Dziś jest:
Niedziela, 9 maja 2021

Jeśli są gdzieś inne światy daleko w kosmosie, to na pewno stoją tam piramidy.
/Jon M. Taylor, badacz Egiptu/

XXI Piętro
HISTORIE PRZESŁANE PRZEZ ZAŁOGANTÓW
Wyślij swoją historię - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "XXI Piętro": xxi@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

Dziwne zdarzenie z UFO
Pt, 8 maj 2020 06:52 | komentarze: 8 czytany: 2963x

[…] Historia, którą postanowiłam opowiedzieć, nie jest moim własnym przeżyciem, ale mojego teścia. Kilka razy mój mąż namawiał go do tego, żeby zgodził się to opowiedzieć nautilusowi, ale ten się nie zgadzał. Zapewniam, że historia zdarzyła się na bank, bo teść nie jest osobą, która by ją wymyśliła. Wyglądało to tak – był 2011 rok, okolice miejscowości Pieńczykówek w powiecie Grajewskim, skąd pochodzi rodzina mojego męża. Był 25 lipca 2011, kiedy razem wieczorem od znajomego, gdzie był reperowany jego samochód. Była godzina ok. 22.00 i było już całkowicie ciemno, choć tego dnia nie było chmur i było widać gwiazdy.

W pewnym momencie teść zauważył, że jak opowiadał jedna gwiazda zaczęła się powiększać, co go tak bardzo zdziwiło, bo nigdy czegoś takiego nie widział. Gwiazda był coraz większa i większa, aż nagle przed nim w odległości ok. 15 metrów wylądowała i unosiła się nad ziemią. Była to kula, bardzo jasnego kremowego koloru, która delikatni świeciła i po której przebiegały jakieś ciemniejsze smugi czy plamy. Teść opowiadał, że nie czuł strachu, ale był tak jakby sparaliżowany. Jedyne co mógł, to się na tę kulę patrzeć. Nie była duża, miała może 2-3 metry średnicy. Nie wydawała z siebie żadnego dźwięku, co wyklucza helikopter czy satelitę, który się rozbił czy coś takiego. I potem wydarzyła się najciekawsza rzecz.
Jak powiedział – z kuli wystrzelił promień  w jego kierunku albo jakiś błysk światła i więcej już nic nie pamięta. Najdziwniejsze jest, że obudził się w ubraniu (!) na łóżku w dawnym pokoju mojego męża, w którym nigdy nie miał zwyczaju się kłaść spać.

Nie pamięta jak dotarł do domu ani jak trafił do tego pokoju, Dosłownie nic, całkowite zero. Nie miał żadnych śladów na ciele poza jedną rzeczą: buty były bez sznurówek. Nigdy ich nie znalazł, choć szukał ich także w miejscu, gdzie spotkał się z tą dziwną kulą. Teść mówił, że bez sznurówek nie doszedł by do domu, bo buty by mu spadły ze stóp, gdyż robił takie próby. Jak dotarł do domu, kiedy, dlaczego teściowa niczego nie zauważyła? Naprawdę ta historia w rodzinie mojego męża to wielki temat tabu. Teść się boi, że tej nocy coś się z nim stało, o czym on nie pamięta.
Pomyślałam, że ta historia was na pewno zainteresuje
Moje dane tylko dla was
[….]


I jeszcze informacja z ostatniej chwili.

From: [...]
Sent: Wednesday, May 6, 2020 12:47 AM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: NOL Warszawa z ul. Giełdowej

Pani Małgorzato [...]
Dzień dobry,
Nazywam się Ja[...] , razem z żona [...], która lubi spędzać czas na naszym balkonie, wczoraj tzn. 04.05 w okolicy godz. 23 obiekt przemieszczający się z dużą prędkością. Obiekt było widać przez ponad 5 do 7 minut, świecił mrugającym światłem w kolorach żółtym czerwonym i chyba zielonym. Obserwację prowadziliśmy z balkonu 6piętro naszego mieszkania ul. [...] (od ul. Giełdowej) w Warszawie. Obiekt był stosunkowo duży, myślę że poruszał się na wysokości linii kolejowej od ul. Towarowej w kierunku Dworca Zachodniego, może bardziej nad Ochotą. Obiekt był duży, intensywnie świecił i albo wisiał nieruchomo, albo przemieszczał się z dużą prędkością. Bezgłośnie. Nagrany firm nie oddaje tego co było widać naocznie (było zachmurzenie, ale intensywnie świecił księżyc). Nieprawdopodobne, aby to był dron.
Na stronie u Państwa znalazłem jak wpisałem w wyszukiwarkę opis z zeszłego roku z mapką, gdzie jest podobna obserwacja z naszej okolicy.
Wysyłam link do ściągnięcia filmu, niestety jest dość ciemny. Wysyłam zdjęcie naszego balkonu z dnia. Widać budowę, kilka dni temu rozebrano wielki dźwig. We właściwościach pliku jest lokalizacja mieszkania.
Może ktoś inny jeszcze to zaobserwował ?
Serdecznie pozdrawiam.
[...]
tel. [...]

/poniżej zdjęcie z balkonu świadka/


Poniżej klatka z filmu pokazującego obiekt.

Komentarze (8)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pt, 8 maj 2020 06:04 | ocena: + 1

Orion_1957 | Załogant

Historia o Dziwnym spotkaniu z UFO z powiatu Grajewskiego jest oczywiście bardzo ciekawa i wygląda na wiarygodna. Ja był osobiście wolał gdyby naoczny świadek osobiście nam o tym opowiedział ponieważ może się tu kryć wiele tajemnic o czym świadczy fakt że nadal to jest wieli temat tabu. Trudno mi to zrozumieć dlaczego w rodzinie jest ukrywany ten przypadek a mimo to informacja z lekka wyciekła i została opisana na stronie Fundacji. Całość ale opowiedziana przez świadka mogłaby stanowić bardzo ważny element podczas tego spotkania z UFO. Wszystko bym zrobił by rozszyfrować ten przypadek. Ale skoro teść nic nie pamięta to może nic się takiego nie stało. Warto pogłębić temat by wyciągnąć prawdę. A jeżeli coś pamięta to wydaje mi się że się wstydzi tego nawet przed rodziną która z tematem UFO nie chce mieć nic wspólnego. Co powiedzieli by sąsiedzi.
Może jestem czepialski ale początek owej historii zaczyna w pierwszym zdaniu opowiadać mężczyzna cyt. historia którą postanowiłem ...a potem kobieta mówiąc że historia miała miejsce w rodzinie mojego męża. Może to tylko literówka.
Pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pt, 8 maj 2020 06:53 | brak oceny

NAUTILUS | Mostek Kapitański

@Orion_1957, literówka naszej korekty. W oryginale wiadomości do nas nie było liter w wieli wyrazach, co się zdarza w korespondencji. Pzdr. FN

Pon, 11 maj 2020 06:21 | ocena: + 1

Caoii | Załogant

@Orion_1957,


,,Wszystko bym zrobił by rozszyfrować ten przypadek.''

Skrzywdziłbyś tego psiaka którego zdjęcie było w najnowszym artykule o tym, że wiedza o reinkarnacji mogłaby ocalić planetę gdybyś w zamian za to dostał pełną wiedzę o tym przypadku?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 11 maj 2020 16:22 | brak oceny

Orion_1957 | Załogant

@Caoii, Witam Cię. Masz rację z tym dziwnym przypadkiem . Oczywiście nie widzę takich możliwości by ten przypadek został zapomniany przez rodzinę która nie wiadomo dlaczego uważa ten temat dla nich tabu. Skoro tabu to ja bym nie napisał o tym ani jednego słowa. Co innego jest jak mam wiadomość a osoba nagle odchodzi z tego świata i nie ma możliwości jej pogłębienia. Tu jest pełna zgoda ale tego przypadku nie rozumiem.
Wracając do tego psiny o którym piszesz to powiem Ci szczerze że jest to pytanie bardzo zaskakujące jak na dzisiejsze czasy ale mogę odpowiedzieć krótko. Ja bym tej psiny nigdy nie skrzywdził bo to jest nasz młodszy ukochany brat. Nigdy bym się podniósł ręki na każde zwierzę czy to domowe czy np. z lasu zając. Nie wierzę w to by kiedykolwiek ktoś postawił taki warunek aby ocalić planetę. Pozdrawiam i dziękuję Ci za komentarz.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Sob, 16 maj 2020 11:14 | ocena: + 1

Caoii | Załogant

@Orion_1957,

Orionie pierwsza część Twojej odpowiedzi to chyba nie do mnie być powinna bo nie widzę w niej związku z moim komentarzem ;)

A mnie chodziło tylko i wyłącznie o to, że napisałeś, że ,,zrobiłbyś wszystko aby poznać coś tam'', stąd moje pytanie. Bo napisałeś bzdurę. Wcale nie zrobiłbyś wszystkiego. Ba, lista rzeczy których byś nie zrobił jest na pewno bardzo długa.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 16 maj 2020 13:19 | ocena: + 1

Orion_1957 | Załogant

@Caoii,

Sob, 16 maj 2020 11:15 | ocena: + 1

Caoii | Załogant

@Orion_1957,

Orionie pierwsza część Twojej odpowiedzi to chyba nie do mnie być powinna bo nie widzę w niej związku z moim komentarzem ;)

A mnie chodziło tylko i wyłącznie o to, że napisałeś, że ,,zrobiłbyś wszystko aby poznać coś tam'', stąd moje pytanie. Bo napisałeś bzdurę. Wcale nie zrobiłbyś wszystkiego. Ba, lista rzeczy których byś nie zrobił jest na pewno bardzo długa.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 16 maj 2020 13:03 | ocena: + 1

Orion_1957 | Załogant

@Caoii, Witam Cię. Oczywiście że chodziło mi jedynie o ten przypadek w tej rodzinie. Zrobiłbym wszystko aby tę informację rodzinną wyciągnąć na światło dzienne ale nie za wszelką cenę. Skoro rodzina ma swoje tajemnice to może nie chcą by brano ich za czubków ale Ja będąc w tej rodzinie na pewno musiałbym poznać szczegóły jeżeli takowe w ogóle istnieją. Ja do Ciebie nic nie cierpię ale też nie piszę żadnych bzdur. Może źle mnie zrozumiałeś. Pozdrawiam

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

9 maja 2021: [...] Wielkie plany w Emilcinie wymagają koordynacji działań także z lokalnymi władzami, ale współpraca układa się bardzo dobrze. Już jutro rocznica lądowania UFO w Emilcinie w 1978 roku - będzie specjalna publikacja... polecamy! [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 15:12 | [...] Witam wczoraj [ 7 maja 2021 - przyp. FN] około 19:10 dostrzegłem kilka ciemnych punktów wiszących rozproszonych na niebie. Miejscowość Bełżyce. obserwowałem je z okolic ulicy Przemysłowej na zachód. Zrobiłem nagranie i udało mi się złapać jeden z tych obiektów. Chociaż robiłem to trochę na ślepo, ponieważ lepiej było je widać okiem niż w ekranie telefonu. Nawet myślałem, że nic nie nagrałem. W każdym razie przesyłam nagranie do analizy. Proszę o anonimowość [dane do wiadomości Fundacji ...

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 20 kwietnia 2021 | Kolejne informacje podawane przez Pentagon i armie USA nie pozostawiają wątpliwości – zjawisko Niezidentyfikowanych Obiektów Latających jest równie prawdziwe jak istnienie Antarktydy. Praktycznie nikt z czytających ten tekst nie był na Antarktydzie, ale dobrze wie, że Antarktyda istnieje. Z UFO jest tak samo. I tak pojawił się poważny problem. Z czym? A z tym, co mówią "obcy z UFO...

czytaj dalej

FILM FN

UFO NAD BEŁŻYCAMI - 7 maja 2021, godz. 19:10

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.