Dziś jest:
Wtorek, 31 stycznia 2023

Nie ma śmierci, gdyż życie duszy trwa wiecznie. To, co nazywamy śmiercią, jest jedynie śmiechem małego dziecka.
/hinduskie/

Pytania do FN
ODPOWIEDZI NA PYTANIA NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas swoje pytanie - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "Pytania do FN": pytania@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

CZY OBCY Z UFO POTRAFIĄ MANIPULOWAĆ CZASEM?
Śr, 14 kwi 2021 14:05 komentarze: 19 czytany: 5694x

Witam FN, Mam pytanie dotyczące manipulacji czasem. Czy UFO potrafi podróżować w czasie? Jestem ciekaw Wasze opinii na ten temat. Pozdrawiam załogę!

[…]


Pisaliśmy na ten temat wielokrotnie. Absolutnie potrafią z czasem robić co tylko chcą, nawet go „zawijać”, choć to wykracza poza naszą wyobraźnię. Prosimy uważnie posłuchać wykładu Marca Davenporta – on w pewnym momencie o tym właśnie mówi, co obce istoty z UFO potrafią robić z czasem i czasoprzestrzenią.

To jeden z naszych ulubionych wykładów na temat UFO. Jego autorem jest Marc Davenport, autor tak znanych książek o UFO jak "Visitors From Time" czy "The Secret of the UFOs". Jego śmierć w 2008 roku była ogromną stratą dla wszystkich ludzi zajmujących się UFO na całym świecie. Mało osób wiedziało o tym, że Marc miał osobiste przeżycie CEIII, które na zawsze zmieniło jego wizję rzeczywistości. Jego wykład "UFO POJAZDY SPOZA CZASU" powinien być obowiązkowy dla każdego, kto chciałby zrozumieć istotę zjawiska UFO. Gdyby była możliwość nadawania gwiazdek w pięciopunktowej skali, to wykład ten natychmiast od Fundacji Nautilus dostaje pięć gwiazdek. Do dziś bardzo przeżywamy jego odejście i tylko szkoda, że Marc Davenport nie nagra już żadnego nowego wykładu.

 

I jeszcze w tym temacie.

 

From: […]

Sent: Sunday, April 11, 2021 8:34 AM

To: nautilus

Subject: z faceboka

 

https://www.facebook.com/1395066532/videos/10226397169180960/

Znaleziono na faceboku lecący samolot, manipulacja czasem.

 

 

 

From: […]

Sent: Saturday, April 10, 2021 11:19 PM
To: Fundacja NAUTILUS
Subject: Witam Szanowną Fundację

 Witam,

 Jakiś czas temu pisałem do Państwa z pytaniem czy warto śledzić serię na kanale History2 "Ranczo Skynwalker".

 Tym razem mam podobne pytanie ale dotyczące szerszej perspektywy. Otóż czy prowadzicie obserwacje lub jakieś statystyki dotyczące liczby emitowanych programów dokumentalnych dot. UFO ??

Jeśli tak, to jak szybko przyrasta ich liczba? Może zdążyliście już wyciągnąć jakieś ciekawe wnioski z tych obserwacji?

Poniżej wypisałem te polskojęzyczne, na które trafiłem:

 "Ranczo Skinwalker" na History2,

"NASA archiwum tajemnic" na Discovery Science,

"Na tropie kontaktu z kosmosu",

"Starożytni kosmici" - na Fokus, na History.

"Tajne akta UFO" 

"Kosmici na Alasce"

 

Tytuły powyższych programów wyraźnie wskazują na ich tematykę. Natomiast pomysł, aby do Państwa napisać przyszedł mi do głowy po tym, gdy kilkukrotnie napotkałem taki temat w programach, których tytuły nie do końca na to wskazują, np.:

 

"Egipt: miejsce pełne tajemnic"

"Wielkie konstrukcje III Rzeszy"

"Tajemnice piramid" 

"Zagadki wszechświata z Morganem Freeman'em"

 

Czasem jest to tak subtelnie wplecione w poruszany wątek, że aż to dziwnie brzmi. 

Jestem bardzo ciekawy Państwa obserwacji i wniosków w tym zakresie.

 

POZDRAWIAM SERDECZNIE

[…]

 

Nasz kolega śledzący kanały telewizyjne uważa od dawna, że tematyka UFO wyprzedziła wszystko. Jest najwięcej o tym dokumentów, serii, programów itp. Trudno się dziwić – ogrom wiarygodnych materiałów o UFO dosłownie ścina z nóg. Skoro my to widzimy z poziomu FN, to podobnie obserwują to producenci filmów czy programów dokumentalnych. UFO jest poza konkurencją jeśli chodzi o liczbę świadków, filmów, wiarygodnych relacji itp.

 

I z ostatniej chwili… w tym temacie:

 W dniu 12,04.2021 r o godz. 20.00 na TV History mogliśmy obejrzeć kolejny odcinek 12 (16),, Starożytni kosmici ". Autorzy przedstawili nam bardzo ciekawą postać - George Van Tassela ur. 12.10.1910 r. zm. 09.02.1978 r - amerykańskiego kontaktowca, ufologa i pisarza który zbudował tzw. integratron urządzenie do odmładzania komórek ludzkich a także miał służyć w przyszłości do kontaktu z obcymi.
Może warto byłoby poruszyć ten temat na łamach Fundacji Nautilus. Chyba już wcześniej o tym ufologu pisałem do Państwa.
Pozdrawiam ( Orion_1957 )

 

 

[...]Dzień dobry,

Piszę do Państwa w sprawie mojego poniższego maila z dnia 06 lipca 2020r. z dwoma pytaniami dot. śmierci Jezusa na krzyżu i Eucharystii. Zdaję sobie sprawę z tego że temat jest obszerny i do opracowania rzetelnych odpowiedzi potrzeba trochę więcej czasu, ale chciałbym tylko nieśmiało przypomnieć, że minęło 9 miesięcy od dnia przesłania moich pytań i do tej pory nie dostałem na nie odpowiedzi.

Proszę mnie źle nie zrozumieć - nie chodzi o to że Państwa poganiam, Broń Boże. Po prostu martwię się co się z tą wiadomością stało. Domyślam się, że prawdopodobnie gdzieś ten mój mail Wam musiał zaginąć w gąszczu podobnych wiadomości jakich dostajecie codziennie dziesiątki. To się po prostu może każdemu zdarzyć. Gdybym był na Waszym miejscu pewnie nie umiałbym tej ilości korespondencji ogarnąć ;). Dlatego tak jak mówię - to nie jest krytyka, ani poganianie tylko krótka "przypominajka", bo wiem że zazwyczaj odpowiadacie w kilka dni, więc podejrzewam że pewnie gdzieś ten mail musiał się zagubić.

 

Pozdrawiam serdecznie

[..]

załogant Pablo_2000

 

PS: wysłałem też drugą "przypominajkę" do drugiego maila z 17 września 2020r. z kilkoma pytaniami dot. duchowości.

 

Witam !
1) Mam pytanie dotyczące centralnego punktu Chrześcijaństwa, a mianowicie - ukrzyżowania Jezusa Chrystusa. Jaki sens według Was miała Jego męka i śmierć ? Znaczenie przypisywane temu wydarzeniu przez Chrześcijan jest przecież nie do pogodzenia z reinkarnacją i Karmą. Gdyby Jezus umarł za nasze grzechy to reinkarnacja byłaby nie potrzebna, ale przecież nie można się "wykupić" się spod powszechnego Prawa Karmy. Koncepcja oczyszczenia z grzechów przez mękę Chrystusa na krzyżu kłóci się też z moim sumieniem i rozumem. To przecież byłoby bardzo niesprawiedliwe i za łatwe gdyby ktoś nas z zewnątrz wybawił od odpowiedzialności za swoje czyny, a na dodatek faworyzowana byłaby ta część ludzkości która mieszka w Ameryce czy w Europie tylko za to że urodziła się w chrześcijańskich krajach (bo de facto do tego to się sprowadza). Nie kupuję więc wersji mówiącej o zbawieniu przez wiarę. Moim skromnym zdaniem Jezus był Awatarem-prorokiem i umarł jedynie za swoje nie wygodne dla ówczesnych władz religijnych i politycznych poglądy chcąc pokazać uczniom, że nawet w obliczu tortur i śmierci nie wyprze się własnych słów, aby dać świadectwo prawdziwości swoich nauk. Uważam też (zgodnie z gnostykami) że zbawić nas mogą nauki Jezusa, poprzez wprowadzanie ich w życie, a nie Jego śmierć. Co sądzicie na ten temat ? 

Sprawę bardzo dobrze wyjaśnia książka MISJA napisana przez Micheala Desmarqueta. Naszym zdaniem wersja sensu śmierci fizycznej Jezusa jest tam bardzo dobrze wyjaśniona. Miała ona dać jednoznaczny znak ludziom na Ziemi, że ciało fizyczne jest co prawda śmiertelne, ale mimo wszystko śmierć nie istnieje. Nie będziemy się bawić w popisy teologiczne… odsyłamy do książki.2) Chciałbym jeszcze zapytać o Państwa zdanie w kwestii Eucharystii. Jakie jej znaczenie przypisujecie? Jedynie symboliczne, na pamiątkę śmierci i zmartwychwstania Jezusa, jak uważają protestanci - czy może odbieracie słynne słowa: "To jest Ciało moje" i "Oto moja krew" dosłownie jak katolicy ?

Pozdrawiam serdecznie
Załogant Pablo_2000

Sprawa Eucharystii jako spożywania małego, cienkiego ciasteczka? To jakieś dziwaczne, trochę przerażające rytuały. Boska energia i boskie istoty nie wymagają tego całego cyrku z unoszeniem czegoś do góry i wypowiadaniem zaklęć… nawet trudno to komentować. Oczywiście teolodzy napisaliby w odpowiedzi 1100 stron,  ale i tak ten zwyczaj i słowa „oto ciało moje” to dziwactwo do potęgi n-tej.

 

Od: […]

 

Dzień dobry

Czy kojarzycie tę sprawę?

 http://maxjar.pl/ufo-nad-jarnoltowkiem-2/

[…]

 

 

 

Tak, nie tylko znamy tę sprawę, ale jesteśmy z p. Adamem w kontakcie i to dość intensywnym.

 

 

 

 

Szanowna FN,

 Chciałam podziękować Wam za publikację tekstu

https://www.nautilus.org.pl/xxi-pietro,1216,5-marca-2021--ziola-na-covid-19.html?year=2021&month=3&day=5

Od soboty choruje na covid-19 potwierdzony wynikiem testu, w walce z wirusem bardzo pomogły zioła które autor poleca we wskazanym artykule, przetestowałam je na sobie i praktycznie na trzeci dzień gorączka odeszła (piłam je 3-4 razy dziennie po szklance 250ml, trzeciego dnia piłam od godz. 16.00-21.00 co godzinę i wtedy nastąpiła odczuwalna poprawa) oczyściłam również swoją aurę. Obecnie dobrze się czuje, liczę że już tak zostanie jednak jeszcze przez kilka dni zamierzam pić zioła, żeby w 100% oczyścić organizm z wirusa. Serdecznie dziękuje autorowi mieszanki ziołowej, że podzielił się swoją wiedzą, przez co udało mi się zachować spokój podczas pierwszych objawów choroby, bez zbędnej paniki przystąpiłam do regularnego parzenia i picia. Polecam wszystkim aby się zaopatrzyli w zioła o których jest mowa w tekście, bo naprawdę można sobie i swoim bliskim pomóc.

Serdecznie pozdrawian

SN

 

 

 

From: […]
Sent: Thursday, April 8, 2021 5:57 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Fwd: URGENT BREAKING NEWS! A video update from Dr. Greer
Importance: High

 

Witam,

Nie wiem czy dotarła już do Was najnowsza informacja od Dr. Stevena Greera (Projekt Disclosure). Jest tak ważna, że trzeba ją jak najszerzej rozpropagować. Niestety w związku z nawałem pracy nie mam możliwości przetłumaczenia jego nagrania, ale pewnie ktoś się tym zajmie.

Link do video: https://www.youtube.com/watch?v=katZjHUmBh0&t=42s

Wasz dawny oficer, już w "stanie spoczynku", ale trzymający rękę na pulsie.

Pozdrawiam,

[…]

 

 

 

From: […]

Sent: Friday, April 9, 2021 12:04 AM

To: FN

Subject: Obiekty na tle księżyca

 

Szanowna Redakcjo!

Chciałem się odnieść do maila od jednego Załogantów, który dostrzegł w teleskopie dziwne obiekty na tle księżyca. W dniu 28 marca tego roku była przepiękna pełnia Księżyca, a dodatkowo warunki pogodowe sprzyjały obserwacjom. Postanowiłem więc wyciągnąć swój teleskop i poobserwować księżyc. Podobnież jak i wspomniany wyżej Załogant mieszkam w dużym mieście.

Przechodząc do sedna: jakież było moje zdziwienie, gdy kilkukrotnie/kilkunastokrotnie zauważyłem podobne obiekty jak na filmie przesłanym przez Załoganta. Z krótkimi przerwami obserwowałem Księżyc około 1 - 1,5 godziny. Dostrzeżone obiekty przemieszczały się z Zachodu na Wschód.

Moją pierwszą myślą było, iż jest to spowodowane „zmęczeniem wzroku” od obserwacji bardzo jasnego obiektu. Po chwili zastanowienia odrzuciłem jednak tą możliwość: podobnych obserwacji dokonywałem już wielokrotnie i nigdy czegoś podobnego wcześniej nie zauważyłem ani nie doświadczyłem.

Zacząłem się zastanawiać: „jak nie zmęczenie wzroku, to co?” Robaki? Końcem marca, przy temperaturze w okolicach 0*C na wysokości niemal 10 piętra bloku opcja taka wydała i wydaje mi się mało prawdopodobna.

Satelity? Jest taka opcja i nie odrzucam jej nadal. Problem jest jednak jeden: każdy, kto obserwował ISS przez lornetkę/teleskop a nawet gołym wzrokiem dostrzegł, że nie jest to obiekt jakoś dobrze widoczny, a przecież w stosunku do satelit komunikacyjnych, meteo itp. jest olbrzymi. Te ostatnie mają zapewne maksymalnie kilka metrów. Nie sądzę, żeby jakiś rój satelitów wielkości kilku metrów był aż tak dobrze widoczny na tle tarczy Księżyca, ale mogę się oczywiście mylić.

Do głowy przychodzi mi jeszcze jedna opcja – migracje ptaków. Na tle tarczy księżyca tak to może wyglądać. Jeżeli nie, to ja już nie wiem, co to było…

 

Pozdrawiam

[…]

PS zezwalam na publikację maila, jednakże proszę o anonimowość.

 

 

CZY TO JEST… SAMOLOT?

 

From: […]

Sent: Tuesday, April 6, 2021 11:02 PM

To: FN

Subject: Dzień dobry Marek Szwecja

 

Witam państwa wczoraj wracałem samolotem z Hiszpanii do Szwecji i w okolicy nad Francją dokładnie godzina 19:40/19:45 leciał dziwny obiekt który na początku leciał równo z nami pochwili staną w miejscu i zaczął zawracać ja dopiero zacząłem nagrywać w trakcie jak wraca dołączam film z tej podróży dodam tylko ze wracaliśmy linią lotniczą SAS pozdrawiam państwa jak by były jakieś pytania to odpowie na wszystko i jeszcze jedno na YouTube znalazłem podobny film gdzie ktoś nagrał wyślą państwo link, chce zaznaczyć że ten pojazd bardzo szybko leciał w porównaniu do samolotu

Pozdrawiam

 

 

powiększenie obiektu poniżej

 

 

 

OD FN

Obiecujemy wysłać ten film do zaprzyjaźnionych pilotów. Zobaczymy, co powiedzą.I jeszcze jedna zagadka...From: [...]
Sent: Tuesday, April 13, 2021 8:07 AM
To: Fundacja Nautilus <nautilus@nautilus.org.pl>
Subject: Re: „UFO” z przymróżeniem oka


Spóźniłem się 12 dni (na 1-go kwietnia). Oto co kiedyś nagrałem video-kamerką Sony nad Bradford:
https://www.youtube.com/watch?v=S1m9cyo16go

Proponuję quiz: „kto potrafi latające to coś zidentyfikować”
--
Pozdrawiam


Komentarze (19)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pon, 19 kwi 2021 14:17 | brak oceny

sidhartha | Załogant

potrafią "prawie" wszystko, jest jednak małe ograniczenie i zakaz, a mianowicie nie mogą użyć mocy w złym celu np.żeby kogoś skrzywdzić.

Pon, 19 kwi 2021 07:13 | ocena: -1

Kepos | Załogant

Moc Eucharystii ? Dla porównania podam jaką moc ma woda święcona. Ona parzy duchy potępione i jej moc jest uzależniona od tego kto święci (ksiądz, biskup, kardynał).

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 20 kwi 2021 22:08 | brak oceny

majomir | Załogant

@Kepos,
A prymas chyba zapomniałeś o nim ?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 21 kwi 2021 07:55 | brak oceny

Kepos | Załogant

@majomir, prymas będzie biskupem albo kardynałem.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 21 kwi 2021 21:32 | ocena: + 1

majomir | Załogant

@Kepos,
Oraz na 100 % księdzem

Czw, 15 kwi 2021 16:37 | brak oceny

-relatysta | Załogant

Na filmiku z samolotami i czasem, jeden z samolotów ma wysunięte podwozie tak jakby stał na płycie lotniska - albo się mylę.

Czw, 15 kwi 2021 06:45 | brak oceny

Caoii | Załogant

W książce ,,Misja'' Michaela Desmarqueta która jest chyba najlepszą i najcenniejsza książką napisaną przez człowieka który doświadczył spotkania z istotami pozaziemskimi, a do tego jeszcze został zabrany na ich planetę, nie znalazłem niczego co by potwierdzało możliwość podróży w czasie i wpływania na wydarzenia. Nautilus uznaje tę książke za prawdziwą. Myślę, że gdyby takie podróże w czasie były możliwe to w ,,Misji'' coś na ten temat by było. Choć mogę się oczywiście mylić. Znalazłem natomiast tam coś co chyba trochę przeczy podróżom w czasie z możliwością wpływania na wydarzenia, a mianowicie chodzi o kwestię Żydów. Z informacji zawartych w książce wynika, że istoty z Tjehooby gdy statek z trójką Żydów w tym dwiema kobietami w ciąży rozbił się na Ziemi popełniły zaniechanie nic z tym nie robiąc i licząc na to, że Żydzi albo nie przetrwają albo ich geny wymieszają się z prawowitymi mieszkańcami Ziemi. Bo Żydzi nie powinni żyć na Ziemi tylko na planecie wyższej kategorii. Okazało się, że Żydzi nie tylko przetrwali ale jeszcze zachowali czystość genów, przez to Wszechświat próbuje się ich pozbyć rękami prawowitych mieszkańców Ziemi bo nie powinni tu być. Stąd bierze się ta bardzo dziwna nienawiść ludzi do Żydów i te ataki na nich w historii. Więc istoty z Tjehooby aby zrekompensować swoje zaniedbanie pomagały Żydom wielokrotnie i to one stały za cudami i Bogiem w Biblii który prowadził Żydów i opiekował się nimi. Więc pytanie jest taki: Gdyby były możliwe podróże w czasie to czy istoty z Tjehooby nie cofnęłyby się w czasie i nie pomogły tej trójce Żydów z rozbitego statku? Tak byłoby przecież o wiele prościej zamiast wkładać tyle wysiłku w próby zrekompensowania błędu i narażać Żydów na cierpienie wynikające z tego, że Wszechświat próbuje się ich pozbyć z Ziemi skłaniając innych ludzi do wyeliminowania 'intruzów'. Warto się nad tym zastanowić.

Ale jest za to coś innego co też było opisane w ,,Misji''! Można będąc w stanie OOBE uzyskać dostęp do wszystkich wydarzeń jakie się zdarzyły na Ziemi i oglądać je niczym film ale taki w którym widz znajduję się w środku i może obejrzeć sobie co chce z każdej strony. Z tymże to się odtwarza trochę podobnie jak film i nie ma żadnej możliwości wpływania na wydarzenia tak samo jak w filmie się nie da. Istoty z Tjehooby dały Miechaelowi jakąś tabletkę po której dostał natychmiastowego OOBE i w tym stanie pokazały mu pewne wydarzenia z historii Ziemi odtwarzając je.

Wykładu polecanego przez Fundacje pana nie oglądałem, ale przypomniało mi się stare powiedzenie ,,Jeden rabin powie tak, a inny powie nie''. To, że ten jeden facet twierdzi tak, a nie inaczej to za mało aby uważać podróże w czasie z wpływaniem na wydarzenia za możliwe. Potrzeba więcej dowodów i potwierdzeń. Lub obaleń. Wiem, że to samo można powiedzieć o ,,Misji'', ale za niemożliwością podróży w czasie przemawia przede wszystkim logika. Gdyby to miało być możliwe to wszystko mogłoby się popierniczyć, paradoksy dziadka, paradoksy ojca i inne.

Rozwiń odpowiedzi (4)

Sob, 17 kwi 2021 11:30 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@Caoii, " Żydzi nie powinni żyć na Ziemi tylko na planecie wyższej kategorii" aha czyli ze zydzi sa lepsi od nas tak?

Sob, 17 kwi 2021 11:31 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@Caoii, logicznie rzecz biorac nie ma jednej sciezki czasu tylko wiele. Juz powrot do przyszlosci to wyjasnial

Sob, 17 kwi 2021 11:42 | ocena: + 2

MrGreen | Załogant

@Caoii,

Dzień dobry, nie chcę na Ciebie i na Twoje postrzeganie wpływać w jakikolwiek sposób, ale tylko poczułem, że chciałbym się podzielić z Tobą wiadomością, która sama jakiś czas temu do mnie trafiła.

Chciałbym po prostu napisać, że Michel Desmarquet i książka "Misja" ogólnie bardzo mi się podoba i bardziej przybliżyła mnie do dalszego szerszego postrzegania i pracy z energiami, rozwojem jako takim duchowym, no ale nie jest idealna, jest tam kilka punktów, gdzie u mnie nastąpił zgrzyt z tym co ja odczuwam wewnętrznie, z czym w jakimś stopniu się nie zgadzam albo nie rozumiem. Takich miejsc w książce jest niewiele a na prawdę jest to bardzo fajna pozycja.

No i informacja, która do mnie dotarła, to to, że niestety nie jest to prawdziwe, a inspiracje Michel czerpał z różnych źródeł, między innymi od Billiego Meiera. Sam nie wiem czy to prawda, dlatego na spokojnie dowiaduje się więcej i po prostu badam ten temat na swój sposób. Poczułem drogi załogancie, że mam Ci to przekazać. Resztę masz w swoich rękach. Podkreślam, że ja jeszcze nie wyraziłem swojego ostatecznego stanowiska. Sam poszukuje.

Pozdrawiam serdecznie :)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 18 kwi 2021 08:31 | ocena: + 1

Maria_st | Załogant

@MrGreen,

"
No i informacja, która do mnie dotarła, to to, że niestety nie jest to prawdziwe "

Moje pierwsze odczucie było takie samo, choć w książce zamieszczono wiele ciekawych wątków .
Coś mi się jednak w tym wszystkim nie podobało .
No i ten wątek Żydów i ten wypadek....dla mnie to wielce podpadające....
Sluchając książki miałam nieodparte wrażenie, że juz o tym w innym miejscu czytałam tylko podane troszkę inaczej.
Mimo to książkę ciekawie się czyta lub słucha bo i tak nie można tego zweryfikować .
No i postać Jezusa....w dwóch książkach opisane jest w jaki sposób cialo jest przetrzymywane, a przecież dziewczynka Akiane namalowała Jego obraz na podstawie rozmowy z Nim....
I właśnie wątek Jezusa przeważył ze ksiązka na mój odbiór, bo ma na nas wpłynąć tak jak było zamierzone .

Nie, 18 kwi 2021 09:38 | brak oceny

-relatysta | Załogant

@Caoii,
Nauka potwierdza że z trójki osobników, nie "mieszających" się z innymi gatunkami, nie wyrośnie zdrowe prosperujące społeczeństwo. To efekt kazirodztwa.
A tak na marginesie, pierwsze kontakty i podróże na inną planetę, oczywiście po Enochu, przeżył i opisał Rael w 1974 .
https://www.rael.org/pl/

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 20 kwi 2021 03:43 | brak oceny

Caoii | Załogant

@-relatysta,


Te kobiety w ciąży, a przynajmniej jedna z nich nie była w ciąży z tym facetem, tylko z kimś innym.

Po za tym nie jest powiedziane, że w ogóle nie mieszali się z innymi ludami, tylko, że mieszali się mało.

Jak widzę czasem gdzieś w internecie zdjęcia ortodoksyjnych tradycyjnych Żydów to przypominają mi bardzo Amiszy. Mają takie podobne do siebie wyglądy. Jakby mała pula genów była czy coś w tym stylu. Więc to co opisano na ten temat w ,,Misji'' może być prawdą.

Moim zdaniem można praktycznie wykluczyć opcję, że Michael sobie to wszystko zmyślił, bo w tej książce są perfekcyjnie dopracowane najdrobniejsze szczegóły, nie ma żadnych luk. Na przykład na Aremo X3 w wyniku mutacji popromiennych urosły mrówki wielkości koni i zabijały ludzi. Ktoś kiedyś na jakimś forum zwrócił uwagę na to, że to niemożliwe, bo system tchawkowego oddychania owadów nie pozwoliłby im urosnąć do takich rozmiarów. A w ,,Misji'' jest przecież napisane, że mrówkom w wyniku mutacji wyrosły płuca. Ten kto zwrócił na te kwestie uwagę nie przeczytał uważnie ksiażki i myślał, że znalazł lukę, a jednak nie było tam luki.

Takich rzeczy jest więcej.

A Michael to podobno prosty rolnik był. Bardzo ciężko uwierzyć, że prosty chłop miałby stworzyć takie arcydzieło. W prawie każdym oszustwie są jakieś luki, a ja w ,,Misji'' nie znalazłem żadnych.

Ta książka jest naprawdę niesamowita. Porusza także kwestie których nie ma nigdzie indziej! Na przykład zastanawiało mnie skąd bierze się w ludziach ta dziwna nienawiść do Żydów, skoro większość tych ludzi nigdy w życiu nie znała żadnego Żyda. Można zrozumieć nienawiść do Arabów i Murzynów bo internecie nie brak filmików pokazujących ich haniebne czyny, ale podobnych filmików z Żydami nigdzie nie znajdziesz. Nic im nie ma za bardzo do zarzucenia, a jednak ludzie ich nienawidzą. Tylko w ,,Misji'' znalazłem wytłumaczenie skąd to się bierze.

System podziału na kategorie planet podług rozwoju duchowego mieszkańców też odpowiada na wiele pytań i jest strzałem w dziesiątkę! Ja na przykład jestem na wyraźnie wyższym poziomie rozwoju niż ogromna większość mieszkańców Ziemi i coraz mniej pasuje do tego świata, a jednak nie wydaje mi się abym był u szczytu rozwoju i zbliżał się do jakiejkolwiek ''nirwany'' czy czegoś podobnego. Wygląda na to, że po prostu może czekać mnie awans na planety wyższej kategorii, ale do szczytu wciąż daleka droga.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 20 kwi 2021 06:47 | brak oceny

Maria_st | Załogant

@Caoii,

A mnie tam wiele podpada....niestety
Przeczytaj biografie autora książki i nawet po niej mozna zauważyć, że to człowiek z wyobrażnią :
https://indygobook.pl/pl/c/Michel-Desmarquet/91

Takich książek ukazujacych " prawdę " jest wysyp w XXw. trochę i co ciekawe naprowadzające w jednym kierunku.
Jedną z nich jest np Księga Urantii i też ma wielu czytelników.
Chce nadmienić że pewne uczucia nie biorą się z nikąd a jeśli chodzi o mieszkańców Ziemii to wszyscy jesteśmy tu zasiedleni z zewnątrz nie tylko ci z Hebry.
Czy nie wydaje sie dziwne, że nie dolecieli do planety o wyzszej wartości moralnej / chyba o to chodziło / tylko rozbili się tu ?
Dziwny zbieg okoliczności, ale ludziom wiele mozna podrzucić by naprowadzic w jednym kierunku, co widać z tego co zadziewa sie na świecie. I z ksiązki i madrych z Jeoby wynika, że ziemianie winni.... nawet Jezus wytykał błędy tzw Żydom hmm to w takim razie już wtedy ludzkość Ziemii miała wpływ na to co soba reprezentowali i jak sie zachowywali ?
Coś tu nie gra....
Nawet ci z tej planety dziwni...no, bo pomagaja mieszkańcom planet, które sie wyniszczyły atomem a potem pomagają ?
Jaki mają w tym cel ?
Ponoć wybuchy bomb atomowych maja wpływ na wszechświat niczym domino, o czym nawet świadczą ingerencje Obcych w reaktory ziemskie a na tamtych planetach...nie ?
Wg mnie to tzw OBCY na samym początku zaistnienia życia na Ziemi przyczynili się do tego kierunku jaki znamy dziś ...pełnego niesprawiedliwości .
A my ich czcimy jako Bogów, elohim . Musieli nie żle dać nam w kość.
Zastanawiam się wiec, jak w takim razie dotyczy ich wątek--przyczyny i skutku ?
Odradzaja się tu, by " odpokutować " to...może sobie nagrywają swoje modlitwy by potem ukazywać to w naszych głowach ?
To sarkazm do takich metod u ludzi...dla mnie to cyrk na kółkach dalszego wątku Boga.
My sami swoim postępowaniem ukazujemy Kim jest Bóg , którego niby czcimy.
Ciekawe jakiego szykuje sie nam kolejnego wysłannika Boga ?
W końcu w naszych głowach zaistniała Myśl

Rozwiń odpowiedzi (2)

Wt, 20 kwi 2021 13:58 | brak oceny

Kepos | Załogant

@Maria_st, do końca świata Bóg ześle jeszcze dwóch proroków i to w czasie wystąpienia Antychrysta (Lucyfer wcielony). Więcej wysłanników nie będzie.

Wt, 20 kwi 2021 17:15 | brak oceny

Daniel1978 | Załogant

@Maria_st, podobno już wysłał - oto link do tego człowieka: https://piotrpocieszyciel.wordpress.com/

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

- Nikt nie jest dziś w stanie przewidzieć, kiedy wojna w Ukrainie się skończy. Putin może ją zakończyć już dziś. Ale on nie przygotowuje się do pokoju. My widzimy coś przeciwnego - tak o działaniach Kremla mówił sekretarz generalny NATO. Jens Stoltenberg w czasie wizyty w Korei Południowej wezwał kraj do zwiększenia pomocy dla Ukrainy i ostrzegł, że Rosja przygotowuje się do jeszcze większej wojny.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 15 stycznia 2023 | O 2023 roku, o mnie, Fundacji Nautilus,  zwykłej prozie życia i „szalupach ratunkowych”. Wpis w Dzienniku Pokładowym 15 stycznia 2023

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.