Dziś jest:
Środa, 1 grudnia 2021

Nie budźcie mnie nawet na koniec świata, chyba że miałby naprawdę dobre efekty specjalne.
Roger Zelazny, pisarz S-F

Pytania do FN
ODPOWIEDZI NA PYTANIA NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas swoje pytanie - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "Pytania do FN": pytania@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

CZYM WASZYM ZDANIEM JEST NIEBO I PIEKŁO?
Wt, 3 wrz 2019 04:34 komentarze: 3 czytany: 3713x

Myślę ,że temat który opiszę jest tematem na tyle ciakawym, że mógłby on się znależć, oczywiście za państwa zgodą (ja oczywiście również wyrażam zgodę) na waszym Portalu Fundacji Nautilus, jestem również ciekawy co myślą i jak myślą o tym Załoganci czyli czytelnicy FN oraz Wy - Jako Fundacja Nautilus. Temat ten mianowicie jest pytaniem, czy Istnieje Niebo i jak wygląda, czy istnieje piekło, i jak wygląda i czy istnieje czyściec, i jak wygląda, i co tam robią ludzie ,Waszym zdaniem i zdaniem czytelników?

/poniżej bardzo długi esej naszego czytelnika - nasza odpowiedź (krótka i bardzo konkretna) na końcu. FN

Moje zdanie na ten temat:
Tak jak My - dobrzy ludzie, mamy świadomość tego, żeby nie grzeszyć, lub mieć świadomość tego, że jakaś pokusa mogłaby nam odebrać świadomość popełnienia grzechu, a mimo to jesteśmy w stanie temu grzechowi zapobiec, tak i każdy człowiek jest w stanie to zrobić, jak dobrze wiemy, jeżeli chcemy nauczyć się właściwego myślenia, postępowania, możemy odnalezc wskazówki do tego poprzez czyny Świętych, jak i ich słowa, na wystarczająco wiele pytań na które szukamy odpowiedzi, jest skuteczne czytanie Biblii, i życie w pełni jej zrozumienia i przekazu w niej zawartego, tak więc, jeżeli mamy świadomośc, że można być w pełni dobrym człowiekiem, tak samo również możemy uważać, że człowiek posiada wolną wolę, często zastanawiamy się, dlaczego ktoś nas odrzucił chociaż nie miał ku temu powodu, dlaczego ktoś nas nie zrozumiał pomimo tego, że mieliśmy i mamy względem niego dobre zamiary i intencje, staje się tak dlatego, że niektórzy, być może nawet większość ludzi nie ma świadomości tego, żeby tworzyć Lud Boży ze wszystkimi ludzmi na ziemi, jak i większość ludzi być może nawet nie pojmuje, że możemy być dla siebie braćmi, a nasze zdanie na wszelkie ważne tematy, nie powinno się różnić od siebie w sposób znaczny, idąc tym tokiem rozumowania, człowiek posiadający mądrość, to ten, który wierzy w Boga, ludzie na świecie jednak nie raz już pokazali, że pomimo sprzecznego myślenia ,niewłaściwego ,stali się oni autorytetami dla szerszego grona ludzi, dlaczego? dlatego, że nie poznali Boga, lub ludzi bardziej doskonałych, niż nieświadomych, w dzisiejszych czasach człowiek, który jest mądry a jest atrakcyjny fizycznie (poprzez ciało - wygląd) jest dla większości ludzi 100 razy bardziej mądry, niżeli ten który jest tak samo mądry, a jest brzydki i gruby, za wyjątkiem kobiet, ponieważ przypadki te zdarzają się zazwyczaj u płci męskiej, warto również zaznaczyć, że ludzie pochodzący ze Świata, a nie pochodzący od Boga, kierują się bardziej tym, czego chce ich ciało, a nie duch, jak mówi Biblia, Bogu ludzie którzy kierują się cielesnością, ciałem, tego ,czego chce ciało, podobać się nie mogą, jak dobrze wiemy, większość z ludzi dojrzewa po swojemu, mamy również świadomość tego, że nie każdy dąży do doskonałości, a gdy go pouczamy, lub zwyczajnie mówimy mądrze, oni myślą że się wymądrzamy, lub że chcemy celowo zrobić z nich ludzi głupich, co powoduje że czują się głupimi, podczas gdy nie powinni, na tym polega dojrzałość, żeby wiedzieć, kto mówi mądrze, kto myśli mądrze, i kto mądrze czyni, czasem nawet zastanawiamy się ,że jeżeli już Bóg obdarzył Nas mądrością, to dlaczego większość ludzi nie chce nas słuchać, lub nas odrzuca? po pierwsze, widocznie nie chcą oni należeć do Ludu Bożego, a po drugie, odpowiedz na to znajdujemy w Biblii. 12 To jest moje przykazanie, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem. oraz,
Nienawiść świata. Świadectwo Ducha Świętego

18 Jeżeli was świat nienawidzi, wiedzcie, że Mnie pierwej znienawidził. 19 Gdybyście byli ze świata, świat by was kochał jako swoją własność. Ale ponieważ nie jesteście ze świata, bo Ja was wybrałem sobie ze świata, dlatego was świat nienawidzi. 20 Pamiętajcie na słowo, które do was powiedziałem: "Sługa nie jest większy od swego pana"3. Jeżeli Mnie prześladowali, to i was będą prześladować. Jeżeli moje słowo zachowali, to i wasze będą zachowywać. 21 Ale to wszystko wam będą czynić z powodu mego imienia, bo nie znają Tego, który Mnie posłał.


Idąc tokiem rozumowania Biblii, i własnych przemyśleń, doszedłem do wniosku, że ludzie pod wpływem rówieśników, otoczenia, szybkości życia, nie zgłebiają się za bardzo w to, co jest ważne, czyli Braterstwo, chcą bardziej być przeciętnymi ludzmi, których "Kocha świat" ,szanuje większość ludzi, którzy robią to tylko dlatego, że ich aktorstwo wymaga rozwagi w wypowiadanych do nich słowach, zamiast bycia w pełni sobą i obopólny szacunek drugiego człowieka względem tego, ale niekoniecznie preferują Oni mądrość pochodzącą nie z tego Świata, czyli od Boga, być może poprostu nie są gotowi do tego, by być w pełni dobrymi, lub nie chcieli zgłębić wiedzy ,która pozwalałaby im zrozumieć istotę istnienia, czyli życia względem własnego sumienia, ludzie często uważają że nikt nie jest idealny, każdy posiada jakieś wady i zalety, i nikt nie jest w stanie ich zmienić, czy w takim razie wadą powinniśmy nazywać uleganie grzechowi, któremu moglibyśmy zapobiec? w takim razie, dlaczego usilnie twierdzimy, że jeżeli jakiemuś grzechowi dałoby się zapobiec, a będziemy go czynili do końca życia, pójdziemy przez do to Nieba, podczas trwania w tym grzechu? lub obwiniamy Boga za to, że nie doedukował was dostatecznie do zrozumienia tego, żeby nie grzeszyć ,lub grzeszyć jak najmniej i najrzadziej? nie wspominając już o popełnianiu świadomego zła w sposób premedytacyjny? Ponieważ mamy świadomość, którą należy rozwijać poprzez dobre uczynki, akceptację innych, ale nie tych ,którzy akceptują cię za to, że mówisz im słowa które chcą usłyszeć.

Przechodząc do meritum sprawy, czy nie do końca świadomy grzesznik pójdzie do Nieba? moim zdaniem nie, być może nawet większość ludzi nie chce iść do Nieba, w takim razie, moim zdaniem tacy ludzie poprostu rodzą się i umierają, nie ma dla nich ani żadnego Nieba, ani żadnego piekła, są to ludzie którzy nie doświadczyli w życiu w pełni Miłości Boga, bo ją odrzucili, pomimo pozoru przyzwoitości, którą w swoim życiu prezentowali sobie i innym, jeżeli chodzi o grzeszników świadomych tego, że mogliby być dobrymi ludzmi lub prowadzić czyste życie względem dobrego sumienia, dla zobrazowania tego fenomenu są to również sataniści, jak i ludzie którzy grzeszą ,z pewnością dla większosci z nich piekło istnieje, chociaż również nie można w takich momentach uznawać się za wszechwiedzącego, i oczywiście po ludzku dać im możliwość zmiany swojego zachowania i myślenia na właściwe, które nie działa na szkodę duszy ludzkiej jak i wszelkich napotykanych przez nich osób, i zostawić kwestię ich zbawienia Bogu,jak i ich Aniołom Stróżom, o ile takowych posiadają, My ,jako Lud Boży, jedyne co możemy zrobić, to ignorować takich ludzi, którzy w głębi duszy wiedzą, że ich zachowanie i czyny są złe, niewłaściwe, ale nie chcą tego zmienić, myślę również że modlitwa na takich ludzi nie zdziała cudów, i na to bym również nie liczył, Dobry człowiek wie, że wspołistotność z Bogiem oznacza prowadzenie życia drogą wiodącą do doskonałości, jedni uświadamiają sobie o tym wcześniej, drudzy pozniej, każdy z Nas posiada również swojego Anioła Stróża, a czasem nawet w Naszej drodze życie wspierają Nas Święci, istnieją również na Świecie Anioły, które mają świadomość tego, że byli w Niebie, ale zeszli na Świat w celu wykonania jakiejś powierzonej im Misji, dla przykładu założenia rodziny, i okazywania Miłości względem Niej, mamy wiele przykładów ludzi, którzy od dziecka odczuwali, że chcą czynić bezwzględne dobro, są to bez wątpienia Święci Kościoła, mówi o takich ludziach również Biblia:


Powołanie Jeremiasza
4 Pan skierował do mnie następujące słowo:
5 «Zanim ukształtowałem cię w łonie matki, znałem cię,
nim przyszedłeś na świat, poświęciłem cię2,
prorokiem dla narodów ustanowiłem cię».
6 I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!3»
7 Pan zaś odpowiedział mi:
«Nie mów: "Jestem młodzieńcem",
gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę,
i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę.


Moim zdaniem dobrze jest wierzyć, że Świat nie kończy się jedynie na śmierci, że każdy z nas ma tutaj do wykonania jakąś Misję, być może Kościół nie popiera tego, że istnieje coś takiego jak reinkarnacja, ale czy Świat nie wydawałby się nam, jeżeli inkarnacja by istniała, o wiele bardziej sprawiedliwszy? czy człowiek dobry, musi być zdecydowany o tym żeby być w Niebie, zamiast dokonać świadomego wyboru po śmierci, o powrocie na tą ziemię? czy nie lepiej jest w to wierzyć, chociażby dlatego, że chciałoby się żeby ktoś kogo znamy z Naszego życia, był również Mężem, czy bratem, czy Żoną, kogokolwiek innego dobrego na tym świecie po swojej śmierci?

Jeżeli chodzi o kwestię notorycznego grzechu i czynienia zła, jak wiemy, istnieją różne organizacje satanistyczne, które kultywując dusze potępionych, odprawiają modły o opętania ich duszami ludzi nieświadomych, w pół świadomych, jak i nawet dobrych,kuszących człowieka do grzechu, który niekoniecznie musi być wolną wolą człowieka czyniącego grzech, a działaniem złego ducha, Święty Ojciec Pio, jak i wielu znanych Świętych doświadczało dręczeń demonicznych, tak więc nie możemy być do końca przekonani o tym, że to właśnie duszę złych, opętanych za życia ludzi nie widzących w tym nic złego, lub nie odczuwających tego, czy notorycznych grzeszników, nie zostają na ziemi, błakając się po tym świecie, media ,uzdrowiele duchowi, jak i również egzorcyści są przekonani, że złe dusze podłączają się do człowieka, tak zwane byty, pragnąc odbierania im energii do życia, przez to człowiek popada w depresję i różnego rodzaju choroby, w tym psychiczne, czy w takim razie to jest właśnie Piekło?

Moim zdaniem tak, błakająca się dusza, mająca świadomość tego że istnieje, ale nie mogąca nic zrobić, oprócz tego że potrafi ona się przemieszczać między miejscami, trafia w tego rodzaju piekło, wizje piekła u wielu Świętych wyglądają różnie, to są moje prywatne przemyślenia z tym, co się dzieje z ludzmi po śmierci, moim zdaniem również, chociaż jest to dosyć kontrowersyjne co powiem, Wszechmogący Bóg dopuszcza się takich praktyk czynionych na dobrych ludziach, ponieważ żyjemy na ziemi, ziemia to nie niebo, to jedynie czas, w którym zyskujemy świadomość tego, że pójdziemy do Nieba, że będzie nam tam dobrze, że nie zaznamy już płaczu czy cierpienia, warto również nadmienić fakt, że jeżeli ludzkośc byłaby naprawdę przebudzona, to milionami ludzi potępialibyśmy organizacje satanistyczne, które gdybyśmy zdaniem rządów chcieli zwalczać większoscią ludzi, wtedy i rząd by się tym zajął w sposób właściwy, już nie mówiąc o tym, że wszelkie kraje najpierw zrównałyby ceny produktów adekwatnie do zarobków w danym kraju, a następnie przyszłaby pora na zlikwidowanie ubóstwa w krajach w których jest bieda, moim zdaniem są również różne Światy, różnie rozwinięte, a każdy z tych światów ma za zadanie zjednoczenie się w Braterstwie wszystkich ludzi, i osiągniecie stanu świadomości, która to pozwoli Nam na przykładowo zniszczenie satanizmu, czy wszelkiego rodzaju zboczeń w ludziach, do tego stopnia, żeby każdy człowiek na ziemi w przyszłości, na słowo grzech czy głupota ,się z tego wyśmiewał, rozumiem również jak paradoksalnie to brzmi, wręcz negatywnie, ale jeżeli chcemy być Braćmi ,chcemy dążyć do tego żeby ziemia była takim jakby w cudzysłowiu rajem, a tego z pewnością chce Bóg, musimy dążyć do potępiania głupoty, nieludzkich zachowań wobec drugiego człowieka, jak i negatywnego jego oceniania, pomimo tego, że jest to osoba w pełni dobra, a która jest i powinna być Autorytetem dla nie tylko dobrych, mądrych ludzi, a wszystkich, na podobieństwo Świętych którzy swoim życiem jasno zadeklarowani istnienie Boga, jak i świadomości ich dobrych czynów w powierzanych ich Misjach Naszemu Bogu.

Co do czyśćca jeszcze, uważam że nie istnieje, ponieważ grzesznik wierzący w Boga zazwyczaj wierzy że pójdzie do Nieba, a co najwyżej do czyśćca, w takim razie istnieje świadomość tego, że człowiek powinien być dobry odstawiał w życiu na drugi plan, czy w takim razie powinien on pójść do Nieba, lub urodzić się ponownie, jeżeli jego dusza była w pełni świadoma tego, że na Świecie istnieli ludzie, którzy pokazali nam, że bycie ustalonymi Świętymi po ich śmierci było ich marzeniem? oczywiście bywały również przypadki, które uświadamiały nas że można czynić dobro świadomie, i nie chcieć nic w zamian, zostawić wolną wolę Bogu po swojej śmierci, o czym świadczy właśnie skromność Świętych, którą wielu się w życiu kierowało, mówi się że dusze w czyśćcu cierpią, moim zdaniem to nie prawda, Bóg nie chce naszego cierpienia tak samo na ziemi, tak samo po Naszej śmierci, Bóg chce jedynie tego, żebyśmy zyskali świadomośc posiadania Ducha Świętego, którego jak wiemy mają dusze ,które uważaja się za dobre, a które nimi naprawde są, i które świadczą prawdę, o istnieniu Naszego Boga, Jezusa, jak i Świętych, lub Autorytetów za życia ,którymi nauczają ich jak życie z Bogiem jest życiem szczęśliwym, i jaką drogą iść, żeby osiągnąć zbawienie, nie tylko dla siebie, ale także dla innych.
W takim razie pytanie do Was, Kto idzie do Nieba jacy ludzie Waszym zdaniem, czy istnieje Piekło i jak wygląda, i czy istnieje czyściec i jak on Waszym zdaniem wygląda? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Pozdrawiam. [dane do wiad. FN]
Pomysł FN na wiedzę w takich sprawach jak sens życia, istnienie życia po śmierci itp. był bardzo prosty - zbierać tysiące relacji od ludzi z całego świata i na tej podstawie odpowiadać na pytania. Nie traktować żadnej księgi (w tym Biblii) jako tej która zawiera wszystkie odpowiedzi, ale do odpowiedzi dotrzeć poprzez tytaniczną pracę przez kilkadziesiąt lat.

Z punktu widzenia zebranego przez nas materiału istnieją różne światy na innych planetach, na które były zabierane ludzkie istoty od początku istnienia ludzkości na naszej planecie. Nie mamy wątpliwości, że z punktu widzenia ludzi odwiedzających inne planety (byli zabierani przez pojazdy UFO) tamte światy musiały im się jawić jako raj. Jesteśmy pewni, że wiele opisów rajów w świętych księgach różnych religii to jedynie dość mętne opisy obcych, zamieszkałych planet. Tam naprawdę nie ma takiego zła i cierpienia, które znamy na Ziemi i śmiało można nazwać taki świat rajem.
Czy w tysiącach relacji zebranych przez ostatnie 30 lat działalności FN natrafiliśmy na opisy piekła w sensie biblijnym? Tak, ale były to pojedyńcze przypadki ludzi mocno zakręconych na punkcie religijnym i prawdę mówiąc są to raczej ich przemyślenia na temat piekła, a nie własne doświadczenia. Przeważnie takie przemyślenia są raczej mętnym i bełkotliwym wyobrażeniem sobie czegoś, a nie obrazem opartym o udokumentowane przesłanki.

Są różne światy duchowe złożone z innych wibracji, więc nie sposób wykluczyć, że "kraina światła" do której trafiamy po śmierci jest jedynie jednym z nich. Ale my mówimy od lat w sposób jednoznaczny: jest reinkarnacja. Po prostu jest!


Z punktu widzenia wędrówki dusz każdy człowiek sam sobie szykuje piekło lub niebo. Jesteś złym człowiekiem, który krzywdzi inne żywe istoty? Możesz być pewien, że czeka ciebie piekło, czyli pełne bólu i łez wcielenie, podczas którego zrozumiesz, co to znaczy odczuwać ból. Piekło i niebo są obok nas. Są także w nas samych.

Nie trzeba "kotłów i diabłów" aby zobaczyć piekło. Wystarczy rozejrzeć się wokół. Ta sama metoda pozwoli dostrzec nam niebo.

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej ECHO-SONDZIE. Pytanie jest proste: czy wierzysz, że istnieje piekło i niebo w rozumieniu biblijnym?

link do ECHO-SONDY poniżej:

https://www.nautilus.org.pl/echosonda,559,czy-twoim-zdaniem-istnieje-niebo-i-pieklo-w-rozumieniu-biblijnym.html
Komentarze (3)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Wt, 3 wrz 2019 17:27 | ocena: + 5

Monika-S79_ | Załogant

Chcialabym rowniez dodac cos od siebie, na temat piekla i nieba, dobra i zla .... Moim zdaniem oba te przeciwstawne czynniki nie moga bez siebie istniec. Nie znajac zla, nie wiedzielibysmy czym jest dobro, bez brzydoty, nie znalibysmy piekna itd. Odbija sie to wszedzie ... caly nasz wszechswiat jest na tej podstawie zbudowany, prosty przyklad- atom. Atom, zawiera czasteczki dodatnie jak i ujemne, bez nich atom by poprostu nie istnial. Jak wiemy, cala nasza rzeczywistosc jak i my sami jestesmy z nich zbudowani, czyli z przeciwienstw.... Jesli chodzi o istnienie piekla, to owszem, istnieje ono, ale moim zdaniem, nie takie jakie znamy z Biblii. Pieklo stwarzamy sobie sami ... czy to bedac w stanie depresji, czy podczas uzaleznien, czy nawet przezywajac bol po utracie bliskiej nam osoby... to wszystko jest moim zdaniem pieklo, bol ktory zabija nasza dusze. Idac w druga strone - niebo... czy nie czujemy sie najszczesliwszymi ludzmi na swiecie, gdy pokochamy druga osobe calym swoim sercem i z odwzajemnieniem, albo gdy jestesmy w pieknym miejscu, gdy widzimy zachod slonca? itd.. To my sami stwarzamy sobie pieklo albo niebo, jest to jedynie kwestia naszych wyborow i wolnej woli... A reinkarnacja jest nam potwrzebna po to, zeby dazyc do doskonalenia i zjednania z Bogiem, ktorego sami jestesmy czastka. :)

Wt, 3 wrz 2019 13:55 | ocena: + 1

sidhartha | Załogant

hmm co do szatana i demonów współpracujących z nim to sprawa nie jest taka oczywista.wiadomo że szatan i inne demony to istota które się zbuntowały bogu i podjęły walkę z bogiem i aniołami.
zostaną czy zostały potępione?no niekoniecznie ale nie będę tutaj wchodził w szczegóły :)
co do nieba mistycy na przestrzeni dziejów ewidentnie mówili że dusze najczystsze pod każdym względem(im dusza bardziej rozwinięta duchowo moralnie i magicznie tym ma lepiej po śmierci)te które osiągnęły 72 poziom mocy, są wolni od cierpienia.
piekło?tylko dla istot które moralnie stoczyły się na dno ale nie znam takich.

Wt, 3 wrz 2019 09:39 | ocena: -2

Kepos | Załogant

Niebo istnieje, składa się z dwóch wymiarów oraz wymiaru najwyższego, w którym znajduje się Bóg. W wyższym wymiarze znajdują się Duchy wyższe, a w wymiarze niższym Duchy pozostałe. Wejścia do tych wymiarów strzegą Aniołowie. Istnieją wymiary czyśca, w których wychowują się, a potem doskonalą Dusze. Istnieje najgorszy wymiar czyśca, dla Dusz jest on piekłem, ten który widziały dzieci w Fatimie. Głosy jakie stamtąd się wydobywają mogą powodować utratę zmysłów (sam osobiście słyszałem). Jest to miejsce kary okresowej. Piekło jako miejsce nie istnieje, a duchy szatana są potępione bo nałożona jest na nich udręka i każdy z nich ma swoje miejsce; wewnątrz każdych ciał niebieskich, w aurze pogodowej, w ożywianiu roślinności.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

1 grudnia:// [...] Wystarczył zaledwie tydzień od wykrycia omikronu w RPA, aby ten został zidentyfikowany w 16 kolejnych krajach. Omikron zgromadził w sumie aż 50 mutacji, przy czym 32 zmiany w białku kolca. [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Dziś, 08:30 | 29 listopada 2021 jeden z naszych czytelników widział przelot jasnego obiektu nad Żywcem. Była to jasna kula, która poruszała się i zatrzymywała, w pewnym momencie jak opisuje świadek 'zgasła'. Manifestacja była widoczna ok. 20 sekund , natomiast według świadka była godzina ok. 23.55, czyli tuż przed północą.

Dziennik Pokładowy

Piątek, 19 listopada 2021 | Zgadzam się z Krzysztofem Jackowskim, że jesteśmy w przededniu wielkiej światowej wojny, choć widzę ją zupełnie gdzie indziej niż jasnowidz z Człuchowa i trochę inaczej. Moim zdaniem wybuchnie nie na Bliskim Wschodzie i nie w pobliżu tak znienawidzonego przez najsłynniejszego obywatela Człuchowa Izraela (którego cały czas nazywa małym państwem, którego nazwy nie wymieni), ale być może w dwóch punktach...

czytaj dalej

FILM FN

UFO NAD DUSSELDORFEM - relacja o obserwacji UFO w 1980 roku

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.