Dziś jest:
Niedziela, 15 marca 2026

W 1978 roku nagle ku zaskoczeniu badaczy UFO w Stanach Zjednoczonych przedstawiono statystyki obserwacji UFO przez wojsko. Armia Amerykańska przyznała, że w latach 1947-1978 systemy radarowe USA zarejestrowały ponad 63 tysiące przypadki pojawienia się UFO, z czego 25% uważa się za całkowicie niewytłumaczalne.

FN 24
WIADOMOŚCI OD NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas wiadomość - kliknij, aby rozwinąć formularz

Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie.
Adres email do wysyłania newsa do działu "FN 24": nautilus@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie




Umarł po straszliwej, bolesnej chorobie. I nie odszedł w stronę światła.
Wt, 25 lip 2017 07:25 | komentarze: brak czytany: 3256x

Czy takie historie zdarzają się często? Nie, ale i tak w skali kraju takich przypadków jest bardzo dużo. Kiedy człowiek umiera i opuszcza ciało fizyczne, wtedy widzi tunel prowadzący do innego, równoległego świata, gdzie przebywają istoty duchowe w tym dusze ludzkie. Ma jednak wolną wolę i może pozostać na naszym świecie. Wtedy zostaje w pewnym „zawieszeniu” pomiędzy światami – to bardzo skomplikowana sprawa, która jest kłopotem nie tylko dla takiej istoty, która podjęła taką decyzję, ale także dla ludzi żyjących. Czasami warto po prostu nakłonić ducha w takiej sytuacji do podjęcia decyzji o przejściu do światła. Wbrew pozorom bywa to bardzo skuteczne… Pokażemy przykład takiej historii, którą bardzo dobrze opisał nasz czytelnik w korespondencji do FN. Imiona i dane zostały usunięte. Jest to list pisany z zagranicy, więc nie ma tzw. polskich znaków, ale nie jest to większym problemem.

 

From: […]
Sent: Monday, July 24, 2017 10:22 PM
To: FUNDACJA NAUTILUS ... onet.eu <fundacjanautilus@onet.eu>
Subject: Droga Fundacjo Nautilius

 

Pozdrawiam Was serdecznie I dziekuje ze pomagacie zrozumiec nasza rzeczywistosc wszystkim ktorzy tego pragna. Pisalem do Was w przeszlosci kilka listow z moimi zdarzeniami.  To jest moj kolejny list z jednym z moich doswiadczen duchowych.

Pisze do was bo uwazam ze bardzo wazne jest dzielenie sie doswiadczeniami aby pomoc innym a zarazem zrozumiec siebie.

 

Wczoraj wrocilismy z zona z Polski  z dwutygodniowego urlopu.  W ubieglym tygodniu postanowilem odwiedic kolege mieszkajacego w Turku. U niego w domu manifestuje sie duch dobrego przyjaciela ktory nagle zmarl okolo dwa lata temu po krotkiej I ciezkiej chorobie np. otwieranie drzwi, okien, przesuwanie mebli ,ksiazek itp.

 […]  -moj kolega poprosil mnie o porade w tej sprawie wiec do niego pojechalem.

Ponizej zamieszczam kopie listu ktory do niego wyslalem z opisem naszego spotkania.

[dane do wiad. FN]

 

From: […]
Sent: July 21, 2017 1:30 AM
To: […]
Subject: Dusza Adama

 

Czesc […]

Dziekuje za spotkanie w Turku

Gdy siedzielismy przy stole na tarasie przed twoim domem poczulem za naszymi plecami obecnosc nie bedacego wsrod nas zyjacych  twojego przyjaciela Adama.

Po jakims czasie wsiedlismy do twojego auta i pojechalismy na jego miejsce spoczynku.

W czasie jazdy zaczalem telepatycznie rozmawiac z Adamem. Wygladalo to tak ze prosilem go aby przeszedl do Swiatla bo tam sa jego bliscy ktorzy go kochaja. Powiedzialem mu tez ze przejde z nim jesli tego bedzie chcial a takze ze w kazdej chwili bedzie mogl powrocic jesli takie bedzie jego zyczenie.

Adam wachal sie przez kilka minut z podjeciem decyzji. Potem jednak zdecydowal sie na przejscie do Swiatla. Ja w tym momencie poczulem bardzo mile podziekowanie.

Bylo to troche dziwne uczucie bo wygladalo to tak jakby dusza dziekowala drugiej duszy.

Ta radosc odczulem w srodku w sobie a potem zostala ona przekazana do mojego umyslu.

To trudno opisac ale tak mniej wiecej to odczulem.

To jest nastepny dowod ze nigdy nie umieramy i predzej czy pozniej spotykamy sie ponownie.

Pozdrawiam serdecznie Ciebie i Twoich Bliskich.

[…]

 


 

 




* Komentarze są chwilowo wyłączone.

Wejście na pokład

Wiadomość z okrętu Nautilus

Obawa polega oczywiście na tym, że w pewnym momencie te dwie wojny — w Iranie i w Ukrainie — połączą się. To wręcz oczywiste, dlaczego tak może się stać — mówi słynny francuski geopolityk Dominique Moisi.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Nie, 8 mar 2026 17:35 | Ostrów, gmina Olszówka. Powiat Kolski, Województwo wielkopolskie . Rok 2008 lub 2009, sierpień. Jest godzina 23. Jestem na podwórku. Na niebie widzę podłużny obiekt, od którego bije niebieskie światło. Przemieszcza się powoli, zaczyna zwalniać, aż w końcu się zatrzymuje. Po chwili znowu rusza, zmienia kolor na czerwony i gwałtownie przyspiesza. Następnie wykonuje „bączka”, wylatuje w górę i znika. 

Dziennik Pokładowy

Sobota, 7 marca 2026 | To Bliskie Spotkanie Trzeciego Stopnia z UFO miało mieć naprawdę szokujący przebieg. Obce istoty doskonale wiedziały, że mają do czynienia z małym chłopcem, który z ciekawością rozglądał się po pomieszczeniu pojazdu UFO. Po chwili milczenia z wyraźnym rozbawieniem jedna z humanoidalnych istot złożyła mu niezwykłą propozycję.

czytaj dalej

FILM FN

Prawdziwe nagranie czy AI? UFO 2026 |

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę




Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.