Dziś jest:
Wtorek, 31 stycznia 2023

"Pamiętam że na jednym ze spacerów Einstein nagle się zatrzymał, obrócił w moją stronę i spytał czy naprawdę wierzę, że księżyc istnieje tylko wtedy, kiedy na niego patrzę"
/Abraham Pais, fizyk zajmujący się mechaniką kwantową/

XXI Piętro
HISTORIE PRZESŁANE PRZEZ ZAŁOGANTÓW
Wyślij swoją historię - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "XXI Piętro": xxi@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

Obraz po wewnętrznej stronie powiek
Śr, 4 maj 2022 22:05 | komentarze: 14 czytany: 3735x

Witajcie, Piszę ponownie, w podobnej sprawie. Wcześniej pisałam o tym, że pewnej nocy, gdy kładłam się spać i zamknęłam oczy, zobaczyłam "obraz po wewnętrznej stronie powiek". To nie do końca oddaje moich odczuć, lepiej to opisze stwierdzenie, że zamykając fizycznie oczy jakbym "otworzyła oczy" i znalazła się w czerni, wtedy zobaczyłam dwie humanoidalne postacie o czarnej matowej skórze, które chciały się ze mną skomunikować, ale odcięłam się od nich i obraz zniknął.

Nie otrzymałam od Was informacji, czy spotkaliście się z podobnym doświadczeniem, bądź podobnym wyglądem opisywanych istot.

Niedługo po tym incydent się powtórzył. Tym razem szłam pod prysznic. W momencie gdy wchodziłam pod strumień wody i zamknęłam oczy, znów jakbym "otworzyła oczy" i znalazła się w czerni. Tym razem jednak zobaczyłam uchylone drzwi, zza których wyglądał i patrzyła na mnie istota przypominająca trochę demona. Miała wściekłe oczy i straszny uśmiech na twarzy. Gdy tylko otworzyłam oczy - wszystko zniknęło.
Od tego czasu minęło już 2-3 miesiące. Od tego wydarzenia wszystkie pozytywne emocje są jakby wyblakłe i pozbawione smaku, nijakie, za to wszystkie negatywne emocje są niesamowicie spotęgowane. Od tego czasu jest to też równia pochyła w wydarzeniach w moim życiu.

Wiem, że to wszystko brzmi dziwnie i niedorzecznie. Czy jesteście w stanie mi coś doradzić?

--
Pozdrawiam

[...]-----Original Message-----
From: [...]
Sent: Wednesday, May 4, 2022 12:49 AM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: 21

 

pisalem jusz do was i znowu postanowilem napisac pare slow gdyz ostatnio czytam was i duzo ludzi ma sny poprostu apokaliptyczne pesymityczne sny,czytajoc tak przypomnialo mi sie ze moj brat blizniak oraz jego zona mieli takie sny(brat blizniak mi to mowil zwierzamy sie czasem jak to z bracmi jest).Apropo mieszkamy w usa ny.

Brata sen

Snilo mi sie ze wracalem z pracy do donu(brat pracuje na budowie)jechalem vanem z hiszpanami i patrze puste ulice nikogo niema. w koncu znajduje aie obok mieszkania wysiadam hiszpany odjezdzajo i patrze w niebo a tam jakas rakieta leci(Brat mieszka na long island )szybko udaje sie do domu i zostaje zone ktora mowi ze wojna sie wybuchla i zaczynamy sie przygotowywac .konie snu

Drugi sen przekazal mi brat a bylo to jego zony to co mi mowil to tylko wiem tyle ze snilo jej sie bardzo zle ze asz sie obudzila z powodu ze stala na podworko z corko i niemogly odychac jakie powietrze czy co .zle czasy ido bardzo zle     prosze niepodawac mojego nazwiska dziekuje

 [...]

 

Sent from my iPhone
Komentarze (14)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pt, 30 gru 2022 07:56 | brak oceny

Septymia | Załogant

Witam! Chciała bym tu podzielić się podobną sytuacją która przydarzyła mi się jakiś czas temu. Leżąc w łóżku z zamkniętymi oczami tuż przed zaśnięciem zobaczyłam ludzką postać od pasa w górę. Wyglądu twarzy nie pamiętam tylko oczy które były żółte z pionowymi źrenicami. Co dziwne czułam wewnętrznie że ta osoba zagląda do mnie, jak by do środka do wnętrza mojej osoby. Mogę porównać to lub inaczej, proszę wyobrazić sobie ,że mają państwo zwierzątko w klatce i otwierają ją zaglądając do środka ażeby obserwować pupila, sprawdzić co porabia i jak się miewa. Ja tak właśnie to odczułam. Cała sytuacja trwała chwile, jak się zorientowałam co ta istota robi to przegoniłam ją mentalne.

Czw, 5 maj 2022 22:22 | ocena: + 1

boolean | Załogant

To jest widzenie wymiaru tzw. astralnego "oczami" niefizycznymi ciała astralnego. Kto doświadcza OBE doskonale to zna. Jasnowidz też w ten sposób doświadcza.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 6 maj 2022 09:58 | brak oceny

Ivona35 | Załogant

@boolean, Dzięki za odpowiedź. Myślę , że to o czym napisałeś to ten kierunek właśnie. Pozdrawiam.

Czw, 5 maj 2022 05:57 | ocena: + 5

lilka123 | Załogant

Osobie, której pojawiają się obrazy pod powiekami, mogę doradzić jedynie zwrot w stronę duchowości. Nie mówię o klepaniu modlitw czy mantr, ale pracę nad własnym charakterem i praktykowanie dobra i bezinteresowności. Jeżeli po moim komentarzu nie dojdziesz do podobnych wniosków, to prędzej czy później sama dojdziesz do nich pod wpływem zawirowań życiowych.
Zwrot w stronę duchowości sprawia, że człowiek odzyskuje radość i optymizm, choć droga do nich niestety jest wyboista.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 5 maj 2022 10:30 | ocena: + 2

Ivona35 | Załogant

@lilka123, Nie do końca się mogę zgodzić z Twoją odpowiedzią. Wydaje mi się ,że to "okno w kosmos" nie jest czymś złym lub z powodu braku duchowości. To jakby pokazanie, ze kosmos , góra jest w nas ,jesteśmy jej częścią. Ja mam 30 ści parę lat , pracuję z ludźmi i dla ludzi. Nigdy nikomu przeze mnie nie spadł włos z głowy. Z duchowością tez jestem blisko.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Czw, 5 maj 2022 13:00 | ocena: + 2

Maria_st | Załogant

@Ivona35,

Może chodzi o budowe ciała. Naukowcy twierdzą, że jestesmy zbudowani z atomu....99,99999 to próznia a reszta to światło...
To oko, widzimy nim,to co na dana chwilę odbieramy sobą...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 7 maj 2022 09:08 | brak oceny

Ivona35 | Załogant

@Maria_st, Dzięki Mario. Tak, możliwe, że wtedy to był właśnie taki odbiór. Pozdrawiam.

Sob, 7 maj 2022 05:34 | ocena: + 3

lilka123 | Załogant

@Ivona35, świadomość, że"... kosmos, góra jest w nas, jesteśmy jej częścią" nie wnosi kompletnie nic do naszego życia tak, jak kolejny przepis na placki ziemniaczane. Masz jedynie chwilowa satysfakcję w jednym i drugim przypadku z wiedzy.
Natomiast jeżeli uważasz że " Góra (Miłość czy Bóg) jest w nas", to wywraca Twoje życie do góry nogami,oczywiście w sensie pozytywnym.

Czw, 5 maj 2022 05:54 | ocena: + 3

Ivona35 | Załogant

Czytam właśnie treść listu od osoby piszącej "o wewnętrznym oknie pod powiekami." I co ? I jestem w szoku z gęsią skórką na rękach! Przeżyłam to samo , dokładnie to samo ! Dwa lata temu, opowiedzialam to wówczas od razu mojemu mężowi.Kiedy zamknęłam oczy, miałam wrażenie zaglądania przez kosmiczne okno. Zobaczyłam oczy i raczej pozytywną ciemną postać. Kiedy przyszła druga i usiadła naprzeciw , wysttaszylam się i otworzylam szybko świadomie oczy, jakby wracając do naszego świata. Również później nie mialam za rewelacyjnych sytuacji życiowych. Jak to możliwe ze obie miałyśmy to samo przeżycie????? Przeczytałam dosłownie przed chwilą i od razu dzielę się również. Cieszę się ze nie byłam w tym sama i serdecznie pozdrawiam autorkę listu ! Stosuj medytację , pracuj nad czakrami i zaopatrz się w kryształy górskie. To powinno zniwelować przykre sytuacje życiowe.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Czw, 5 maj 2022 12:43 | ocena: + 1

MariaBarring | Załogant

@Ivona35,

Nie sądziłam, że tak szybko otrzymam odpowiedź o podobnym przeżyciu!
Jedną rzecz muszę doprecyzować - za drugim razem, gdy zobaczyłam istotę o wyglądzie demona, jego opisałabym teraz inaczej - bezwzględne i zimne. Patrząc na niego wiedziałam, że ktoś lub coś mnie obserwuje, zainteresowało się mną i że mam przechlapane.

@lilka123,

Do czasu tego wydarzenia czułam harmonię i wewnętrzny spokój, jakbym była dokładnie w tym miejscu w swoim życiu w którym miałam się znaleźć.
Od czasu tego wydarzenia utraciłam ten spokój ducha. Gdy tylko robię krok w stronę odzyskania go, dzieje się coś, co sprawia, iż cofam się o dwa kroki wstecz.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pt, 6 maj 2022 15:49 | ocena: + 1

zaolka | Załogant

@MariaBarring, przeżyłam coś podobnego, tyle że na jawie. Miałam wykonać pewne zadanie, wszystko było ustalone. Osoba o której mówię, w rozmowie ze mną odwołała poprzednie ustalenia mówiąc, że jest to decyzja odgórna i że mam to zadanie wykonać według nowych ustaleń, które mi przekazała. Zrobiłam błąd nie upewniając się u źródła. Wykonałam zadanie według instrukcji tej osoby i oczywiście okazało się, że wyszło źle. Jakim prawem zmieniłam samowolnie wcześniejsze ustalenia? Osoba wyparła się swojego w tym udziału.

Stałam za nią kiedy w rozmowie telefonicznej z kimś mówiła o mnie: 'tylko jedną rzecz miała do zrobienia i wszystko spier**liła!'
Zorientowała się, że stoję obok i słyszę rozmowę. Odwróciła się w moją stronę i jej twarz zmieniła się fizycznie w twarz z horroru z takim straszliwym uśmiechem-grymasem. Byłam w szoku, nie umiałam się ruszyć. Przez jakieś trzy cztery sekundy patrzyłam w oczy tego czegoś, po czym rysy zaczęły się wygładzać i wróciły do ludzkiego kształtu.
Do dziś się zastanawiam z czym się zetknęłam

Sob, 7 maj 2022 05:18 | ocena: + 1

lilka123 | Załogant

@MariaBarring, według mnie właśnie zaczynasz przygodę z własnym rozwojem duchowym. Bez względu na to czy jesteś tego świadoma czy nie. Niektórzy tutaj skupiają się wyłącznie na obrazach, czy wizjach , których doświadczają. W twoim przypadku są one symboliczne, oznaczają one mniej więcej upiorny okres w Twoim życiu.
Istotny, o ile nie najistotniejszy jest fragment:
"Od tego wydarzenia wszystkie pozytywne emocje są jakby wyblakłe i pozbawione smaku, nijakie, za to wszystkie negatywne emocje są niesamowicie spotęgowane. Od tego czasu jest to też równia pochyła w wydarzeniach w moim życiu".

Podobnie było w moim życiu, ale zamiast wizji na jawie miałam koszmarne sny.
Zaczniesz doświadczać różnych absurdów życiowych, będziesz przyciągać wszystko czego się obawiasz (mam na myśli zdarzenia, których nie chcesz). A jak już tego wszystkiego podoświadczasz, to na końcu osiągniesz równowagę wewnętrzną i niczym nie zmącony optymizm.

Czw, 5 maj 2022 16:56 | ocena: + 1

Mercykiller | Załogant

@Ivona35, to mogły być zarówno fantazje jak i spontaniczny wgląd do świata duchowego (różnie nazywanego w różnych szkołach wtajemniczenia). Tak zwane zrównoważone drogi rozwoju duchowego przestrzegają przed niebezpieczeństwami przypadkowego lub na skróty otwarcia narządów zmysłów pozwalających na percepcję tych subtelnych rzeczywistości. Polecam poszukiwanie pod hasłami rozwoju duchowego ścieżki która jest dla Ciebie pisana czy to będzie ezoteryka wschodnia czy zachodnia na pewno Cię odnajdzie.9

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 6 maj 2022 10:04 | brak oceny

Ivona35 | Załogant

@Mercykiller, Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź! Ezoteryka byla zawsze gdzies w poblizu mnie, ale nie zagłębiałam się.Pora to zmienić:) Pozdrawiam serdecznie.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Uwaga wszyscy śledzący  Projekt KONTAKT. Za tydzień przedstawimy zapis rozmowy telefonicznej z p. Pawłem, czyli osobą, która jest bliską rodziną p. Mariusza i który przesłał nam zdjęcie UFO w 2016, od którego zaczęła się ta historia. Naprawdę warto jej wysłuchać... pozdrawiamy z pokładu okrętu Nautilus! FN

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 15 stycznia 2023 | O 2023 roku, o mnie, Fundacji Nautilus,  zwykłej prozie życia i „szalupach ratunkowych”. Wpis w Dzienniku Pokładowym 15 stycznia 2023

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.