stu tysięcy ptaków.

Badania nad zachowaniem szpaków

Uniwersytet Gloucestershire i Towarzystwo Biologiczne prowadzą obecnie badania nad zachowaniami szpaków, które mogą pomóc w rozwiązaniu zagadki. Osoby, które je zaobserwują, są proszone o zanotowanie takich informacji jak miejsce, liczba ptaków i długość trwania zjawiska.

Jak informują badacze, z całej Wielkiej Brytanii - od Kornwalii po John o'Groats - spłynęło już ponad 600 raportów na temat formacji szpaków.

Naukowcy nie wiedzą też, dlaczego tylko europejskie szpaki tworzą tak ogromne podniebne pokazy. - Dzięki temu jest to wyjątkowo fascynujące - mówi dr Goodenough.

Liczba szpaków w Wielkiej Brytanii cały czas spada. Jest ich o 66 proc. mniej, niż było jeszcze w 1970 roku.

Poniżej kilka zdjęć "murmuration" z Archiwum FN.Komentarze (17)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Nie, 25 paź 2020 00:36 | brak oceny

Lukanonim | Załogant

15.11.2020
Dzień przesilenia, moment przełomowy w dziejach świata.
Od kilku tygodni ten konkretny dzień jest przed moimi oczami.
Wewnętrzny niepokój skłonił mnie do podzielenia się moim przeczuciem.
Zacznie się coś przerażającego, coś czego ludzie jeszcze nie doświadczyli.
To wygląda jak wielki plan przygotowywany od kilkudziesięciu lat. Jesteśmy w momencie przełomowym w dziejach ludzkości, nowa era, ekspansja kosmosu.
Ludzie muszą zrozumieć że nasze istnienie jest zagrożone, dopóki nie zaczniemy myśleć w kategoriach przetrwania gatunku to jesteśmy skazani na wymarcie.
Głowy tego świata wzięły sprawy w swoje ręce.
Ludzie jako tłum, bez lidera zniszczą się sami.
Paradoksalnie czas który nadchodzi, czyli niewola, nędza, inwigilacja, działania dla dobra wspólnego to niestety okres który jest niezbędny do przejścia na wyższy poziom rozwoju człowieka.
15.11.2020

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 25 paź 2020 10:10 | ocena: + 1

Kepos | Załogant

@Lukanonim, Ludzie na Ziemi będą się rodzić dotąd, aż ich liczba zacznie spadać, bo będą się wyradzać, a to dlatego, że do wcielenia przeznaczona jest określona liczba istot. Kiedy już wszystkie istoty przeznaczone do wcielenia, przejdą swoje życie tu na Ziemi, wówczas ten Świat wypełni swoje zadanie i nastąpi jego koniec oraz początek nowego Raju.

Czw, 22 paź 2020 18:59 | brak oceny

abrovb | Załogant

Co do strachu przed oddychaniem to opowiem taka wizje jaka mialem kilka lat temu.Jestem w miejscowosci w ktorej sie urodzilem i gdzie mieszka moja rodzina. Takie male miasteczko w gorach. Stoje na takim wzgorzu ktore wzosi sie w odleglosci okolo 2 km od tego miasteczka, i widze jak spomiedzy gor, z kierunku zachodniego wylatuje cos w ksztalcie rury-pocisku, lecz leci powoli, co jakis czas wyglada to jakby byly wystrzeliwane pociski z tej rury-cylindra. Wiem ze w tych pociskach znajduje sie trucizna-gaz?. Przy mnie jest bratanek, kilkunastoletni chlopak. Ostrzegam go zeby nie wracal do domu, poniewaz tu gdzie stoimy jest bezpiecznie , tu ta trucizna nie dojdzie

Śr, 21 paź 2020 13:50 | ocena: + 1

Smaggie | Załogant

Mi też przyszła do głowy dokładnie ta sama myśl, czyli skojarzenie wizji pana Jackowskiego "ludzie będą bali się oddychać" z wizją o gazie bojowym, po przeczytaniu artykułu z 7 października o ostatnich trzech miesiącach roku.

Pon, 19 paź 2020 18:24 | ocena: + 1

Piramida102 | Załogant

Ciekawie postawiona teza, ale tutaj dochodzimy do sedna problemu z Panem Jackowskim czyli braku precyzji i dużej przypadkowości w przewidywaniu bez oparcia w faktach. Wiem, że w temacie poszukiwań zmarłych Pan Krzysztof ma duże osiągnięcia - brawo Mu za to - ale niepotrzebnie porównuje się do Ossowieckiego i porywa na przewidywanie przyszłości. Pojawią się pewnie obrońcy, ale Drodzy Państwo, ale gdyby tę "skuteczność" przełożyć na egzamin na prawo jazdy, gdzie trzeba odhaczyć właściwą odpowiedź - to Pan Jackowski nie usiadł by nigdy za kółkiem. Podsumowując - Ossowiecki, Messing czy Klimuszko to inna liga. Waga super ciężka jasnowidzenia.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 20 paź 2020 06:32 | ocena: -2

Caoii | Załogant

@Piramida102,


Zgadzam się z tym co napisałeś! Jackowski to chyba najbardziej przereklamowany jasnowidz jakiego kiedykolwiek widziałem. Taki trochę Jasnowidz wydmuszka, pełno go tu i tam, co chwila jakieś nowe filmiki wypuszcza na Youtube, wielki celebryta, a tak naprawdę to on mało co potrafi w temacie jasnowidzenia.

Nie, 18 paź 2020 16:40 | ocena: + 6

Arkturianin222 | Załogant

Żyjemy w tym mistycznym i dosłownym PIEKLE! Niestety nasza cywilizacja tu na planecie ziemia należy do jednych z najbardziej prymitywnych we wszechświecie, niestety żyjemy na planecie bólu i łez. Codziennie na całym świecie ludzie umierają z głodu, chorób, wojen, wycieńczenia itd..., a niewolnictwo jest na porządku dziennym. Byle ja mam, a drugi niech "zdycha" z głodu, jeden przeciwko drugiemu - niestety to fizyczne życie tu na ziemi jest barbarzyńskie i okrutne! Na szczęście jest jeden niezaprzeczalny fakt, dzięki któremu nie wątpimy w sprawiedliwość- REINKARNACJA jest wybawieniem, nadzieją i jedynym wyjściem z tego piekła na ziemi!

Rozwiń odpowiedzi (2)

Nie, 18 paź 2020 19:29 | ocena: + 3

-relatysta | Załogant

@Arkturianin222, Dałem Ci plus za początek wywodu, ale "wirtualna" sprawiedliwość nie zastąpi tej prawdziwej. Tej którą wcześniej czy później musimy wdrożyć - albo kolejna upadła cywilizacja.

Pon, 19 paź 2020 09:18 | ocena: -3

sidhartha | Załogant

@Arkturianin222, spoko ale moim zdaniem żyjemy w raju xD
no może piekło jest ale dla "EGO"

Nie, 18 paź 2020 12:01 | ocena: -2

sidhartha | Załogant

hehe a wy znowu te czarne wizje ;p
Jackowski ma rację, ale nie do końca ;p
tak na naprawdę żyjemy w raju xD

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 19 paź 2020 13:52 | ocena: + 3

SovietVixen | Załogant

@sidhartha, W raju? xDDDDD
Jesli to jest "raj", to ja chce do piekła.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 20 paź 2020 12:15 | ocena: -1

sidhartha | Załogant

@SovietVixen, TO Niemożliwe.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 20 paź 2020 15:45 | ocena: + 1

SovietVixen | Załogant

@sidhartha, Niemozliwa to jest do wyleczenia twoja glupia logika

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 21 paź 2020 13:18 | ocena: -2

sidhartha | Załogant

@SovietVixen, spoko ale prawda wygra czy chcesz tego czy nie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 21 paź 2020 21:16 | ocena: + 2

magdakowalska48 | Załogant

@sidhartha, dobrze ze to nie twoja "prawda" wygra

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 23 paź 2020 13:30 | ocena: -2

sidhartha | Załogant

@magdakowalska48, poczekamy zobaczony ;p

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 26 paź 2020 21:45 | ocena: + 2

magdakowalska48 | Załogant

@sidhartha, zobaczysz i zaczniesz zaprzeczac

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Dziś Swiatowy Dzień Zwierząt – święto obchodzone corocznie 4 października w dzień wspominania w Kościele powszechnym św. Franciszka z Asyżu, patrona zwierząt, ekologów i ekologii. Św. Franciszek w stosunku do człowieka i przyrody wyrzekł się chęci dominacji oraz wyznawał ideę braterstwa wszystkich stworzeń.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pt, 16 wrz 2022 19:45 | 20.07.2022 w środę około godz. 22.00 wyszedłem na ogród przez domem i zauważyłem świetlny punkt jasny obiekt przypominający samolot lecący w nocy.Obiekt przelatywał bezpośrednio nad moim domemw zupełnej ciszy nie wydając żadnych dźwięków.Zacząłem ten obiekt obserwować i wydawało mi się że zauważył mnie że jego obserwuję . Obiekt świetlny próbował zawrócić w przeciwległym kierunkujak znajdował się bezpośrednio nad moim domem.Na pewno nie był to samolot ponieważ...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 18 września 2022 | Mamy najciekawszy moment w historii ludzkości– powiedzmy – ostatniego tysiąca lat. Czeka nas całkowita zmiana naszego sposobu życia. I przyszedł czas płacenia rachunku życia ponad stan. Łatwiej to wszystko znieść, kiedy spojrzy się na rzeczywistość wokół jak na przepiękną mandalę z piasku tworzoną przez tybetańskich mnichów. Jest piękna także dlatego, że na końcu znika...

czytaj dalej

FILM FN

KONGRES USA O MATERIAŁACH ZWIĄZANYCH Z UFO

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.