Dziś jest:
Wtorek, 31 stycznia 2023

Nie ma śmierci, gdyż życie duszy trwa wiecznie. To, co nazywamy śmiercią, jest jedynie śmiechem małego dziecka.
/hinduskie/

FN 24
WIADOMOŚCI OD NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas wiadomość - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania newsa do działu "FN 24": nautilus@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

ZAKŁAMANE PSY NWO, WHO I BANKU ŚWIATOWEGO GŁOSZĄ KŁAMSTWO O UROJONEJ PANDEMII KORONAWIRUSA... powtarzasz klamstwo tych psów opłacanych przez NWO? Idziesz za kraty!
Pt, 24 kwi 2020 21:40 | komentarze: 17 czytany: 4963x

Oficjalnie obiecał narodowi, że nie ulegnie presji "psów NWO i Iluminatów", którzy wymyślili koronawirusa, aby zniewolić wolny Turkmenistan. Ku jego bezgranicznemu zaskoczeniu w turkmeńskich szpitalach pojawili się chorzy na "dziwne zapalnie płuc z 40-stopniową gorączką", ale prezydent szybko zakazał używać słowa "koronawirus", a "symulantów opłacanych za pieniądze NWO" wsadza do więzienia. I szybko osiągnął efekt - w Turkmenistanie jest zero (!) zarażonych na Covid-19.
Prezydent Turkmenistanu Gurbanguly Berdimuhamedow od samego początku mówił, że tzw. pandemia koronowirusa to wymysł agentów NWO i Iluminatów, czyli głównie żydowskich milionerów trzymających świat w szachu. Podawał nawet nazwiska, bo jak powiedział "oszukańczych bydlaków na pasku NWO trzeba nazywać po imieniu". Wśród wielkich twróców oszustwa o "pandemii koronawirusa" jest też żydowski sługus NWO dyrektor generalny WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus. Jak barwnie się wyraził największy umysł Turkmenistanu "zakłamana menda, która za pieniądze NWO i Iluiminatów powtarza kłamstwo o pandemii koronawirusa, której nigdy nie było, nie ma i nie będzie".


Jego zdaniem wszyscy chorzy na całym świecie to "symulanci", którzy za dolary z NWO kłamią w żywe oczy. Królem kłamców jest dyrektor generalny WHO, który dodatkowo według najwybitniejszego umysłu Turkemenistanu "za dolary zdradził czarnych walczących z Iluminatami".
W Turkemenistanie z "kłamcami o pandemi koronawirusa" nie patyczkują się. Do więzienia trafiła cała grupa turkmeńskich wirusologów, którzy zajmowali się badaniem "wirusa, ktsórego nie ma". Ale to był tylko wstęp do prawdziwej walki z NWO.

Na rozkaz prezydenta aresztowano ludzi, którzy publicznie użyli słowa „koronawirus”. Jest też kara za noszenie maseczek, co prezydent nazywa "zaprzedanie się NWO i żydowskim bankierom z WHO". Tak z pandemią walczy Turkmenistan i jego prezydent Gurbanguly Berdimuhamedow.
Turkmenistan, drugi najbardziej wyizolowany kraj świata po Korei Północnej, zakazał słowa „koronawirus”. Traktuje to zagrożenie tak, jakby go wcale nie było. Prezydent tłumaczy to w prosty sposób: żydowscy agenci z NWO opłacili symulantów we wszystkich krajach świata, którzy udają, że są "chorzy na koronawirusa".


Ostatnie informacje wskazują na to, że koronawirus nie tylko dostał się do Turkemenistaniu, ale całkowicie sparaliżował tamtejszy system ochrony zdrowia, co wprowadziło "ojca narodu walczącego z NWO" w dużą konsternację . Wiemy to ze strzępków informacji, jakie przedostają się przez granice Turkmenistanu. Podobno szpitale są wypełnione ludźmi z "dziwnym zapaleniem płuc", które jest związane z duszeniem się i wysoką gorączką. Prezydent konsekwentnie nazywa ich "agentami Iluminatów, którzy próbują zdestabilizować wolny od żydostwa Turkmenistan".
Niemal cały świat zmaga się z pandemią koronawirusa, ale Turkmenistan szczyci się tym, że nie ma w nim stwierdzonego ani jednego przypadku zachorowania na COVID-19. To była republika ZSRR uznawana za najbardziej szaloną dyktaturę świata, przy której Korea Północna wydaje się "oazą normalności". Państwo te jako jedne z pierwszych na świecie wznowiło w niedzielę rozgrywki piłkarskie.

- Tak wiele osób zostało narażonych na atak w kraju, w którym nie ma żadnego przepływu informacji, jest to niezwykle niepokojąca wiadomość - mówi Rachel Denber z Human Rights Watch, pozarządowej organizacji zajmującej się ochroną praw człowieka.
Turkmenistan zakazał słowa „koronawirus”

O sprawie pisze portal Reporters Without Borders (Reporterzy Bez Granic), powołując się na zablokowany w Turkmenistanie serwis informacyjny „Turkmenistan Chronicle”. W tym azjatyckim kraju kontrolowane przez władzę media mają zakaz używania słowa „koronawirus”. Zostało ono także usunięte ze wszystkich broszur medycznych, które są rozdawane w szkołach, szpitalach i miejscach pracy. Za chodzenie w maseczce ochronnej lub nawet wypowiedzenie tego słowa na ulicy, Turkmeni mogą być aresztowani przez policję – informuje Radio Azatlyk, będące częścią Radia Wolna Europa.

Chce obronić kraj przed fałszem NWO, Iluminatów i żydowskich agentów Nowego Światowego Porządku z Banku Światowego

Prezydent kraju jest z wykształcenia dentystą. U poprzedniej głowy państwa, Saparmyrata Nyýazowa, pełnił funkcję ministra zdrowia. Berdimuhamedow postanowił przyjąć przydomek „Arkadag”, co można przetłumaczyć jako "Najwyższy Opiekun" i ogłosił okres swojego panowania jako "erę siły i szczęścia". Jest on niezwykle barwną postacią, która posiada nie tylko pełnię władzy, ale również ma obsesję na punkcie zdrowia i często uczestniczy w różnego rodzaju uroczystościach. Ponad dwa tygodnie temu zorganizował masowy rajd rowerowy z okazji Światowego Dnia Zdrowia (7 kwietnia) i sam również skorzystał z tej formy rekreacji.

Berdimuhamedow podczas swojej prezydentury napisał już około 50 książek, które w krótkim czasie trafiły na listę bestsellerów w Turkmenistanie. Ściśle współpracuje z Ministerstwem Zdrowia, które od razu realizuje jego wytyczne. W mediach często jest pokazywany w różnego rodzaju kampaniach mających na celu propagowanie aktywnego stylu życia np. podnoszenie ciężarów na siłowni czy też jazdę na rowerze. Swoim pracownikom państwowym także zaleca wykonywanie codziennych porannych ćwiczeń. 17 kwietnia w turkmeńskiej prasie został opublikowany wiersz przez Gozela Szaguljeva, który jest ulubionym poetą prezydenta. Artysta wychwalał głowę państwa i napisał wymowny komentarz: "Obrońco, czuwasz nad naszym zdrowiem".

Oficjalny zakaz wymawiania słowa "koronawirus" i celowa dezinformacja

Berdimuhamedow postanowił rozwiązać kwestię koronawirusa w sposób, który powinien budzić najwyższy szacunek teorii spiskowych, że "koronawirusa nie ma... po prostu nie ma!". Berdimuhamedow na początku mówił, że koronawirusa nie ma. Kiedy jednak w szpitalach pojawili się chorzy "z dziwnym zapaleniem płuc" zmienił zdanie. Powiedział wtedy, że może i jest "jakaś grypka o prawie zerowej śmiertelnosci", ale on ma na nią sposób,

Jedną ze swoich szalonych opiera na tym, że jego rodaków przed pandemią może ochronić okadzanie się przez nich leczniczym dymem z dzikich ziół (poganek rutowaty), które mogą zabić niewidzialnego wirusa gołym okiem.

- Nasi mądrzy przodkowie trzymali się tradycji: okadzania dymem poganka podczas ważnych wydarzeń np. przeprowadzki do nowego domu, wesela czy też w określonych porach roku, kiedy pojawiały się choroby zakaźne – mówi prezydent Turkmenistanu. 13 marca oficjalnie ogłosił, że każdy ma korzystać z tej formy leczenia.

Berdimuhamedow oficjalnie zakazał wymawiania słowa „koronawirus”, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się informacji o pandemii wśród obywateli.Jeśli ktoś nie respektuje zasad, to czekają go represje.

- Myślę, że tak wiele osób zostało narażonych na atak w kraju, w którym nie ma żadnego przepływu informacji, jest to niezwykle niepokojąca wiadomość. Podczas gdy władze turkmeńskie zachęcają do stosowania środków ochronnych, takich jak mycie rąk, nie wyjaśniają, dlaczego się za tym opowiadają – wskazuje Rachel Denber, zastępca dyrektora oddziału Europy i Azji Środkowej z Human Rights Watch, pozarządowej organizacji zajmującej się ochroną praw człowieka, główny problem Turkmenistanu.

Słaby system opieki zdrowotnej nie podoła pandemii

Koronawirus jest tematem tabu w tym azjatyckim kraju. Wiele obrońców praw człowieka i dziennikarzy podkreśla, że to państwo nie jest w ogóle przygotowane do walki z pandemią.

- Rząd Turkmenistanu znany jest z tego, że nie przekazuje żadnych danych ani nie dostarcza na ich temat kluczowych zagadnień, które są fantasmagoryczne – kontynuuje Rachel Denber.

Diana Serebryannik, która uciekła z Turkmenistanu w 2015 r., obecnie jest liderem organizacji praw człowieka i wolności obywateli Turkmenistanu, uważa, że jej kraj ma wyjątkowo ograniczony dostęp do sprzętu ochronnego. System opieki zdrowotnej Turkmenistanu nie będzie w stanie sprostać wybuchowi pandemii ze względu na brak niezbędnych środków takich jak respiratory. „Jej grupa kontaktuje się z lekarzami w Turkmenistanie, którzy zdradzili, że około czterech tygodni temu zabroniono im używania telefonów komórkowych w szpitalach, co ma na celu uniemożliwienie im robienia zdjęć lub nagrywania filmów” – możemy przeczytać na portalu foreignpolicy.com.

- Będzie to postrzegane jako potwierdzenie tego, że choroba występuje w tym kraju. Wiele osób umrze. Po prostu zostaną zakopane i nikt nie będzie wiedział, czy zginęli z powodu koronawirusa, czy też innej choroby – kontynuuje Serebryannik.

Wiele działań w Turkmenistanie podlega cenzurze i jest przeprowadzanych w ścisłym porozumieniu z głowę państwa, co dobitnie świadczy o tym, że ma on wiele do ukrycia. Rząd naraża swoich obywateli na wielkie niebezpieczeństwo. Jeszcze w lutym można było zobaczyć na ulicach mnóstwo plakatów informujących o koronawirusie. Obecnie media państwowe nie mówią nic o jego skutkach w Turkmenistanie, a słowo to zostało nawet usunięte z broszur informacyjnych na temat zdrowia dystrybuowanych w szkołach, szpitalach i miejscach pracy. Co ciekawe, jedyne ulotki, które są obecnie kolportowane, przedstawiają, w jaki sposób należy chronić się przed różnymi chorobami układu oddechowego. Jednak nie ma w nich ani jednego słowa o koronawirusie.

Ludzie żyją w strachu i walczą o przetrwanie

Działania, które są podejmowane przez turkmeńskich urzędników bez żadnego wyjaśnienia, wzbudziły zaniepokojenie opinii publicznej.
- Ludzie wiedzą o tym wirusie, więc obawiają się izolacji i próbują leczyć się sami, natomiast chorzy boją się wizyt u lekarzy - mówi korespondent Radia Wolna Europa/Radia Wolność (RFE/RL).
To jednak nie wszystko, ponieważ Turkmenistan zamknął większość swoich lądowych przejść granicznych już ponad półtora miesiąca temu. Obecnie wiele z nich zostało już otwartych, oprócz jednego - z Iranem. Ponadto, nakazano ludziom, aby nie wyjeżdżali z kraju. Społeczeństwo żyje w ciągłym strachu. Wiele ludzi codziennie już od samego rana ustawia się w kolejkach, aby móc zrobić zakupy żywności w obliczu niedoborów i rosnących cen. - Najbardziej palącym problemem dla obywateli jest w tej chwili problem z jedzeniem. Wielu nie stać na to, ale nie ma przecież wystarczającej ilości żywności subsydiowanej – wskazuje Farruh Yusupov, szef turkmeńskiego serwisu informacyjnego Radia Wolna Europa/Radia Wolność (RFE/RL).

Turkmeńska służba RFE/RL, znana lokalnie jako "Azatlyk", poinformowała, że policja w Aszchabadzie jest teraz zobowiązana do mierzenia temperatury wszystkim ludziom przy wjazdach do miasta, na dworcach autobusowych, w szkołach i innych obiektach publicznych. Dodatkowo przemieszczanie się między miastami zostało ograniczone, a ci, którzy przyjeżdżają do Aszchabadu, muszą mieć zaświadczenie lekarskie. Co więcej, rząd wcale nie angażuje się w pomoc. Doszło do tego, że policja była zmuszona do zakupu termometrów za własne pieniądze.

Władze postanowiły anulować loty do Chin i innych krajów już na początku lutego. Co więcej, trasy wszystkich połączeń międzynarodowych zostały zmienione i odbywały się nie do stolicy kraju, tylko do Turkmenabatu, położonego w północno-wschodniej części Turkmenistanu. To właśnie w tym mieście utworzono strefę kwarantanny, o czym napisał portal BBC.

Dasz łapówkę, wychodzisz z kwarantanny

Istnieje również wiele innych przesłanek, mówiących o tym, że władze Turkmenistanu zamiatają wszystko pod dywan. Jedną z nich jest fakt, że ludzie przekazują oficerowi policji albo pracownikowi służby zdrowia łapówki w wysokości 100-150 dolarów, dzięki czemu unikają przebywania na dwutygodniowej kwarantannie, o czym donosi Chronicles of Turkmenistan.

Cały proces, jak wygląda kwarantanna i jak można jej uniknąć, jest szczegółowo opisywany przez media. „Pasażerowie przylatujący do Turkmenabatu podlegają kontroli przez 4-6 godzin, podczas której mierzona jest im temperatura. Selektywnie, według uznania, lekarze decydują, kogo przekazać policji. Nie ma dla nich znaczenia, czy jest się zdrowym, czy chorym. Ludzie są wprowadzani do osobnego pokoju, w którym znajduje się policjant, spokojnie spacerujący wśród potencjalnych nosicieli koronawirusa. Przechodząc przez rzędy, odsuwa się na bok i czeka, aż po kolei każdy pasażer podejdzie do niego i zacznie się targować. Jeśli zatrzymana osoba przekaże mu satysfakcjonującą kwotę, to w ciągu 20 minut zostanie wypuszczona i będzie mogła wrócić do domu” – podaje szokujące fakty portal hronikatm.com.

"Nie powinienem mówić o wirusie, w przeciwnym razie mogę wpaść w kłopoty"
Rząd cały czas twierdzi, że nie ma ani jednego przypadku, ale turkmeńskie media dotarły do informacji, że koronawirus jest obecny. „Już 2 marca dwie osoby były objęte kwarantanną” - powiedział w rozmowie z portalem rferl.org, jeden z pracowników szpitala w Choganly. Z kolei inny stwierdził: „kilku pacjentów z koronawirusem jest leczonych w szpitalu”. Źródła wypowiedzi są anonimowe, ponieważ obaj rozmówcy obawiali się reperkusji ze strony urzędników państwowych, jakie mogłyby ich spotkać, gdyby zostały ujawnione ich nazwiska.

Siedem osób z pozytywną testem na obecność COVID-19 przetrzymywanych jest w osobnym pomieszczeniu w strefie kwarantanny w Turkmenabadzie. Komora jest odgrodzona od reszty strefy i ma osobne wejście” - ujawnia jeden z lekarzy.

- Oficjalne statystyki prowadzone przez turkmeńskie Ministerstwo Zdrowia dotyczące zakażeń koronawirusem są niewiarygodne. Przez ostatnią dekadę twierdzili, że nie ma ludzi żyjących z HIV/AIDS, co nie jest nie do pomyślenia. Wiemy również, że w 2000 roku ukryli dowody serii wybuchów epidemii, w tym zarazy – mówi profesor, Martin McKee, z London School of Hygiene and Tropical Medicine, który badał turkmeński system opieki zdrowotnej.

- Mój znajomy, który pracuje w agencji państwowej, ostrzegł mnie, że nie powinienem mówić o wirusie, w przeciwnym razie mogę wpaść w kłopoty - oznajmia mieszkaniec stolicy Aszchabadu, który poprosił o zachowanie anonimowości w rozmowie z portalem BBC.

Rząd naraził swoich obywateli na infekcję, a teraz wszystko zamyka

W przeciwieństwie do reszty świata, codzienne życie w Turkmenistanie jeszcze do niedawna toczyło się bez żadnych obostrzeń i restrykcji. Kawiarnie i restauracje były przez cały czas otwarte. Organizowane były wesela i nikt nie nosił odzieży ochronnej. Obecnie władze państwowe bez podania obywatelom jakiejkolwiek przyczyny nagle postanowiły zamykać wszystkie instytucje, a także odwoływać publiczne imprezy i zgromadzenia.

Prawda jest banalnie prosta - rząd turkmeński próbuje ukryć wybuch epidemii, a swoich obywateli naraża na infekcję.

- Widzieliśmy, jak choroba COVID-19 szybko rozprzestrzeniła się z Chin do wszystkich części świata. Nawet jeśli innym krajom uda się opanować epidemię, istnieje ryzyko dalszego jej rozprzestrzeniania się z państw, które dotychczas temu nie zapobiegły. Wydaje się, że Turkmenistan może być tutaj przykładem - mówi profesor McKee.
Komentarze (17)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pon, 27 kwi 2020 12:41 | brak oceny

John3-1-6 | Załogant

A ja powiem tak, z samego początku, to się trochę obawiałem tej pandemii. Teraz, po pierwsze mi to spowszedniało, po drugie widać gołym okiem, że ściema goni ściemę. No bo jak to jest, że nikt o dziwo z personelu Biedronki, Lidla, Kauflandu nie zakaził się! Przecież od marca przewinęły się przez te sklepy milionowe tłumy i co? Wszyscy zdrowi! Cud nad Wisłą! W przypadku zakażenia choćby jednego pracownika tych dyskontów, do kwarantanny idzie cała obsada plus klienci obsługiwani przez tę osobę. A dyskont do zamknięcia, ale te sklepy widać, to najbezpieczniejsze miejsce w Polsce. Przestańcie łgać! Odmrażają teraz sport, usługi itd, by przed 10 mają gromko prawić, jak to jest qrwa bezpiecznie już i że wyście to dojna zmiano sprawili! Przekleństwa nasuwają się same na usta, bo patrzeć na nich (celowo z małej litery) nie mogę. Pozdrawiam załogantów.

Sob, 25 kwi 2020 20:07 | brak oceny

paull | Załogant

@J_Krakow,,, tymczasem to jest najlepsza droga do tego, aby uwiarygodnić największe, najbardziej ohydne kłamstwa''
Najlepsza droga by uwiarygodnic klamstwa jest slepe w nie wierzenie. We wszystko bez krytycznego spojrzenia I dowodow...
Nie mowie wcale koronawirusie a o wszystkim.
Nie zgodze sie, ze przez wywazone pozostanie po srodku Dopoki sie czegos nie jest pewnym dzieli sie ludzi.. Bzdura. Oni dziela sie Sami przez bezmyslne skakanie na jedna badz druga strone barykady...

Sob, 25 kwi 2020 10:50 | ocena: + 2

magdakowalska48 | Załogant

Chce takiego prezydenta a nie kogos kto trzyma dlugopis

Sob, 25 kwi 2020 07:52 | ocena: + 5

paull | Załogant

Popadanie ze skrajnosci w skrajnosc. ..
Na jednym biegunie ludzie z klapkami na oczach i bezkrytyczna wiara we wszystkie teorie spiskowe a do tego upraszczajacy je do swoich potrzeb. Co najgorsze narazajacy przez to zdrowie innych.
Na drugim ludzie z takimi samymi klapkami tylko lykajacy wszystkie oficjalne wersje rzadow i mediow i za nic nie chcacy zaakceptowac ,ze rzeczywistosc moze byc ciutke inna niz mowia im w telewizji....

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze. Chyba nikt nie ma watpliwosci ,ze wiekszosc pieniedzy swiata jest w rekach bardzo waskiej grupki ludzi. Moga oni wykorzystywac to co maja a ich zasoby sa nieprzebrane do swoich celow a te nie zawsze sa szczytne delikatnie mowiac... To nie sa teorie to sa fakty na , ktore mozna znalezc potwierdzenie jesli sie tylko chce...

Niech ktos mi udowodni, ze pandemia nie moze byc rozdmuchana i wyolbrzymiona do granic absurdu dla korzysci ,ze media nie moga siac strachu i paniki celowo ..
Nie neguje co podkreslam po raz setny wirusa ani jego groznosci ,nie stwierdzam tez w przeciwienstwie do wielu tutaj jego pochodzenia ale neguje ewidetne manipulacje mediow,ktore sa robione w jakims celu.

Czy az tak trudno sobie wybrazic, ze gdy bedzie to trwalo w nieskoczonosc to male firmy zostana przejete przez te same wielkie koncerny co zawsze (pepsico itd) ,ze bedzie wzrost inflacji, zadluzen publicznych krajow (ciekawe u kogo ? ) itd itp

Uwazajmy na siebie i nie dajmy sie zwariowac ani w jedna ani druga strone... Nie wierzmy bezkrytycznie jnternetowym pseudo medrcom ani mainstreamowym mediom. Szukajmy wiedzy na wlasna reke. Poki jeszce internet nie jest do konca ocenzurowany mamy szerkie pole do popisu....Pewnie wiekszosc z was trafila na ta strone w ten wlasnie sposob, szukajac wiedzy, myslac inaczej itp Wiec sie tego trzymajcie. Nie wysmiewajcie innych i nie badzcie zadufani. Latwiej niektorym uwierzyc w niestworzone historie kogos kto mowi o jaikchs tam cywilizacjach pozaziemskich choc nie ma o tym pojecia,we wrozby lub sny jakiegos goscia itd niz w to ,ze moze byc manipulowany ,uzywany i okradany tu na ziemii. W druga strone tez to dziala jak wida po artykule powyzej.... Prawda lezy gdzies po srodku jak zawsze. Moim zdaniem pandemia MOZE byc wykorzystana do czegos czego nie bedziemy lubiec. Obym sie mylil ... pozyjemy zobaczymy.
Pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (2)

Sob, 25 kwi 2020 12:51 | ocena: + 3

marcinrtt | Załogant

@paull, bardzo trafny komentarz. Uważam podobnie. W wielu tych teoriach spiskowych jest ziarnko prawdy, albo i nawet więcej. Jednakże wierzyć we wszystkie ślepo to też paranoja. Telewizji i mediom głównego nurtu to już całkiem nie ma co ufać. Elity ewidentnie chcą coś ugrać, mimo że wątpię żeby wirus był ich tworem. Najważniejszy jest zdrowy rozsądek. Dużo zdrowia dla wszystkich.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 25 kwi 2020 19:37 | brak oceny

paull | Załogant

@marcinrtt, dzieki. Tobie rowniez. Pozdrawiam.

Sob, 25 kwi 2020 14:56 | ocena: + 4

J_Krakow | Załogant

@paull, Nie zgadzam się z tym 'nie popadajmy w skrajności', a w ogóle to 'prawda leży pośrodku'. Ktoś, kto tak bredzi w sprawach zero-jedynkowych robi wodę ludziom z mózgu starając być mądrzejszy niż jest w rzeczywistości. Bo on 'nie popada w skrajnosci', bo on taki wyważony, szuka prawdy pośrodku... i oklaski dla mądrego! A tymczasem to jest najlepsza droga do tego, aby uwiarygodnić największe, najbardziej ohydne kłamstwa. Jak było z pierdoletem pisowskich szaleńców o 'zamachu smoleńskim'? Dlaczego ten pierdolet nagle zafunkcjonował w ludzkich głowach jako "poważna możliwość"? Właśnie przez takich, co to byli tacy mądrzy i szukali 'prawdy pośrodku". A więc może i Tusk z Sikorskim i Putinem nie instalowali bomb w Tupolewie, ale wykluczyć niczego nie można, prawda leży pewnie pośrodku, a w sumie to w sprawie tego wypadku spowodowanego zaciekłością i butą Kaczorów "nic nie wiadomo". I tak największy pierdolet wszechczasów nikczemnych typów spod ciemnej gwiazdy stał się częścią polityki dużego państwa europejskiego zamieniając je w wielki korytarz szpitala psychiatrycznego. W tej sprawie jest tak samo, albo jest koronawirus i świat ma duży problem, albo koronawirusa nie ma, a w wielkiej incenizacji za pieniądze WHO uczestniczy prawie cała ludzkość. Ja twierdzę, że ta ostatnia teza jest skretyniałym idiotyzmem dla nawiedzonych spisko-świrów, których akurat wśród odwiedzających serwisy o dziwnych zjawiskach nie brakuje. Jeśli ktoś uważa, że lekarz z Koszalina którego znam (i który ma gorączkę prawie poza skalą termometru i trudności z oddychaniem i test pozytywny, bo zaraził się w DOS-ie) symuluje za pieniądze z WHO, bo koronawirusa nie ma, to jest ciężkim idiotą. I nie ma żadnej "prawdy pośrodku". Historia z pierdoletem smoleńskim powinna wszystkich nauczyć, aby w sprawach takich kłamstw mówić "tak, tak - nie, nie". Silenie się na bardzo mądrego, który "odrzuca rzekome skrajności" prowadzi tylko do jednego: szaleństwo pomieszane z kłamstwem zatriumfuje.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Sob, 25 kwi 2020 17:13 | ocena: + 1

Gorki73 | Załogant

@J_Krakow, Witaj zgadzam się z tym co Piszesz, albo coś jest, albo tego nie ma. Rozważania o koronowirusie-rodem z Fizyki kwantowej, (która mówi żeby określić położenie elektronu lub jego pęd, trzeba posłużyć się równaniem Schrödingera, które jest rozkładem prawdopodobieństwa ) - traci sens. Tak samo myślę o tragedii, która nastąpiła po katastrofie Smoleńskiej, którą jest to, że psychicznie chory człowiek staje na czele komisji, za nasze pieniądze i robi wszystko, żeby skłócić nasz naród....i tu właśnie można by "polecieć" spiskiem-czy tak przypadkiem pan Antoni, nie jest na usługach rządu rosyjskiego, żeby osłabić nasz kraj w oczach świata i doprowadzić do kłótni miedzy obywatelami wg. starej maksymy : Dziel i rządź (łac. divide et impera) ! Skłócony Naród nigdy nie będzie się prawdziwie "bił" lub stawiał prawdziwy opór w razie wojny. Pozdrawiam serdecznie

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 25 kwi 2020 19:54 | brak oceny

paull | Załogant

@Gorki73, dziel I rzadz, swietny I stary sposob kontroli ludzi. Zawsze dlatego jestesmy swiadkami szopek politycznych, ktore nas dziela...
Co do stwierdzenia, ze albo cos jest albo czegos nie ma hmm niby oczywiste I zgadzam sie z nim ale to latwo powiedziec tylko jak cos sie wie juz na pewno...
Twoje ulubione wydarzenie na ten przyklad czyli kontakt pana Wolskiego z kosmitami, ktorym dal sie,, karnac'' furmanka :) to zdaje sie nic pewnego, udowodnionego ale dla Ciebie to oczywista oczywistosc bo panu Wolskiemu dobrze z oczu patrzalo czy cos tam.. Masz swoje podstawy tak twierdzic, wiesz wiecej niz ja w tym temacie I ja szanuje Twoja opinie ale mozesz na Sto procent udowodnic, ze to mialo miejsce lub nie?
Nie sadze....
Ciezki orzech czasami z tym,, albo cos jest albo nie''.... :)
Dlatego tylko uwazam, ze skakanie do konkluzji bez faktow, niezbitych dowodow nie jest dobre...
Mam swoje przemyslenia na wiele tematow ale wole je zachowac czesto dla siebie dopoki nie Sprawdze, ze sa prawda...
Pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 25 kwi 2020 22:13 | ocena: + 1

Gorki73 | Załogant

Witaj Paull, Wiedziałem, że znów się odezwiesz :)...ale oczywiście się z tego cieszę . Masz racje nie wszystko jest takie białe lub czarne. Co do Jana Wolskiego to proponuje dyskusję, będziesz przeciwnikiem, a ja będę odpierał lub nie Twoje zarzuty. Powtórzę jeszcze raz, że jak zobaczysz dokładnie nagranie z wizji z udziałem Jana Wolskiego, to dopatrzysz się pewnych szczegółów, których nie byłby w stanie człowiek w tamtych czasach wymyśleć na 99% a na pewno nie prosty Rolnik. Tak naprawdę, jeśli będziemy wszystko negować i wszystko poddawać w wątpliwość to do niczego, to nas mądrego również nie doprowadzi. Będziemy musieli wierzyć w rzeczy i teorie, które sami przeżyliśmy lub sami dokonaliśmy ich pomiaru, co jest rzecz jasna niewykonalne. Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 27 kwi 2020 09:47 | ocena: + 1

paull | Załogant

@Gorki73, Czesc. Dziekuje serdecznie za zaproszenie do dyskusji.

Sorry ,ale nie skorzystam jednak z propozycji..

Raz,szczerze mowiac , przyznaje sie ,,bez bicia" , nie posiadam wystarczajaco duzej wiedzy w tym temacie
Nie takiej przynajmniej ,ktora upowaznia mnie do powaznej dyskusji.. Sam tez nie wiem zreszta czy chce ta wiedze posiadac ale to inna rzecz... ;)
Znam sprawe, ogladalem na jej temat troche (w tym wspomniane przez Ciebie wizje), ciutke czytalem i wedlug mnie to jest prawdopodobne. Tyle .. :)

Dwa ,ze odnioslem sie do tej sprawy tylko po to aby pokazac ,ze nie wszystko jest czarne i biale a nie zeby ja rozstrzygac. Ani tym bardziej stawac po,ktorejs ze stron. To zostawiam ludziom bardziej kompetentym w tych klimatach, w tym Tobie.

I tak , zgadzam sie :,,Tak naprawdę, jeśli będziemy wszystko negować i wszystko poddawać w wątpliwość to do niczego, to nas mądrego również nie doprowadzi."

Dlatego nie mowie zeby wszystko negowac. Mowie zeby byc ostroznym w osadach i konkluzjach bo w przeciwnym razie mozna stac sie latwym celem dla wszelkiej masci manipulacji i propagandy podazajac bezmyslnie ,ze tak powiem za stadem.
Pozdrawiam

Sob, 25 kwi 2020 19:36 | brak oceny

paull | Załogant

Ki@J_Krakow, No wlasnie tylko, ze nie wszystko jest zawsze zero jedynkowe. Jak za szybko skoczysz do konkluzji bez niezbitych dowodow to sie mozesz przejechac. Nie popadanie w skrajnosc jest wlasnie cnota, jest rorzsadne jesli nie ma sie jeszcze szystkich puzzlow ukladanki a na te mysle przyjdzie nam jeszcze poczekac. Podziwiam pasje z jaka odnosisz sie do sprawy smolenskiej.. :) ale trafiles Amigo na malo podatny grunt bo mnie ta sprawa srednio akurat interesuje. Mowisz, ze ona uczy, moze. Ale ucza tez inne rzeczy z historii, podpalenie reishstagu, WTC itd... Wtedy tez wszystko bylo zero jedynkowe a po czasie okazalo sie inne...
Wracajac do skrajnosci to wyobraz sobie, ze ten pan u gory z tego artykulu wlasnie poszedl droga jednej z nich. Efekty widzisz... Nie mow mi rzeczy oczywistych jak idiotyzm wierzenia w wielka inscenizacje w tym konkretnym przypadku jak u pana z gory ale poslugujesz sie skrajnie glupim przykladem zeby bylo latwiej... Inscenizacji w manipulowanych mediach pare juz bywalo swoja droga (vide Ataki chemiczne w Syrii,). Inny jednak temat...
Wyobraz sobie, ze istnienie wirusa moze okazac sie mniejszym problemem niz to w jaki sposob ktos moze to co sie dzieje wykorzystac do przepchniecia swoich celow. A moze to tez zero jedynkowe I takich grup z wlasnymi agendami nie ma?
Krytykujesz stwierdzenie prawda lezy po srodku...
To powiedz jak jest. Obejrzyj wydanie wiadomosci na dowolny ale wazny temat z 10 roznych krajow a zrozumiesz o czym mowie. Kto mowi prawde?
Klamstwo powtorzone tysiace razy staje sie prawda. Dlatego wole byc powsciagliwy dopoki nie wiem czegos na pewno...

Pt, 24 kwi 2020 22:42 | ocena: -4

Jolaos | Załogant

Nareszcie facet z jajami , drugi po Łukaszence.
Oczywiście że rzeczony wirus nie robi żadnych szkód a tym bardziej nie powoduje zgonów.
Ludzie umierają tak jak wcześniej - ze starości , na raka , na wznak i inne pozycje. Ale wszechobecna mafia zwana tak wystraszyła cały zachodni świat i tak zagłusza wirusologów mówiących prawdę że nie darują temu wolnemu krajowi i wcisną ten stek kłamstw różnymi sposobami byle trzymać go w swoich mackach.
Aż dziw że ktoś z redakcji odważył się tu opublikować taki artykuł i choć między wierszami to jednak prawda przebija się. Nie brak okruchów jadu - broni mafiozów ale jednak jest prawdziwy nie skażony strachem felieton. Dziękuję Panowie !!!!!

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 25 kwi 2020 06:29 | ocena: + 2

J_Krakow | Załogant

@Jolaos, Warto by zrobić takie małe znaczki (jak ten Wałęsy z Matką Boską) z podobizną "ojca narodu turkmeńskiego", które mogliby sobie przypiąć wszyscy, którzy wiedzą, że koronawirusa nie ma. Jedna rzecz mnie ciekawi: jak te Żydy z NWO zainstalowali w turkmeńskich szpitalach tych symulantów udających wysoką temperaturę (musieli dostać z NWO jakiś proszki na sztuczne wywołanie gorączki)?! To pokazuje, że nawet w takiej oazie normalności jak wolny Turkmenistan ich możliwości są ogromne... Na szczęście "facet z jajami" znalazł sposób na te zakłamane suki i wsadza ich do pierdla aż miło. Ciekaw jestem, jak się czują co wszyscy uciekinierzy z Turkmenistanu, którzy opisywali prezydenta Gurbanguly Berdimuhamedowa jako pacjenta zakładu psychiatrycznego, który od początku w swoich przemówieniach zdradzał objawy paranoi... ale i te "pieski na pasku NWO" kiedyś zapłacą za swoje kłamstwa. Brawo Turkmenistan! A z innej beczki: co sądzicie o pomyśle, aby polskie Janusze zamiast tylko gadać o tym, że "koronawirusa nie ma" też pokazali, że mają jaja? W Polsce ktoś przekupił za kasę z NWO pracowników szpitali, którzy symulują gorączkę i udają, że mają "kłopoty z oddychaniem". Tych suk obłudnych są tysiące! Jaka kasa z NWO poszła na ich teatrzyk... ale to inna historia. A może stworzymy lotne brygady "My bez masek, bo korony nie ma!" i odwiedzimy tych oszustów? Warto też pójść do ośrodków pomocy społecznej, bo tam "symula za pieniądze żydowskich bankierów" idzie w najlepsze. Wejście bez masek, nachylanie się nad "symulującymi wirusa" i robienie sobie z nimi selfie 'face to face', a potem zamieszczenie tego w mediach społecznosciowych? Nikt się nie zarazi od symulantów, bo trudno się zarazić czymś, czego nie ma. Dzięki takiej akcji agenci z WHO,BŚ i NWO dostaną takiego kopa w ryj, że wreszcie prawda o ich oszustwie przebije się ponad ględzenia naszych polskich "Januszy, specjalistów od spisków wszystkich ze wszystkimi". Może czas pokazać, że my też mamy jaja?! ;)

Pt, 24 kwi 2020 21:51 | ocena: + 7

Gorki73 | Załogant

Wystarczy zobaczyć jak ten idiota trzyma Psiaka :( i wszystko jasne...że narody wybierają takich tyranów....brak słów...

Rozwiń odpowiedzi (2)

Sob, 25 kwi 2020 07:59 | ocena: + 2

paull | Załogant

@Gorki73, czasami oni niestety sami sie wybieraja a norod ma serdecznie nie wiele do powiedzenia w tej keestii. ..

Sob, 25 kwi 2020 18:06 | ocena: + 2

Orion_1957 | Załogant

@Gorki73, Tak jak się trzyma psinę w garści to tak samo się trzyma cały naród. Dobry przykład. To nie jest człowiek kochający zwierzęta a także swoich obywateli.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

- Nikt nie jest dziś w stanie przewidzieć, kiedy wojna w Ukrainie się skończy. Putin może ją zakończyć już dziś. Ale on nie przygotowuje się do pokoju. My widzimy coś przeciwnego - tak o działaniach Kremla mówił sekretarz generalny NATO. Jens Stoltenberg w czasie wizyty w Korei Południowej wezwał kraj do zwiększenia pomocy dla Ukrainy i ostrzegł, że Rosja przygotowuje się do jeszcze większej wojny.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 15 stycznia 2023 | O 2023 roku, o mnie, Fundacji Nautilus,  zwykłej prozie życia i „szalupach ratunkowych”. Wpis w Dzienniku Pokładowym 15 stycznia 2023

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.