Dziś jest:
Czwartek, 22 stycznia 2026
Przylatują do nas i obserwują nas. Rozmawiałem z setkami wiarygodnych ludzi, którzy mieli z NIMI kontakt. Dysponują techniką nie do objęcia ludzkim umysłem, ale ona ich nie interesuje. ICH interesuje tylko i wyłącznie duchowość. Dziwią się, że ludzie pytają o jakiś napęd czy statek... dla NICH są to rzeczy trzeciorzędne.
/Budd Hopkins, amerykański badacz UFO 1931 – zm. 2011/
Wyślij do nas wiadomość - kliknij, aby rozwinąć formularz
Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie.
Adres email do wysyłania newsa do działu "FN 24": nautilus@nautilus.org.pl
Zachowany w kajucie.
Dodaj do interesującychNasz czytelnik miał okazję oglądać bardzo osobliwe zjawisko na niebie, kiedy przejeżdżał przez teren naszych sąsiadów Niemiec. Nad autostradą na niebie dostrzegł znak krzyża tworzony przez smugi. Ktoś powie "ot, samoloty tak przeleciały i to zostawiły". No tak, ale wygląda to... zdjęcie poniżej.



Bardzo interesują nas znaki na niebie, gdyż posiadane przez nas w Archiwum FN historie pozwalają postawić ciekawą tezę, że czasami zapowiadają one ważne i dramatyczne wydarzenia. Czy to jest właśnie taki znak?
Czytelnik serwisu zostawił nam bardzo krótką i lakoniczną wiadomość.
From: [dane do wiad. FN]
Sent: Thursday, August 31, 2017 1:26 AM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Krzyż na niebie.Parę dni temu byłem w Niemczech i nagrałem taki oto film. Pozdrawiam
Poniżej film nagrany przez naszego czytelnika.
Wejście na pokład
Wiadomość z okrętu Nautilus
UFO24
więcej na: emilcin.com
Dziennik Pokładowy
FILM FN
'Po śmierci' - film z 2023 roku
Archiwalne audycje FN
Poleć znajomemu
Najnowsze w serwisie