Dziś jest:
Poniedziałek, 30 stycznia 2023

"Pamiętam że na jednym ze spacerów Einstein nagle się zatrzymał, obrócił w moją stronę i spytał czy naprawdę wierzę, że księżyc istnieje tylko wtedy, kiedy na niego patrzę"
/Abraham Pais, fizyk zajmujący się mechaniką kwantową/

XXI Piętro
HISTORIE PRZESŁANE PRZEZ ZAŁOGANTÓW
Wyślij swoją historię - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "XXI Piętro": xxi@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

MÓJ KONTAKT Z KOBIETĄ, KTÓRA JEST JASNOWIDZEM
Pon, 6 wrz 2021 03:32 | komentarze: 5 czytany: 4224x

Dzień dobry, chciałam się podzielić z państwem czymś co Was zapewne wcale nie zdziwi.  Pisałam do Was jaki czas temu, szukałam jasnowidza. Byłam bardzo przygnębiona z powodu śmierci Taty. Dostałam bardzo pokrzepiajacego maila i sugestie żeby odezwac się do Pana Jackowskiego.

Tak zrobiłam ale byłam bardzo rozczarowana i choć wierze Panu Jackowskiemu to w temacie mojego Taty nie powiedział absolutnie nic. Jakiś czas później moja koleżanka powiedziała mi o jasnowidzce u której była po śmierci mamy. Zadzwoniłam do niej i umówiłam się.

Pani pewnie nie wiele ode mnie starsza poprosiła o zdjęcia osób o które chce zapytać.


Powiedziała o moim ojcu tak wiele rzeczy ze naprawdę mnie zamurowało. Wiedziała nawet jak w charakterystyczny sposób podciągałeś spodnie. Mówiła dużo o mojej rodzinie, mojej dwu letniej córce i bolesnych lekcjach które ostatnio przeszłam .wiedziała ze jako dziecko widziałam duchy. Zazwyczaj się tym nie chwale , jestem [...] z i moje środowisko jest dość krytyczne.

Jasnowidzka mówiła mi żebym zaczeka się modlić w jakiś swój sposób i ze mam dar jasnowidzenia. 

Jak na razie widzę w trakcie słuchania mantr różne rzeczy, czasem drobne elementy z przyszłości oddalone o kilka dni. Czasem symbole , różnych ludzi których nie znam . Jestem z tym trochę  sama, idę po omacku. Czasem kontaktuje się z jasnowidzką która uspokaja moje emocje ale nie chce tez jej non stop zawracać głowy. Pierwszą postacią którą zobaczyłam był Hunaman. Nie miałam pojęcia co to za małpa. Nigdy nie widziałam tej twarzy…potem już poszło. Pomyślałam ze Wam o tym powiem bo to we mnie żyje i mam potrzebę dzielenia się tym.

Pozdrawiam 

[dane do wiad. FN, e-mail przyszedł na pokład okrętu Nautilus 5 września 2021]

[...]  Witam Szanowną Redakcję. Bardzo proszę o nie podawanie moich danych.
Wszystkie opisane tu historie przeżyłam osobiście i są prawdziwe.

1. Moja mama zmarła w lutym 2018 roku po krótkiej chorobie. Po Jej śmierci zaczęły się dziać dziwne rzeczy, doniczki z kwiatami mamy, o które bardzo dbała zaczęły zmieniać swoje miejsce na parapecie, wieczorem w przeddzień pogrzebu spadł ze ściany obraz i po wejściu do pokoju zauważyłam otwartą szafkę i rzeczy wyjęte, chociaż nikogo w pokoju nie było. Wieczorem po pogrzebie Mamy siedzieliśmy w czwórkę w kuchni: ja, mój syn, tato i mąż, w pewnej chwili syn pokazał mi ruchem głowy coś przy drzwiach - na wysokości około 160 cm nad ziemią unosiła się jakby kula połyskująca, szara, w środku cała się iskrzyła i ruszała, a na dole po prawej stronie był jakby "ogonek", widzieliśmy tą kulę około 40 sekund, później "uciekła" w stronę ściany bardzo szybko, tylko ja i syn widzieliśmy tą kulę i głęboką wierzę, że to Mama przyszła się pożegnać z córką i wnuczkiem.

2. Przed swoją śmiercią w październiku 2019 roku moja Babcia widziała swoją dawno nieżyjącą już siostrę, która siedziała przy stole, nawet opisywała dokładnie jej strój.

3. Po śmierci babcia przyśniła mi się, w śnie pogłaskałam ją po ręce, siedziała w swoim ulubionym fotelu. Mówię: "Babciu, ty przecież nie żyjesz" na co Babcia odpowiedziała: "jestem tu i żyję".

4. Około 20 lat temu pewnego wieczora przed snem widziałam postać swojej Cioci, która już nie wtedy nie żyła, nie był to jeszcze sen, raczej przysypiałam i zobaczyłam zarys sylwetki Cioci i bardzo się zdziwiłam, gdyż nigdy wcześniej mi się nie przyśniła. Następnego dnia miałam wypadek samochodowy - samochód był bardzo zniszczony, do kasacji, ale mnie nic się nie stało. Przypuszczam, że Ciocia przyszła mnie ostrzec w jakiś sposób i sądzę, że czuwała nade mną w czasie wypadku.

5. W roku 2018 miałam sen. Śnił mi się pradziadek ze strony Mamy, pokazywał mi usg i wyraźnie usłyszałam "to dziewczynka". Faktycznie - dwa lata później zaszłam w ciążę i wiedziałam od początku, że będzie dziewczynka. Rzeczywiście - tak było. Mam śliczną córeczkę.

6. Tato mój zmarł w lutym 2019. Bardzo często mi się śni. Jeden sen był szczególny. Tato wszedł do domu, mówił, że w tamtym świecie ma pracę i jest mu dobrze, widziałam go dokładnie i po przebudzeniu czułam jeszcze jego obecność, serce mi tak szybko biło i czułam się bardzo wzruszona, otwierając oczy byłam przekonana, że Tato jeszcze będzie stał w pokoju, ale oczywiście nic takiego się nie stało...
Pozdrawiam...

[dane do wiad. FN]

From: [...]
Sent: Saturday, September 4, 2021 9:26 AM
To: FN
Subject: Podziękowania.

Dzień dobry.
Chciałabym serdecznie podziękować za Waszą ogromną pracę włożoną w badania niecodziennych zjawisk.
Jestem pod wielkim wrażeniem, odwagi i uporu oraz pasji jaką wkładają Państwo w swoją pracę.
Dla mnie Wasza fundacja i strona oraz kanał na youtubie jest otwartą przestrzenią dla tych, którzy czasami wstydzą się mówić o tym co widzieli ale tu w tym miejscu nikt ich nie ocenia i nie wyśmiewa tylko szczerze i z dobrego serca po prostu słucha.
To takie ważne.
W dzisiejszych czasach rzadko się coś takiego spotyka i ja jestem za to bardzo wdzięczna.
Dziękuję za to, że każdy może podzielić się swoją historią bez krytyki.
Od dziecka fascynują mnie takie tematy i gdy tylko na Państwa trafiłam, poczułam wielką radość, że tyle osób otwiera się na to co nie do końca jest nam jeszcze znane.
Przeczytałam cały artykuł o projekcie kontakt. Niesamowite i fascynujące!
Niestety ja ze swojej strony nie mam dla Państwa żadnych dowodów na to co w swoim życiu widziałam, ale byłam świadkiem kilku niewyjaśnionych zjawisk dlatego mogę jedynie podziękować i życzyć wszystkiego dobrego ze szczerego serca.
Mam takie jedno małe marzenie może marzenie to za duże słowo. Pewien punkt na mapie do odwiedzenia. Wylatowo i Stonehenge. Mam nadzieję, że tam dotrę niedługo,tak po prostu by zobaczyć to miejsce. Pomyśleć, pomedytować. Proszę trzymać kciuki abym mogla tam dotrzeć.
Pozdrawiam, [...]
Wysłano z aplikacji mobilnej WP Poczty


Dziękujemy za te ciepłe słowa. Co one oznaczają? To proste  - nasza praca nie tylko ma sens, ale jest doceniana przez takie osoby jak nasza czytelniczka... Przy okazji dziękujemy za wszystkie opisy niezwykłych historii, które dostajemy na pokład okrętu Nautilus.
Komentarze (5)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Czw, 9 wrz 2021 16:21 | ocena: + 1

zaolka | Załogant

niesamowity jest ten motyw śnienia bliskiej zmarłej osoby i reakcji w trakcie snu 'ale ty przecież nie żyjesz'.
Zdarzyło mi sie to kilkakrotnie i za każdym razem ta sama odpowiedź:
przecież żyję..

Rzecz w tym, że nikt ze zmarłych nie ma już fizycznego wstępu na tę stronę, ale używając innych środków mówią otwartym tekstem: Jestem, żyję..

Żeby to zweryfikować sami musimy przejść na drugą stronę, wiadomo.
No nic, za jakiś czas się dowiemy jak to działa..

Śr, 8 wrz 2021 15:22 | ocena: + 5

magdakowalska48 | Załogant

"mówił, że w tamtym świecie ma pracę " czlowiek ma nadzieje ze po smierci odpocznie a tu taki wuj

Śr, 8 wrz 2021 06:30 | brak oceny

Marea | Załogant

Jeżeli to ułatwi sprawę podaję adres e-mail: może Pani kontaktująca się z jasnowidzką podzieli się namiarami: Sani.catshotel@gmail.com

Wt, 7 wrz 2021 14:45 | ocena: + 1

goska44 | Załogant

I ja byłabym wdzięczna za kontakt do tej Pani. Pozdrawiam serdecznie

Pon, 6 wrz 2021 06:33 | ocena: + 1

Marea | Załogant

Ja również szukam jasnowidza - pisałam o tym, ale bez odzewu. Również zmarł mi tata, co mocno pogłębiło moją depresję i niechęć do życia (spowodowaną głównie brakiem celu), również pisałam do Pana Jackowskiego, ale nawet nie odpowiedział. Jeżeli byłaby jakaś możliwość uzyskania kontaktu do tej Pani, której historia pojawia się jako pierwsza w tym artykule, bądź bezpośrednio do tej jasnowidzki to byłabym niezmiernie wdzięczna

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Uwaga wszyscy śledzący  Projekt KONTAKT. Za tydzień przedstawimy zapis rozmowy telefonicznej z p. Pawłem, czyli osobą, która jest bliską rodziną p. Mariusza i który przesłał nam zdjęcie UFO w 2016, od którego zaczęła się ta historia. Naprawdę warto jej wysłuchać... pozdrawiamy z pokładu okrętu Nautilus! FN

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 15 stycznia 2023 | O 2023 roku, o mnie, Fundacji Nautilus,  zwykłej prozie życia i „szalupach ratunkowych”. Wpis w Dzienniku Pokładowym 15 stycznia 2023

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.