Dziś jest:
Wtorek, 31 stycznia 2023

Nie ma śmierci, gdyż życie duszy trwa wiecznie. To, co nazywamy śmiercią, jest jedynie śmiechem małego dziecka.
/hinduskie/

FN 24
WIADOMOŚCI OD NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas wiadomość - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania newsa do działu "FN 24": nautilus@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

'COŚ LEKARZY ZANIEPOKOI W KRWI... ' - ostrzega jasnowidz Krzysztof Jackowski.
Pt, 17 gru 2021 05:24 | komentarze: 13 czytany: 5322x

"Będziemy mieli dwie zarazy, niezależne od siebie" - zapowiedział w swoich audycjach na youtube jasnowidz Krzysztof Jackowski. Jego zdaniem wkrótce naukowców i lekarzy zaniepokoi coś, co odkryją w ludzkiej krwi.


Jasnowidz Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną przepowiednią o roku 2022. Jego zdaniem będzie on znacznie gorszy, niż obecny.


- 2022… chyba pierwszy raz nie cieszę się z tego przełomu. Każdego roku przejście ze starego do nowego jest jakimś planem, jakimś obiecaniem czegoś sobie, optymizmem. Ja czego się boję? Nowego Ładu. Z tego co poczytałem, to ten Nowy Ład wydaje mi się starym ładem, na zasadzie takiej, że wszystkimi problemami i błędami politycznymi po staremu obarczany jest płatnik, człowiek, który stara się coś dla siebie i kraju robić. 2022 rok to rok innej rzeczywistości. Nowa rzeczywistość już się stała, a my się musimy do niej dostosować. Nie użyłem słowa przyzwyczaić, bo przyzwyczaić się możemy do nowego mieszkania, które kupiliśmy, bo chcieliśmy. Do tej rzeczywistości musimy się dostosować. Z takim przekonaniem będę wchodził w 2022 rok. Kiedy człowiek mógł mieć jeszcze nadzieje, w końcówce 2020 roku, to teraz, na koniec 2021 roku, ja takich nadziei nie mam - twierdzi Krzysztof Jackowski.


- Wyczytałem w internecie, że zaraza z RPA to nie jest zwykła mutacja, tylko eksperci twierdzą, że to wręcz inna zaraza, podobno bardzo zaraźliwa. A ja mówiłem Wam, że zimą będziemy mieli dwie zarazy, niezależne od siebie. Z tego względu obawiam się, że problem może być podwojony. W przyszłym roku możemy mieć podwojone restrykcje, kiedy obie zarazy się ze sobą zejdą. Najgorszy okres to może być luty, marzec i cząstka kwietnia. - powiedział jasnowidz.

- Pierwsze wrażenie, jakie mam, to obecna fala zarazy, kulminacja jej znacznie się wydłuży i wydłuży się grubo poza święta i Nowy Rok. Szczytowanie fali będzie długie. Krew… Dziwne, to bardzo ważne. Słuchajcie, będzie mowa o krwi. Coś lekarzy zaniepokoi w krwi. Wyjdą niepokojące badania, związane z krwią. Krew mi się kojarzy - powiedział Jackowski.
W kolejnych słowach jasnowidz odniósł się do niedawnych wybuchów w Libanie. Już kilka tygodni wcześniej wspominał, że do jakichś wybuchów dojdzie i jego zdaniem właśnie mogły mieć one miejsce. Jak twierdzi, dwa państwa już są w gotowości do działań militarnych. Zdaniem Jackowskiego, jeśli rozpoczęty konflikt nie przyniesie szybkich rezultatów, to przerodzi się w konflikt totalny na całym Bliskim Wschodzie, w który zaangażowanych będzie także kilka państw europejskich - w tym Polska.

- W niedługim czasie będą jeszcze dwa takie wybuchy, niekoniecznie w Libanie, ale będą podobne do tych, które poprzedniej nocy się wydarzyły. Dwa państwa są w kompletnej gotowości: Turcja i Izrael. Gotowe do działań. Konflikt na Bliskim Wschodzie zacznie się od dwóch państw. Reszta będzie się przyglądać. To będzie na odległość się działo (…). Tylko kilka państw europejskich będzie wspierało ten konflikt i będzie gotowych ruszyć z pomocą: Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Polska i Włochy. Konflikt rozpoczną dwa państwa, a potem z tego zrobi się konflikt totalny. W tym momencie zachowanie Rosji będzie ważne. Nasz kraj będzie się skupiał głównie na obronie wschodniej granicy, ale nie jest pewne czy ona w żaden sposób zostanie naruszona - takie słowa w swojej audycji wypowiedział jasnowidz z Człuchowa.

 

Zapraszamy do udziału w naszej ECHO-SONDZIE. Pytanie jest proste:

W JEDNEJ Z OSTATNICH AUDYCJI W SERWISIE YOUTUBE JASNOWIDZ KRZYSZTOF JACKOWSKI POWIEDZIAŁ, ŻE W SWOJEJ WIZJI O PRZYSZŁOŚCI DOSTRZEGŁ PROBLEM Z KRWIĄ" JAKO EFEKTEM KORONAWIRUSA, CO BARDZO PRZERAZI LEKARZY. CZY WIERZYSZ, ŻE TA WIZJA OKAŻE SIĘ PRAWDZIWA?

/link do ECHO-SONDY poniżej/

https://www.nautilus.org.pl/echosonda,706,w-jednej-z-ostatnich-audycji-w-serwisie-youtube-jasnowidz-krzysztof.htmlKomentarze (13)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Sob, 25 gru 2021 17:12 | ocena: -1

magdakowalska48 | Załogant

Czego wy sie boicie? Fundacja opisuje co sie z nami dzieje po smierci a wy przezywacie covida jak kotka ciaze

Nie, 19 gru 2021 10:43 | brak oceny

88kropka | Załogant

Jakie choroby mogą być przenoszone przez krew HIV i Covid. Osoba zaszczepiona nie powinna oddawać krwi bo w niej po szczepieniu znajdują się cząstki wirusa. Chory człowiek w szpitalu na inną chorobę dostanie taką krew, zakaża się Covidem. Jest to bardzo niebezpieczne, dlatego Japończycy zakazują pobierania krwii od zaszczepionych co najmniej dwa tygodnie. Jeśli cała ludzkość się zaszczepi, a każdy szczepi się w innym czasie bo przecież będą kolejne dawki. Trzecia nie jest ostatnią wymyśloną przez koncerny farmaceutyczne. Zabraknie pełnowartościowej krwii bez skazy. Błędem naszego rządu jest też to że zmuszają ludzi do szczepień w momencie gdzie zarażalność wirusem Covid jest na najwyższym poziomie. Sezon po wiośnie całe lato aż do końca września jest najbezpieczniejszy aby się szczepić.Zarażalnosc jest na niskim poziomie i więcej ludzi jest wtedy zdrowych.

Sob, 18 gru 2021 03:12 | ocena: + 3

mamoru007 | Załogant

ci co chcą eksperymentować na zdrowych ludziach którym to mieli służyć, i dalej rozwalać im życie coraz większymi dyrektywami, a przy tym pozostać u władzy, zdają sobie sprawe ze może im sie to nie udać? Dlaczego Putin miałby się zatrzymać na Ukrainie, gdy widziałby że połowa Europejczyków czeka na wyzwolenie od zachodnich polityków, którzy bardziej im ograniczyli wolność niż cały komunizm, bardziej zniszczyli przemysł i chrześcijaństwo, i jeszcze z nich chcą robić myszy doświadczalne? Bo co zrobią owi, jak dziesiątki milionów Europejczyków powiedzą takiemu czemuś w końcu dość! I dołączając do Putina i Łukaszenki, połączą z nimi siły, robiąc wespół właśnie to, czego ci co w odczuciach ludu zdradzili swe narody, obawiają się właśnie ze Wschodu najbardziej? Bo strategie wojenne, wskazują że tak właśnie też może być, i ci co obecnie dręczą Europejczyków aż po Bruksele, choć mieli im służyć, może już sami sobie zaczęli robić źle. Tak że za dręczenie Europejczyków, istnieje ryzyko że ci już na nic nie będą patrzeć, nawet na to czy po obaleniu systemu który ich gnębił, trafią na Syberie - bo jak mają zginąć przez eksperymenty na sobie, to przynajmniej obalając system, na tej Syberii będzie im pociechą widok też tych, którzy zdeprawowany system tworzyli, i którzy tam znaleźli sie na równi z nimi. Także różne opcje ma przyszłość, i trzeba pamiętać że ptak nie robi sobie toalety we własnym gnieździe oraz że nawet chińscy cesarze bali się buntu ludu, który nie raz kończył całe dynastie - choć wydawały się silne i niepokonane. Cycero też ostrzegał: 'Im bardziej rzesza zbliża się do swego upadku, tym mocniejsze prawa i zarządzenia wydaje'. Nie Rosja też stworzyła komunizm, stworzyła go wcześniej zdeprawowana szlachta, która gnębiła lud, pragnący wyzwolić się z niewoli i udręczenia. Gdyby owi wcześniejsi politycy nie przeginali, ani Rewolucji Francuskiej by nie było. Także historia kołem się toczy, i po współczesnych zachowaniach polityków, można przewidywać gdzie to może doprowadzić. Europejczycy też są na tyle inteligentni, że wiedzą że raczej władze propagujące eksperymenty genetyczne na ludziach, jak i rozwalanie im życia od środka - same się nie osądzą. Także i tu jest opcja że w przypadku gdy zachodni politycy dalej będą przeginać, może doprowadzić to do tego, że w przyszłości Norymberge 2.0 będzie robić Rosja, a ta z pewnością raczej nie omieszka z tego nie skorzystać. Rosyjskie służby w takim przypadku szybko by odnalazły dane kto brał w łape, 'by Covid trwał' - jakie kto miał 'dodatki' do wypłat za Covidu itp. i wówczas przy takich ujawnieniach, pewnie już nikomu nawet spośród Europejczyków chyba by nie było szkoda tych, którzy to brali w tym udział, a raczej większym zaufaniem by jeszcze obdarzyli tych, którzy to by ujawniali. Także ogólnie rzecz biorąc, różne opcje w przyszłości mogą mieć miejsce, nawet te nieoczekiwane, a lekceważenie ostrzeżenia 'Coście uczynili tym moim najmniejszym, mnieście uczynili' - jak pokazała historia, nie przynosiło

Czw, 16 gru 2021 22:38 | ocena: + 2

kruszon | Załogant

Krzychu już się pewnie zapoznał z filmem: https://www.cda.pl/video/8701806c3

Czw, 16 gru 2021 09:26 | ocena: + 5

mamoru007 | Załogant

Omikron pojawił się jako gotowy nie wiadomo skąd, a teraz czeskie media piszą o pojawieniu się 'siostry' Omikrona, która tez nie wiadomo skąd się wzieła a jest 'złośliwym supermutatnem' Omikrona. Prawdopodobnie te wirusy zostały sztucznie wytworzone i co jakiś czas są wpuszczane do świata, bo o Omikronie z niby zaskoczeniem pisano że jest powiązany z Hiv, a już półtora roku temu były przecieki o powiązaniach Hiv z Covidem. Przed kilkoma miesiącami nawet czytałem jakieś dokumenty o tym jak w laboratorium v Chinach próbowano łączyć koronawirusa z Hiv przed wybuchem epidemii. Tu jest o tym supermutancie Omikrona - tak wiec jest możliwe że będą niezależne od siebie epidemie, bo i Omikron pojawił się teraz juz gotowy, choć jego badania wykazały że istniał już kilkanaście miesięcy wcześniej: https://cnn.iprima.cz/vedci-objevili-novou-sesterskou-variantu-omikronu-muze-byt-nebezpecna-a-neviditelna-52812?fbclid=IwAR0h9Q9oi5uBh-5yg9cjWp8kEIRDoIVifjpb9mH4dCSzL6UADeqfiKCloXg

Czw, 16 gru 2021 09:16 | ocena: + 5

mamoru007 | Załogant

Jeśli chcą robić segregacje, to niech robią segregacje przy pobieraniu krwi, aby krew osób które przyjeły eksperymentalny preparat, nie była wykorzystywana do osób które go nie przyjęły - ci bowiem co nie chcą brać udziału w tym podejrzanym eksperymencie, mają pełne prawo otrzymać od dawców krew z nim nie związaną. Co więcej, w przyszłości może być i tak, że krew tych ktorzy nie poddali sie tym eksperymentalnym specyfikom, będzie ratować tych co się im poddali, i może być tak że będzie mieć wysoką cenę - więc biorący udział w tym podejrzanym eksperymencie, powinni z szacunkiem chronić tych którzy w nim nie wzięli udziału, a których krew może kiedyś uratuje im, albo ich potomkom życie. Na jednej ze stron związanych z Konfederacją, odnośnie propozycji segregowania krwi, otrzymałem taki komentarz: 'Dokladnie, o tum nikt nie mówi, Japonia nie przyjmuje krwi zaszczepionych'.

Rozwiń odpowiedzi (3)

Czw, 16 gru 2021 16:08 | brak oceny

John-316 | Załogant

@mamoru007, Przyznam, że jest to bardzo prawdopodobny scenariusz. O tym jeszcze nie słyszałem. A może być tak, że to ci ,,płaskoziemcy" zagrają na nosie panikarzom. Pozdrawiam serdecznie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 17 gru 2021 09:56 | ocena: + 1

mamoru007 | Załogant

@John-316, Dziękuje, już wychodzi że ci co nazywani byli antyszczepionkowcami, po czasie okazało się ze mieli racje, a ci co mówili o ostatniej prostej po dwóch dawkach i 100 procentową ochroną po szczypawce przed szpitalem, wyszło że oszukiwali.

Czw, 16 gru 2021 18:58 | ocena: + 3

Iwona31 | Załogant

@mamoru007, hej, pomyślałam, że przytoczę maleńkie sprostowanie dot. informacji o tym, jakoby Japonia nie przyjmowała krwi od zaszczepionych, otóż na stronie Japońskiego Czerwonego Krzyża (https://www.jrc.or.jp/donation/blood/news/2021/0428_017376.html) widnieje informacja:

"Brak oddawania krwi przez 48 godzin po szczepieniu RNA, w tym szczepionce mRNA
* Obecnie szczepionka RNA zatwierdzona w Japonii jest produkowana przez firmę Pfizer.

Krew można oddać po powyższym okresie zarówno do pierwszego, jak i drugiego szczepienia."

Pozdrawiam i bądźmy wszyscy zdrowi!

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 16 gru 2021 22:47 | ocena: + 1

kruszon | Załogant

@Iwona31, W Polsce ta sama sytuacja: "Osoby zaszczepione przeciwko COVID-19 mogą oddawać krew, po okresie dyskwalifikacyjnym, który wynosi:

48 godzin od dnia podania szczepionki mRNA firmy Pfizer/BioNTech lub Moderna,
14 dni od podania szczepionki wektorowej firmy Astra Zeneca lub Johnson and Johnson.
W przypadku wystąpienia niepożądanej reakcji poszczepiennej dyskwalifikacja ulega wydłużeniu na okres 7 dni od ustąpienia objawów tej reakcji."

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 16 gru 2021 23:11 | brak oceny

Iwona31 | Załogant

@kruszon, heja, zgadza się, czytałam o tym, być może to standardowa procedura. Niepotrzebnie w sieci pojawiają się te wszystkie fake newsy, które tylko nasycają nas wszystkich jeszcze większym strachem.. Pozdrawiam!

Czw, 16 gru 2021 21:39 | ocena: + 2

Elep_neberim | Załogant

@mamoru007, coś mi przeczucie podpowiada, że ten problem z krwią z wizji Pana Krzysztofa to będzie dotyczyć ludzi pokłutych tym eliksirem... Podobno już teraz w niezależnych labolatoriach naukowcom włos się na głowie jeży po badaniach organów i krwi zmarłych zaszczepionych, tylko z wynikami nie sposób się przebić przez mainstream.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 17 gru 2021 09:54 | ocena: + 1

mamoru007 | Załogant

@Elep_neberim, powtarza sie jedna rzecz: im bardziej "wyszczepiony" kraj, tym większy problem z Covidem. Poza tym ten preparat który sie wstrzykuje był zrobiony na niezmutowanego wirusa, a teraz się go ładuje i po mutacji, co jest po prostu eksperymentem na żywych ludziach, i bez pełnego ujawnienia składu tego czegoś.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

- Nikt nie jest dziś w stanie przewidzieć, kiedy wojna w Ukrainie się skończy. Putin może ją zakończyć już dziś. Ale on nie przygotowuje się do pokoju. My widzimy coś przeciwnego - tak o działaniach Kremla mówił sekretarz generalny NATO. Jens Stoltenberg w czasie wizyty w Korei Południowej wezwał kraj do zwiększenia pomocy dla Ukrainy i ostrzegł, że Rosja przygotowuje się do jeszcze większej wojny.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 15 stycznia 2023 | O 2023 roku, o mnie, Fundacji Nautilus,  zwykłej prozie życia i „szalupach ratunkowych”. Wpis w Dzienniku Pokładowym 15 stycznia 2023

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.