Dziś jest:
Czwartek, 27 stycznia 2022

Dziecko, które ma pamiętać swe poprzednie życie ma tylko około 3 lat, w których będzie o tym mówić. Do drugiego, trzeciego roku życia nie posiada jeszcze tej zdolności. Od wieku pięciu lat zbyt wiele będzie się działo w jego życiu i zapomni. /Ian Stevenson - pisarz/

FN 24
WIADOMOŚCI OD NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas wiadomość - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania newsa do działu "FN 24": nautilus@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

MISTYK HORRACIO VILLEGAS ZAPOWIADA WYBUCH TRZECIEJ WOJNY ŚWIATOWEJ - konflikt ma się zacząć w połowie maja 2017
Nie, 23 kwi 2017 08:23 | komentarze: 27 czytany: 9623x

Horacio Villegas nazywa się sam "posłańcem Boga" i kilka jego wcześniejszych przepowiedni już się sprawdziło. Przykładem może być wybór Donalda Trumpa na prezydenta USA. Dokładnie przewidział także atak Trumpa na Syrię wskazując precyzyjnie datę uderzenia na bazę prezydenta Baszszara Hafiz al-Asad`a.


Teraz twierdzi, że wie, kiedy dokładnie wybuchnie trzecia wojna światowa, która przyniesie ogromne zniszczenia i śmierć wielu ludzi. Jego zdaniem rozpocznie się ona w setną rocznicę objawień fatimskich, 13 maja 2017 roku. Tym razem będzie użyta broń atomowa.
W globalnym konflikcie walczyć będą ze sobą Rosja, Korea Północna, Stany Zjednoczone i Chiny. Według mistyka ludzie będą biegali, każdy będzie chciał się ukryć przed atomowym zniszczeniem. Nuklearne pociski spadną na miasta na całym świecie.

Ładunki jądrowe ma użyć reżim w Korei Północnej.
Wojna ma potrwać do 13 października 2017 roku (to rocznica ostatniego objawienia Matki Bożej w Fatimie). „Wojna się skończy, a żołnierze wrócą do swoich domów" – zapowiedział Horacio Villegas.

Horacio Villegas twierdzi, że główne przesłanie jego przepowiedni powinno skłonić wszystkich do przygotowania się na możliwość wojny, trwającej od 13 maja do 13 października. Konflikt ten zakończyć się ma wielkim zniszczeniem, wstrząsami i śmiercią na wielką skalę. "Cały świat zostanie oszukany przez "fałszywą flagę"" - mówi "prorok". Kiedy usłyszał, że Korea Północna ostrzega, że jest gotowa na wojnę z USA, postanowił ostrzec o zbliżającym się zagrożeniu. Zdaniem Villegasa, zapowiedzią konfliktu były niedawne ataki chemiczne w Syrii.Komentarze (27)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Nie, 11 cze 2017 20:52 | brak oceny

Gruzol | Gość

jak tak dalej pójdzie to doczekamy się w końcu na coś strasznego np.3 wojenkę światową. ewentualnie obcy nas zniszczą za nasze grzechy,

Nie, 14 maj 2017 17:15 | brak oceny

Gruzol | Gość

i co?i nic :D

Pon, 8 maj 2017 18:13 | brak oceny

Gruzol | Gość

nie wiem czy zdajecie sobie sprawę ale zostało już tylko 5 dni :)
ale nie mamy sie czego bać

Wt, 2 maj 2017 15:58 | brak oceny

Gruzol | Gość

wojny nie będzie :)
czemu?bo 1.nic dobrego 2.nikomu się nie opłaca-wręcz na odwrót przyniosłaby tylko straty 3.wręcz przeciwnie ;p zdaję się że plejadianie kiedyś mówili że 3 wojny światowej nie będzie

Nie, 30 kwi 2017 03:34 | ocena: + 1

Tenochtitlan3 | Załogant

Niestety, ciężko powiedzieć cokolwiek sensownego na ten temat, bo postać owego Horracio jest raczej w Polsce nieznana. Napisał on kilka książek na temat przepowiedni ale chyba żadna nie została przetłumaczona na polski...
Wszystkie newsy w internecie o jego ostatniej przepowiedni / zapowiedzi bazują na jednym artykule prasowym, który został przetworzony przez wszystkich wydawców bez głębszej analizy.

Moim zdaniem Horracio postanowił zaciekawić czytelników swoją twórczością (czytaj: biegnij do księgarni i kup jedną z moich książek aby dowiedzieć się więcej) i podreperować swój budżet.
Temat konfliktu na linii USA-Korea Północna jest ostatnio na czasie ale czy grozi on wojną? To najmniej prawdopodobna wersja.
Korea w bezpośrednim starciu jest bez szans i jej dyktator Kim zdaje sobie z tego sprawę. Po prostu próbuje ugrać jak najwięcej (pomoc żywnościowa). Tak było do tej pory i nie zanosi się na zmianę tego stanu rzeczy.
W przeszłości bywały bardziej grożne spięcia ale na wojnę i tak nikt nie szedł.
Sama wojna nie martwi bowiem chyba zainteresowanych stron tak bardzo jak jej wiadome z góry zakończenie: co zrobić z milionami nic nie posiadających Koreańczyków z Północy ?

To są proste zależności oparte na ekonomii czy raczej: na pieniądzu. Trudno spodziewać się w tej sytuacji rewolucyjnych (czytaj: atomowych zmian).

Pt, 28 kwi 2017 19:05 | brak oceny

Gruzol | Gość

dla kreacji usunięcie wrzodów nie zrobi większej różnicy jak nie szanują życia to trudnr

Pon, 24 kwi 2017 16:52 | brak oceny

saver | Załogant

Wszystko przemija. Przeminiemy i my ... dla naszej Matki Ziemii wyjdzie tog tylko na lepsze ! Ludzie to istoty z zaprogramowaną samozagładą pora natt reset

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 28 kwi 2017 13:44 | brak oceny

gruzol | Gość

że wszystko przemija to mówił już budda :) jednak jest coś co nie przemija :)
co do przepowiedni 13 zbliża sie

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 28 kwi 2017 18:06 | brak oceny

Gruzol | Gość

wszelkie przepowiednie są tylko i wyłącznie przestrogą ostrzeżeniem ale faktycznie w przypadku odejścia ludzkości od światła czeka nas wojna :)
lub zagłada
bóg czy kreacja tego nie chce no ale cóż..

Nie, 23 kwi 2017 19:15 | ocena: + 6

relatysta | Załogant

No cóż, równo połowa Amerykanów mogła by pretendować do tytułu jasnowidza głosując na Trampa. Druga połowa wiedziała ze niechciany prezydent coś wykręci, więc też może się tytułować przepowiadaczami.
Rok 2012 powinien nam uzmysłowić że wartość przepowiedni jest warta tyle co obietnice polityków.
Wszystko jest w naszych rękach, w edukacji i wyznaczonych celach. Pro ludzkich, globalnych, zjednoczeniowych.
Nie da się zachować wysp szczęśliwości, zamków z kości słoniowej...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 24 kwi 2017 04:01 | ocena: + 1

reyutt | Załogant

@relatysta, Nie mozna wylewac dziecka z kapiela. Przepowiednie dot. 2012 byly rozdmuchane przez media, a zrodlo swe mialy w kalendarzu Majow. (choc kto wie, moze jakies zmiany, w bardzo subtelny sposob, juz sie powoli dokonuja?). Istnieja tez (prawie) niezaprzeczalne przypadki trafnego odczytywania przyszlosci, na poziomie jednostek, grup czy narodow. Nie mozna ich ignorowac - warto byc uwaznym i oczywiscie stosowac jakies rozsadne filtry.

Rozwiń odpowiedzi (3)

Pon, 24 kwi 2017 16:27 | brak oceny

Gruzol | Gość

villegas wygląda na narkomana ale do rzeczy:3 wojny światowej nie będzie bo to nic dobrego i nikomu się nie opłaca.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 24 kwi 2017 20:38 | brak oceny

Magda | Gość

@Gruzol, nikomu sie nie oplaca? a kabal? a ludzie ktorzy pociagaja za sznurki? a reptilianie? taaak im wojna wogole sie nie oplaca. wez sie zastanow co piszesz

Pon, 24 kwi 2017 16:32 | ocena: -1

Gruzol | Gość

nie ma czegoś takiego jak "prekognicja" bo nie ma ani przeszłości ani przyszłości :) jest tylko wieczne nieskończone "teraz"

Pon, 24 kwi 2017 17:45 | brak oceny

relatysta | Załogant

@reyutt, Żeby życie miało sens i ludzie nie zwariowali, nie może być niczyja przyszłość z góry ustalona. Nie chciał byś chyba znać daty swej śmierci? Choć widziałem jakąś komedie, że facet znał datę swej śmierci i robił popisy nieudanych prób samobójczych.
"Kod biblijny" również przewidywał odstępstwa od własnych przepowiedni.
Pojawiały się układy liter odwołujących wcześniej ogłaszany koniec świata.
Przyszłość nie jest zdeterminowana, wszystko się może zdarzyć.
Sai Baba "przewidział" i ogłaszał dokładnie kiedy umrze, niestety nie dożył tych lat co przewidział.
- panta rhei -

Nie, 23 kwi 2017 19:11 | ocena: + 3

Gruzol | Gość

4 gęstość era wodniak złote czasy i inne określenia to iluzja ale generalnie i tak światło nas dopadnie od tego nie ma ucieczki jest to chyba chyba jedyna stała we wszechświecie-szczęśćie

Nie, 23 kwi 2017 19:01 | brak oceny

Gruzol | Gość

no bo życie jest brutalne, albo jest się szczęśliwym abo nieszczęśliwym innych opcji nie ma.(albo są pochodne tych poprzednich 2)

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN, 26 stycznia: [...] Od lipca 2020 roku rozpoczęła  się I część Apokalipsy. Kościół Katolicki na świecie będzie pomału wygasał. Duch Święty będzie działał na niektórych fałszywych kapłanów, żeby ich ośmieszyć. Przekonacie się o tym w najbliższym czasie. Jest to spowodowane złym postępowaniem duchownych. Za kilka lat duchowni będą mordowani na wielka skalę. Niezależnie czy są osobami prawymi czy fałszywymi. Często wychodzę z ciała i widzę wielki haos. Proszę przygotować...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pon, 10 sty 2022 04:17 | Witam 19:30 Szydłowiec koło Radomia zauważyłem koło 10 obiektow które skupiały sie koło księżyca poźniej 3 z nich poruszały sie w kwadratach tak jakby skanowały obszary podczas gdy inne obiekty zastygły w miejscu udajac gwiazdy,gdy te 3 obiekty skonczyły wszystkie na raz kierowały się razem na Radom,cała obserwacja trwała ponad 30 min

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 23 stycznia 2022 | Śmierć Lecha Chacińskiego zamyka ważną epokę w dziejach badania UFO w Polsce, także Fundacji Nautilus. To był człowiek, na którym zawsze mogłem polegać. Nie bał się zabierać głosu w sprawie tego, co przeżył. Wiadomość o jego odejściu przyjąłem ze smutkiem. Zrozumiałem, że pustki powstałej po jego odejściu nie da się niczym wypełnić.

czytaj dalej

FILM FN

Piosenka ta nosi tytuł ナニヤドヤラ co wymawia się Na-Ni-Ja-Do-Ja-Ra. Sylaby odpowiadają japońskim znakom fonetycznego alfabetu zwanego “katakana”. Na-Ni-Ja znaczy “jestem synem TJehooby”

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.